Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Konsole sa. Leza na polkach min w blucity i media markt na gorczewskiej. Tylko ceny z dupy bo 2199 z kz.

Ceny rzeczywiscie z kosmosu biarac pod uwage ze mega bunlde z kz, kamera i padem byl na amazonie za rownowartosc 2080zl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w jednym z warszawskich euro zapytalem i ku mojemu zdziwieniu golas 1899 a z kz 2099. Taniej niz saturn ale i tak czekam. Kupie za 1600 z gra :) moge czekac na szczescie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w jednym z warszawskich euro zapytalem i ku mojemu zdziwieniu golas 1899 a z kz 2099. Taniej niz saturn ale i tak czekam. Kupie za 1600 z gra :) moge czekac na szczescie

W którym? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolska. Fort wola. Info na 17 jakies rezerwacje tez byly poodkladane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakis sklep w ktorym mozna sie zapisac na zestaw gracza w normalnej cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ME z tego co mi wiadomo są edycje gracza w cenie 2349zł.. Na ile ta cena jest normalna oceń sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ME z tego co mi wiadomo są edycje gracza w cenie 2349zł.. Na ile ta cena jest normalna oceń sam.

Pytanie tylko kiedy sie pojawi w ME :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet na stronie sony center pomimo tego ze konsol brak podniesli cene z 1574 na 1674zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolska. Fort wola. Info na 17 jakies rezerwacje tez byly poodkladane :)

Byłem, nie mieli już nic

Edytowane przez stevemaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepiej jeszcze kilka dni po premierze była cena 1574zł i za tyle bym sobie kupił w 1 kwartale 2014.

Poczekaj chwilę tak jak Ja niedawno w Rzeszy na stronie Mediamarkt była cena 399€ taniej w Polszy nie dostaniesz tylko trzeba chwilę poczekać aż kurz opadnie  zostaje jeszcze Amazon.de tam też kozackie ceny Wuja będzie jechał do kraju to przywiezie.A reszta jak chce niech przepłaca i buli po 2600 za pudło z grą i drugim kontrolerem :rtfm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2400 za uzywana konsole cebulak jeden  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj chwilę tak jak Ja niedawno w Rzeszy na stronie Mediamarkt była cena 399€ taniej w Polszy nie dostaniesz tylko trzeba chwilę poczekać aż kurz opadnie  zostaje jeszcze Amazon.de tam też kozackie ceny Wuja będzie jechał do kraju to przywiezie.A reszta jak chce niech przepłaca i buli po 2600 za pudło z grą i drugim kontrolerem :rtfm:

Swiete slowa! Postaram sie nakreslic jak wyglada sytuacja w kraju wroga. W piatek w berlinskim saturnie sprzatneli mi konsole sprzed nosa. Widzialem typa przy kasie z ps4 pod reka wiec uradowany poszedlem na stoisko z grami ale po konsolach zostala tylko paleta. Rozmawialem z pracownikiem i podobno do stycznia od przyszlego tygodnia poczawszy maja wystawiac po kilkanascie - kilkadziesiat sztuk co kilka dni zarowno golasy po 399€ jak i bundle. W mm systuacja ma wygladac podobnie.

Niemiecki amazon: chwilowo dostepny jest tylko bundle z knackiem killzonem i driveclubem za 499€ - dostawa raczej w przyszlym roku

MM online shop: chwilowo brak mozliwosci zamowienia

Saturn online shop: golas za 399€ termin wysylki nieznany

Gamestop: wyprzedane

Ogolnie ludzie na ebayu sprzedaja preordery po 50€ z mozliwoscia odbioru przed swietami ale taki zdesperowany nie jestem. Postaram sie wyhaczyc w sklepie. martwi mnie tylko fakt ze wystawiaja konsole o dziwnych godzinach. np o 15:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny za ps4 powariowaly :-/

Sam chciałem kupić, ale jak widać zmuszony będę poczekać do przyszłego roku aż sytuacja trochę się uspokoi, bo nie uśmiecha mi się przepłacać.

Prawdopodobnie skuszę się w marcu na zestaw z infamousem, chyba że wcześniej pojawi się jakaś ciekawa oferta.

Edytowane przez pawelk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany tam gdzie mieszkam konsole beda w styczniu i nic mi nie mowili o zapisach wiec chyba bedzie ich na tyle duzo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2400 to naprawdę spoko cena z 4ma grami ;) (kazda przeciez warta jest 200zl), sam dałem 100zl więcej za podobny set... 3gry, 2xpad, kamerka i konsola...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2400 to naprawdę spoko cena z 4ma grami ;) (kazda przeciez warta jest 200zl), sam dałem 100zl więcej za podobny set... 3gry, 2xpad, kamerka i konsola...

Jak chcesz placic tyle za uzywana, to Twoja sprawa. Konsola nie jest nowa i tyle ode mnie w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bo sprzedającego nie znam ale na ile byla używana skoro zakupiona 7 grudnia :biggrin:

Towar rozpakowany odpalony, to towar uzywany.  Tak samo nie chcialbym brac samochodu testowego z salonu w cenie nowego i co z tego, ze jest hejt na nowa konsole. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×