Skocz do zawartości
shanti77

Problem z sterowaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio w plusie pojawiło się BF3, zainstalowałem tą wersję na już obecną (mam też płytke z BF3). Miałem małą przerwę w graniu, a teraz zauważyłem, że jak szybko macham gałkami to włączają się akcje spod krzyżyka (wyrzuca mi amunicję, zmienia tryb pracy broni), czego to może być wina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada, jak po gwarancji to proponuje rozkrecic i przeczyscic. Oczywiscie sprawdz tez czy tak samo jest w innych grach najpierw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam srubki, pad ci sie psuje! Mialem identyczna sytuacje jak ty. Tutaj masz rozwiazanie problemu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabotyn, nie neguję tego filmiku, ale z tymi śrubkami to też nie jest chybiony pomysł.

Dlaczego? Bo sam miałem taki problem, a powodem była poluzowana ta zielona płytka w środku pada.

Wystarczyło ją docisnąć i dobrze dokręcić i problem znikł.

Także warto spróbować najpierw prostszych metod nim przejdziemy do ostrej zabawy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedze na telefonie i nie moge obczaic tego filmiku, moze to jest to samo rozwiazanie.

Problem mialem identyczny, rozkrecilem pada i w miejscu, w ktorym jest taka folia z metalowymi zylkami (bodaj cztery punkty w sumie) podkleilem grubsza tasma klejaca. Problem bierze sie stad, ze w tym miejscu jest sprezysta gabka, ktora z czasem swoja sprezystosc traci ;) Wystarczy ja czymd zastapic i powinno smigac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy gąbkę a folie podłożyłem kawałek taśmy izolującej (poprawił się napewno troche docisk), teraz testowałem bf3 i jak narazie jest ok.

Dzięki za pomoc.

Edytowane przez shanti77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×