Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Bfa 3 juz dostalismy wiec co jeszcze bys chcial bo cod jest malo prawdopodobny.Ponad to czemu akurat teraz mieliby upokorzyc i czemu musi byc to akurar FPS.Co miesiac upokarzaja (a wlasciwie ms sam to sobie robi).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam far cry 3 bo czają się z nim już od dłuższego czasu, albo DMC które juz mialo byc ale musieli udowodnic, że przecieki to fake :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już skończcie ten koncert życzeń ! Bo do niczego to nie prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy jeżeli mam automatyczne przedłużania PS+ i podpięta kartę kredytową - ale z wymogiem podania hasła w PSstore po każdym zakupie - to automatyczne przedłużenie mi zadziała? Czy przez konieczność wpisania hasła nie zasili konta i nie przedłuży?

 

Mi sie automatycznie przedluza na 3 miesiace, ale hasla nie mam, nawet nie wiedzialem ze jest cos takiego:P Najlepiej bedzie jak sam sprawdzisz:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeX - mówiąc o upokorzeniu miałem na myśli, że Sony dogryzie im tak jak z AC, a CoD'a nie chcę. Wolę coś bardziej ambitnego.

Edytowane przez EmptyHeartPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. mam pytanko. konto w ps+ mam do któregoś października. czy jak kupię teraz kod i go wklepię to będzie mi liczyć to nowe od teraz czy dopiero od końca poprzedniego?

Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. mam pytanko. konto w ps+ mam do któregoś października. czy jak kupię teraz kod i go wklepię to będzie mi liczyć to nowe od teraz czy dopiero od końca poprzedniego?

Dzięki za odpowiedź :)

Od końca poprzedniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Porównywać xbox (i ich golda) z sony(ps+) to najmniejszego sensu nie ma.Z jednej zasadniczej przyczyny my dostajemy konkret gry ale tylko na okres subskrycji , a oni dostają (gry jakie dostają) ale na stałe. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to turbo offtop... Nie dawajcie proszę więcej postow - wojenek ms vs sony...

Edytowane przez zales00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że konto PS+ można mieć aktywne na dwóch konsolach (poprzez dodanie tego samego użytkownika na każdej z nich), jednakże chciałbym uzyskać jednoznaczną odwiedź, czego w takim przypadku należy unikać?

Wiem, że nie można logować się na to samo konto z 2 konsol równocześnie, i podobno grać online w ten sam tytuł.

Czy można jednak bez szwanku grać w tę samą grę ps+ na 2 konsolach, jeśli jest to tryb bądź gra przeznaczona do singla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niczego nie musisz unikać praktycznie. Jak zalogujesz się na 2 konsoli będąc zalogowanym na 1. to z 1 zostaniesz wylogowany. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i chyba z savami na chmure trzeba uwazac, żeby zgrywać tylko na jednej ale nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tak nie podniecał ps+ i nie krytykował golda bo może gry lepsze dostajemy ale za to lagi też mamy większe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i chyba z savami na chmure trzeba uwazac, żeby zgrywać tylko na jednej ale nie jestem pewien

 

nie ma problemu bo ta funkcja działa z jedndego ps+ tylko na jednej konsoli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ponieważ zakupiłem dzisiaj abonament na 90 dni wpisałem kod ale data do konca plusa sie nie zmieniła była taka jak poprzednia, coś nie tak czy pokaże się po upływie obecnej daty ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że tam zapytam ponieważ trochę zielony jestem jak to sprawdzić, przepraszam za kłopot :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że tam zapytam ponieważ trochę zielony jestem jak to sprawdzić, przepraszam za kłopot :)

Żaden kłopot :biggrin: 

:biggrin: PlayStation®Network > [Zarządzanie kontem] > :D [Zarządzanie transakcjami] > [Lista usług] > :D [PlayStation®Plus] w menu XMB systemu PlayStation 3. I tam na końcu klikasz na PS Plus :) 

Edytowane przez Fuviks
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem ściągać z plusa Uncharted 3 i mam pytanie o co chodzi z tymi plikami 2D Movies i 3D Movies ? Do czego one służą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sama nazwa wskazuje, obsługuje cut-scenki albo w formacie 2D albo 3D. Jeśli nie masz TV 3D to nie ściągaj, samo 2D starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×