Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś coś znalazł to na pewno niezwłocznie poinformuje w temacie, shautboxie i statusie

 

Serio nie trzeba się pytać 3 razy na stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FredDutton

 

Ale nie licz na żadne przecieki ani ciekawostki, jak to było w przypadku Ross-a

 

 

Chris Howe chyba nie ma, albo ja nie potrafię znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrisa twittera szukałem kilka dni temu i nie znalazłem więc chyba nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zaćmienia umysłowego. Mafia to gra III miesieczna a NFS jako główna gra jest miesięczna.

Wszystko ok

NFS na jeden miesiąc, Mafia na 3 miechy a Spec Ops na 2 miesiące czy na 3 jak Mafia? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to jest jedno i to samo. Jak dodasz jedno i zakupisz to obie masz już zakupione.

 

Nie rób afery

A ja polecam zajrzeć do listy pobierania po dodaniu Jaka. Dodałem do koszyka wersje na ps3, nie mogłem dodać wtedy na vite. Zakupiłem, patrzę w download, a tam tylko wersja na ps3. Zerkam na Jaka na vite, cena 0, plusika natomiast nie ma. Szybko wrzuciłem do koszyka (tym razem przeszło), kupiłem i jest teraz też na vite w download list:) trzeba być czujnym:P

Edytowane przez wiiilin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam zajrzeć do listy pobierania po dodaniu Jaka. Dodałem do koszyka wersje na ps3, nie mogłem dodać wtedy na vite. Zakupiłem, patrzę w download, a tam tylko wersja na ps3. Zerkam na Jaka na vite, cena 0, plusika natomiast nie ma. Szybko wrzuciłem do koszyka (tym razem przeszło), kupiłem i jest teraz też na vite w download list:) trzeba być czujnym:P

Nie trzeba tak robić. Z samego rana rzeczywiście wersja na PSV nie była za free i trzeba było zrobić crossa przez PS3

ale teraz wersja na PSV jest normalnie za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to może ja nie ogarniam jak corss działa. Wydawało mi się, że jak dodam wersję na ps3, to w liście pobierania powinienem mieć też tego na psv. A nie było:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błyskotliwych odpowiedzi na facebooku Playstation Polska ciąg dalszy

 

 

Marcin Nowak Stealth Inc: A Clone in the Dark jest tylko na PS3 czy na Vite też?

Lubię to! · Odpowiedz · 22 minut(y) temu
 
PlayStation Polska PS3
Lubię to! · 18 minut(y) temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pewnie paru osobom podniesie sie cisnienie, ale moje wróżby do końca roku:

 

PS3, trzy z tej piątki:

- DMC

- Metal Gear Rising 

- Tomb Raider 

- Far Cry 3

- Max payne 3

 

Vita, dwie z nich roczne

- Assassin Liberation

- LBP Vita

- Resistance 

Edytowane przez shuji
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasysam AC III napewno pykne w niego po przejsciu Mafii II, szkoda tylko, ze nie zdarzylem zassac demka PESa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mysliscie jest szansa w plusie na jednego z ktoregokolwiek residentow?

 

tzn 6 , operation raccon city albo revelations

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wygaśnie mi plus a dam znajomemu passy do konta to będzie on mógł pobrać gry które kiedyś już w ramach plusa dostałem,czy musze odnowić subskrypcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE 5 już był więc chyba nie ma co liczyć na kolejną część :)

 

@DeX

 

Możesz grać jeśli masz aktywną subskrypcję plusa. Jak wygaśnie to kumpel już nic nie pobierze (a jak pobierze to i tak nie zagra po wygaśnięciu)  :)

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wygaśnie mi plus a dam znajomemu passy do konta to będzie on mógł pobrać gry które kiedyś już w ramach plusa dostałem,czy musze odnowić subskrypcje?

 

Litości... Grać (i pobierać jak sądzę też) gry z Plusa możesz tylko pod warunkiem aktywnej subskrypcji. Było pewnie z milion razy o tym mówione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wygaśnie mi plus a dam znajomemu passy do konta to będzie on mógł pobrać gry które kiedyś już w ramach plusa dostałem,czy musze odnowić subskrypcje?

 

Dex za tak bezczelne pytanie to Bana złapiesz jak cię mod wypatrzy, bo poruszane to już było do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×