Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

http://blog.eu.playstation.com/2014/01/22/playstation-plus-in-february-bioshock-infinite-metro-last-light-outlast-more/

 

Entering PS Plus:
29th January: Metro Last Light
29th January: BioShock Infinite
29th January: Dynasty Warriors Next
29th January: ModNation Racers: Road Trip
5th February: Outlast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raja nie ma sensu, i tak tutaj każdy jest poszkodowany, jak nie brakiem PL napisów, to teraz dowiadujemy się, że wstrętne Sony ma czelność dawać takie crapy jak Metro i Bioshock, który o zgrozo jest kolejną częscią serii. No jak oni mogą takie rzeczy robić ? Przecież powinni udostępnić za darmo całą bibliotekę gier na PSS i każdy powinien mieć możliwość wyboru paru tytułów. No i obowiązkowo promocje na abonament tak raz na 2-3 miesiące.

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, wiecie że takie hejtowanie hejterów* już od dawna wywołuje większy odruch wymiotny niż narzekanie na ofertę plusa?

 

* - nienawidzę tego słowa ale ząb mnie boli i nie mogę myśleć nad synonimem

Edytowane przez zeroPPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i wieczne marudzenie i narzekanie na wszystko. Gry niezłe nawet dla kogoś kto już je ograł...

Fajnie, że PS4 dostanie coś innego niż kolejna popierdółka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to niezle bo pare tygodni temu ktos napisal ze beda te gry i sie sprawdzilo.

 

Obie nieograne. W bioshocka 2 z plusa tez chwile pogralem ale Infinite niby jest dobre, a metro hmm nie lubie horrorow (dead space 2 tez ciagle lezy na dysku nietykany) ale moze sie kiedys przyjdzie. Ogolem dysk zaj*bany grami z plusa jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja chyba pierwszy raz od niepamiętnych czasów ograłem aż dwie pozycje z tych gier a mianowicie : Bioshock oraz Modnation na Vite. Obu gier już nie mam i być może do nich powróce teraz dzięki PS+, choć taki natłok gier do ogrania, że nie wiem czy dam radę. W każdym bądź razie rozpiska dla mnie dobra, bo Metro to jedna z tych gier, które i tak bym w końcu kupił gdyby nie wylądowała w plusie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro nie jest horrorem. To zwykłe strzelanie do ludzi i potworów, ala Far Cry 3, tylko, że w pełni liniowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro nie jest horrorem. To zwykłe strzelanie do ludzi i potworów, ala Far Cry 3, tylko, że w pełni liniowe.

Czyli cos takiego jak FC 1? na poczatku strzelamy sie z ludzmi a pozniej z mutantami czy cos w ten desen?

 

Dojdzie 31-32 gra na dysku.. zanim ogram generacje ps3 to juz ze 100 gier wyjdzie na ps4 wiec git :D

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna doskonała rozpiska. :) Ja tych wszystkich zaległości chyba nigdy nie ukończę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli cos takiego jak FC 1? na poczatku strzelamy sie z ludzmi a pozniej z mutantami czy cos w ten desen?

 

Dojdzie 31-32 gra na dysku.. zanim ogram generacje ps3 to juz ze 100 gier wyjdzie na ps4 wiec git :biggrin:

 

Po prostu zwykła liniowa strzelanka, raz strzelamy do ludzi raz do potworów. Skradanie i samo strzelanie jest tu podobne do Far Cry 3. Strachu jest tam zero. Już Dead Space 2, które ostatnio splatynowałem lepiej weź jak lubisz horrory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaś wszyscy spinają dupy, NIE CHCECIE TAKICH GIER NIE BIERZCIE PLUSA A ZA JEGO CENĘ KUPCIE STOS INDYKÓW  :thumbsup:

 

dla mnie rozpiska mega, w bioshocki nie grałem ale B:I kusił mnie długo świetnymi ocenami i dobrym gameplay'em, zagram na pewno, Metro to ponoć legenda, też nie grałem ale mimo to znam mnóstwo znajomych którzy zachwalają za "klimat", też chętnie sprawdzę.

dla mnie rozpiska mega, gry w moim typie, a nawet jak coś nie było w moim typie to warto mieć, jak wpadnie ktoś albo coś, jest z czego wybierać a nie  :sweat:

 

powiem jedno: trza się gibać z GTAV bo B:I tak blisko  :laugh:

Edytowane przez DaaV
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy rzucą Metro z (nie)sławnym już dodatkiem Ranger Mode :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak dadzą, skoro pierwsze Metro nie wyszło na PS3...

a co mnie to obchodzi. to niech  wyjdzie 

 

podobnie bioshock, aczkolwiek pierwsza czesc kosztowala mnie rok temu grosze. niewazne, ale nie lubie grac w kolejna czesc czegos co nie wiem jak sie rozpoczelo.

 

i ciekawe co im tyle czasu zajelo z tym ogloszeniem ? chyba ustalanie gier na Vite. ale ogolnie miesiac swietny- nie liczac tej biedy z Grid 2 jako glownym pelniakiem - tak jak wlasciwie zawsze

Edytowane przez tyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty, tak rozpieszczać nas nie będą, toż to najwyższy poziom trudności wycięty z gry i sprzedawany za pełną cenę DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się tak wszyscy spinają. Ktoś napisze, że mu się gry nie podobają, to od razu leci fala tekstów typu "nie podoba się, to nie kupuj plusa". Komentarz, że się gry nie podobają ma taką samą rację bytu, jak te, które mówią "ale zajebista rozpiska" - oba są zbędne i niczemu nie służą ;)

To ja też dorzucę cegiełkę bezcelowości:) Bioshock fajny, ale ograłem; Metro mnie nie interesuje - dla mnie kiepski miesiąc. C'mon haters!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby dali GTA 5 i TLOU... Nie podoba się komuś to niech zamilknie.

Ci którzy miesiąc w miesiąc płaczą ze im gry nie pasują niech napiszą do sony jakie gry mają być w plusie, każdy indywidualnie.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro:LL kupione 2 miechy temu na promocji,a teraz w Plusie!

O nie,koniec!Już nigdy nie kupie Plusa!Banda naciągaczy!

A tak na serio to świetna rozpiska.Kto nie grał w Metro to polecam.Dla mnie gra roku,a wszystkim napinaczo

polecam przejść się do apteki po maść na ból dupy :*

PS.Chce ktoś kupić slot z Metro:LL za 35zł? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OUTLAST

 

 

*WARNING: Contains adult themes. Only suitable for those 18 and over. Please note that this title will not be available in the following regions: Saudi Arabia, Qatar, Kuwait, UAE, India and Turkey. We will update you on a replacement title as soon as possible. In addition, Outlast is still awaiting classification from the ratings boards in both Germany and Australia. Again, we will update you as soon as we have more information.

Czyli niektóre kraje dostaną co innego

Po pierwsze ciekawe co , po drugie czy da się zaciągnąć jak już kilkukrotnie się udawało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w PS+ na PS3 dodać do kolejki pobierania gry przeznaczone dla PS4 żeby poźniej przy zakupie nextgena móc w nie grać ? Czy jednak zawartość PS+ jest rozdzielona na poszczególne konsole ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w PS+ na PS3 dodać do kolejki pobierania gry przeznaczone dla PS4 żeby poźniej przy zakupie nextgena móc w nie grać ? Czy jednak zawartość PS+ jest rozdzielona na poszczególne konsole ?

Jest rozdzielona, ale możesz sobie zaklepać gry na PS4 z poziomu PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest rozdzielona, ale możesz sobie zaklepać gry na PS4 z poziomu PC.

Wystarczy ze mam plusa wykupionego na ps3?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden plus na wszystkie platformy(PS4, PS3, PSV). Zaklepuje sie przez PC, nawet jak sie nie ma danej konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejka jak ja czytam porównania Metro do Far Cry albo innych gier to aż karabin  na sprężone powietrze się ładuje. Jak w Metro: Last Light. :D

 

Rozpiska świetna. Nie chce mi się czytać narzekań (a może i takowe są), pewnie jeszcze ich trochę będzie, ale kto wie co to jest Metro, ten żałować nie będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×