Skocz do zawartości
koniu099

Brak miejsca da dysku - dysk jest prawie pusty ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam właśnie taki problem ze posiadam PS3 160Gb, na dysku znajduje się tylko Hitman (zajmuje on 17 Gb). I tu moje pytanie. Gdzie podziała się reszta pamięci ? (zapisy z gier zajmują około 200Mb).

 

Zastanawiam się nad opcją przywrócenia systemu ale chciałbym się dowiedzieć czy w ogóle to pomoże i czy stracę wszystkie save ?

Na forum nie spotkałem się z podobnym problemem.

 

PS. Poprzedni temat w ogóle się nie pojawił, mam nadzieję ze ten ujrzy światło dzienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam właśnie taki problem ze posiadam PS3 160Gb, na dysku znajduje się tylko Hitman (zajmuje on 17 Gb). I tu moje pytanie. Gdzie podziała się reszta pamięci ?.....

Reszta, tzn ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz PS+. Skopiuj wszystkie Save do chmury (na pewno miejsca wystarczy :) ) i potem spróbuj:

- Formatowanie dysku.

a jak nie pomoże to jeszcze szansa

- przywracanie systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/369/~/remove-ps3-game-data-utility-files

 

tam sie podziala reszta pamieci. Wyczysc wszystko za wyjatkiem Hitmana - potem recovery menu - restore file system i rebuild database. Znow bedziesz mial ponad 130GB wolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy jak mam to zrobic ? :) jak dam restore file system i rebuild database to ten hitman mi się nie usunie ? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw recznie wykasuj to z Game Data.

Potem dopiero te 2 opcje - a calkowita kasacja wszystkiego, jest przy Restore PS3 System, a nie Restore File System.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pousuwałem wszystkie Niepotrzebne dane z folderu "Narzędzia danych gier" i nagle zrobiło się 120Gb wolnego ^^ :)

 

Nie wiedziałem ze to az tyle zajmuje a tych gier tam była cała masa ( nawet poprzedniego właściciela konsoli :D )

 

Podejrzewam ze reszta miejsca to juz zabiera system save itp. :) Dziękuję za pomoc, można zamknąć temat :) nie będę przywracał systemu ani nic więcej kombinował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TA DA :D a te 2 opcje zrob jak najbardziej - zobaczysz jak sie menu znow plynne stanie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest to recover menu bo nie  moge znaleźć ? ^^ Nie lubię grzebać w Systemie itp i po prostu tego nie ogarniam ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=3wxwwt97_8c

 

Nie boj - az tak otwarty system to to nie jest zebys mogl namieszac. Najgorsze co mozesz zrobic to wybrac Restore PS3 System - wtedy masz formacik.. 

@ down - lol - po raz kolejny - nie. Jedna opcja "odswierza" OS, a druga skanuje i w razie potrzeby naprawia system plikow. Robie to raz na 2-3 m-ce i XMB chodzi rewelacyjnie. U znajomego konsolka z 4-letnim stazem niemalze klatkowala w menu.. 3 minuty i jak nowa..

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli zrobie te 2 opcje to nie usunie mi Hitmana i Assasina ( sciagnąłe w miedzyczasie), tak chce się jescze upewnić bo nie cche jeszce raz 11 GB sciagac :D


dobra zrobiłem wszystko jak radziliście, faktycznie system działa szybciej ( polecam każdemu to zrobić ;) )

 

Jeszce raz dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×