Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Trofeum "ludzie piszą listy" jak zrobić? otwieram skrzynkę odbiorczą jako zawodnik kariery i nic. Zrobiłem także jako manager i też nie wpadło. Podpowie ktoś w czym tkwi tajemnica ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z tym problem tylko że na PS4 otwierałem skrzynke chyba z 50 razy i nic,stwórz sobie WG i zacznij grać karierę jako zawodnik i otwórz skrzynkę powinno wskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ludzie Listy Piszą ja znalazłem na wujku google sposób, bo też nie chciało wpadać. Włączamy karierę i puszczamy krzyżykiem symulowanie kolejnych dni. W międzyczasie będziemy otrzymywać wiadomości. Sęk w tym, że po otrzymaniu każdej z nich, gra się zatrzymuje i przechodzi automatycznie do nich. Musisz pilnować lewego górnego rogu, tam się pojawiają informacje na temat nowych wiadomości. Gdy się taka pojawi, uprzedzamy grę i szybko wciskamy trójkąt, by przejść do skrzynki odbiorczej. Trofik za 3-4 razem wpadnie. I nie ma żadnej różnicy, czy to kariera zawodnika, czy managera. Mnie akurat wpadł w managerze.

 

W dalszym ciągu mam pusty odzew na trofeum Zadanie Wykonane. Ponowię prośbę - czy może ktoś rozegrać aktualne wydarzenie Match Day na poziomie klasa światowa lub legendarny do końca i sprawdzić czy po ostatnim gwizdku gra mu się nie zawiesi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zadanie wykonalem 2x na poziomie klasa światowa i zwjechy nie było

A teraz są jakieś wyzwana wirtualną gwiazdą ? Bo nie sprawdzałem ostatnich wyzwań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź.

 

 

 

Ostatnie zadanie wykonalem 2x na poziomie klasa światowa i zwjechy nie było 
A teraz są jakieś wyzwana wirtualną gwiazdą ? Bo nie sprawdzałem ostatnich wyzwań 

 

Jest wyzwanie dla WG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, gdzie jest wyzwanie dla WG? w wydarzeniach tygodnia? Które to konkretnie? Też potrzebuje nabić "na własny rachunek". Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema teraz sprawdzalem bylo wyzwanie ale sie skończyło wczoraj wieczorem trzeba czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no też właśnie patrze teraz i są same mecze... A powiesz mi jak wygląda takie zadanie? Czym sie różni od nich? Bo np. teraz są 2 match day i 4 mecze tygodnia a jak jest wyzwanie WG to jest jakoś to oznaczone czy napisane? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, i co ile jest takie wyzwanie, gdzieś raz na tydzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętny ktoś na trofea ?

 

-Dwaj przyjaciele z boiska

-Czysto towarzysko

-Praca zespołowa

 

Butcher5005.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zostało mi jedno trofeum do platyny wygrać mecz w wydarzeniach tygodnia klasa światowa :wallbash: ci ludzie co wrzucają te mecze że od 85 trzeba wygrać to mają chybą nie bardzo pod sufitem :angry2: chciałbym widzieć jak oni to wygrywają to jest MASAKRA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leon 107 ale narzekasz :D akurat mecz Porto - Estoril (0:1 84min.) jest prosty i po kilku próbach trofeum mi wpadło, a wraz z nim platyna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jakieś rady odnośnie trofeum

Pora na FUT - Skorzystaj z powiadomienia Football Club i przejdź do trybu Ultimate Team.
gdy wchodze na powiadomienie pojawia sie biały ekran i nie wejde do FUT, muszę wyjmować płytkę z konsoli i trofeum wiadomo, że się nie wbiło . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem z trofikiem On My Own (Na własny rachunek). wiem gdzie sprawdzic ale tego nie ma. wie ktoś może co jaki czas aktualizuje sie zadanie z gwiazda? i czy w ogole jeszcze bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO tydzień jest aktualizacja zadań tygodnia, ale nie zawsze jest zadanie wirtualnej gwiazdy. Musisz sprawdzać co tydzień czy się pojawiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny pomóc z trofeum Praca zespołowa? Tylko to zostało do platynki a chciałbym zdążyć przed wyjściem kolejnej edycji FIFY :)

 

edit

Nieaktualne, platynka zdobyta!

Edytowane przez malinPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z trofeum ,, Na własny Rachunek " w wydarzeniach tygodnia mam zadania , lecz nie mam wirtualnej gwiazdy a czas do ich zakończenia to 1400 h czyli wychodzi na to ze nowa aktualizacja będzie za 2 miesiące ?? może ktoś coś doradzić ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam jestem ciekaw o co z tym chodzi bo na jakiejs stronce zagranicznej wyczytalem ze ten trofik na ps3 jest nie do zdobycia bo wogole teraz nie daja w wydarzeniach tygodnia meczu dla wirtualnej gwiazdy...

a moze ktos chetny na trofik z sezonami wspolpracy ? :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.playstationtrophies.org/forum/fifa-14-a/211922-fifa-14-trophy-guide-roadmap.html

 

 

  • Unachievable trophies: On my Own (PS3 only)

Football Legend platinum.png
Unlock all other trophies (excluding additional content trophies)

UNACHIEVABLE ON PS3

 

 

On My Own trophy_bronze.png
Complete a Be a Pro Challenge on any difficulty in Highlights of the Week

UNACHIEVABLE ON PS3

Some challenges are Be a Pro, where you control a player rather than the whole team. As of now the normal challenges no longer rotate and a Be a Pro challenge isn't one. If you're playing on PS4, you can do one of the Be a Pro challenges in the world cup section. If you're on PS3, you're out of luck unless EA decide to put another one up. If you're on PS4, the trophy will unlock when you successfully complete a challenge.

 

PS. Brawa dla EA. Teraz każdy kto kupi nawet nową grę ze sklepu nie nabije platyny w tej grze, a serwery będą czynne zapewne do 2016 roku. FUCK EA.

Edytowane przez Dejvid1189

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomoże ktoś z 1 trofeum w którym należy rozpocząć sezon co-op z przyjacielem? Jakby ktoś miał ochotę pomóc proszę zostawić mi wiadomość, platforma ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Potrzebuje pomocy z trofeum TEAMWORK .Jakby ktoś miał ochotę pomóc proszę zostawić mi wiadomość, platforma ps3,  gra fifa14. 

PSNid-  roadkill_8         

hs-tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×