Skocz do zawartości
ONE

Filmiki, zdjęcia - ciekawe, śmieszne, itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Pani Barbara chce otruć psa

http://pl.youtube.com/watch?v=NPzBl-_ucu8

Pani Barbara bierze się za sąsiadkę

http://pl.youtube.com/watch?v=zYl55dWgoSI&...feature=related

Jakbym miał taką sąsiadkę, to bym chyba poległ Babka jest gites majonez

Pani Barbara występuje w Klatce B. Niezły serial internetowy.

Po występie Barbary u Majweskiego odechciało mi się jej oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym się wychowałem. Daimos, Yattaman, Capitan Hawk ... to było coś. Ostatnio oglądałem Kilka odcinków Tygrysiej Maski na youtube ^^

Takich seriali się nie zapomina. Szkoda, że mój brat będzie pamiętał Pokemony i Dragon Ball'a, a nie Daimos'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że jeden post pod drugim. W temacie jest napisane "ciekawe". Link który podam niektórzy z Was mogą kojarzyć. Niektórzy może oglądali ten film. Hmm... dokument. Jest on bardzo ciekawy. Czy pokazuje prawdę czy jest efektem nadinterpretacji czy atakiem na omawiane tematy. To pozostawiam Wam do ocenienia.

Panie i Panowie ... oto Zeitgeist.

http://www.zeitgeistmovie.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeitgeist jest naprawdę ciekawy. Może i niektóre podane teorie sa naciagane ale o wielu z poruszanych spraw nikt nigdy w mediach nie wspomniał, a wydaja się dużo bardziej prawdopodobna alternatywą niz to czym nas karmią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że chłopaki w pierdlu ostro nad Konradem popracują. Wiadomo o co chodzi. A jego mamusi też by się przydał wyrok, już za samo urodzenie takiego ścierwa.

Przepraszam za wyrażenia ale ten film bardzo mnie poruszył. Sam bym się chętnie zabrał za smarkacza.

A teraz coś odemnie na rozluźnienie 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że chłopaki w pierdlu ostro nad Konradem popracują. Wiadomo o co chodzi. A jego mamusi też by się przydał wyrok, już za samo urodzenie takiego ścierwa.

Przepraszam za wyrażenia ale ten film bardzo mnie poruszył. Sam bym się chętnie zabrał za smarkacza.

A teraz coś odemnie na rozluźnienie 300

Najgorsze jest to, że rodzice usprawiedliwiają swoje "pociechy"

"Oni większą karę ponoszą w tym więzieniu niż ten chłopak. Ten chłopak już normalnie żyje, normalnie chodzi."

Takim rodzicom bym wlepiał ostre kary. Za co? Za głupotę. Potem dziwić się, że szaleją gówniarze i dźgają nożami. To się nazywa bezstresowe wychowanie. Tracę wiarę w ludzi po takich wypowiedziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×