Skocz do zawartości
Grabeq

Muramas Rebirth

Rekomendowane odpowiedzi

 

Stało się. Aksys Games oficjalnie ogłosiło, że Muramasa Rebirth po dużym sukcesie w Japonii i USA trafi jesienią do europejskiego PSN. Jest na co czekać. Niepowtarzalny styl graficzny. Kilkadziesiąt godzin rozgrywki. Dwójka grywalnych bohaterów. Dynamiczny system walki. Elementy RPG. Japońska, baśniowa fabuła.

 

Edit:

 

Uprzejmie proszę o korektę tytułu tematu, powinno być "Muramasa" zamiast "Muramas".

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Dragon's Crown kolejny hicior i reanimator Vity w jednym. Jak dla mnie, szkoda jednak że nie wyjdzie na ps3. Tak czy inaczej pozycja obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to już jest w PSN za 99 zeta. Jak na tytuł na Vitę, którego przejście zajmuje ok. 20h, to jest  bardzo dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jutro zakupie i w koncu odpalę vitę... Muramasa dla mnie jest jedną z najlepszych gier na wii - zobaczymy jakie nowości dostanę na vitę :P a cena ekstra! :)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie genialny tytuł. Wygląda nieziemsko na ekranie OLED, chodzi super płynnie. VA bajeczka. Klimat zajebisty. Jedyna wada to źle wyważony poziom trudności. Legend jest za prosty, a Chaos to odpowiednik poziomu normal, ale w japońskim wydaniu, więc nawet zwykłe potyczki wymagają niezłego skilla. Brać i nie żałować nawet złotówki!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest? Przeglądam sobie gry, patrzę a tu jakiś "must-have" a tutaj komentarze, że już jest, macie i gracie. Damn it. Trzeba nadrobić zaległości i wziąć się za to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W EU w ogóle nie wydali wersji pudełkowej, więc jesteśmy skazani na "cyfrówkę". Gra waży tyle co nic, z tego co pamiętam ok. 440MB. Ja zostałem wkręcony totalnie, sprzedałem Wii przed ograniem wersji na konsolę od Nintendo i teraz nie mogę się oderwać od Vity. Nawet NNK poszło w odstawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem cyfrówkę z PSN...mimo że coś mi mówi że ta gra wyląduje w promocjach świątecznych. Gra jest przednia i daje mnóstwo zabawy :) szczególnie insty gdzie trzeba nieźle się czasami napocić żeby pokonać przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest za gatunek ? Rpg/Slasher ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest za gatunek ? Rpg/Slasher ?

Mieszanka RPG z elementami gier akcji hack slash ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że to jest jedna z tych gier (obok Dragon's Crown), które po prostu, zwyczajnie warto  choćby zobaczyć w ruchu na ekranie Vity. Grafika zabija, pali i niszczy. :paladin:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w temacie cisza, gra wylądowała niedawno w plusie więc postanowiłem sprawdzić.

Dla mnie obok Guacamelee jest to najlepsza gra w jaką grałem na vicie (zaznaczam, że dotyczy gier w które dane mi było zagrać). Piękna grafika, szybka i wciągająca rozgrywka, nawet nie wiem kiedy zleciało mi 10 h. Zrobię sobie z dwa dni przerwy i będę grę przechodził drugą postacią.

Mam pytanie do osób,które grę przeszły a i może pokusiły się o wbicie platyny.

Po przejściu gry, można kontynuować i dozbierać rzeczy oraz powalczyć w tych eventach to rozumiem ale niech mi ktoś napiszę co muszę zrobić by zniszczyć białe bariery? Myślałem, że po przejściu gry będę miał taką możliwość ale niestety nie. Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w temacie cisza, gra wylądowała niedawno w plusie więc postanowiłem sprawdzić.

Dla mnie obok Guacamelee jest to najlepsza gra w jaką grałem na vicie (zaznaczam, że dotyczy gier w które dane mi było zagrać). Piękna grafika, szybka i wciągająca rozgrywka, nawet nie wiem kiedy zleciało mi 10 h. Zrobię sobie z dwa dni przerwy i będę grę przechodził drugą postacią.

Mam pytanie do osób,które grę przeszły a i może pokusiły się o wbicie platyny.

Po przejściu gry, można kontynuować i dozbierać rzeczy oraz powalczyć w tych eventach to rozumiem ale niech mi ktoś napiszę co muszę zrobić by zniszczyć białe bariery? Myślałem, że po przejściu gry będę miał taką możliwość ale niestety nie. Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam!

Ja też się za to dopiero zabieram, ale dodam od siebie, że jeżeli gra Ci się spodobała, to polecam Dragon's Crown, które również jest od Vanillaware, z tą różnicą, że w klimatach fantasy a nie feudalnej Japonii. Jak zacząłem Dragon's Crown to tak mnie wzięło, że sam uwierzyć nie mogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się za to dopiero zabieram, ale dodam od siebie, że jeżeli gra Ci się spodobała, to polecam Dragon's Crown, które również jest od Vanillaware, z tą różnicą, że w klimatach fantasy a nie feudalnej Japonii. Jak zacząłem Dragon's Crown to tak mnie wzięło, że sam uwierzyć nie mogłem.

Tak wiem, Dragon's Crown mam na swojej liście gier do zakupienia,ale musi jeszcze poczekać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez gram ale niestety przy jednoczesnym ogrywaniu dragon's crown i muramasy jednak widać jak Dragon zjada ta gre na sniadanie rozbudowaniem i generalnie wszystkim. Chociaz kreska oraz klimat w Muramasie sa przednie to gra jest nuzaca jak na moj gust zwlaszcza backtracking..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez gram ale niestety przy jednoczesnym ogrywaniu dragon's crown i muramasy jednak widać jak Dragon zjada ta gre na sniadanie rozbudowaniem i generalnie wszystkim. Chociaz kreska oraz klimat w Muramasie sa przednie to gra jest nuzaca jak na moj gust zwlaszcza backtracking..

no jedynym minusem w muramasie jest, że nie można się przenosić gdzie się chce tylko trzeba lecieć przez wszystkie lokacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie reszta jest ok chociaz moglaby byc bardziej rozbudowana i jakos sama walka w dragons crown bardzaiej mi odpowiada no ale to jednak inne tytuly poza tym jak na darmowa gre z plusa to muramasa i tak jest swietna pozycja.

 

Ciekawe czy zmienia gry roczne na vicie przy najblizszej okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jedynym minusem w muramasie jest, że nie można się przenosić gdzie się chce tylko trzeba lecieć przez wszystkie lokacje

Po pokonaniu ostatniego bossa możesz się przenosić do kapliczek (miejsca zapisu) w każdym regionie. Wystarczy zagadać do tej "lisicy" co stoi przy kapliczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pokonaniu ostatniego bossa możesz się przenosić do kapliczek (miejsca zapisu) w każdym regionie. Wystarczy zagadać do tej "lisicy" co stoi przy kapliczce.

Bardzo dziękuję, właśnie skończyłem dwiema postaciami wątki główne i po zakończeniu gry pisało coś, że mogę się przenosić ale nie zaczaiłem, że chodzi o te miejsca zapisu. Mimo to chyba będę latał po lokacjach, żeby nabić sobie expa i levelu, chcę przejść wszystkie te areny z walkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przejść wszystkie dodatkowe areny i dodatkowych bossów...ajj pamiętam jaka była rzeźnia w ostatniej jaskini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę dłuzej i przy dragon's crown gra po prostu jest nudna dla mnie. Powiem wam ze z obecnego plusa bardziej mi podpasilo everybodys golf niz to;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę dłuzej i przy dragon's crown gra po prostu jest nudna dla mnie. Powiem wam ze z obecnego plusa bardziej mi podpasilo everybodys golf niz to;)

Ja mam przegrane nieco ponad 30 h i nie nudziłem się w ogóle, chciałbym wbić platynę ale chyba nie będzie mi dane (zbyt małe umiejętności).

Zabraknie mi pucharków za przejście gry na poziomie fury mode obiema postaciami (życie 1 HP), oraz przejście wszystkich aren (Kisuke zostały mi 3 a Momohime bodajże 4 areny).

Dla mnie gra świetna, z czasem pewnie zagram również w Dragons Crown, niestety gra trzyma poziom cenowy dość wysoko, w tej chwili są inne wydatki ale kiedyś na pewno zagram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurcze nie wiem robilem ze 3 podejscia i za kazdym razem wylaczylem i wrocielm do Dragon's crown moze jakbym w odwrotnej kolejnosci zagral bym mial inne odczucia. Niby podobny schemat gry a jednak cos mi tu nie zagralo a moze sam fakt ze mam za duzo w moim mniemaniu lepszych gier na swojej vicie od tej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurcze nie wiem robilem ze 3 podejscia i za kazdym razem wylaczylem i wrocielm do Dragon's crown moze jakbym w odwrotnej kolejnosci zagral bym mial inne odczucia. Niby podobny schemat gry a jednak cos mi tu nie zagralo a moze sam fakt ze mam za duzo w moim mniemaniu lepszych gier na swojej vicie od tej.

Być może właśnie w tym problem, że zagrałeś najpierw  w dragon's który zdaniem praktycznie wszystkich którzy grali w obie gry jest lepszy. To tak samo jakbyś najpierw dostał mercedesa a później kazali przesiąść Ci się na gorszy samochód:).

Mnie Muramasa się bardzo podoba, zaraz po Guacamelee druga najfajniejsza gra w którą grałem na vicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×