Jump to content
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Followers

No followers

Information

Group

Old Boy

Content Count

2,286

Birthday

Unknown

Last visited


Joined

 1. Grabeq

  Xenoblade Chronicles 2

  @Strife Sorry, nie ostatnia walka w 7 rozdziale, tylko ta w krypcie z klonami. A jeśli chodzi o brak szacunku dla czasu gracza, to save'y nie pomagają za bardzo. Jak zginiesz to nic w zasadzie nie tracisz, po prostu cofa cię do ostatniego WP. Raczej mi chodzi o to, że tłukę jakiegoś minibossa - a są to moim zdaniem najtrudniejsi przeciwnicy w tej grze - i nagle wjeżdża mi jakiś słoniohipopotam i zamiata mi team jednym pierdnięciem. No i kilkanaście minut w piach. Poza tym serio, jakieś królikopodobne moby wielkości stopy Pyry, które są 5 poziomów niżej, powinny ginąć od jednego ciosu. To jest śmieszne, jak się tłucze mini jaszczurkę wyebistym ognistym mieczem i ładuje się specjale, comba. Nawet jeśli to trwa kilkanaście sekund, to wygląda to dość kominicznie. Zwykłe moby mają zdecydowanie za dużo HP i nawet jeśli ktoś ogarnia system walki, potyczki na mapie trwają one zdecydowanie dłużej niż powinny. Nie wiem jak mogłem zapomnieć o systemie nawigacji. Niech sobie te znaczniki w d... wsadzą. Są super dezorientujące.
 2. Grabeq

  Xenoblade Chronicles 2

  Niech będzie przeklęty ten co zaprojektował ostatnią walkę w 7 rozdziale. Od początku wiedziałem, co trzeba zrobić, a i tak się 20 minut dobre męczyłem...Pełznę bardzo powoli, bo jak już się wkręcę, to znowu mi jakiś idiotyzm w postaci Field Skills czy innego bzdurnego side-questa psuje zabawę. Trzyma mnie wątek fabularny, postacie i muza, bo walka mi się już znudziła. Zrób combo, nabij orba, zrób kolejne combo, orb, combo orb, chain attack, full burst - zabity. Nie rozumiem, dlaczego mogę kontrolować tylką jedną postać, to jest totalne nieporozumienie. Ehhh...Muszę trochę ponarzekać, bo za cukierkowo tutaj. PS. Tiger-Tiger ssie kule. PS2: Uwielabiam też, jak biegam po mapie i wszystko jest ok. Nagle znikąd przylatuje jakiś ptaszor czy inne tałatajstwo ze skrzydłami tudzież goryl czy inny dinozaur, na poziomie o 20-30 wyższym od mojej wesołej drużyny. OHKO. Fantastyczne. Ta gra zupełnie nie szanuje czasu gracza.
 3. Grabeq

  Dyskusje ogólne

  Team Potato, w składzie robiącym wrażenie nie na jednym, nie na dwóch...ale maksymalnie na trzech no może czterech osobach, przygarnie zimeniaka do wspólnego grania w Apex Legends na PC. Mamy ziemniaczany kanał na Discordzie i zacną ziemniaczaną ekipę. Jeżeli chodzi o wymagania co do przegranej ilości godzin, poziomu postaci, aimu, skilla to...nie posiadamy takich. Gwarantujemy brak toksyczności, specyficzne poczucie humoru i możliwość pogrania z osobami w podeszłym wieku. Polecam.
 4. Grabeq

  Xenoblade Chronicles 2

  Indol był nudny straaasznie. W 7 już jest lepiej. Gram sobie spokojnie bez spiny, na pewno przejdę do końca, bo fabuła jednak wciąga i chcę zobaczyć, jak to się wszystko skończy. Natomiast levelowanie Affinity Chart poprzez karmienie oszczy kluskami, pieczonymi bułkami, czy wykopywanie minerałów i robali to jest jakiś dramat. Jak dostanę trzecie rzadkie ostrze dla Morag to cisnę tylko 9, które mam na trzech postaciach, których używam, a resztę olewam.
 5. Grabeq

  Xenoblade Chronicles 2

  Jestem w 7 rozdziale i fabuła z lekka siadła. Po 50h trochę jestem znużony. Za bardzo wszystko komplikują. No ale liczę na to, że znowu będzie dobrze. Strasznie mnie też irytuje to, że nie można swobodnie wybierać dowolnej postaci podczas walki, tylko jesteśmy zmuszeni grać liderem. Podtrzymuję swoje zdanie odnośnie absurdów takich jak Field Skills czy Merc Missions.
 6. Grabeq

  Xenoblade Chronicles 2

  Już go dosatałem...trzecie oszcze mi potrzebne jest. Coś tam wpadnie. Normalną grę można spokojnie ronić nie-rare'ami.
 7. Grabeq

  Xenoblade Chronicles 2

  Uhm...ok...a nie wygląda.
 8. Grabeq

  Tom Clancy's The Division 2

  Mi się bardzo podoba, że PvE może stanowić tutaj, w szczególności dla gracza solo, niezłe wyzwanie. AI przeciwników jest nienajgorsze, a czytałem, że w endgame jest na poziomie tego z Halo na Heroic, a to duży komplement. Obawiam się jednak właśnie nużącego grindu, polegającego na ciągłym robieniu tych samych misji. Wydaje m się, że @rgomezma rację i nie można dać się opanować FOMO, jak się nie chce zrobić wszystkiego w tydzień, to gra nie powinna się zbyt szynko znudzić. Ja pewnie pociągnę do T4 i zobaczymy, czy się będę angażował w grind na T5. Jak długo Wam zajęło - mniej więcej - przejście z T1 do T4? Da się to zrobić solo, czy trzeba koniecznie z team'em?
 9. Grabeq

  Xenoblade Chronicles 2

  Dziękuję za cenne rady amigos. Ta gra mnie nienawidzi, otworzyłem chyba z 60 legandarnych kryształów i sami healerzy mi wyskoczyli i yebany Godfrey. No ale przynajmniej Boreasa, Adenine i Floren mi wykluło. Tak więc Nię (Kocur, Boreas, Vess/Floren) i Rex'a (Pyrka, Agata, Ptaszor) mam załatwionych do endgame. Gorzej z Morag i Pechowym Księciem. Chociaż ten ostatni to odpoczywa cały czas na ławce rezerwowych. W ogóle nie mam szczęścia z blade'ami. Poza Agatą i wspomnianymi healerami nic porządnego mi nie wyprysło z kryształa. Smuteczek.
 10. Grabeq

  Tom Clancy's The Division 2

  @xavris Proszę o listę przyczyn znużenia, bo tak się zastanawiam, czy mnie endgame wciągnie czy nie. Wolę się od razu nastawić pozytywnie lub negatywnie. Ja oczywiście cały czas pełznę do 30 lvl(obecnie 22) z uwagi na brak czasu i miodność Xeno...
 11. Grabeq

  Xenoblade Chronicles 2

  @xavris@Strife Czy przed end-game warto inwestować czas i matsy w Aux Cores? Te rdzenie, co się je ostrzom...no ten tego..wsadza w sloty ? Bo widzę, że te na III-IV pozimie to wymagają już rzadkich materiałów i nie mam pojęcia skąd je wziąć. Z drugiej strony Aux Cores mają ogromny potencjał i dobra kombinacja pewnie może potężnie zwiększyć atak/defensywę. Pytanie tylko, czy mi jest to potrzebe do ukończenia story? Po drugie, wylosowałem Ursulę, z tego co wiem, to jej maksowanie to jakaś katorga, ale skille ma zayebiste jak na healer'a. Tak więc pytanie podobne do wyżej zadanego, maksować ją przed endgame, czy nie ma potrzeby, bo nic super trudnego pod koniec fabuły mnie nie czeka?
 12. Grabeq

  The Legend of Zelda: Breath of the Wild

  Jak NIE grać w BotW. https://www.youtube.com/watch?v=9EvbqxBUG_c
 13. Grabeq

  Shadows Die Twice

  Madre de Dios, ile bólu i cierpienia w tym wątku, tyle płaczu i zgrzytania zębami, to chyba nawet przy Demon's Souls nie było. Nie zrozumcie mnie źle, podziwiam Was za wytrwałość i skilla. Ja się do tej gry jednak nie dotykam.
 14. Grabeq

  Xenoblade Chronicles 2

  A tak wracając do tematu, to ja się zatrzymałem na 5 rozdziale. Nie to, że mi sie XC2 przestało podobać, ale jednak ja mam straszną słabość do multi. Apex, a teraz Division 2 połknęły prawie mój cały czas na granie. Do tego doszedł patch do Dead Cells, które wreszcie przeszdłem na N. Trzeba by wrócić, ale ostatnio jakoś więcej czasu spędzam przy PC.
 15. Grabeq

  Xenoblade Chronicles 2

  Przywołuje Was do porządku skośnookie zboki...ale w sumie, to @xavris ma rację, jeśli wypełzłeś to jak owsik. Nic nie poradzisz.

Community Reputation

Grabeq last won the day on June 13 2018

Grabeq had the most liked content!

1,119 Boss

Informacje o profilu

 • Wiek
  34
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa

Kontakt

 • PSN
  grabeq

Recent Profile Visitors

4,812 profile views
×