Jump to content
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Followers

No followers

Information

Group

Old Boy

Content Count

2,298

Birthday

Unknown

Last visited


Joined

 1. Grabeq

  Fire Emblem: Three houses

  Nie mogę tego wykluczyć. Obejrzałem/przeczytałem sporo recenzji FE i wszystko wygląda bardzo dobrze, ale trochę za bardzo zajeżdża Personą. Mam nadzieję, że nie przesadzili z randkowaniem i wszystkimi tymi aktywnościami związanymi z zabawą w nauczyciela.
 2. Grabeq

  Fire Emblem: Three houses

  W mojej ocenie zarówno BotW, Galaxy, MK8 i Splatoon 2 to lepsze gry niż Xeno, właściwie pozbawione wad. Żeby nie kontynuować offtopu i nie drażnić Strife'a napiszę tylko, ze ja wstrzymuję się z zakupem FE pomimo, ze to moja ulubiona seria na N. Zawsze tak robię, bo zwykle pojawia się mnóstwo fajnego DLC, które wzbogaca rozgrywkę. Nowe klasy, mapy, tryby itp. W związku z tym, że mam czas zagrać w tą grę tylko raz, chcę to zrobić z DLC. Poza tym skusiłem się w promo na Vesperię, więc mam co ogrywać.
 3. Grabeq

  Fire Emblem: Three houses

  Tak jakby to było jakieś szczególnie trudne zadanie...
 4. Grabeq

  Fire Emblem: Three houses

  Dla mnie to nie jest zaleta, bo nie wierzę, że dadzą radę wypełnić grę soczystą zawartością na 200h. Zakładam jednak, że kampanie będą zajmować te standardowe 20-40h, a cała reszta to maksowanie postaci/bondów itp.
 5. Grabeq

  Dyskusje ogólne

  Jakby ktoś się zastanawiał, czy brać Bloodstained RotN na NS'a czy inną platformę, to tu podpowiedź...
 6. Grabeq

  Xenoblade Chronicles 2

  Skończyłem. Rozumiem graczy, którzy uważają tę grę za bardzo dobry tytuł. Oceniając obiektywnia XC2 ma wielkie zalety, koncepcję świata, styl artystyczny, genialny soundtrack. Jeżeli komuś podchodzi jeszcze system walki, to już w ogóle musi być zachwycony. Ja do tej grupy niestety nie należę. Subiektywnie, to było stracone 75h godzin. Nigdy nie grałem w tak nierówny tytuł. Były momenty powodujące opad szczęki, ale było ich zdecydowanie za mało. Fabuła jest smętna, rozciągnięta do granic możliwości. Generalnie gra jest przekombinowana i sztucznie wydłużona. Natomiast finał jest absolutną, totalną porażką. Nie pamiętam tak patetycznego, pompatycznego i kolorowego zakończenia jRPG. Serio. Natomiast teksty Rex'a podczas ostatniej walki są na poziomie 10-latka, który chce być szlachetnym rycerzem na białym koniu ratującym świat z uśmiechem na ustach. Najfajniejszą częścią fabuły były historie Jin'a, Malosa i Amalthusa. Dlatego chcę zagrać w Tornę, która dodatkowo podobno pozbawiona jest tych wszystkich upierdliwych aktywności. Reasumując...meh. 5/10. Przepraszam.
 7. Grabeq

  Xenoblade Chronicles 2

  Dzięki Strife, ale już nieważne. Ta yebana gra chce mnie wykończyć. Rozdział 8 i 9 naprawdę daje radę. Jest odpowiednie tempo, zapowiada się na wielki finał. No już jestem wkręcony, pędzę, lecę na walkę z bossem (moją ulubioną postacią)...a tu bam! Field Skills Check! 5 Focus, 5 Electric Mastery, żeby otworzyć drzwi. Teraz muszę wrócić do jakiegoś miasta jak gdyby nigdy nic i nakarmić Wulfirca, czy też w inny sposób popracować nad Affinity. Sorry, ale powiedzcie mi, że to nie jest po prostu absurdalne? Edit: A sorry, Electric Mastery tyż nie mom. Muszę jeszcze zabrać Pandkę do Morythi, żeby utłuc pięć jakiegoś tam tałatajstwa, a później wrócić na drzwo i jeszcze zabić 5 sentineli. Super gra. Immersja 100%. "Rex ratuj świat!". "Nie, przepraszam, muszę wpaść do knajpy w Ardain, żeby nakarmić Wulfirca i zabić 5 szczurów, bo inaczej nie otworzę drzwi". 2 miesiące przerwy...
 8. Grabeq

  Xenoblade Chronicles 2

  Rozczarujecie się, przynajmniej Fire Emblem. To jest seria, która nigdy nie imponowała fabułą. Po tym względem będzie co najwyżej średniak.
 9. Grabeq

  Xenoblade Chronicles 2

  No dobra, przez Was odpaliłem...Końcówka 8 rozdziału była tak zajebista, że się znowu wkręciłem. Nie rozumiem po co w tej grze tyle pierdół, tyle komplikacji, tyle niepotrzbnych dodatkowych aktywności. Field Skills, idiotyczny system levelowanie Ostrzy, debilne questy, to mnie co chwila odrzuca od tego tytułu. No i czas wymagany do zamiatania zwykłych mobow, zdecydowanie za długo to trwa. Kolejna sprawa związana jest z tym, że ja chyba nie ogarniam do końca mechaniki. Nie wiem które Akcesoria są mocne, które Auxy zakładać na Ostrza. Poza tym jestem w 9 rozdziale, a akcesoria mam takie sobie, a Auxy na III-IV poziomie. Może dlatego te walki tak długo trwają. Przeciwnicy fabularni to jeszcze luz, ale unikalne potwory to mnie zjadają na śniadanie. Wszystko idzie dobrze i nagle jeb! OHKO znikąd. Za wolno nabijam orby. Rady co do walki mile widziane...
 10. Grabeq

  Xenoblade Chronicles 2

  Co trzymało za jajca? Jakie story? Kolejna opowieść o tym jak 13-latek ratuje świat? Były bardzo dobre momenty, ale bez przesady. Z zastrzeżeniem, że końcówka przede mną, jestem w stanie stwierdzić, że fabuła jest na poziomie przeciętnego anime. Przy czym jestem chyba dalej niż w 4 rozdziale, raczej w 8-9, bo się wspminam już po "drzewie". Projekt świata jest fenomenalny, ale nie histora, sorry. Gra ma swoje ogromne zalety, ale żeby czerpać z niej pełną satysfakcję, trzeba jej poświęcić w cholerę czasu, którego ja mam niestety niewiele.
 11. Grabeq

  Xenoblade Chronicles 2

  Ja się totalnie zablokowałem. Jestem na 4 rozdziale, 65h na liczniku i nie chce mi się już grać. Więcej rzeczy mnie irytuje niż sprawia przyjemność. Może jeszcze kiedyś wrócę...
 12. Grabeq

  The Legend of Zelda: Breath of the Wild

  Uwielbiam tę grę, ale też uważam, że tak szybkie psucie się broni to kiepska koncepcja. Mogliby chociaż dać kilka unikalnych przedmiotów, które zawsze można naprawić. Ja oczywiście chciałbym loot, jak w normalnym RPG, wtedy byłoby megamiodnie. No ale to Zelda. BotW i tak jest wyśmienity.

Community Reputation

Grabeq last won the day on June 13 2018

Grabeq had the most liked content!

1,123 Boss

Informacje o profilu

 • Wiek
  34
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa

Kontakt

 • PSN
  grabeq

Recent Profile Visitors

4,869 profile views
×