Skocz do zawartości
elmente

Ciągle chodzący wiatrak..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam chyba problem..od kiedy zaczalem grać w GTA IV wiatrak ciągle mi chodzi nawet w stanie wstrzymania konsoli jest to dosc uciazliwe wczesniej tak nie bylo.. pomaga tylko wylaczenie kosoli przyciskiem ktory znajduje sie z tylu, ale jak znow wlacze i wylacze konsole i przejdzie ona w stan wstrzymania to dalej wiatrak chodzi?mial tak ktos juz ??szukalem na forum ale nie znalazlem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla scislosci to jest stan czuwania, a nie uspienia (laptopy mozna uspic). Na przednim panelu swieci sie czerwona dioda? Jezeli tak to doprawdy dziwna akcja, chyba nikt jeszcze nie mial takiej wiec nei sadze zeby ktos byl w stanie ci pomoc. Pewnie zostaje wycieczka do serwisu. Ale poczekajmy na wypowiedzi inych forumowiczow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie włączyłeś przez przypadek opcji remote play w menu konsoli?wtedy właśnie konsola w stanie czuwania ma włączone wentylatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

punisher85 wielkie dzięki no mam włączone bo wczoraj bawiłem sie psp i ps3...sory za zakladanie tematu ale do głowy by mi nie przyszło że przez remote play chodzi wiatrak.. jeszcze raz dziękuje za pomoc;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×