Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak już kiedyś wspominałem, grając w Duży Podbój (szczególnie Kurort Hajnan) gdzie uczestniczy 64 graczy widać spadki FPS, albo konsola sobie z tymi nie radzi albo problem leży w optymalizacji, być może nadchodzące patche to naprawią. Co do reszty trybów: Szturm, TDM, Dominacja, wszystko jest ultra płynne bez najmniejszych przycięć czy spowolnień a jeżeli takie występuję to już ewidentnie wina serwera i pingu.

 

Co do łącza samego połączenie internetowego, pierwsze co trzeba zrobić to połączyć konsole kablem do modemu/routera, jeżeli konsola łączy się bezprzewodowo to wysoki ping jest nieunikniony.

Szybkość połączenia to jest jedno ale najważniejszy jest tutaj właśnie ping czyli opóźnienie wysyłanych pakietów między serwerem a konsola. Im niższy tym lepiej, jeżeli mamy zbyt duży ping to konsola gubi pakiety danych, gra potrafi wtedy przycinać, żołnierz się przesuwa w prawo i lewo, a po władowaniu całego magazynku w przeciwnika on biegnie dalej a co najgorsze odwraca się i nas zabija.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem straszne klatkowanie tylko na dwóch mapkach w dużym podboju,nie wiem czym to jest spowodowane,ale tak jest.Wracając do samej gry-czy nie wydaje Wam się,że pocisk odłamkowy(czołgi),który teoretycznie powinien być "kilerem" piechoty nadaje się do dupy.Wielokrotnie waliłem tuż przy przeciwniku lub gdy np.koleś stoi przy murze a ja walę w ten mur nad jego głową i nic :shok:,trzeba idealnie trafić by wpadł "kil",to chore jakieś,dodatkowo brakuje mi wskaźnika trafienia wroga :mellow:,mam nadzieję,że z czasem to poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się spotkał z bugiem, gdzie jak wsiądzie się do latadła czy to śmugło czy myśliwiec, kamera wariuje przez co latanie nie wspominając o strzelaniu jest prawie niemożliwe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś elegancko mi się gra z wyjątkiem jednego małego kaprysu gry, mianowicie stałem oko w oko z kolesiem, strzelamy do siebie ja go zabiłem i nic zero punktów za zabójstwo i w ogóle nie zaliczone ale tak to ładnie się gra dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cykor

Siema. Mam pytanie, kupiłem gre w polsce na ps3 i aktywowalem ja na ps3 zarejestrowanym w Niemczech. Kto mi teraz powie jak i w jakiej walucie mam zaplacic za przejscie na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś elegancko mi się gra z wyjątkiem jednego małego kaprysu gry, mianowicie stałem oko w oko z kolesiem, strzelamy do siebie ja go zabiłem i nic zero punktów za zabójstwo i w ogóle nie zaliczone ale tak to ładnie się gra dziś

Nie raz juz tak miałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanie, kupiłem gre w polsce na ps3 i aktywowalem ja na ps3 zarejestrowanym w Niemczech. Kto mi teraz powie jak i w jakiej walucie mam zaplacic za przejscie na ps4?

w takiej walucie jaka masz w pss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyciąłeś 15s filmu ? :) gdzie taka opcja jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/photo.php?v=639263146131181&set=vb.108083662582468&type=2&theater

Nie wiem czy to coś nadzwyczajnego w BF4 ale jako noobek jestem zadowolony i dlatego się chwalę ;)

Zapraszam do działu "share" your staff. Można się tam dzielić materiałami z gier do woli. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was tez po odrodzeniu broń ustawia sie sama na single fire ?!? WTF ?! , a przeważnie po zgonie nie pamiętam aby za każdym razem sprawdzać jak ustawiony jest gnat , po odrodzeniu wylatuje na kogos i zamiast seryjki w twarz, strzelam mu kulke.... po czym zaliczam kolejny zgon ... SUPER SPRAWA 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie,ale czy grając kampanie w bf4 odblokowuje bronie do multi czy tylko bronie do jakiegoś trophy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was tez po odrodzeniu broń ustawia sie sama na single fire ?!? WTF ?!

 Nie zaobserwowałem takich cyrków. I ogólnie tfu tfu i odpukać w niemalowane, ale nie mam takich problemów jak reszta. Wczoraj raz zaobserwowałem lagi, ale to nie mnie cofało tylko innych i to tylko wtedy jak koniecznie chciałem zobaczyć battleloga. Jak go nie sprawdzałem to śmigało wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was tez po odrodzeniu broń ustawia sie sama na single fire ?!? WTF ?!przeważnie po zgonie nie pamięta aby za każdym razem sprawdzać jak ustawiony jest gnat odrodzeniu wylatuje na kogos i zamiast seryjki w twarz, strzelam mu kulke.... po czym zaliczam kolejny zgon ... SUPER SPRAWA

Zobacz czy przypadkiem podczas zgonu nie wciskasz dol na d-padzie.Gra buforuje przycisk i gdy sie odradzasz masz ustawiony single fire

Edytowane przez MaD_GhOsT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co  to za wydarzenie premium na ps4 wlasnie trwa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za wydarzenie premium na ps4 wlasnie trwa ??

jeżeli to wydarzenie by trwalo to w informacji o nim nie byłoby slów "przepraszamy", chyba to jakas nowa polityka ea/dice :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Nowego Roku życzę wam koledzy Forumowicze(sobie też)grywalnego Bugfielda 4 na wszystkich 5 Platformach,licznych fragow na koncie,braku lagow i niech save z kampanii będzie z wami.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie brac Bf4 czy za bardzo zabugowane jeszcze?

 

Da rade na luzie pograc dla relaksu wieczorem godzinke w team deathmtach / squad deathmatch bez pojazdow?

 

Czy mapy daja rade w porownaniu do Bad Company 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zbugowana,trzeba liczyć się z błędami,które powodują że często ginie się z bzdurnych przyczyn tzn.ktoś nas trafia przez ścianę z pistoletu (zdarza się),albo przez kontener.Jeżeli ktoś ma słabe nerwy to odradzam.Myślę,że w BC2 były lepsze mapy ale te też dają rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×