Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie znikły mi savy jak przed tym się uchronić ??

Ja po każdym zakończeniu singla , zgrywałem save na pendrive .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po każdym zakończeniu singla , zgrywałem save na pendrive .

a jak to robisz możesz powiedzieć krok po kroku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przywraca zapisanego stanu gry, mimo wysłania save'a do chmury. Nie wiem czy inni użytkownicy mają podobny problem?

Z tego co wyczytałem w necie to następna łata ma naprawić ten błąd. Wić z przejściem singla się wstrzymuje wystarczą na razie 3 podejścia i brak możliwości kontynuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma jakieś znaczenia gdzie uderzy się w czołg przeciwnika z głównego działka, jak to miało miejsce w BF3? Ostatnio próbowałem uderzyć w lukę między ruchomą częścią czołgu a podstawą i naliczyło mi punktów uderzenia coś koło 70. Jednak tylko raz tak mi się udało i nie wiem czy ktoś rzucił c4 na czołg czy są w pancerzu czołga słabsze elementy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w dupsko.Dzis na Kurorcie znowu wyginało mnie jak po dobrych kwasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyginało, tzn.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda,ja tez tylko gram na serwerach europejskich i mam to samo,moja postac sie cofa i lata po mapie.Serwery hostowane z kambodzy daja o sobie znac :biggrin:

Po drugie ten share jest tak zyebany,ze to glowa mala i pewnie problem wystepuje tylko w BF4.

Przed patchem nie bylo dzwieku z pliku nagranego,teraz to mnie ch..strzela.Ostatnio pilota tego malego choppera zabilem z snajpy,no mowie kuhwa drugiego takiego fuksa nie bede mial,Naciskam share i oczywiscie wchodzi do tego zrypanego menu.

Przez te glupie menu moga mniec juz 8 razy zabic,bo to wolne jak w ps3

Z ciekawosci pozniej odpalam pliki share i jest ikonka tego momentu share i wybieram plik i dupa,ten syf nagrywa jakies rundy z dupy :shok: Zabilem typa na paracelach,i taka jest ikona a nagralo 3 mapy wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie masakryczne lagi mam tylko na Kurorcie co do share to jeszcze z tego nie korzystałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jakość filmów nagrywanych przez przycisk SHARE jest bardzo dobra, na YT idealna, mało artefaktów itp. Szkoda tylko, że żeby faktycznie wrzucić film na YT trzeba wgrać go na Facebooka, pobrać z Facebooka i dopiero wtedy zrobić upload na YouTube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto kupić dodatek ? Do multi ofc.
Warto za 29.99zl
Czy warto kupić Battlefielda 4 za te 200 zł ? Czy nie lepiej za taką kasę kupić sobie kilka gierek?
Warto.......Mała wskazówka dla początkujących szturmowcow. Grałem non stop AK12 i chyba wszystko tam odblokowalem potem zmienilem na sar21 i z samym kalimatorem mam średnio kilka zabić więcej. Sry za offtop ale temat dla początkujących jest zamknięty pewnie z jakiś bardzo ważnych powodów... ;) Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić Battlefielda 4 za te 200 zł ? Czy nie lepiej za taką kasę kupić sobie kilka gierek?

Za te 200zł chyba nie chodzi Ci o wersje z PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie związane z Premium,ponieważ od kilku dni noszę się z zakupem.

1)Czy jezeli bym aktywowal Premium na konsoli Playstation 3 na moim koncie to miałbym mozliwosc aktywacji Premium na tym samym koncie na konsoli Playstation 4?(czy fakt że już gram na PS4 coś zmienia?/Czy Premium z PS3 zostanie?)

Edit.Bym zapomniał.W związku z zamieszaniem w świecie Battlefield'a 4,zawieszanie prac na DLC itp. chciałbym się zapytać kiedy będzie DLC z mapkami z Battlefield 3?(Second Assault/Drugie Uderzenie)

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Tak. Konto i subskrybcja ps+ jest jedno platforma nie ma znaczenia.

2. Poki co tylko xbox one ma owy dodatek i nie wiadomo kiedy sie pojawi na innych platformach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Tak. Konto i subskrybcja ps+ jest jedno platforma nie ma znaczenia.

Ale on pytał o to, że jak kupisz i aktywujesz Premiuma na PS3 z BF3, to czy potem można go przenieść do BF4 na PS4, a tego chyba nie można zrobić, bo pod BF4 i PS4 trzeba kupić osobny Premium.

Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi, bo też się nad tym zastanawiam od dłuższego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on pytał o to, że jak kupisz i aktywujesz Premiuma na PS3 z BF3, to czy potem można go przenieść do BF4 na PS4, a tego chyba nie można zrobić, bo pod BF4 i PS4 trzeba kupić osobny Premium.

Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi, bo też się nad tym zastanawiam od dłuższego czasu.

Odpowiedz dalej brzmi tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak? Premium z BF3 na PS3 można później przenieść na tym koncie na Ps4 dla BF4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×