Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

:no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być. Pisze nawet w grze. Czemu taki zabieg ma być? Może chcą coś poprawić/zepsuć? xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już może prywatne serwery?

Są...,niestety wszystkie wykupiło DCIE...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy potrwają te prace konserwacyjne, ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis ma byc aktualizacja i serwerów i samej gry na wszystkich platformach. Takze chyba zaczeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy potrwają te prace konserwacyjne, ktoś wie?

1AM PDT/8AM UTC---taki komunikat widnieje w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra odpaliłem jednak konsolę, ja nie widzę żadnego komunikatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie zmieniło po "konserwacji serwerów"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Hajnanie i Mekongu ( 64 graczy) nie miałem dzisiaj szarpania za koszulę, poza tym dali dużo serwerów podbój na 44 graczy.... ale to chyba nie tędy droga do wyeliminowania rubberbandingu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio??Nie ma lagow ze strony serwera???Chyba DICE sie dowiedziało że namawiam ludzi do grania w BC2 na PC i postanowili zareagować :D btw.Zajefajna gra,Vietnam i te sprawy...no ale to nie ten temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf4 to jest totalne plucie w ryj.Kolejnego bfa nie pre orderuje.Przy czwartej części dobrze spędzam czas,Ale żeby jak człowiek pograć na 64 osobowych serwerach trzeba czekać pół roku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby pograć jak człowiek w BF3 to ile trzeba było czekać? Jeden piernik i w każdym kolejnym bfie będzie to samo.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie wiem czy to efekt placebo ale w wersji na ps3 , wczoraj dało się pograć bez cofek i zwiech. Zobaczę dziś czy to progres czy chwilowa anomalia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi everyone,

As you know, we’ve been looking into resolving the “rubber banding” that some players on certain platforms have experienced with Battlefield 4 after the recent release of Naval Strike. We’ve found that the root cause of the issue was a configuration of certain hardware types dedicated to 64-player matches.

We have invested in new hardware to resolve this issue and deployed new higher-performance servers this week. In preparation, we conducted a significant amount of testing before installing the new servers to ensure they would correct the issue. We are already seeing performance improvement with 64-player matches and expect this to continue.

While the process took longer than we would’ve liked, we wanted to be 100% sure it was done right and that the long-term solution was properly in place.

Our objective is to deliver the best player experience possible. We feel this solution helps us deliver that to you. Stay tuned to our official channels for more information.

 

Haha. Niektórzy na pewnych platformach. Chyba raczej wszyscy wszędzie i zawsze...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba naprawili, u mnie od dwoch dni zero lagow, normalnie inna gra sie zrobila. Jak wybrac podboj na 44graczy? U mnie same 64 znajduje. W wyszukiwarce nie mam mozliwoosci wybrania 44.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dlatego że te serwery to jest jakiś bug, to nadal serwery na 64 graczy tylko nie wiedzieć czemu blokują się przy 44 osobach i nie wpuszczają więcej,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dlatego że te serwery to jest jakiś bug, to nadal serwery na 64 graczy tylko nie wiedzieć czemu blokują się przy 44 osobach i nie wpuszczają więcej,.

co w tym dziwnego? Jak to nie wiedzieć czemu sie blokuja

Ktos w nich ustawil zeby byly na tylu graczy. Tak samo mozna bylo robic na prywatnych serwerach w bf3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×