Skocz do zawartości
fryderyk123

Lego Władca Pierścieni

Rekomendowane odpowiedzi

Troszeczkę ten dział taki trochę umierający, więc ludzie rozkręćmy go trochę ;)

Oficjalny temat do rozmów o grze LEGO Władca Pierścieni na Playstation Vita.

 

1218801171.jpg

 

Jakie są wasze osobiste wrażenia nt. tej gry? Mimo niskich średnich ocen i recenzji się dość przyjemnie gra. Większych bugów nie ma, a grafika jest dość ładna jak na przenośny sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na Vite jest w jakiś sposób ograniczona, okrojona w stosunku do edycji na duże konsole? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, bo nie miałem doczynienia z tytułem na PS3. Z tego co ludzie mówią, to na PSV jest bardziej korytarzowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jak na handhelda jest świetna. Miałem chrapkę na platynkę, ale zwątpiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna ale jednak gameplayowo trochę nudna, cały czas robi się to samo. Jednak oceny 6/10 są sprawiediwe, może w coopie by było ciekawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko zebrać dużo klocuszków? Gdzieś czytałem, że trzeba bonus wykupić na zwiększoną ilość klocuszków, ale nie mogę czegoś takiego kupić c[:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko zebrać dużo klocuszków? Gdzieś czytałem, że trzeba bonus wykupić na zwiększoną ilość klocuszków, ale nie mogę czegoś takiego kupić c[:

Możesz wpisać kody jeżeli ci to nie przeszkadza.

W menu głównym gry wybierz pozycję Dodatki (Extras) i następnie wprowadź jeden z poniższych kodów:

1F5YH2 – Study x2

Jak chcesz pozostałe to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że znając życie wpisując kody zablokuję sobie dostęp do trofeów, co mi automatycznie je skreśla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wykonywać zadania poboczne i dzięki temu będziesz mógł wykupić bonusy dające więcej klocków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że znając życie wpisując kody zablokuję sobie dostęp do trofeów, co mi automatycznie je skreśla :)

Kody nie blokują trofeów.

Jeżeli się tego obawiasz to najlepiej znajdź najpierw np klocek x10 i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Nie brałbym nawet za 1zł. Koszmarny port z 3DS. Gra fatalna pod każdym względem. Odpaliłem na chwilę i oddałem córce. Ta wbiła platynę. LotR z Vity i PS3 to dwie różne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie spojrzałem na walkhthrough na yt z PS3 i przez chwile myślałem że coś pomyliłem. W ogóle inna gra. Na Vicie przez bite 6 godzin cały czas ten sam schemat. Na początku mi się jeszcze podobało ale ileż można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi giera whuj podeszla z wielka przyjemnoscia :P

 

No właśnie mi też. Nie rozumiem tych niskich ocen i średniej na metacritic. Gra jest dobra (nie porównując do dużej siostry) :P . Właśnie konczę story i zabieram się za platynkę. Mam nadzieję, że do plusa trafi więcej gier z serii LEGO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×