Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas TOTY zbytnio nie bawię się w paczki tylko chciałem po taniości wyłapać skład m.in z Vidalem, Pogbą. Ceny wydają się korzystne, myślicie że mocno jeszcze pójdą w dół i obecnie przepłacę? To mój pierwszy sezon z FUTem więc w sprawach 'giełdowych' jestem zielony ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W darmowej paczce za wygrany puchar trafiłem Kompanego tylko nie można go sprzedać :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery padły.

W mencie, gdy strzelilem bramke na 4:2, a przerywalm 0:2 :)

Ogolnie bardzo fajnie mi sie CRem teraz gra. Po odejsciu Messiego i wprowadzeniu zmian w tych instrukcjach, zeby trzymal srodek czy cos.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam chrapkę na Luiza i Silve. Ciekawe jak sobie dają radę z obroną :P Można powiedzieć, że za grosze chodzą, a wyglądają dość solidnie. + Messi Toty, no ewentualnie RB :/

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam chrapkę na Luiza i Silve. Ciekawe jak sobie dają radę z obroną :P Można powiedzieć, że za grosze chodzą, a wyglądają dość solidnie. + Messi Toty, no ewentualnie RB :/

 

Ja jak zawsze Ibra > Ronaldo, więc myślałem, że z TOTY nikt mnie zbytnio nie zainteresuje, ale właśnie Silvę zamierzam kupić. Jak się nie sprawdzi to najwyżej sprzeda się go ze sporym zyskiem. Luiza rozważam, nie na CB, tylko CDM z 7 chemii ;). Na CB u mnie się jego NIF nie nadawał. Możesz ustawiać ile chcesz, żeby zostawał z tyłu, mimo to gubi pozycję. Chyba że zaparkujesz autobus, ale nie tędy droga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa, a ceny do góry poszły lul :biggrin:

Nosz...

Caly dzien w pracy sledzilem cene Robbena, mozna bylo go kupic nawet za 605k Kup teraz, przychodza toty Robben 670 !

Teraz widze na futbinie srednia cene 650k, mam nadzieje, ze podczas pomocnikow spadnie jeszcze bo cos czuje, ze na napastnikow znowu skoczy do gory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ceny poszły w dół, Matę dorwałem za 5k. Kupiłbym więcej, ale wczoraj wydałem na paczki. :D btw. wczoraj grałem pierwszy raz vs Robben, jeruna, jaki on szybki. Jak mu dalej będzie tak dobrze szło, to będzie lepszy niż Doumbia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma zawodnika, na którego grałoby mi się trudniej niż na Robbena. Szkoda, że jest w lidze niemieckiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym turnieju TOTY jest paczka za 15k do zdobycia? Nagroda jest jednorazowa, czy po każdym zwycięstwie?

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kazdym.. ale w tym turnieju z CPU dzieją się gorsze cyrki handicap, skrypty niż jak grasz online ... porażka. Poza tym nie wiem czy warto tracić czas na to, ja kiedyś poświęciłem godzine, wygrałem turniej single o złotą paczke premium i oczywiście do dzisiaj jej nie otrzymałem, nie zdziwie się jak tutaj też taki wałek będzie.

 

Mam kilka pytań:

 

1.Opłaca się kupić teraz Kompanego za 55 - 60k około czy jest szansa że jeszcze stanieje, jak sądzicie ?

2. O ile się nie myle to są takie karty, żeby na stałe podwyższyć jakieś umiejetności a nie na jeden mecz, jak one się nazywały?

3. W nawiązaniu do pytania 2: w takim razie jak ustaliliśmy że taki Silva na LP jest słaby mimo wysokiego overalla - poprzez jego średnie tempo, to gdyby mu kupić taką karte żeby na stałe podwyższyć tempo to powinien być idealny? Jak uważacie? Praktykował ktoś? Bo skoro Young z overall 78 jest lepszy niż Silva z ov 87 , poprzez właśnie tempo, to zwiększając je Silvie powinniśmy otrzymać doskonałego LP na BPL, ale ja jestem początkujący więc pytam, może się myle.

 

Z gory dzieki z odp.

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kazdym.. ale w tym turnieju z CPU dzieją się gorsze cyrki handicap, skrypty niż jak grasz online ... porażka. Poza tym nie wiem czy warto tracić czas na to, ja kiedyś poświęciłem godzine, wygrałem turniej single o złotą paczke premium i oczywiście do dzisiaj jej nie otrzymałem, nie zdziwie się jak tutaj też taki wałek będzie.

Mam kilka pytań:

1.Opłaca się kupić teraz Kompanego za 55 - 60k około czy jest szansa że jeszcze stanieje, jak sądzicie ?

2. O ile się nie myle to są takie karty, żeby na stałe podwyższyć jakieś umiejetności a nie na jeden mecz, jak one się nazywały?

3. W nawiązaniu do pytania 2: w takim razie jak ustaliliśmy że taki Silva na LP jest słaby mimo wysokiego overalla - poprzez jego średnie tempo, to gdyby mu kupić taką karte żeby na stałe podwyższyć tempo to powinien być idealny? Jak uważacie? Praktykował ktoś? Bo skoro Young z overall 78 jest lepszy niż Silva z ov 87 , poprzez właśnie tempo, to zwiększając je Silvie powinniśmy otrzymać doskonałego LP na BPL, ale ja jestem początkujący więc pytam, może się myle.

Z gory dzieki z odp.

Te karty to karty Chemiatry Styles

Dajesz Silva LP karte Catalyst, ktora zwieksza pace i pass. Tyle ze to i tak nie bedzie pace porownywalny do Younga itp. Young ma pace 86, a Silva 76.

Ktos wie, o ile w liczbach zmieniaja karty? Np Catalyst zwieksza pace o 3 kreski - bedzie to o 3 pkt do pace, czy nie ma to przelozenia 1 do 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nie myle, to widzialem Zabalete z pace 99 a on ma normalnie 76 chyba, więc pomyslalem zeby z Silvą też tak zrobić. Niestety nie dam sobie ręki uciąć czy to był wlasnie Zabaleta czy zle kojarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli widziales takiego na aukcji, to ktos przed wystawieniem nalozyl na niego karte treningu, ktora daje +15 jednorazowo.

Zabaleta ma 74 pace, wiec pewnie widziales takiego, ale z pace 89, a nie 99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli mój pomysł odpada :) Dzieki za info, a jak uważacie Kompany stanieje jeszcze? Bo waham się czy wyłożyć te 50-60k za niego teraz czy możliwość jest żeby potaniał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jak będą w paczkach napastnicy wtedy bedą najtańsze ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy w paczkach będą pomocnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy w paczkach będą pomocnicy?

Jutro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×