Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ponowię moje pytanko-czy ktoś z Was wstawiał np.w ataku zawodnika kompletnie wyrwanego z innej ligi,pytam bo miałem kilka razy styczność z takimi przypadkami. Zastanawiam się po co jest ta chemia,skoro wstawiany jest zawodnik z "dupy" a jedzie jakby był stworzony do zespołu.Pytam w kontekście szukania zmiennika za Aguero.

 

A tak przy okazji-jakiś czas temu padła propozycja wystawiania Isco z bańkę,czy komuś udało się sprzedać choćby sztukę ;) ?

Tak sie zastanawiam...,jaka jest w realu i fifie oczywiście najsilniejsza nacja,czyli z zawodników jakiej narodowości,ligi można zbudować najmocniejszy zespół na papierze i boisku.

Widziałem koncepcję zespołu stworzonego przez Malix7-a i tak mi przyszło pytanko do głowy.

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale wydaje mi się że jednak gracz z chemią 4 gra chu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@uniki: ja sprzedałem jednego za bańkę, ale to było chwilę przed akcją. Za to w nocy poszło dwóch za 599k, za chwilę odkupię za 500 z małym haczykiem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem ale wydaje mi się że jednak gracz z chemią 4 gra chu...

No tak,ale grałem z kolesiem(to było jeszcze w 8 lidze),który miał skład z BBVA i na st Lewego-całkiem zdrowo popierdzielał.

Sam czasem wstawiam SIF Isco ST za Aguero i kilka razy dupsko uratował :P

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartbuks--potrafisz wyjaśnić czym kierował sie kupujący?Bo chyba nie okazyjną ceną? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kaprys. Kto bogatemu zabroni? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartbuks--potrafisz wyjaśnić czym kierował sie kupujący?Bo chyba nie okazyjną ceną? :biggrin:

Nie wiem. Póki zarabiam miliony, to mam gdzieś kto czym się kierował. ;)

Może tym, że nie chciało mu się szukać, gdyż po tej cenie szło kilkadziesiąt kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kaprys. Kto bogatemu zabroni? ;)

Bogatszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ponowię moje pytanko-czy ktoś z Was wstawiał np.w ataku zawodnika kompletnie wyrwanego z innej ligi,pytam bo miałem kilka razy styczność z takimi przypadkami. Zastanawiam się po co jest ta chemia,skoro wstawiany jest zawodnik z "dupy" a jedzie jakby był stworzony do zespołu.Pytam w kontekście szukania zmiennika za Aguero.

W odpowiedniej formacji zawodnik bez zgrania może grać świetnie. Dzisiaj wygrałem mecz w którym SIF Sanchez (LW) nie dość, że wystąpił w 4-2-3-1 na środkowym ŚPO, to jeszcze w składzie BBVA. Gorszej chemii już mieć nie mógł. Skończył mecz z dwoma bramkami i asystą. Zrobiłem taki irracjonalny skład, bo nic nie szło od kilku spotkań. To samo zrobiłem kilka spotkań wcześniej z IF Cazorla i również głało mi się nim świetnie. IMO trzeba znaleźć dla siebie odpowiednią dla preferowanego stylu i umiejętności formację oraz sprawdzających się pod nią zawodników. Kilku może być totalnie w sprzeczności z zasadami tworzenia UTmu. Dywagacje nt wpływu zgrania na grę zespołu  zostawić "akademikom".

FIFA, to gra arkadowa i trzeba mieć, to na uwadze.

Edytowane przez PESsimist
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te, rekiny finansowe :D Ten Cabella i Ozil mogą podskoczyć w górę?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te, rekiny finansowe :D Ten Cabella i Ozil mogą podskoczyć w górę?

Coś skoczą, ale ile? W tym roku ciężko cokolwiek powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

10639588_838434299536561_613672257250258


Ponowię moje pytanko-czy ktoś z Was wstawiał np.w ataku zawodnika kompletnie wyrwanego z innej ligi,pytam bo miałem kilka razy styczność z takimi przypadkami. Zastanawiam się po co jest ta chemia,skoro wstawiany jest zawodnik z "dupy" a jedzie jakby był stworzony do zespołu.Pytam w kontekście szukania zmiennika za Aguero.

 

 

Mam w składzie Hazarda ale z racji że gram  bez skrzydeł typowych (taksa 4-2-2-2) czasem ustawiam go jako CAM. Akurat wczoraj strzeliłem poniższą bramkę Hazardem gdzie miał chemię żenującą( łączony z Ibrahimowicem i Pogbą ).
Zapierdzielał jak mały samochodzik mijając przeciwników jak Ryan Giggs w pamiętym rajdzie  vs Arsenal w 99 roku :) 
Także, czy chemia AŻ tak jest potrzebna to można dyskutować. ja jednak staram się aby team chemistry był 100 mimo braku zielonych łączeń :)

 

p.s.a na zmiennika Aguero weź sobie Teveza jak już masz potrzebe kogoś z innej bajki (ligi) :D
 

Edytowane przez Tom182
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Busquetsa IF będzie trzeba kupić na CDM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Busquetsa IF będzie trzeba kupić na CDM.

Jego normalna karta to drewno jakich mało :P

Przez te ceny coins takich lewarów nawiało do pierwszej ligi, że głowa mała - grałem z typem co miał na szpicy IF Ronaldo i Messiego tego 95 rated,a gość nie umiał nawet piłki podać - tylko sprinty tymi dwoma pędziwiatrami. Takich ludzi jest coraz więcej.

Przypomnijcie mi co to za karta ten Messi 95? z jakiej okazji to było ? dosyć rare jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego normalna karta to drewno jakich mało :P

Przez te ceny coins takich lewarów nawiało do pierwszej ligi, że głowa mała - grałem z typem co miał na szpicy IF Ronaldo i Messiego tego 95 rated,a gość nie umiał nawet piłki podać - tylko sprinty tymi dwoma pędziwiatrami. Takich ludzi jest coraz więcej.

Przypomnijcie mi co to za karta ten Messi 95? z jakiej okazji to było ? dosyć rare jest ?

To nie jest record breaker?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokłdnie tak, to jest taki sif z okazji pobicia rekordu zdobytych bramek przez kurdupla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokłdnie tak, to jest taki sif z okazji pobicia rekordu zdobytych bramek przez kurdupla

Kurdupel? Zawsze myślałem, że na Messiego woła się hormon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hormon albo steryd, ewentualnie Lance Armstrong piłki nożnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hiszpanii bardziej używa się określenia niedorozwój. Przynajmniej podczas przyśpiewek na Bernabeu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dośc niedawno czytalem jakis artykul, ze Messi ma delikatny autyzm (serio)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu nocy będzie mało ;)c4bacceea3abf334c10b863c3228ea5a.jpg

Ile sztuk poszczególnych piłkarzy miałeś wystawionych w takiej cenie?

Ja to cholerstwo relistuje niemal non-stop i dopiero dzisiaj sprzedałem Caceresa za 200k i 250k. Wcześniej największy zarobek to 70k na Isco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile sztuk poszczególnych piłkarzy miałeś wystawionych w takiej cenie?

Ja to cholerstwo relistuje niemal non-stop i dopiero dzisiaj sprzedałem Caceresa za 200k i 250k. Wcześniej największy zarobek to 70k na Isco.

Tadzio ma hurtowe ilości i detaliczną cenę ;) czas i plan, więc zyski są ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×