Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Dzisiaj zagrałem w FUT sezonach 3 mecze, 3 wygrałem, w 3 na końcu mnie rozłączyło i zaliczyło porażkę. Wnerwiłem się troszkę, zadzwoniłem do EA a tam miły Pan twierdzi, że serwery EA nie są jeszcze w pełni postawione (będą 24.09 tiaaaa) a empiki nie dotrzymały umowy i grę sprzedali. Czy też was tak notorycznie wyrzuca?

Mnie wywaliło dzisiaj tylko raz, ale coinsy dodało a meczu nie ujeło więc tak jak by się nie odbył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FUT pogrywam od 13 i przechodziłem wszelkie skrypty, momentum itp. Ale wywalanie 3 na 3 mecze baaardzo mnie zirytowało (4 nie grałem). Wymówka póki co dobra ale zobaczę co powiedzą 24.09. Tak chciałem dopytać czy was też wywala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FUT pogrywam od 13 i przechodziłem wszelkie skrypty, momentum itp. Ale wywalanie 3 na 3 mecze baaardzo mnie zirytowało (4 nie grałem). Wymówka póki co dobra ale zobaczę co powiedzą 24.09. Tak chciałem dopytać czy was też wywala?

Na XO nie wywala :beach:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też jak wchodzicie do fify to macie włączone nagrywanie rozgrywki samo z siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsciekly ze nie moge zrobic skladu takiego na jaki mnie bylo stac 2 dni temu otworzylem paczuszke a tam myyyk! Otamendi

33k do przodu ;)

w sumie 26k do przodu :P

Edytowane przez Vinnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem fifa points do 15 za 100zl, ale kupilem przez pc ps store, bo nie mam fify 15. Zalozylem nowe konto psn, kupilem te pointsy, wlaczam fife 16 i nie ma zadnych punktow :sad: Da sie cos zrobic?

 

Moze usune klub, ktos wejdzie na fife 15 na moje konto i pozniej w 16 sie zaloguje? Jak ktos by chcial pomoc to bardzo prosze na pw :)

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łączą dostaniesz po kolei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy boostery coinsów się łączą?

Kolejkuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demie Messim wszystko wpadało, w tej edycji będą rządzić finezyjne

Chyba w inne demo gralismy, rozegralem doprawdy sporo meczy Barcelona w demie i jestem absolutnie przekonany, ze finezyjne w porownaniu do 15 sa bardzo, bardzo slabe. W przykladowej, typowej akcji czyli atak Messim z prawej, sciecie do srodka, wejscie w pole karne i uderzenie finezyjnym konczy sie bardzo latwa obrona bramkarza, mam wrazenie ze pilki sa gorzej dokrecane niz w 15'stce, no i bramkarze lepiej bronia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nim nawet nie trzeba wbiegać w pole karne, zza 16ski strzelaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz ale lepiej najpierw wykupić te po 1000 coins bo jak wykupisz po kolei to najpierw będziesz dostawał te 200 coins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem fifa points do 15 za 100zl, ale kupilem przez pc ps store, bo nie mam fify 15. Zalozylem nowe konto psn, kupilem te pointsy, wlaczam fife 16 i nie ma zadnych punktow :sad: Da sie cos zrobic?

 

Moze usune klub, ktos wejdzie na fife 15 na moje konto i pozniej w 16 sie zaloguje? Jak ktos by chcial pomoc to bardzo prosze na pw :)

Pomoze ktos? :P Dam 150fp na paczke i pozniej przesle coinsy za rownowartosc wylosowanych rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem mecze na online w FUT, finezja wchodzi, Olić i Meyer kozaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoze ktos? :P Dam 150fp na paczke i pozniej przesle coinsy za rownowartosc wylosowanych rzeczy ;)

 

Troszke kiszka , moim zdaniem aby odzyskac te FP musisz usunac gre , znalezc kogos z 15ka odebrac te FP w poprzedniej edycji i spobowac jeszcze raz zainstalowac 16. Jesli nie przejda zawsze mozna pisac do supportu , ze nie pojawil sie komunikat o przeniesieniu :biggrin:

 

Jakze by inaczej Polska juz gra a reszta swiata czeka do dnia premiery :biggrin:

Edytowane przez saintgb1972
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ostatnie pytanko. Jak po meczu zobaczyć czy otrzymało się coinsy dodatkowe z boostera? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten klub z fut usunac? Tylko ogolnie kupilem fifa points nie majac konta ea... :stupid:

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ostatnie pytanko. Jak po meczu zobaczyć czy otrzymało się coinsy dodatkowe z boostera? :)

 

W rozpisce masz wszystko podane za co otrzymales kase oraz za co ewentualnie byla odjeta

 

@Zioomek w/g mnie nie trzeba usuwac , ale pewnosci nie mam.

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ostatnie pytanko. Jak po meczu zobaczyć czy otrzymało się coinsy dodatkowe z boostera? :)

 

Jak podczas zliczania wypłaty po meczu, przebiegnie po ekranie Scrooge McDuck z worem, lecąc co sił w płetwach do skarbca - rzekłem. 

a ten klub z fut usunac? Tylko ogolnie kupilem fifa points nie majac konta ea... :stupid:

 

Gdzie kupiłeś FP nie mając konta EA?

 

W jaki sposób chcesz je przenieść jak nie ma tego EA odnotowanego?

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakze by inaczej Polska juz gra a reszta swiata czeka do dnia premiery :biggrin:

Tak nasze sklepy przestrzegają terminów. :)

Zaraz premiera za oceanem także już będzie więcej osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem konto psn network na pc, doladowalem z kodu 100zl i kupilem w ps store na pc. Zobaczylem, ze piachu wstawil zdjecie z fp to ja tez chcialem szybko doladowac, ale troche za szybko, bo nie myslalem za bardzo... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując FP na www, otrzymujesz je dopiero logując się do gry na konsoli...

Dlatego najpierw musisz wejść do swojego klubu na FIFA15... I tam powinny być FP... (nie wiem czy tam je masz, bo się pogubiłem)...

OK, cofnąłem stronę i przeczytałem... 

Ja tak na początku 15 dokupiłem sobie na Origin - zapłaciłem i nigdy ich nie zobaczyłem. 

Nie pomogę, bo sprzedałem swoją "15" na PS4. 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×