Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Haha widzac ceny tych kart co chcialem kupic jestem zalamany i teraz zaluje, ze swojego Naldo, kupionego za 14k puscilem za 30... Masakra :p sklad to ja kupie, ale na swieta chyba :D

Ja też miałem złożyć dwa składy, ale szkoda mi coinsow. Jeszcze pohandluje, jak będzie szło dobrze, to powinienem do bańki niedługo dobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra--dzięki dropowi z  6ciu paczek zrobiło sie 100k,teraz zastanawiam sie w jaka ligę wskoczyć.Z 15stki mam cały czas sentyment do bundes i Lewego,ale z tym budżetem mogę sobie..

Lubię formację z dwoma ST.I badź tu człowieku mądry-cham się uprze i weź mu daj :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra--dzięki dropowi z  6ciu paczek zrobiło sie 100k,teraz zastanawiam sie w jaka ligę wskoczyć.Z 15stki mam cały czas sentyment do bundes i Lewego,ale z tym budżetem mogę sobie..

Lubię formację z dwoma ST.I badź tu człowieku mądry-cham się uprze i weź mu daj :biggrin:

Od zera do milionera patrzę :p

41212 (2) polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny poszly do góry ostro, bo to pierwszy weekend po premierze. Większośc nie pracuje, siadają przy konsoli i tworzą swoje pierwsze składy w fifie ;) Myślę, że za 2-3 tygodnie jak już większość stworzy skład to ceny będą znacznie niższe, a w przypadku tańszych piłkarzy kilka razy niższe. Nie żebym odkrywał Amerykę, ale odnoszę wrażenie, że wiele osób jest bardzo zdziwionych tym gwałtownym wzrostem cen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha widzac ceny tych kart co chcialem kupic jestem zalamany i teraz zaluje, ze swojego Naldo, kupionego za 14k puscilem za 30... Masakra :P sklad to ja kupie, ale na swieta chyba :biggrin:

 

Nie inwestujesz w Lewego? Jak dostanie RB to ceny jego zwykłej karty skoczą :D. Ale fakt, zwyżki okrutne. Wydawać kilkanaście tysięcy na przeciętnych graczy z BPL czy innych lig. Bez sensu. Lepiej handlować i czekać na obniżki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4.06 rano. Sergio kupiony. Gra opanowana. Mistrzostwo jest... Można iść spać. BTW w 10 lidze chyba 1 siedzi.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie jakieś profile fb ewentualnie twitter gdzie sprawdzacie wszystkie nowinki dotyczące FUT'a(np. zapowiedzi HH, przewidywania TOTW).

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie inwestujesz w Lewego? Jak dostanie RB to ceny jego zwykłej karty skoczą :D. Ale fakt, zwyżki okrutne. Wydawać kilkanaście tysięcy na przeciętnych graczy z BPL czy innych lig. Bez sensu. Lepiej handlować i czekać na obniżki.

Wole sie skupic na IF'ach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu wy juz chcecie być krezusami? :biggrin:

 

Ja jak co roku sobie sukcesywnie dokupuje zawodników z ugranych coinsów, handel mnie srednio interesuje ... jak co roku z resztą. Wiadomo ze trzeba bylo troche posiedziec i pobawic sie w tanio kupie drogo sprzedam ale fun nie dla mnie, ani czasu ani checi.

 

 

Od zera do milionera patrzę :P
41212 (2) polecam

Taktyka którą gralem caly poprzedni sezon 15tki. Jednak w tej edycji zdecydowanie lepiej mi sie gra 4231. CAM rewelcyjne wywazeni wspomagaja Napad no i dwójka CDM z tyłu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem się wczoraj, wstawiłem na noc pół składu, 5 graczy się sprzedało, mam 20k do zainwestowania. Ktoś poleci na kim tak w granicach 10-20k można teraz zarobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem się wczoraj, wstawiłem na noc pół składu, 5 graczy się sprzedało, mam 20k do zainwestowania. Ktoś poleci na kim tak w granicach 10-20k można teraz zarobić?

Aktualnie na nikim nie zarobisz, ceny zwariowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu wy juz chcecie być krezusami? :biggrin:

Ja jak co roku sobie sukcesywnie dokupuje zawodników z ugranych coinsów, handel mnie srednio interesuje ... jak co roku z resztą. Wiadomo ze trzeba bylo troche posiedziec i pobawic sie w tanio kupie drogo sprzedam ale fun nie dla mnie, ani czasu ani checi.

Myślę, że jeden mecz poświęcisz dziennie i przy TOTY możesz kupić kogo chcesz. Nie trzeba pół dnia czatować, aby zarobić. Trzeba jednak robić to z głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeden mecz poświęcisz dziennie i przy TOTY możesz kupić kogo chcesz. Nie trzeba pół dnia czatować, aby zarobić. Trzeba jednak robić to z głową.

Ty ojca dzieci nie ucz robić umiem handlować ale tego nie lubię, jak mam czas na granie wolę grać a nie klikać w markecie.

Już o tym wielokrotnie rozmawialiśmy tu na forum.

Dla wszystkich pytajacych jak zarabiać to popatrzcie sobie na filmiki na YouTube tam jest sporo poradników. Nikt wam nie powie wprost tutaj kogo kupować i kogo sprzedawać, po pierwsze to tajemnica osobista a po drugie rynek się tak zmienia że nie ma jednej zasady jak zarabiać. Jest kilka reguł którymi trzeba się kierować ale do tych to odsyłam do poradników w sieci

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartbuks

 

Robisz relist na zawodnikach o wartosci kilku tysiecy, na ktorych jest najwiekszy popyt? Czy lepiej na informach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

478344b6efd4750fddfd929f72ba0ca5.jpg

Panowie, od pierwszego uruchomienia fify nie moge wykorzystac zetonu draft. Wyskakuje taki blad i zacina sie gra. Mial tak ktos? Nie jest to chwilowe, bo od wtorku tak mam. Dodam, ze usuwalem juz klub, usuwalem fife z dysku i nic nie pomoglo....

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, od pierwszego uruchomienia fify nie moge wykorzystac zetonu draft. Wyskakuje taki blad i zacina sie gra. Mial tak ktos? Nie jest to chwilowe, bo od wtorku tak mam. Dodam, ze usuwalem juz klub, usuwalem fife z dysku i nic nie pomoglo....

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Norma, znowy EA coś dłubie. Trzeba odczekać.

p.s. Pewnie dorzucają nowy szrot do paczek :laugh:

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartbuks

Robisz relist na zawodnikach o wartosci kilku tysiecy, na ktorych jest najwiekszy popyt? Czy lepiej na informach?

Handluje zawodnikami do max 12k. Wolę mieć 10 graczy po 10k, niż dwóch po 50k. Informy zacznę dotykać gdy będę miał już bańkę, aby mieć budżet. Z ifami wiąże się dłuższa inwestycja.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, czy opłaca się zainwestować 15k w Draft? Czy lepiej sobie to darować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba EA pcha mnie w ligę spaghetti-otworzyłem sobie dwie paczki i wpadł Pallacio plus jeszcze dwóch złotych świecących,których nazwisk nie pamiętam.Sith--Ty chyba jedziesz włoską?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, czy opłaca się zainwestować 15k w Draft? Czy lepiej sobie to darować?

Daruj, chyba, że masz dużo coins

bartbuks

 

Robisz relist na zawodnikach o wartosci kilku tysiecy, na ktorych jest najwiekszy popyt? Czy lepiej na informach?

Moje pierwsze kroki w handlu i zrobiłem na modricia +- zawodnikami do 1,5k...
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze z drużyny tygodnia trafiają się w paczkach czy jedynie market?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze z drużyny tygodnia trafiają się w paczkach czy jedynie market?

Trafiają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, gram od 15 Fut, teraz się ostro wkręciłem, ale nie kumam skąd Wy kasę bierzecie... Drużyna tygodnia, czarne karty, Lewandowski za setki tysięcy... Ja nawet wstępnego na głupi draft nie mogę nazbierać... W ogóle opłaca się ten draft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie jest mistrzem handlu i się ma mały budżet to każde 200 coins zarobione jest dobre, teraz pomnozcie 200x100 miejsc na liście... Nie jestem specem ale chodzi o to zeby cały czas byl obrót na liście transferowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×