Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę jakby za szybko. ..

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież się nie da grać to jak !/@!#! BURNOUT na boisku. Niesamowite - to jak inna gra.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mam czasu żeby sprawdzić bo do pracy powoli ale kiedy ten patch wszedł? Wczoraj grałem koło 18 i nie zauważyłem aż takiego tempa

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zacząłem łapać o co chodzi z dokładnością podań..., :(

A tak mogło być fajnie...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane!

Albo mi we łbie coś przeskoczyło albo mi dodał ktoś dragów w Coli.

Gram jeden mecz, skończyłem - nie wyszedłem z FUT/FIFY/XO - odpalam drugi - no k... jakby grał na przyspieszonym tempie i to tak x3... Następny to samo... WTF!

Pisałem o tym już wczoraj, ale nikt mi nie wierzył. Gra wygląda jak pogoń za kurczakiem z odciętą głową...zupełnie niegrywalna. Nie chcę mi się wieżyć żeby EA aż tak podkręciło tempo gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podania jak? Wróciły podania i wrzutki zza pleców z dokładnością co do centymetra? Strzały coś zmienili? na ps4 już jest dostępny ten gowno patch?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na PS 4 nic nie sciagalo więc nie wiem w sumie czy mam tego patcha czy nie, na chwilę obecną rozegralem kilka wczytać rano i nie widzę zmiany, no może podania lepiej wychodzą ale to chyba moja zasługa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 na razie nie ściąga patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadziłem 3:1 w 90min., strzelił mi pajac na 3:2 - MENU - i kur...zwiecha. Szlak mnie trafi z takim kombinowaniem. Będzie po tytule

 

Znalazłem jeszcze inny fix na te rozłączania. Będę testował.

Neta ma po kablu z Vectry 100mb.

 

 

From game release, I've been experiencing the same frustrating problem as a lot of people on this sub; after finishing FUT games, it would disconnect and I'd be given a 3-0 loss and no coins. However, after playing around with Network Settings on PS4 I managed to fix it (for me at least).

Here's how I did it;

  • Navigate to Settings > Network
  • Click on "Set up Internet Connection"
  • Choose your method of connection (wifi or ethernet)
  • Choose "Custom"
  • Select your regular settings for IP address and DHCP Host Name (mine were automatic)
  • Now, select "Manual" for DNS Settings, and change the primary number to 8.8.8.8 and the alternate number to 8.8.4.4 (these are the DNS settings that Google use).
  • Select "Manual" for MTU settings, and change the number (default is 1500) to 1473.
  • After which, select your regular settings for proxy server.

This seemed to completely fix the problem for me; I have played ~20 games since changing these settings without a disconnect.

This may not work for everyone - it's worth noting that I'm using a LAN cable, and also factory reset my router on the same day, which could've solved the problem in itself.

In any case, I hope this is helpful.

EDIT - formatting.

Edytowane przez butcher23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, nie mam w zwyczaju narzekać, że przegrałem z gościem, który był słabszy niż kompot z ziemniaków bo zazwyczaj przyjmuję do wiadomości, że widocznie byłem jeszcze słabszy skoro nie potrafię absolutnej kontroli przełożyć na wynik, ale teraz to się autentycznie poruszyłem. Gram z jakimś kasztanem, potrzebuje remisu co by sobie awans do 3 zapewnić. Pech chciał, że wsadził mi jakiegoś kartofla, pewnie zupełnie nie chcący. No okejka, zdarza się. Gonię wynik. Idzie jak idzie, 0:1 do 89 min. Jest! Wszystko zawiodło, ale wtedy udaje się wywalczyć jedenastkę. Mam to! No to trafiam idealnie w punkt, kreseczka pięknie zatrzymana na greenie, siła uderzenia idealna, już mam poczucie, że formalność, szafa gra. Ale co się dzieje? Nic. Mijają kolejne sekundy, a Falcao dalej stoi i patrzy w siną dal. Skończyło się tym, że musiałem celować w ciemno bo kreska została w moim idealnym punkcie z pierwszej próby. Naturalnie nie muszę dodawać, że w ciemno nie trafiłem? :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po weekendzie cena za Teveza spadnie? Bo wczoraj chodził za 60 000, a dziś ok 75 000.

 

Spadnie. Jest weekend, ludzie mają czas, więc grają i budują składy. Jedynie IF-y lecą, bo jest ich coraz więcej na rynku (coraz więcej paczek otwieranych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i mam deja vu  :laugh: EA wie jak zarabiać pieniądze  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox ma patcha a ps Jeszce nie?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierdole taka gre, pilkarze zapierdalaja jak motory, Ronaldo znowu jest bogiem, cieziej pilke odebrac tak popierdalaja, bramkarze to nadal bogowie, handicap podrasowany, dostaje jakies kosmiczne gole z 30 metrow po uderzeniu z pierwszej pilki w samo okienko, a Suarez uderza 5 razy praktycznie ze stuprocentowej sytuacji i jakis pojebany bramkarz broni z palcem w dupie, albo moj faworyt dnia, jestem sam na sam z Neurem, puszczam z 10m taka bombe, ze powinno mu reke urwac, a co on robi? Wyciaga reke i zmienia tor lotu pilki idealnie na slupek, jakims cudem Messi dochodzi do pilki i ma dobra pozycje by uderzyc i strzelic gola, oczywiscie strzela obok...

 

pamietam jak jeszcze chyba w fife 14 gralem, to mnie zaden handicap nie dotykal, mialem staty 40-0-0, a teraz to ciagle slupek, slupek, slupek, pomiedzy slupkami wrzucmy sobie jakis karny dla przeciwnika z dupy, albo strzal z kosmosu ktory laduje w bramce i oto mamy fife 16 po patchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zaczne ich trolowac na tt ze maja mi kasiore oddawac za gre jak cos pogrzmoca.

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neuer akurat może bronić piłki z kosmosu, to bramkarz nr1 na świecie.

No nic to trzeba robić pace bpl murzyn sklad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zaczne ich trolowac na tt ze maja mi kasiore oddawac za gre jak cos pogrzmoca.

Jestem przekonany, że poruszysz nimi dogłębnie ;) EA zawsze w ten sposób postępowało. Dziwię się tym, co kolejny raz naiwnie uwierzyli, że tym razem będzie inaczej... lepiej. Ja Fifa 16 dostałem w wersji elektronicznej wraz z XBox ONE. Niestety nie było innej opcji. 

 

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

pierdole taka gre, pilkarze zapierdalaja jak motory, Ronaldo znowu jest bogiem, cieziej pilke odebrac tak popierdalaja, bramkarze to nadal bogowie, handicap podrasowany, dostaje jakies kosmiczne gole z 30 metrow po uderzeniu z pierwszej pilki w samo okienko, a Suarez uderza 5 razy praktycznie ze stuprocentowej sytuacji i jakis pojebany bramkarz broni z palcem w dupie, albo moj faworyt dnia, jestem sam na sam z Neurem, puszczam z 10m taka bombe, ze powinno mu reke urwac, a co on robi? Wyciaga reke i zmienia tor lotu pilki idealnie na slupek, jakims cudem Messi dochodzi do pilki i ma dobra pozycje by uderzyc i strzelic gola, oczywiscie strzela obok...

 

pamietam jak jeszcze chyba w fife 14 gralem, to mnie zaden handicap nie dotykal, mialem staty 40-0-0, a teraz to ciagle slupek, slupek, slupek, pomiedzy slupkami wrzucmy sobie jakis karny dla przeciwnika z dupy, albo strzal z kosmosu ktory laduje w bramce i oto mamy fife 16 po patchu

 

Jukez ma 60-2-2. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun za taki rekord. U mnie już porażki biorą górę nad wybranymi

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem 2 x tyle zwyciestw co porazek az w koncu zaczalem sie bawic formacjami i przegrywalem po 10 meczow z rzedu. Takze tymi statsami, to ja sie za bardzo nie przejmuje ;) W koncu to ogarne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 14 mialem 50-1 A w 16 nawet nie zaczelem grac bo coinsow malo i nie moge skompletowac druzyny:)Nie wiem dlaczego ale mam fetysz ze nie chce kupowac na aukcji graczy ktorymi bede gral.Tzn od kogos nawet fresha:)Dlatego w 16 nie mam druzyny bo w paczkach nic ciekaweho narazie:)Pogralem za to w sezony i jest duzo ciężej bilans 10-1.Ale nie chceisc na latwizne niektórzy tu maja już mega składy i cala zabawe ze zbieraniem skaldu już za sobą a ja sobie mozolnie dobieram graczy iciesze się każdym nowym grajkiem:)

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×