Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szybko, Gotze czy Gundogan?

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam coraz większe wrażenie, że jest jakiś pasek kumulacji, że jak np nie trafię 3 dogodnych sytuacji to pasek się ładuje i następne byle gowno wpadnie na 100%. Tak jak poniżej 6b8ee909718bfe1d5ba827e2c17fa220.jpg

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Van der Fck
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam takie wrazenie. Piore po slupkach czysciochy, a wpada i tak farfocel.

..chociaz gra sie gicio i jak mi to zmienia to chyba mnie szlag trafi :)

...w koncu przeciwnik nie wie co zrobie zanim ja sam o tym pomysle

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasową to chyba już niemal każdy kto handluje potrafił otrzymać, z tym że według for EA i Reddit ludzie dostają kneble permanentne za handel.

Tak, że problem, bla bla. Dwa dni temu pierwszy raz zauważyłem, że wyskoczył mi komunikat mniej więcej o takiej treści "złożenie oferty się nie powiodło, bo inny klub zaoferował wyższą wartość". I żeby nie było, chciałem kupić BIN, nikt innej mnie nie mógł przelicytować i nie sprzątnął karty sprzed nosa. Był to efekt tego, że kupiłem bardzo dużo podobnych kart w ostatnim czasie i tymczasowy zawias od EA - na kilka h.

A za samo szybkie szukanie tez może się objawić ta blokada czy dopiero jak zacznę kupować? Dzisiaj coś rynek kiepski...

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie obawiam się o bana od EA za trade, bo zachowuję się jak autobuyer - kupuję mnóstwo podobnych kart taniej po 200-300c niż sprzedaje i idę na ilość. Dzienne zyski po 50-100k. Tylko, że właśnie, czytam już na forum EA o pierwszych banach za snajping czy po licznych blokadach tymczasowych rynku transferowego (na 0.5h, 3h, 8h do 24h). Być może jest coś na rzeczy i po pewnej ilości ostrzeżeń idzie ban. Nic, trzeba będzie ryzykować z handlem, bo nie wyobrażam sobie, żeby kupować FP czy monety. Szkoda prawdziwej waluty (przynajmniej dla mnie).

A czasu Ci nie szkoda? Czas jest cenny,moze nawet bardziej od tych kilku zlotych co bys na monety wydal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, Wy tak tylko ten handel i handel... a grać to ni ma komu. Nie róbmy coinsów, grajmy piękną piłkę! Zainspiruje Was, macie na zachętę materiał wideo - co strzeliłem, co trafiłem, stadiony świata i klękajcie narody! Jeszcze pech chciał, że jakiś rodak akurat, aż mi się smutno trochi zrobiło. :sweat:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ludzi co na takich kamerach graja, ja na innej niz domyslna to nigdy grac nie umialem :D a co do gola to szkoda gadac :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]Zainspiruje Was, macie na zachętę materiał wideo - co strzeliłem, co trafiłem, stadiony świata i klękajcie narody! Jeszcze pech chciał, że jakiś rodak akurat, aż mi się smutno trochi zrobiło. :sweat:

Co to za kamera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - Współpracy ; Wysokość 12, Zoom 10.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za samo szybkie szukanie tez może się objawić ta blokada czy dopiero jak zacznę kupować? Dzisiaj coś rynek kiepski...

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

 

Samo szukanie wystarczy. 

 

A czasu Ci nie szkoda? Czas jest cenny,moze nawet bardziej od tych kilku zlotych co bys na monety wydal.

 

0.5-1h dziennie nie. Tyle zajmuje mi skupienie kart i ich re-list co jakiś czas. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydalem juz ze 300k na paczki i kurna nie wiem po co ja je dalej otwieram. Chyba jedynie dla dzisiejszego Falcao bo po Yaya nikt nie wyskoczyl, same non rare.

Rada dla handlarzy - chcecie coinsy omijajcie store. The house always wins :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydalem juz ze 300k na paczki i kurna nie wiem po co ja je dalej otwieram. Chyba jedynie dla dzisiejszego Falcao bo po Yaya nikt nie wyskoczyl, same non rare.

Rada dla handlarzy - chcecie coinsy omijajcie store. The house always wins :(

Stary a głupi, chcesz wywalac coins to mi daj ją przynajmniej Bale kupie :p Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary a głupi, chcesz wywalac coins to mi daj ją przynajmniej Bale kupie

Toz Ty masz lepszejszy ranking ode mnie ;) moze bys co pozyczyl na paczuszki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toz Ty masz lepszejszy ranking ode mnie ;) moze bys co pozyczyl na paczuszki :D

Nie wierz w rankingi :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie postanowilem, ze w tym roku dorobie sie Messiego i powoli do tego dążę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie postanowilem, ze w tym roku dorobie sie Messiego i powoli do tego dążę :)

Ja już dawno mam* Messiego :biggrin: 

 

-------------------------

* na 5 meczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 3 strony Lewych. Kurde trzeba czekać 30-60m na licytacje :/

Społeczeństwo takie bogate, ze znikają z rynku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Wy tak tylko ten handel i handel... a grać to ni ma komu. Nie róbmy coinsów, grajmy piękną piłkę! Zainspiruje Was, macie na zachętę materiał wideo - co strzeliłem, co trafiłem, stadiony świata i klękajcie narody! Jeszcze pech chciał, że jakiś rodak akurat, aż mi się smutno trochi zrobiło. :sweat:

Daj mnie Cra gryzonia i Messino to se odpuszcze na trochu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 3 strony Lewych. Kurde trzeba czekać 30-60m na licytacje :/

Społeczeństwo takie bogate, ze znikają z rynku?

Dzisiaj chcesz kupic? Ja jednak wole Sancheza(fajnie mi sie nim gralo w drafcie) ale wlasnie nie wiem czy dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sancheza juz kupiłem, z Lewym nie wiem czy nie czekać do wieczora. Tak czy siak ~650k to dobra cena

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Sanchez, grales juz? Mnie nie stac na lewego, ale Ibre chce dokupic jak sprzedam kilka ifow.

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sancheza juz kupiłem, z Lewym nie wiem czy nie czekać do wieczora. Tak czy siak ~650k to dobra cena

 

PS4? Jak na X1 w niego nie inwestuję. Zbyt duże ryzyko, że dostanie kolejną specjalną kartę i cena tej poleci. Wolę legendy, one swej wartości tak prędko nie stracą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo do ataku w Bundeslidze. Na razie mam Ramosa i Hernandeza, zastanawiam się na IF Raffaela, warto czy zbierać na Aubameyanga ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 6 ligi dość gładko, a potem w niej się przekonałem jaki jestem słaby :D 1-3-5 i papa. Oby nic nie spieprzyli z tą grą bo człowiekowi aż chce się uczyć grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×