Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Formacją się zdecydowanie da poklepać, sam nią gram moim BBVA.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły iker też ciśnie, na lewą stronę jakby Jefferson nie wypalił to sprawdź if Layun. A w środku pomocy u mnie pyka przerobiony na cm Taraabt. Do tego Porto dopiero co kupiło Kelvina, super srebrna karta na rw

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do Palacio, pokazcie mi lepszego zawodnika który potrafi strzelic bramke kazdą częścią ciała tak jak młody Padawan. :)

https://account.xbox.com/pl-pl/gameclip/3ec70718-86e1-4ce2-bde5-b272688dec4e?gamerTag=eVo666X&scid=c4160100-5e93-4b9c-9ff7-41237a558adb

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formacją się zdecydowanie da poklepać, sam nią gram moim BBVA.

Pokaz sklad bo tez chce ta formacje przetestowac lige bbva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co sobie przypomnialem?, że od trzech edycji brakuje mi cieszynki gdzie dziekowalo się rywalowi zginajac w pół :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten skłasdzik i ja miałem,ale sorki no4b,nie potrafiłem ograć tej formacji. I tak jestem Ci wdzięczny,bo naprowadziłeś mnie na bbva i po korektach składu i pod okiem Starszego,coś po woli zaczyna trybic w mojej grze.Nie oczekuję samych wygranych bo jak wiadomo karty same nie grają,ale jest duża przyjemnośc z gry bbva bo mam wrażenie,że można troszkę więcej poklepać i tym samym jest więcej czasu na zastanowienie sie nad skonstruowaniem jakiejś fajnej akcji. A przy okazji zobaczyłem na futbin jak pięknie drożeje mój skład-fajnie :)

 

Pjjanić,Pjanić...ehh Struszku...,kupiłem typa za całe 115k :biggrin: :P

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj kolega Skiba z forum widział jak drastyczna jest różnica w krążeniu piłki między moim drugim składem a tym BBVA, to jest przepaść co tymi chłopakami można zagrać a co tamtymi. Formacja to już kwestia indywidualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do Palacio, pokazcie mi lepszego zawodnika który potrafi strzelic bramke kazdą częścią ciała tak jak młody Padawan. :)

https://account.xbox.com/pl-pl/gameclip/3ec70718-86e1-4ce2-bde5-b272688dec4e?gamerTag=eVo666X&scid=c4160100-5e93-4b9c-9ff7-41237a558adb

Evo Ty to jesteś masochista. Szpakowskiego słuchać? Ja pierwsze co robię, to zmieniam komentarz. 

 

http://www.futbin.com/16/squad/177894

 

Zaaplikowałem sobie taki skład. Fajnie się gra, choć perfekcji tam brak. Np taki Andre Gomes, w rzeczywistości ma technikę, tutaj tylko 2 gwiazdki i strasznie sztywny. Wykończenie też fatalne. Rodrigo Moreno to 1/3 gracza, którzy w tamtej edycji rządził. Za to Parejo! Klasa sama w sobie! Podanie, wykonczenie. Fajnie się gra swoim ulubionym klubem, nawet porażki nie wkurzają :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał grać kartami z jednego klubu to bym grał wirtualne kluby :) Rodrigo całkiem dużo grałem w 15 i tam faktycznie był świetny, w 16 lipa.

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaaplikowałem sobie taki skład. Fajnie się gra, choć perfekcji tam brak. Np taki Andre Gomes, w rzeczywistości ma technikę, tutaj tylko 2 gwiazdki i strasznie sztywny. Wykończenie też fatalne. Rodrigo Moreno to 1/3 gracza, którzy w tamtej edycji rządził. Za to Parejo! Klasa sama w sobie! Podanie, wykonczenie. Fajnie się gra swoim ulubionym klubem, nawet porażki nie wkurzają :)

Bardzo ładna paka, równiez uważam że Rodrigo już nie ten sam co w 15, ale za to Negredo u mnie się spisywał. Grałeś Bakkalim? Dobra srebrna karta. No i Piatti...

Z Valencii idzie zbudować porządna drużynę w BBVA

Edit

W sumie ja bym dał to 433, Perez przerobiony na cdm, Parejo i Gomes cm, striker negredo a po bokach piatti i bakkali

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Edytowane przez pinkyPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo Ty to jesteś masochista. Szpakowskiego słuchać? Ja pierwsze co robię, to zmieniam komentarz.

http://www.futbin.com/16/squad/177894

Zaaplikowałem sobie taki skład. Fajnie się gra, choć perfekcji tam brak. Np taki Andre Gomes, w rzeczywistości ma technikę, tutaj tylko 2 gwiazdki i strasznie sztywny. Wykończenie też fatalne. Rodrigo Moreno to 1/3 gracza, którzy w tamtej edycji rządził. Za to Parejo! Klasa sama w sobie! Podanie, wykonczenie. Fajnie się gra swoim ulubionym klubem, nawet porażki nie wkurzają :)

Ja już po prostu rzygam angielskim komentarzem którego słuchałem przez 3 edycje, ta jest pierwszą w której polski komentarz nie razie strasznymi babolami i jakoś daję radę go słuchać Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negredo porządnie się grało na początku FUT16 :) Piatti jest bardzo dobry, zagrał u mnie ze 150 spotkań :)


Ja już po prostu rzygam angielskim komentarzem którego słuchałem przez 3 edycje, ta jest pierwszą w której polski komentarz nie razie strasznymi babolami i jakoś daję radę go słuchać

Ja często gram z hiszpańskim, polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, Szpakowskiego to słuchają w fifie 8 letnie dzieci, a nie byki po 30. Przecież, to jest gorsze od grania fpsow na padzie :)

Raka słuchu dostaniecie, lepiej odpalić Spotify z ulubiona playlista ^^

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Od 08 na angielskim :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz mozna wylaczyc calkowicie i nikt niczym nie bedzie rzygal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suarez 92 stoczy sie jeszcze z cena???

 

Poczekaj, jak zaczną umieszczać Suareza na domniemanych "11" z TOTW, to poleci z ceny, wyprzedaże w panice, itd.

Ja dziś swojego sprzedałem z +150K zyskiem... Bo kupiłem za śmieszne pieniądze podczas crashu (93)...

Uzupełniłem skład TOTY do sprzedania za parę dni i czekam spokojnie na Suareza 94/95...

 

Skład pod handel...

 

f4prac.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak młody pelikan sam się naciołem i kupiłem sobie za 99000k Sif Slimani ☺☺☺☺ale wiem dlaczego tak się stało bo to arab jeden niedobry. Raz na wozie raz pod wozem ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkupilem igłę za 105 k..25 k mniej niż sprzedałem wczoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bólem serca żegnałem Teveza, sif Pjanicia i resztę herbatników z Serie A. Okazało się, że niepotrzebnie, bo chłopaki z Bundes też ładnie chodzą. Zdecydowałem się olać D. Costę i Vidala, a w zamian kupić od razu Reusa, co było świetną decyzją, bo to najlepszy skrzydłowy jakim grałem. Wspomnianych wyżej panów kupię jak tylko uzbieram, na razie w zastępstwo wziąłem Bellarabiego i Junuzovicia. Boli tylko mizeria na RB, bo w Serie A i BPL jest na tej pozycji duży wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bólem serca żegnałem Teveza, sif Pjanicia i resztę herbatników z Serie A. Okazało się, że niepotrzebnie, bo chłopaki z Bundes też ładnie chodzą. Zdecydowałem się olać D. Costę i Vidala, a w zamian kupić od razu Reusa, co było świetną decyzją, bo to najlepszy skrzydłowy jakim grałem. Wspomnianych wyżej panów kupię jak tylko uzbieram, na razie w zastępstwo wziąłem Bellarabiego i Junuzovicia. Boli tylko mizeria na RB, bo w Serie A i BPL jest na tej pozycji duży wybór.

Czy Twoja nazwa drużyny to może Stal Sanok?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×