Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Łocie ile tutaj fanów jest tego ziomka z yt :-) ja tam się nie znam ale kolo fajnie gra ale pier.... od rzeczy na tym kanale i to co tutaj wrzucane jakoś mnie nie kręci  :-)

Co do jego nietykalnych to nie trafił na @MaxyM naszego stąd taki wynik hehe

skila nie kupisz a że ktoś ma fajny skład to nie znaczy że dobrze gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając wcześniejsze posty odnośnie Buffona RB chciałbym dodać swoje trzy grosze na temat tej karty: Trafiłem go wczoraj w ramach tych darmowych paczek, przegrałem nim 10 meczy mniej więcej no i.... xD Jak już wspominaliście raz broni kozak a raz puszcza babole,że głowa mała (niestety ta druga "cecha" jest bardziej spotykana niż ta pierwsza). Jak chcecie super bramkarza,którzy będzie bronił dosłownie wszystko i nigdy Was nie zawiedzie to bierzcie Szczęsnego (Shield). Rozegrane 100 meczy i już jest legendą w moim klubie.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RB Buffon - dobrze, że kupiłem go za 137k bo przyniesie przynajmniej fajny zysk. Zagrał u mnie jeden mecz. Karta na którą byłem tak napalony zagrała tylko jeden mecz bo tylko tyle wytrzymałem patrząc na jego popisy. Nie kupujcie drogich bramkarzy, bo to nie ma sensu. Często wygląda to tak, jakby przez podniesienie ich statystyk karta traciły swoją równowagę i zaczynały przez to głupieć na boisku. Przeciwnik oddaje strzał, piłka przeleci obok bramki, ale nasz super kolorowy bramkarz ma tak mocno podniesione statystyki, że jest w stanie odbić tą piłkę, więc to robi. Problem w tym, że wybija pod nogi przeciwnika a sam już leży na ziemi...

 

DoMManU - koleś nagrywa swoje filmiki nawet nie w turniejach a pojedynczych spotkaniach online. To, że ma wybujałe ego słychać po kilku jego zdaniach i to samo można powiedzieć o kilku osobach z tego forum oraz oczywiście o mnie ;) Ja uważam to za zaletę a skromność jest czymś co uważam za wadę. Bardzo dobre są poradniki DoMManU i tutaj jego ego się przydaje bo trzeba mieć pewność, że się na czymś znamy by uczyć tego innych. Są to porządne filmiki, które mogą być bardzo pomocne dla nowych i słabszych graczy a obejrzenie ich polecam tym, którzy chcą podnieść swój poziom. Co do reszty jego materiałów to ja również oglądam, ale to już indywidualna sprawa czy komuś się podoba czy nie i nie ma sensu chłopaka tutaj obrażać albo stawiać na piedestale. Facet ogarnia grę i pewnie jest dobry, ale jak dobry ciężko powiedzieć. Czy jest lepszy od matinxa, który wygrał 1 ligę 3 razy z rzędu? Albo czy jest lepszy od piacha, który wygrał 1 ligę składem ogórków? Albo czy jest lepszy od F3niX, Mikiego  czy pozostałych dobrych graczy z tego forum nie da się stwierdzić bo jego interesuje 100 spotkań bez porażki a nas tylko zwycięstwo w pierwszej lidze, gdzie w każdym spotkaniu masz dobrego przeciwnika :D

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic...,nie zagrałem Buffonem i siedzi na liście

Chociaż troszku monet przyniesie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unki tylko żeby nie przyniósł więcej niż mój bo namęczyłem się, żeby wyprzedzić Cię w rankingu transfer profitu a Ty mnie znowu doganiasz :)

 

Idąc za radą Mikiego przeszedłem na formacje 4-3-3 (2) i taktykę Barcelony. Gra się bardzo fajnie i dzięki tej taktyce odnajduje się w tej formacji bo zawsze mam jakiś problem z 4-3-3. Musiałem ją trochę dopracować, ale zmiany dotyczą gry w obronie. 

 

Aktualny skład 

 

Miałem nie wrzucać więcej swoich spotkań, ale zagrałem mecz który jest dziwny. Cały czas czułem w nim, że zaraz wydarzy się coś dziwnego i tak było więc po meczy skorzystałem z tego, że PS4 nagrywa ostatnie 15 min. Korzystałem i traciłem na cyrkach, które się wyprawiały i po takich spotkaniach odechciewa się grać w FUT

 

FIFA 16 Hokej

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aw---wystawiłem tak by było na podatek

Fajny składzik masz,miałem bardzo podobną koncepcję,ale szkoda mi toty sprzedawać bo karta jest mega. Tylko z drugiej strony,po co mi nowy skład ,skoro nie mam czasu pograć tymi,które mam w klubie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze moj RB Cech nie jest uszkodzony i to co wpada do mojej siatki jest przewaznie spowodowane tylko moja wina lub fifa aids :P

 Mam nadzieje ze w 17 dadza lepszy drop w drafcie bo sie plakac chce gdy wygrywam a z paczek za 25 i 35k wylatuje 7-8k.. gdyby zeton byl w kazdej ostatniej paczce to luz...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest Pan zadowolony?

Jak się w tygodniu nie sprzeda to wróci do klubu. I tak nie program do poniedziałku

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Cech nie zawodzi jak was Buffon, wczoraj taka interwencje zaliczyl ze juz chcialem sklecic kompilacje (ale juz taka powazna gdzie broni same kosmiczne pilki ze przeciwnicy z niedowierzania powtorki ogladali) jednak mi przeszlo bo i tak nikt tego nie oglada :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domanu gra w tej serii pojedyncze mecze online. W niektórych filmach mówi, że nie tyka dywizji od którejś tam fify.

Ja go ogladam w przeciwieństwie do Jakobow itp - mogę od niego coś podlukac czy się dowiedzieć ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko jak sprawuje się keylor navas 84?? Testował ktoś?? Warto go zmienić Z Bravo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buffon poleciał za 155k...,nie rozumiem rynku

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domanu gra w tej serii pojedyncze mecze online. W niektórych filmach mówi, że nie tyka dywizji od którejś tam fify.

Ja go ogladam w przeciwieństwie do Jakobow itp - mogę od niego coś podlukac czy się dowiedzieć ;)

 

Czyli co, te rekordy ma z meczów ze znajomymi :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, te rekordy ma z meczów ze znajomymi :D?

Nie wiem o której edycji mówisz, ale offline + pojedyncze mecze online. Nie oszukujmy się - nie da się ugrac takich statow w dywizjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o której edycji mówisz, ale offline + pojedyncze mecze online. Nie oszukujmy się - nie da się ugrac takich statow w dywizjach.

Nie wiem o jakim rekordzie mowa... ale da się ukręcić konkretne wyniki - np. Jukez -> grając w dywizjach. Dochodzi tutaj jeszcze poziom przeciwników w danym regionie... ale nie ma o co się spierać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jukez jaki ma kanał na YT?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie ja dostaje złotą paczke ostatnio, wydropiło mi gerrarda ale nie moge go wystawic na licytacje? dlaczego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie ja dostaje złotą paczke ostatnio, wydropiło mi gerrarda ale nie moge go wystawic na licytacje? dlaczego?

Bo to jest gift od ea, nie możesz go sprzedać bo untradable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakim rekordzie mowa... ale da się ukręcić konkretne wyniki - np. Jukez -> grając w dywizjach. Dochodzi tutaj jeszcze poziom przeciwników w danym regionie... ale nie ma o co się spierać :biggrin:

ja mowie o tym bilansie i ogolnie w tej serii zaliczyl 80 spotkan bez porazki/remisu.

sspng_ssphnnp.png

ale patrzac co Pele na boisku wyczynia... dupa nawet gola strzeli zza pola karnego. Oczywiscie pewnie 1/4 wygranych spotkan to rage quity przeciwnika gdy tylko zobaczyl sklad.

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie widze ze dali legendy. Jak je mozna zdobyc? bo na liscie transferowej ich brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który pl youtuber ma nazwe drużyny Skill to Glory i herb Blackpool City? Lachu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie widze ze dali legendy. Jak je mozna zdobyc? bo na liscie transferowej ich brak

Legendy są tylko na Xboxach. Microsoft ma wyłączność, więc na ps4 ich nie ma i nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartbuks tak mi się smutno zrobiło jak napisałeś, że na PS4 nie ma i nie będzie legend, że aż musiałem iść na Furbina i popatrzeć na statystyki Inzaghiego. Przypomniałem sobie jaka ta karta jest słaba i ile kosztuje to od razu mi lepiej :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Domanu w tej serii grał tylko mecze towarzystkie online, w tym meczu co przegrał to była dogrywka to więc to wyjaśnia wszystko, brak meczów w ligach.

A poza tym ten bilans co zdobył jest wątpliwy bo nie pokazał tego bilansu ogólnego po lewej u góry po serii.

Powinien zrobić serię od 10ligi tymi legendami do pierwszej przegranej ciekawe czy by tak kozaczył, a pożniej jak już przegra pierwszy mecz to powinien

kontynuować serie ale tym razem do mistrza 1ligi i oczywiście powinien pokazywać postęp w sezonach. Ma chłop parcie na bilans ale powinien udowodnić

że umie grać żeby było wszystko jasne a takto już Lachu jest lepszy bo pokazuje wszystko czarno na białym. Nom to ja dziekuje za uwage ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×