Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

bartbuks tak mi się smutno zrobiło jak napisałeś, że na PS4 nie ma i nie będzie legend, że aż musiałem iść na Furbina i popatrzeć na statystyki Inzaghiego. Przypomniałem sobie jaka ta karta jest słaba i ile kosztuje to od razu mi lepiej :D

Połowa tych legend nie jest warta swojej ceny. Znajomy, który ogarnia grę poziom world class (ostatni turniej MM drugie miejsce za Junajtedem), tłumaczy mi zawsze, że legendy to rak. Zawsze kuchwi jak przeciwko nim gra, bo twierdzi, że mają doładowanie. Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Domanu w tej serii grał tylko mecze towarzystkie online, w tym meczu co przegrał to była dogrywka to więc to wyjaśnia wszystko, brak meczów w ligach.

A poza tym ten bilans co zdobył jest wątpliwy bo nie pokazał tego bilansu ogólnego po lewej u góry po serii.

Powinien zrobić serię od 10ligi tymi legendami do pierwszej przegranej ciekawe czy by tak kozaczył, a pożniej jak już przegra pierwszy mecz to powinien

kontynuować serie ale tym razem do mistrza 1ligi i oczywiście powinien pokazywać postęp w sezonach. Ma chłop parcie na bilans ale powinien udowodnić

że umie grać żeby było wszystko jasne a takto już Lachu jest lepszy bo pokazuje wszystko czarno na białym. Nom to ja dziekuje za uwage ;)

Hehe mam nadzieję, że to prowokacja :p
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowa tych legend nie jest warta swojej ceny. Znajomy, który ogarnia grę poziom world class (ostatni turniej MM drugie miejsce za Junajtedem), tłumaczy mi zawsze, że legendy to rak. Zawsze kuchwi jak przeciwko nim gra, bo twierdzi, że mają dopasowanie.

To tak jak z topowymi graczami, jak MaxyM wrzucał z dwa tygodnie skład którym wleciał na pelnej ku***e do 2 ligi to zrobiłem skład full BBVA z Ronaldo, Messi, Suarez, Bale, Neymar i top obrona i co? Tuzy jak Ronaldo i Messi mają problem z podaniem na 3 metry...

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z topowymi graczami, jak MaxyM wrzucał z dwa tygodnie skład którym wleciał na pelnej ku***e do 2 ligi to zrobiłem skład full BBVA z Ronaldo, Messi, Suarez, Bale, Neymar i top obrona i co? Tuzy jak Ronaldo i Messi mają problem z podaniem na 3 metry...

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Dzieje się tak przy problemach z połączeniem - nie uwierze, że w "czystym" meczu są takie jaja.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe mam nadzieję, że to prowokacja :P

A ja mam nadzieje ze Domanu to przeczyta HeHe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pier*** o szopenie.

Ja mam sklad z hero messim, neymarem i ibra i do glowy mi by nie przyszlo, zeby na nich narzekac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 50 sztuk bankowo poszlo juz po takiej cenie :P nawet nie chce mi sie skupowac ich ponownie po 200 po prostu taki syf mam w klubie po tych draftach ze szkoda gadac

ssspng_ssphqrq.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się tak przy problemach z połączeniem - nie uwierze, że w "czystym" meczu są takie jaja.

Pier*** o szopenie.

Ja mam sklad z hero messim, neymarem i ibra i do glowy mi by nie przyszlo, zeby na nich narzekac.

Nie mam zamiaru się spierać bo takie są moje odczucia, nie wygrałem pierwszej ligi ani drugiej też, jestem srednim graczem, ale lepiej mi idzie słabszym skladami, niż czołówka.

Co do połączenia to mam 100 MB, nie gram jeśli połączenie przed meczem spadnie choćby na ćwierć sekundy do pomaranczowego.

Co do youtuberow oglądam domanu bo uważam że jest dobry, ma wiedzę, i do tego dobre teksty a na dodatek nie ma głosu nastolatka co mnie irytuje bardzo a z zagranicznych to krasi, jego tutoriale są bardzo dobre i z nich wiele wyniosłem, choć jest jeszcze dużo do nauki

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Edytowane przez pinkyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latwo sprawdzic cxy beda lagi w meczu czy nie, nawet przy zielonych kreskach. Jak jest ekran do startu meczu/ustawienia taktyki - gdy sie pojawi tam spike przy przelaczaniu kart a nie przeskoczy plynnie, to juz mozna opuscic te lobby. Duzo osob o tym nie wie.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru się spierać bo takie są moje odczucia, nie wygrałem pierwszej ligi ani drugiej też, jestem srednim graczem, ale lepiej mi idzie słabszym skladami, niż czołówka.

Co do połączenia to mam 100 MB, nie gram jeśli połączenie przed meczem spadnie choćby na ćwierć sekundy do pomaranczowego.

Co do youtuberow oglądam domanu bo uważam że jest dobry, ma wiedzę, i do tego dobre teksty a na dodatek nie ma głosu nastolatka co mnie irytuje bardzo a z zagranicznych to krasi, jego tutoriale są bardzo dobre i z nich wiele wyniosłem, choć jest jeszcze dużo do nauki

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Ja miewalem mecze o których piszesz tzn. gracze kołki, podania na 3 metry nie celne, ale wiem, że był wtedy problem z połączeniem - stąd moja uwaga. Niby też 3 kreski zielone ale dało się odczuć, że nie jest dobrze.

Czasami też gram z b. dobrym graczem(bilans) i go poprostu niszcze - wydaje mi się, że nie dlatego, że jestem takim prosem tylko on musi mieć te cholerne mikro lagi, a ja nie. Mi wchodzi wszystko, a on kopię się po czole.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latwo sprawdzic cxy beda lagi w meczu czy nie, nawet przy zielonych kreskach. Jak jest ekran do startu meczu/ustawienia taktyki - gdy sie pojawi tam spike przy przelaczaniu kart a nie przeskoczy plynnie, to juz mozna opuscic te lobby. Duzo osob o tym nie wie.

Możesz jaśniej proszę, jakie przestawienie kart?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3niX napisz coś więcej bo zaciekawiłeś mnie. Za często mam spotkania w lagach i chciałbym umieć je omijać.

 

piachu dokładnie tak jest. Najgorsze jest to, że one mogą występować tylko u jednej ze stron i wtedy padają wyniki 0-6 albo 1-8 a nasz bramkarz puszcza nawet słabe strzały w środek bramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie serwery ea to crap, w bf4 jest podobnie, pewnie rubber banding do teraz istnieje, nie wiem bo nie grałem z pół roku już

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowa tych legend nie jest warta swojej ceny. Znajomy, który ogarnia grę poziom world class (ostatni turniej MM drugie miejsce za Junajtedem), tłumaczy mi zawsze, że legendy to rak. Zawsze kuchwi jak przeciwko nim gra, bo twierdzi, że mają dopasowanie.

Ło jezu Inzhagi :/ Słaby na maksa , podobnie jak oceniony jako najbardziej wartościowy przez domanu Litmanen . U mnie generalnie tylko Valderama wrócił i to kilka razy i to też ze względu walory wizualne :) Rijkard jeszcze spoko ale bez kitu w tej gierce już nigdy nie wydam złamanego grosza na obronę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko jak sprawuje się keylor navas 84?? Testował ktoś?? Warto go zmienić Z Bravo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zle to wytlumaczylem :p tzn niektorzy nie zalapali. zrobie film i wszystko pokaze co i jak wieczorem.

Edytowane przez F3niX
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło jezu Inzhagi :/ Słaby na maksa , podobnie jak oceniony jako najbardziej wartościowy przez domanu Litmanen . U mnie generalnie tylko Valderama wrócił i to kilka razy i to też ze względu walory wizualne :) Rijkard jeszcze spoko ale bez kitu w tej gierce już nigdy nie wydam złamanego grosza na obronę :)

Dlatego mnie interesują trzy karty legend. Weah, Effenberg na CDM i Gullit. Ewentualnie jeszcze Okocha (sentyment).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zle to wytlumaczylemtzn niektorzy nie zalapali. zrobie film i wszystko pokaze co i jak wieczorem.

Dziękować

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko jak sprawuje się keylor navas 84?? Testował ktoś?? Warto go zmienić Z Bravo?

Ja już się nauczyłem, że na GK nie warto wydawać zbyt dużo, bo nie ma na tą pozycję antidotum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nauczyłem, że na GK nie warto wydawać zbyt dużo, bo nie ma na tą pozycję antidotum.

I dlatego po mimo sympatii do Buffona sprzedałem jego kartę RB nie rozgrywając żadnego meczu. Zrobił mi troszkę zysku i serdecznie mu za to dziękuje

Po szybkich analizach kolegów posiadających ową kartę powróciłem do Handa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IF Perisic jak narazie 17 spotkań 17 goli i 2 asysty. CAM w 433(4). Coś podobnego do Sif Kruse, tylko, że z dwóch nóg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na papierze wygląda kozacko ten Perisic do tego weak foot 5 i 4* skila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na papierze wygląda kozacko ten Perisic do tego weak foot 5 i 4* skila

KOŁek ! :)

I dlatego po mimo sympatii do Buffona sprzedałem jego kartę RB nie rozgrywając żadnego meczu. Zrobił mi troszkę zysku i serdecznie mu za to dziękuje

Po szybkich analizach kolegów posiadających ową kartę powróciłem do Handa

Handa 84 i Hugo 85 są u mnie nie do ruszenia, najlepsi bramkarze w grze według mnie :)  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówisz że kołek to nie mój styl, dzięki bo już się zastanawiałem czy go nie kupić, ja nie lubię kołkowatych kart.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×