Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie musisz mi nic oddawać, pisałem i nawet nie zbieraj bo nie wystawie kopacza ;D. Mam trochę i wspomagam co niektórych z forum :)

o Ty, to chociaż musisz ze mną zagrać, a 50k pójdzie na pomoc dla forumowiczów :biggrin:

 

Mi się Pedro bardzo fajnie gra na RM, troszkę się marnuje ale jak już ma piłkę to albo z lewej albo z prawej zawsze trafia :)

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się zagra jak będzie czas ;)

Kolega wstawił formację 442 więc Pedro był by jako RM, Pedro nie jest jakiś mega drogi, że miał by się tam marnować - miałem w podobnej formacji Di Marie i mogę powiedzieć, że ten to dopiero się tam "marnował" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś z Was Vargasa z Valencii? Pace ponad 90, jako napastnik może robić dużo wiatru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A próbował ktoś z Was Vargasa z Valencii? Pace ponad 90, jako napastnik może robić dużo wiatru.

Nie testowałem, ale wygląda na karcie dobrze 4/4* - grosze kosztuje, sprawdź jak Cię interesuje i zdaj nam opinie :biggrin: W tej lidze z tanich myślę, że Ruben Castro nie ma równych

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U was też serwery padły nie można się zalogować na wep app

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U was też serwery padły nie można się zalogować na wep app

taaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U was też serwery padły nie można się zalogować na wep app

@EASPORTSFIFA: Heads up: #FUT14 Maintenance today from 9am-1pm UK (1am-5am PT) on PC/PS3/PS4. Downtime approx 4hrs. http://t.co/xoZc3n999v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekałem na to od 2 tygodni :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu00 Jasne, nie odrzucę takiej propozycji szczególnie na początku drogi z FUT :) Tylko musisz mi powiedzieć jak czegoś takiego dokonać, jest możliwość wysłania zawodnika do innego klubu czy jak?

 

Tak Sanchez/Pedro mają grać na RM. Dobra zdecyduje się na Pedro niedługo. A jest ktoś kto by się nie marnował i był takim rasowym RM z hiszpańskiej i kosztował maksymalnie tyle ile Pedro? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu00 Jasne, nie odrzucę takiej propozycji szczególnie na początku drogi z FUT :) Tylko musisz mi powiedzieć jak czegoś takiego dokonać, jest możliwość wysłania zawodnika do innego klubu czy jak?

 

Tak Sanchez/Pedro mają grać na RM. Dobra zdecyduje się na Pedro niedługo. A jest ktoś kto by się nie marnował i był takim rasowym RM z hiszpańskiej i kosztował maksymalnie tyle ile Pedro? 

Narazie serwery leżą, musisz mnie dodać do znajomych na konsoli to raz, dwa wystawiasz byle jakiego zawodnika powiedzmy za 100k, podajesz mi jego nazwe, klub i nazwę swojej drużyny - ja wysyłam ofertę, akceptujesz - masz Benzeme :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja na początku swojej kariery z futem nie dostałem takiej pożyczku tylko musiałem kupić coinsy na alledrogo :)

Miło że jest ktoś kto bezinteresownie podzieli się coinsami tym bardziej że coinsy naprawde są w cenie :)

Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest też taka, że jak się prześpi to okienko przed wyjściem Fify, a po otwarciu WEB APP to trochę lipa jest. Darmowe paczki, bonusy od EA to zawsze jakiś lepszy start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest też taka, że jak się prześpi to okienko przed wyjściem Fify, a po otwarciu WEB APP to trochę lipa jest. Darmowe paczki, bonusy od EA to zawsze jakiś lepszy start.

Hmm jeśli chodzi o te darmowe sprawy to jest raptem parę K. Najlepszy zawodnik z paczki mój w tym roku to Jesus Navas ;D Rok temu Yaya Toure - raczej szczęścia w paczkach nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nic nie zalicytowałem za późno a można było coś wyrwać chcę zrobić taki skład głównie zależy mi żeby był Neymar w hybrydzie z bpl w 4-1-2-1-2 kwota do 1.3kk ale żeby każdy miał chemie 9 macie jakiś pomysł ja zrobiłem to tak ale Pedro ma 7  http://www.futhead.com/14/squads/6292718/ można dać Javi Garcia ale zależy mi na Toure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja niestety nic nie zalicytowałem za późno a można było coś wyrwać chcę zrobić taki skład głównie zależy mi żeby był Neymar w hybrydzie z bpl w 4-1-2-1-2 kwota do 1.3kk ale żeby każdy miał chemie 9 macie jakiś pomysł ja zrobiłem to tak ale Pedro ma 7  http://www.futhead.com/14/squads/6292718/ można dać Javi Garcia ale zależy mi na Toure

Najlepiej się robi hybrydy w 442(2). Ja grałem tak długi czas z fałszywym CAMem tzn na CDMie miałem Iniestę ,a na drugim CDMie Toure.Ewentualnie mozesz zostawic tak jak masz, Luiza dac na lewą obronę ,a na prawym obroncy Mirandę, a PO Juanfran ale nie wiem czy będa na 9 wszyscy.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm jeśli chodzi o te darmowe sprawy to jest raptem parę K. Najlepszy zawodnik z paczki mój w tym roku to Jesus Navas ;D Rok temu Yaya Toure - raczej szczęścia w paczkach nie mam.

Raptem pare k? Ja zrobilem za kazdym razem, kiedy daja daily gifty 150-200k :) 12 aktywnych kont

Ja niestety nic nie zalicytowałem za późno a można było coś wyrwać chcę zrobić taki skład głównie zależy mi żeby był Neymar w hybrydzie z bpl w 4-1-2-1-2 kwota do 1.3kk ale żeby każdy miał chemie 9 macie jakiś pomysł ja zrobiłem to tak ale Pedro ma 7  http://www.futhead.com/14/squads/6292718/ można dać Javi Garcia ale zależy mi na Toure

http://www.futhead.com/14/squads/6293162/

Ewentualnie IF Terry w miejsce Cahilla :) na PS4 to bestia.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja tam wole moje konta oszczędnościowe :biggrin:

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu ani chęci bawić się w kilkanaście kont więc tylko parę K :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

piachu daj mi jak mozesz ta cieszynke - jazda na kocie :) dodalem cie juz do znajomych, ale chyba nie przyjales :P moj id - humaj

 

 

mozna ja zrobic jak gram z kumplami przy jednym tv czy tylko kiedy gram online?

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie szczególnie  jakąś karte chemii dla Gundogana na cam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie szczególnie  jakąś karte chemii dla Gundogana na cam?

Deadeye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi mecz z Messim. Hat trick, dwie bramki z główki lol. Ibra się chowa hahaha

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi mecz z Messim. Hat trick, dwie bramki z główki lol. Ibra się chowa hahaha

A ludzie na niego narzekaja :) ze jest slaby :D dzialaja juz serwery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

webapp działa od 12. Messi zajebiście zapierdala, szybszy jest chyba od Neymara. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×