Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Albo korzystac z linkow, ktore wrzucam :)

W podanym przez Ciebie kiedyś temacie dużo osób umoczyło na Cabaye. Choć potem tyłek uratował im jego transfer ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy spadek za mną, z 3 do 2 . Zmieniłem formacje na 433, zagralem 5 męczy i mam 13 pkt czyli znowu będzie awans i spadek :-D póki co cofnalem gundo na cm, dokupilem schweiniego i na cama poszedł mkhitaryan. Efekt? Lewy znowu strzela, ba! Nawet ilkay z cm 3 bramy zdobył!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tylko 30 szt Oxa i kilka Thiago.

 

 

Thiago to jakiś ewenement. Wszystkie karty sprzedane w ciągu 20 min!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie strzał po ziemi, ledwo się turlało a Cech paralita nie zdążył...


Fenix troche ciemny film Ci wyszedł xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix troche ciemny film Ci wyszedł xD

Zmien jakosc filmu i bedzie OK, yt daje popis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ibra 14 meczów, 16 goli, 1 liga wygrana z nim i ten puchar o Jumbo packa też ale ogólnie nic specjalnego :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupiłem 4 tych Pique if po ok 135k myślę że za 2 tygodnie z 30-40k na sztuce zarobie zastanawiam się czy jeszcze ze 4 nie kupić co o tym myślicie.Obserwuje po ile zejdą pierwsze karty Chielliniego może będzie warto w niego coś  zainwestować

Edytowane przez niagar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie IF Pique to strata pieniędzy wiele innych obrońców BBVA jest lepszych od niego :D Nie sądze aby strasznie poszedł do góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie IF Pique to strata pieniędzy wiele innych obrońców BBVA jest lepszych od niego :D Nie sądze aby strasznie poszedł do góry

Miranda IF zjada go na śniadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie kończe kompletować nowy skład i zabrakło mi 35k do Lewego, pożyczy ktoś na pare dni? Jak wiadomo coinsów od piespako się nie doczekałem, a będę miał dzisiaj chwilkę wieczorem aby pograć(zielone światło od żony;) i chciałbym pośmigać już tym nowym składem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zainwestowalem w IF Luisa :)

F3niX po ile go kupowałeś i  jak myslisz ile może skoczyć jego cena bo też ma konkurencje na tej pozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ibra 14 meczów, 16 goli, 1 liga wygrana z nim i ten puchar o Jumbo packa też ale ogólnie nic specjalnego :sad:

Mi tego wieprza zaczyna już brakować. Nie ma kto walić z główki przy rożnych :D Kurde, niby toty Ramos ma tyle główek, ale nigdy nie mogę go w polu karnym znaleźć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3niX po ile go kupowałeś i  jak myslisz ile może skoczyć jego cena bo też ma konkurencje na tej pozycji

55k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie dzisiaj utargowałem mój największy profit w Ultimate Team :) Kupiłem Oxlade'a za 950 z "Deadeye" i sprzedałem go za 1800 :biggrin: Przedtem wystawiałem go nawet po 1300 ale nikt nie chciał kupić. Dziwnie działa ten rynek :)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeszło mi parę modyfikacji pozycji, brakuję już tylko 25k do Lewego, podratujcie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeszło mi parę modyfikacji pozycji, brakuję już tylko 25k do Lewego, podratujcie;)

Się ludzie przyzwyczaili,że parę osób z forum sypię hajsem :D Zarabiać zarabiać panowie! :) Własne lepiej smakuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się ludzie przyzwyczaili,że parę osób z forum sypię hajsem :biggrin: Zarabiać zarabiać panowie! :) Własne lepiej smakuje :P

Dzisiaj już nie zarobie, a mam wolny wieczór;) Poza tym nie chcę darowizny tylko pożyczki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miranda IF zjada go na śniadanie.

Może i go zjada nie grałem ani jednym ani drugim ale Pique w niedziele można było spokojne kupic do 120k a w poniedziałek już płacili za niego ok 150k wiec czysty zysk :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już nie zarobie, a mam wolny wieczór;) Poza tym nie chcę darowizny tylko pożyczki:)

Wystaw cos na te 25k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj utargowałem mój największy profit w Ultimate Team :) Kupiłem Oxlade'a za 950 z "Deadeye" i sprzedałem go za 1800 :biggrin: Przedtem wystawiałem go nawet po 1300 ale nikt nie chciał kupić. Dziwnie działa ten rynek :)

Handel graczami z chemistry style to jest najlepsze co może być. Jak ktos szuka i Twoj w tym momencie jest najtanszy to zawsze kupi. Ja zarobilem ze 100k tak na sprzedazy Smallingów. Wszystkich z chemistry style po 700c kupowałem i po 1,5k sprzedawałem :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie aktualne, dzięki Dkrecik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×