Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Van wole koscielnego nie tylko ze względu na pace ale na medium/high work rate, cahill chyba ma medium/medium czyli tak samo jak kompany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów strzelam bramkę, tracę z rajdu, strzelam druga tracę tak samo

Obrona jak tyczki na treningu. Nie ważne kto by w niej stał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko przewidzieć ceny w styczniu. Messi obecnie kosztuje 3kk, a przyjmuje się, że ceny spadają o ok 30-40% :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów strzelam bramkę, tracę z rajdu, strzelam druga tracę tak samo

Obrona jak tyczki na treningu. Nie ważne kto by w niej stał

 

Czyli problem nie w zawodnikach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny idą w górę,  czekam na odpowiedni moment żeby opylić Suareza. Obecnie najniższa kwota to około 770k myślicie że pójdzie jeszcze do góry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny idą w górę, czekam na odpowiedni moment żeby opylić Suareza. Obecnie najniższa kwota to około 770k myślicie że pójdzie jeszcze do góry?

Wydaje mi się czy jego cena praktycznie idzie w dół ?? Wiadomo na początku był hype i kosztował 1.6mln ale jego cena szybko leciała w dół, myśle ze raczej do stycznia nie podrożeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pyta pytanko, kupowal ktos juz na allegro cyfrowa wersje np fify, pesa czy gta ?
Jak to jest ? Siedzi u mnie na koncie na stale? Jest jakis ogranicznik czasowy ?
Gram na innym koncie (kupionym) ? Macie jakis zaufanych sellerow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pyta pytanko, kupowal ktos juz na allegro cyfrowa wersje np fify, pesa czy gta ?

Jak to jest ? Siedzi u mnie na koncie na stale? Jest jakis ogranicznik czasowy ?

Gram na innym koncie (kupionym) ? Macie jakis zaufanych sellerow ?

Kupiłem UFC na slocie - gość dał mi grę raz do pobrania i jak coś mi się zwali z dyskiem to popił wodą, gram na swoim koncie i trofea wpadają na moje konto, Kupiłem PESa na stałe ale gram na stworzonym przez kolesia koncie i trofea wpadają na te stworzone konto, grę można pobierać ile się chcę razy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem destiny GTA i zero problemów

Dostaje dane do konta z grą, zaczynam pobierać, przelogowuje się na swoje i gram już tylko na swoim. Trofea wszystko wpada na twoje konto. Konto z grą pozostaje cały czas na konsoli

Edytowane przez dontstopgo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wole jednak miec gre na plycie, moze cyfrowka to wygoda ale nie sprzedaz jej. Kupilem coda za £31 nowa w tesco a sprzedalem w CeX za £35

 

 

To juz jest nie smaczny zart, 19pkt zdobyte w 3 lidze co daje mi awans do 2 i okazuje sie ze awansowalem z 3 do 3 ligi... ktos juz tak mial?

Edytowane przez Veezo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tyle ile kupie cyrrowke to bym sprzedał grę także nic nie tracę a problemów zero no ale jak kto woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też nin stop rozłancza serwery w fut? Już mnie krew z tym zalewa. 3 razy podchodze do tego samego meczu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Odnośnie FUT to napisze wam ze zdecydowanie lepiej wszystko chodzi na Xbox one! Miałem ps4 od.dnia premiery a ze większość czasu spędzam grając w fife strasznie mnie irytowala w tej edycji, nie wspomnę o pięknych serwerach, grasz mecz i się zastanawiasz czy cie nie wywali :/ dostałem szanse przetestować fife na XO przez parę dni i zmieniłem konsole! Nie dość że online nie.ma.problemów z serwerami to gra chodzi zdecydowanie wolniej, większość meczy można pograć fajnie.piłka a jak.ktoś gra na rajdy to można go na spokojnie zatrzymać! Jeśli chodzi.o fife 15 to.spokojnie.mogę polecić granie na Xbox one!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietne info nic nie dajace:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery pewnie działają lepiej, Microsoft od zawsze miał je lepsze ale to że, tempo gry na innej konsoli jest wolniejsze, to nie wierze. Już tutaj byli tacy, co po ostatnim patchu pisali, że tempo rozgrywki zostało zmienione. Placebo.

Edytowane przez NaLandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze trudno w to.uwierzyć ale.ja mam takie Odczucia, w fife na Ps3 później na os4 grałem od 10 do 15! Nieraz miałem.ochotę rzucić padem.o tv tak ta gra doprowadzala mnie do szału!!! Nigdy wcześniej nie myślałem ze zmienię playstation na.konkurencje! Ale widać nigdy nie.mów nigdy! Na XO nawet jak przegram to.wiem.ze przez mój błąd itd itp gram od 3 tyg i ani razu nie zalowalem zmiany wręcz przeciwnie! Zero nerwów zero stresu.. Na.Ps4 pewnie już bym testował nowego pesa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Mam taki oto skład: http://www.futhead.com/15/squads/9617230/ Chciałbym zamienić Tiote na kogoś do 25k. Polecacie może kogoś? Głównie zastanawiam się nad Fabregasem, ale nie wiem, czy to dobry wybór będzie. Zastanawiam się też nad CAM. Mata, Cabella, Coutinho, ktoś inny ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze trudno w to.uwierzyć ale.ja mam takie Odczucia, w fife na Ps3 później na os4 grałem od 10 do 15! Nieraz miałem.ochotę rzucić padem.o tv tak ta gra doprowadzala mnie do szału!!! Nigdy wcześniej nie myślałem ze zmienię playstation na.konkurencje! Ale widać nigdy nie.mów nigdy! Na XO nawet jak przegram to.wiem.ze przez mój błąd itd itp gram od 3 tyg i ani razu nie zalowalem zmiany wręcz przeciwnie! Zero nerwów zero stresu.. Na.Ps4 pewnie już bym testował nowego pesa..

Wydaje ci się :P Po prostu akurat wygrywasz i dopóki nie zacznie się fala porażek to będzie ci się wydawało, że jest lepiej. Ogólnie może jest tak jak było w poprzedniej generacji, że na xboxie same łajzy grały ? Grając na xboxie 360 ciężko było mi przegrać mecz w fifie, grając na ps3 ciągle trafiałem lepszych przeciwników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem aktualnie w trzeciej lidze. Miałem już okres spieniężenia całego składu na paczki. Na razie trafiam na dość ogarniętych graczy. Rzadko zdarzają się rajdowcy. Gra się nawet przyjemnie dopóki nie strzelasz 100 razy na bramkę i nic nie wpada :D. Costa jest warty swojej ceny? Zanim na niego uzbieram minie trochę czasu, bo kupowanie coinsów uważam za frajerstwo. Aktualnie gram duetem Soldado-Negredo i nie mogę narzekać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj również.się zdarza ze Przegrywam, wygrywając 2;0 np robi się w końcówce 2:3 ale jakoś tutaj nie.mam ochoty wywalić konsoli przez okno! A nikt mi.nie wmówi ze nie.potrafię rozróżnić tempa gry! A na XO wole jak.ktoś napiernicza jednym graczem bo poprzez to ze gra jest wolniejsza to radzę sobie spokojnie z odbiorem piłki a trudniej się gra jak ktoś gra podobnie do mnie,czyli długie rozgrywanie akcji i nie walenie piłek do przodu! Jeśli się mylę to napisze np za miesiąc jak to wszystko wygląda ale główny aspekt - serwery to.inna bajka! Nie raz na ps4 po.meczu czekając na statsy podczas ładowania wywalilo mnie z serwerów, przy czym.oczywiście ucieczka i mniejszy przelicznik, tutaj nie trzeba się modlić jak za czasów c64 żeby gra się wczytala czyt. Nie wywalilo z serwerów!!! A odnośnie poziomu- wątpię że na ps4 sami wyjadacze a na XO lebiody, za dużo.ludzi na świecie żyje żeby takie coś miało miejsce, zresztą też mi.elita skoro.większość osób stara się wykorzystać błąd gry i napierniczac tylko szybkimi gośćmi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×