Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwiłem sie,że nie działa mi kampanion...

Właśnie po wejściu do Fify otrzymałem informacje,że moje konto.....

04e1384c6ee6b0520e4d7b046b0c3373.jpg

Ni uja nie wiem o co chodzi. Sprzedawałem swój klub i kupowałem dla jaj zawodników zawyżonych cenach,otwierałem tez paczki i sprzedawałem co było...

Jesli to jest niezgodne z polityką EA,to ja serdecznie sram na kolejną edycje Fify

Miałem jutro składać zamowienie i teraz problem z wyborem miedzy BF 1 i Fifą został rozwiązany.

To,że kilku czy kilkunastu graczy zarobiło na mnie,zostało przez EA napiętnowane.

W poniedziałek jesli mi przejdzie,moze zadzwonię na info i zapytam za jaki uj takie coś...

Jeśli nie,to dziękuje wszystkim Wam za dwa lata wspaniałej przygody i świetne znajomosci. Było mi naprawdę miło móc z Wami grać i pisać na forum.

Szkoda...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma to związek z futmasterem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może,ale to by było dla mnie zaskoczeniem.Sprzedałem tam 7 cz 8 zawodników by pobawić się w zakłady i paczki.Wszystko poszło w uj i tyle było mojej przygody z tą stroną.

Jeśli to przez tą akcję,to za nieświadomość mogę mieć żal do samego siebie...

Coż...,nowej Fify nie będzie...,dałem dupska i tyle.Szkoda,że nie pogramy w kolejnej.

 

Szukalem jakiegoś e-mali do EA,ale nic nie dostałem.

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalam fife na xone. Wpisuje maila z konta, na ktorym gralem na ps4, ktore nie bylo zbanowane i wyskakuje mi informacja, ze "mail is duplicated".
Ktos mi moze wyjasnic jak ja mam sie podpisac pod tamtego origina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki, przecież nie jest napisane, że dostałeś bana na zawsze, tylko masz czasowo zablokowane konto.

Edytowane przez awakeman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, awakeman napisał:

Unki, przecież nie jest napisane, że dostałeś bana na zawsze, tylko masz czasowo zablokowane konto.

No tak,ale to nie jest jednoznaczne z banem?

Nie rozumiem,dlaczego zostało tymczsowo zablokowane,jeszcze wczoraj wieczorem kupowałem sobie paczki i robiłem relist...

No nic,jeśli telefon do EA Polska w poniedziałek nie wyjaśni sprawy tu dupcia blada.

 

Jedyne rozwiązanie to kupno 17tki i zrobienie nowego konta...,chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, matinx napisał:

odpalam fife na xone. Wpisuje maila z konta, na ktorym gralem na ps4, ktore nie bylo zbanowane i wyskakuje mi informacja, ze "mail is duplicated".

Ktos mi moze wyjasnic jak ja mam sie podpisac pod tamtego origina?

 

Może tutaj coś znajdziesz-

 

https://help.ea.com/en-za/help/account/linking-your-origin-account-with-your-psn-id-and-gamertag/

 

 

YOUR PLAYSTATIONNETWORK AND XBOX LIVE ACCOUNTS

For the best experience, your EA Account should be linked to your PlayStationNetwork online ID and Xbox Gamertag.

How do I check if my accounts are linked?

You can check which accounts are linked to your EA Account by logging in to the Origin client. 

  1. Login to the Origin client and click Account and Privacy, located under the Origin option on the menu bar.

  2. In the About Me tag, under Connected Accounts, you can see which accounts are linked to your EA Account.

If your connected account is linked to the wrong EA Account, please refer to the last section of this article. 

 

 

2 minuty temu, unki napisał:

No tak,ale to nie jest jednoznaczne z banem?

Nie rozumiem,dlaczego zostało tymczsowo zablokowane,jeszcze wczoraj wieczorem kupowałem sobie paczki i robiłem relist...

No nic,jeśli telefon do EA Polska w poniedziałek nie wyjaśni sprawy tu dupcia blada.

 

Jedyne rozwiązanie to kupno 17tki i zrobienie nowego konta...,chyba.

 

Wyjaśni się ;)

 

A co do nowych kont, to ja co rok zakładam nowe i chyba tylko raz grałem na jednym 2 lata ;) Takie zbocznie, ze zbieraniem punktów od nowa. Teraz na XO już zostaję przy jednym, bo bardziej patrzę na grę pod kontem FUT i tych poziomów właśnie.

Edytowane przez awakeman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, przydalo mi sie to co napisales. Musze sie z ea skontaktowac i wytlumaczyc im, jakiego maila z konta ea musze miec podpietego pod konto xone.
Napisz pw jaki masz GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, awakeman napisał:

Unki, przecież nie jest napisane, że dostałeś bana na zawsze, tylko masz czasowo zablokowane konto.

Moje ma tymczasowego bana od lutego. Support twierdzi, że ten "tymczasowy" ban nie zostanie zdjęty. Także to co piszą a rzeczywistość to są 2 różne kwestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, czy ktoś grający na XO grał padem Elite na Fifie? Ciekawią mnie te dolne przyciski. Może być dobre sterowanie, jak się pod nie podepnie funkcje triggerów. MaxyM, testowałeś go może?

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak,ale to nie jest jednoznaczne z banem?

Nie rozumiem,dlaczego zostało tymczsowo zablokowane,jeszcze wczoraj wieczorem kupowałem sobie paczki i robiłem relist...

No nic,jeśli telefon do EA Polska w poniedziałek nie wyjaśni sprawy tu dupcia blada.

 

Jedyne rozwiązanie to kupno 17tki i zrobienie nowego konta...,chyba.

To.jest jednoznaczne z banem także telefon olej i wysyłaj maila najlepiej po angielsku by przyspieszyć choć mi odpisali po polsku

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

B1 też będziesz musiał na nowym koncie także nie żegnaj się z nami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, awakeman napisał:

Z innej beczki, czy ktoś grający na XO grał padem Elite na Fifie? Ciekawią mnie te dolne przyciski. Może być dobre sterowanie, jak się pod nie podepnie funkcje triggerów. MaxyM, testowałeś go może?

Ja tez wczoraj przeszedlem na iksa,wlasnie elit ale te przyciski do fify mi srednio lezaly i je odlaczylem.Myslalem ciezko bedzie sie gralo cale zycie plejka,godzinka i jest ok.Kontroler jest super albo jestem podjarany albo na iksie gra mi sie duzo lepiej.Wszystko z meilem dobrze poszlo tylko klub jest zalozony 2016 rok poziom mam ten co na sony.Mam tylko jeden problem zalozylem tag gracza taki jak na playstation a jak mnie wczytuje do fify to mam jakas nazwe z czapy jest mozliwosc to zmienic na stary strasznie to wpienia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To.jest jednoznaczne z banem także telefon olej i wysyłaj maila najlepiej po angielsku by przyspieszyć choć mi odpisali po polsku

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

B1 też będziesz musiał na nowym koncie także nie żegnaj się z nami

Po angielsku to ja umiem napisać "yes"

Chyba to oleje,bo jestem tak wkur...,że hej...

Szkoda mi konta. Czyli jedyne rozwiazanie na granie z Wami,to kupno Fify i założenie nowego klubu-konta?

Miki,z tym BF to chyba nie tak,właśnie specjalnie wstałem z rana i odpaliłem BF - konto aktywne

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wczoraj przeszedlem na iksa,wlasnie elit ale te przyciski do fify mi srednio lezaly i je odlaczylem.Myslalem ciezko bedzie sie gralo cale zycie plejka,godzinka i jest ok.Kontroler jest super albo jestem podjarany albo na iksie gra mi sie duzo lepiej.Wszystko z meilem dobrze poszlo tylko klub jest zalozony 2016 rok poziom mam ten co na sony.Mam tylko jeden problem zalozylem tag gracza taki jak na playstation a jak mnie wczytuje do fify to mam jakas nazwe z czapy jest mozliwosc to zmienic na stary strasznie to wpienia.

Musisz wejść w opcje xa i zmienić na koncie tag gracza. I będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bartbuks napisał:

Musisz wejść w opcje xa i zmienić na koncie tag gracza. I będzie ok.

W opcjach xa zmienilem i jest ok ale jak gram to nick mam jakis UnfussyStattue99 nie kumam tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W opcjach xa zmienilem i jest ok ale jak gram to nick mam jakis UnfussyStattue99 nie kumam tego.

Niemozliwe. Jak wejdziesz do FUT, to też masz tam Uncośtamcośtam? Spróbuj jeszcze raz zmienić tag gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacze jeszcze raz podobno na xsie tag mozna zmienic tylko raz a pozniej trzeba placic czy to prawda czy kiedys tak bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po angielsku to ja umiem napisać "yes"

Chyba to oleje,bo jestem tak wkur...,że hej...

Szkoda mi konta. Czyli jedyne rozwiazanie na granie z Wami,to kupno Fify i założenie nowego klubu-konta?

Miki,z tym BF to chyba nie tak,właśnie specjalnie wstałem z rana i odpaliłem BF - konto aktywne

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie BF4 nie banglał ale inne gry od ea już tak. Możesz mieć tak, że 17 Ci pójdzie a np 18 już nie. Co do ang to googlem pojechalem i zrozumieli . Po polsku też możesz . Jak napiszesz to nie pisz ponownie bo to tylko wydłuża zapytanie. Ja w kwietniu założyłem nowe konto i już 51 level w fifce.

Zobacze jeszcze raz podobno na xsie tag mozna zmienic tylko raz a pozniej trzeba placic czy to prawda czy kiedys tak bylo.

Wejdz w konto ea i sprawdź jakie konta masz podpiete pod te konto i taki będziesz miał tag gracza. Jak zagrales już on-line a pozniej zmieniłeś tag gracza w konsoli to chyba dupa ze zmiana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konto żonki,oleje EA i pogram na kobiecym

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa wlaczylem zmienilo na dobre wylaczylem i ponownie wlaczylem i znowu tamto

Edytowane przez niagar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób to z poziomu przegladarki www na kompie. Pierwsza zmiana za free, każda kolejna jest już płatna.



Mikołaj dostałeś ode mnie pm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chcę kompletnego napastnika to niech kupi ETH czy jakoś tak Ville... Niesamowita karta - jedyny problem, to że sił starcza na 60 minut.

Wrzuc linka do jego karty, bo nie mogę nikogo takiego znaleźć :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wczoraj przeszedlem na iksa,wlasnie elit ale te przyciski do fify mi srednio lezaly i je odlaczylem.Myslalem ciezko bedzie sie gralo cale zycie plejka,godzinka i jest ok.Kontroler jest super albo jestem podjarany albo na iksie gra mi sie duzo lepiej.Wszystko z meilem dobrze poszlo tylko klub jest zalozony 2016 rok poziom mam ten co na sony.Mam tylko jeden problem zalozylem tag gracza taki jak na playstation a jak mnie wczytuje do fify to mam jakas nazwe z czapy jest mozliwosc to zmienic na stary strasznie to wpienia.

Zamówiłem właśnie Xbox One S Controller, możne go bez problemu kupić za 219 zł z darmowa wysyłka. Trzecia generacja padów i ponoć tylko Elite, którego cena spadła już do 529 zł jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszyscy idźcie na xboksa. Za nie dlugo nie będzie z kim meczu zagrać ;). Widać białe karty mieszają w głowach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale tylko dla kart legend w życiu bym nie zmienił platformy :1_grinning: Chociaż ten Del Piero... :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×