Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co kupić z najbliższych premier? Ostanie 2 Msc to był tylko wiedźmin. Batman wogole nie poszedł i się kurzy. Co nie co o mgs czytałem, będzie to konkret?

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Konkret? To prędzej będzie gra roku niż cokolwiek innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak będziecie mieli jakieś info o pierwszych ocenach Mad Maxa to dajcie znać, bo nie wiem czy wybrać MGS V czy Mad Maxa, od Metala mnie odrzuca tylko brak polskich napisów, bo nie znam angielskiego.

No chyba, że się skuszę na Until Dawn, ale też nie ma jeszcze żadnych recenzji, a premiera niby jutro.

Edytowane przez Kamillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się o jakąś ciekawą grę, może być z multi. Ostatnio posucha. Na PS4 spodobało mi się Watch.Dogs, Bloodborne, Helldivers, Rocket League, Destiny, BF4. Myślałem nad Sleeping Dogs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SD jest idealne jeżeli uwielbiasz filmy pokroju "Policyjna Opowieść". Jest to idealne przełożenie takiego czegoś na nasze konsole. Sam w sobie polecam bardzo SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zastanawiam sie nad kupnem wiedźmina tylko nie wiem czy kupic teraz czy moze poczekac az wyjdzie jakas wersja ze wszystkimi dodatkami oraz poprawkami, co wy myslicie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zagrać, to nie wiem na co czekać. Wersja z dodatkami (o ile wyjdzie w ogóle) może być za rok, bo drugi dodatek wychodzi w pierwszym kwartale 2016.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi bardziej o zaoszczedzenie miejsca na dysku bo te patche ktore wyszly chyba sporo waza, myslalem zeby kupic wersje ktora juz bedzie miala poprawki na plycie ale skoro nie zanosi sie na to to nie bede tyle czekal i kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież instaluje się tylko ostatni patch, który zresztą nie zabiera całych 7 gb, tylko większość plików z gry po prostu podmienia. Kupuj, nie czekaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie pod multika? Ale nie chodzi mi o żadne BFy, Destiny czy CODy, bo te mi się przejadły... Myślałem nad Tropico, ale czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realm reborn ma abonament ale jest świetne. A shadowfall kupisz za 45 zł nawet.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fryderyk

Nad Realm Reborn zastanów się, bo chłopaki zapomnieli dodać że dla nich jest świetna. Dla mnie to kaszanka, także gusta są różne. Jeżeli lubisz grać w multi to polecam Borderlands i Diablo 3. O ile jakimś cudem w nie jeszcze nie grałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fryderyk

Nad Realm Reborn zastanów się, bo chłopaki zapomnieli dodać że dla nich jest świetna. Dla mnie to kaszanka, także gusta są różne. Jeżeli lubisz grać w multi to polecam Borderlands i Diablo 3. O ile jakimś cudem w nie jeszcze nie grałeś.

 

Realm Reborn akurat sprzedałem po 2 tygodniach. Kiszka :P . Diablo ograne, a Bordery na PS3 opracowane były.

 

 

Panowie warto brać tego nowego batmana ? Gra jest dług i czy fabuła ciekawa ?

 
No ba. Dla mnie to najlepsza gra tego roku zaraz po Wiedźminie :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto brać tego nowego batmana ? Gra jest dług i czy fabuła ciekawa ?

 

gra jest długa, fabuła fajna ale mechanika tej gry to dno totalne.... po fajnym zróżnicowanym początku nadchodzi już klepanie tego samego - batmobill zostaje na ziemi, my idziemy w akcje bez- i tak: korytarz, korytarz, sala pełna tępych wrogów (bo jak nazwać to, że ich kolejno zdejmowałem batarangiem z góry?) znowu nudny korytarz - wielki hol pełen tak samo durnych wrogów i potem jakiś boss i od początku.... ja tego nie strawiłem do końca :D 

 jeśli nie jesteś fanem gier z tej serii to ja odradzam - zawiodłem się i to mocno na tym ale co poradzić jak od maja do sierpnia nic innego z AAA nie wyszło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, z takim bylejakim i laickim podejsciem moze lepiej zachowaj swoje opinie dla siebie. mowisz o grze, ktora technicznie prezentuje wysoka jakosc, jest wizualnym smakolykiem. od strony gameplayowej wszystko tez dziala niezawodnie, chodzenie, jezdzenie, linka do wspinania sie, walka skradanie i wszelkie minigierki. ogolna forma gry jest sandboksowa ale wpleciona w nia jak w kazdego innego sandboksa partie liniowe. te partie liniowe ci sie bardzo nie podobaja z tego co piszesz, w takim razie pewnie w ogole kiepsko spedzasz czas bo kazda istniejaca gra jest w duzym stopniu liniowa i powtarzalna, kazda gra sklada sie z powtarzajacych sie elementow, ktore przeplata i urozmaica a w pewnym momencie sie konczy. jesli nie zdajesz sobie sprawy z takich podstaw to nie doradzaj nikomu w sprawie gier elektronicznych.

 

Ktoś tu na siłę próbuje grać znawce gier video! Daj przynajmniej bez nadmiernej krytyki wypowiedzieć się innym,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow Fall  :) lub A Realm Reborn

 

Killzone'a bym ci na ten moment już nie polecał, ostatnio sprawdzałem, co tam w multi piszczy, niemiłosierne lagi, widać, że gra zostawiona samej sobie, a wszystkie siły rzucone na Horizon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto brać tego nowego batmana ? Gra jest dług i czy fabuła ciekawa ?

 

Warto. Pod względem fabuły jest solidnie ale jeżeli ktoś siedzi w uniwersum Batmana to cały mega tłist jest oczywisty od prawie samego początku. Miasto jest sporawe i niby jest co robić ale nie przesadnie. Batmobil jest wręcz nadużywany w tej grze i klimat mimo że zarąbisty to lekko się rozmywa. A! warto wspomnieć że bez zrobienia 100% gry nie odkryjesz prawdziwego zakończenia które nic nie wnosi. Ogólnie polecam mimo że gra jest średniej długości...maksymalnie 20h i po sprawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, z takim bylejakim i laickim podejsciem moze lepiej zachowaj swoje opinie dla siebie. mowisz o grze, ktora technicznie prezentuje wysoka jakosc, jest wizualnym smakolykiem. od strony gameplayowej wszystko tez dziala niezawodnie, chodzenie, jezdzenie, linka do wspinania sie, walka skradanie i wszelkie minigierki. ogolna forma gry jest sandboksowa ale wpleciona w nia jak w kazdego innego sandboksa partie liniowe. te partie liniowe ci sie bardzo nie podobaja z tego co piszesz, w takim razie pewnie w ogole kiepsko spedzasz czas bo kazda istniejaca gra jest w duzym stopniu liniowa i powtarzalna, kazda gra sklada sie z powtarzajacych sie elementow, ktore przeplata i urozmaica a w pewnym momencie sie konczy. jesli nie zdajesz sobie sprawy z takich podstaw to nie doradzaj nikomu w sprawie gier elektronicznych.

 

nie zostawie dla siebie bo trzeba odróżnić liniowość od powtarzania w koło tego samego schematu bez jakichkolwiek zmian poza lekką kosmetyką otoczenia. Początek był świetny ale potem no cóż.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszla mnie ochota ograc jakiegos naprawde dobrego singla, tyle ze nie widze gry dla siebie. Odpada Sleeping Dogs, GTA, TLoU, Tomb Raider( mam na pc i mnie nie wciąga :( ),FC4(Ogralem kawalek FC3 na PC i mi sie nie podobalo) i zapewne cos jeszcze ale zapomnialem co ogralem :D Chcialem Until Dawn kupic, ale u mnie w miescie wołaja 300 zł za nowke, a nie chce uzywki w cenie nowki ( kiedys ogram na pewno jak spadnie z ceny).

 

Kumpel mi naopowiadal, jaki to Wiedzmin jest dobry, ale nie lubie RPG

Czytalem kilka stron do tylu o Bloodborne, ale tego raczej nie kupie z prostego powodu - nawet jesli bylaby to najlepsza gra swiata, to gram na konsoli rzadko, jak juz ja odpalam gdy mam wolny czas to nie wyobrazam sobie sytuacji, zeby np powtarzac misje od poczatku bo zginalem, niestety nie mam na to nerwow i niszczy mnie to,doslownie :D

 

Raczej wezme Dying Light ( juz dawno mialem wziac ale jakos czasu nie bylo) bo mi tu juz kiedys poleciliscie , cos jeszcze godnego uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszla mnie ochota ograc jakiegos naprawde dobrego singla, tyle ze nie widze gry dla siebie. Odpada Sleeping Dogs, GTA, TLoU, Tomb Raider( mam na pc i mnie nie wciąga :( ),FC4(Ogralem kawalek FC3 na PC i mi sie nie podobalo) i zapewne cos jeszcze ale zapomnialem co ogralem :D Chcialem Until Dawn kupic, ale u mnie w miescie wołaja 300 zł za nowke, a nie chce uzywki w cenie nowki ( kiedys ogram na pewno jak spadnie z ceny).

Kumpel mi naopowiadal, jaki to Wiedzmin jest dobry, ale nie lubie RPG

Czytalem kilka stron do tylu o Bloodborne, ale tego raczej nie kupie z prostego powodu - nawet jesli bylaby to najlepsza gra swiata, to gram na konsoli rzadko, jak juz ja odpalam gdy mam wolny czas to nie wyobrazam sobie sytuacji, zeby np powtarzac misje od poczatku bo zginalem, niestety nie mam na to nerwow i niszczy mnie to,doslownie :D

Raczej wezme Dying Light ( juz dawno mialem wziac ale jakos czasu nie bylo) bo mi tu juz kiedys poleciliscie , cos jeszcze godnego uwagi?

Gdzie mieszkasz ze until down 300 zł kosztuje? Dying light jest ogólnie średnie dla mnie, cały czas robimy to samo i na tym samym terenie. Wiedźmin moim zdaniem Cię wciągnie.

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mieszkasz ze until down 300 zł kosztuje? Dying light jest ogólnie średnie dla mnie, cały czas robimy to samo i na tym samym terenie. Wiedźmin moim zdaniem Cię wciągnie.

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

W malym miescie, nie bylo w kilku sklepach, w empiku znalazlem za 299 zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×