Skocz do zawartości
DaraS

Tomb Raider Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem odpowiedź z ultimy na temat tego artbooka co się odczepia:

 

"Witam,

Artbook w środku bez bardzo słabo zszyty i może on być przymocowany
lecz nie
musi, według dystrybutora nie jest to wada, która może podlegać
reklamacji.

Pozdrawiam,"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednie porównanie z PC, widac że raz wygląda ladniej na PC a raz na PS4. Także to wcale taka nie taka definitywna wersja jak ja malowali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja Definitive została wydana tylko na konsole i w tych kryteriach powinna być porównywana. Przeskok graficzny i wydajnościowy jest znaczący w stosunku do wersji z PS3 i Xbox 360. Mimo tego mogę stwierdzić, że wersja na PS4 wizualnie odpowiada mi bardziej niż wersja ULTRA na PC :)

 

Cena za wersje cyfrową 259zł to masakra. W stanach Mają 60$ (niecałe 200zł) a w Europie dali 60 Euro po możliwie najwyższym kursie :/

Edytowane przez darkkain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie tak rozpatrywana bo to pójście na łatwiznę. Oni się właśnie chwalili że Definitywna będzie tą najlepszą - piękne screeny, objaśnienia, cyferki i trailerki. Rzeczywistośc jednak pokazała że tak nie jest. :)

Oczywiscie mam to gdzieś, grałem na PC bez tressfx, gra była bardzo ładna, za taki (wątpliwy) upgrejd nie dałbym pełnej ceny. Spodziewam sie w przyszłości patcha do DE dla wersji PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja Definitive została wydana tylko na konsole i w tych kryteriach powinna być porównywana. Przeskok graficzny i wydajnościowy jest znaczący w stosunku do wersji z PS3 i Xbox 360. Mimo tego mogę stwierdzić, że wersja na PS4 wizualnie odpowiada mi bardziej niż wersja ULTRA na PC :)

 

Zgadzam się z Tobą :) mi też bardziej pasuje wersja PS4

Gra jest płynna, bardzo ładna i mega grywalna. Nie wiem czemu nie przeszedłem jej na PC choć mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać jaki numer CUSA ma gra?Chce sprawdzić czy w UK też będą napisy pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi.Właśnie jej szukałem i najkorzystniej wypada w RTV AGD za 199 zł...Jak coś ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś informację, czy wersja z Europejskiego Ps store posiada pełną wersję językową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi.Właśnie jej szukałem i najkorzystniej wypada w RTV AGD za 199 zł...Jak coś ;-)

Najkorzystniej wypada Muve.pl z kodem zniżkowym (link na jednej z poprzednich stron) - 194.99. W tym darmowa dostawa kurierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i racja tylko chcąc ją dodać do koszyka wyskakuje info ,że produkt  niedostępny ;/

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pojawiła się informacja - widać już wyprzedali partię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w TR na ps3 Teraz kupiłem na PS4 Grafika super Różnica między PS3 a PS4 jest niezła Szkoda tylko że to ta sama gra ale i tak warto było Przejdę i sprzedam zaraz :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w TR na ps3 Teraz kupiłem na PS4 Grafika super Różnica między PS3 a PS4 jest niezła Szkoda tylko że to ta sama gra ale i tak warto było Przejdę i sprzedam zaraz :P

Przy okazji poczytaj na google co to interpunkcja i czym są przecinki/kropki itd.

 

Cóż, gdyby twórcy wrzucili do Definitive Edition jakiś 60-minutowy dodatek fabularny rozwijający całą historię, to pewnie bym kupił. Ale drugi raz grać w to samo... Właściwie to trzeci, bo na PS3 po połowie gry mi się save skasował. Wolę zachować kasę na Thiefa na PS4, czy Castlevanię 2 ;) No i trudno oprzeć się wrażeniu, że Tomb Raider na PS4 wyląduje kiedyś w PS+. Pewnie za pół roku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za niecałe 35GBP w UK, czyli jakieś 180zł. Imho i tak jak na tytuł po odświeżeniu za dużo, ale na razie gier jest mało, popyt na każdą nowość spory i sprzedawcy to wykorzystuję. Thief-a też już zamówiłem za niecałe 35GBP :(

Jeszcze 2-3 miesiące, sypną się nowe tytuły i imho ceny (przynajmniej na zachodzie, bo Polska to dziwny kraj rządzący się swoimi prawami) będą normalne, bo teraz jest trochę za drogo.

 

Gra wygląda bardzo ładnie, 1080p i 60-fpsów robi swoje, w grę na PS3 nie grałem, ale podejrzewam, że jest przepaść. Audiowizuwalnie jest pięknie, a pomyśleć, że to dopiero początek tej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier dopiero we wtorek będzie :(

Cały czas mam mieszane uczucia co do przesiadki Tomb Raidera z PS 3 na PS 4. Mam nadzieje że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier dopiero we wtorek będzie :sad:

Cały czas mam mieszane uczucia co do przesiadki Tomb Raidera z PS 3 na PS 4. Mam nadzieje że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto...

Tez sie o to balem. Skonczylem na ps3 i zabawa byla fajna. Kupilem w piatek na ps4..i wlasnie skonczylem na 100%.Cena za wysoka jak na roczna gre, ale nie zaluje ani zlotowki powtornie na nia wydanej=]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pokazuje, że jestem na ok. 30% ukończenia gry. Tzn. że 70% brakuje do przejścia samego czy razem ze znalezieniem wszystkich skrzynek, map itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pokazuje, że jestem na ok. 30% ukończenia gry. Tzn. że 70% brakuje do przejścia samego czy razem ze znalezieniem wszystkich skrzynek, map itp ?

Razem z sekretami, opcjonalnymi grobowcami, wyzwaniami, itd.  Jeśli chcesz to napisz gdzie dokładnie jesteś, to powiemy Ci ile mniej więcej przed Tobą jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po tym jak samolot ratunkowy się rozbił i poszedłem po drugiego pilota ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To w tym wypadku wskaźnik jest w sumie adekwatny - jesteś jakoś pomiędzy 30%-40% gry. W sumie zależy od tego jak grasz, bo opcjonalnych rzeczy przed Tobą sporo.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem bez zbytniego spuszczania się mając 94%. Pozostały mi tylko wyzwania do zrobienia z singla.

Swoją drogą to kurde rewelacyjna gra, a jeśli ktoś nie grał na PS3 to w extras jest opcja cinematics - tam właśnie można zobaczyć, jak to na "prev-genie" (?!) wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odrazu zapytam planujecie jakąś ustawke na trofea z multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×