Skocz do zawartości
DaraS

Tomb Raider Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda. 

Niemniej multi w tej akurat grze znajduje się (wg. mnie) na pierwszym miejscu najbardziej zbytecznych. 

Przecież to Tomb Raider.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW!

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego Tomba.

Na PS3 na szczęście nie ograłem.

Tak ślicznej panny Croft jeszcze nie było :)

Po 3 godzinach grania odłożyłem pada tylko dlatego, że do kibelka musiałem iść. I z kibla właśnie piszę tego posta :P

Gra jest piękna, wciągająca.

Gameplayowo bardzo Uncharted przypomina, ale to tylko wielki plus.

Nie mogę się przestać zachwycać nową Larą, zwłaszcza na zbliżeniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że są fajne ceny na swięta w PSS to mam pytanko czy wersja ze sklepu jest w PL ? w info nie widnieje nic o językach gier . Chyba,że gdzieś jest taka lista?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo pytanie co wyżej ? Ktoś wie? 2 sprawa czy jest inna grafika ( gorsza / lepsza) niż z płyty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo pytanie co wyżej ? Ktoś wie? 2 sprawa czy jest inna grafika ( gorsza / lepsza) niż z płyty??

Grafa ta sama, to jest ta sama gra, jedynie doczyty sie moga minimalnie roznic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie języku. Jeśli kupię grę za granicą istnieje możliwość zainstalowania się gry automatycznie w języku polskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy wersja z pss oprócz PL napisów posiada dubbing ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na PS3 był glitch zaliczający wygraną jeżeli wyłączyło się router. Z tego co pamiętam należy wygrać w 4 trybach tak. Czy ten motyw dział na PS4??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to ten błąd na PS4 został naprawiony.

Sam się trochę namęczyłem z tym trofeum (głównie przez tryb deathmatch), ale w końcu udało się wygrać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na PS3 był glitch zaliczający wygraną jeżeli wyłączyło się router. Z tego co pamiętam należy wygrać w 4 trybach tak. Czy ten motyw dział na PS4??

Na PS4 ten sposób nie działa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbuję grać i nie do końca mi pasuje ten nowy styl, Lara przypomina bohaterkę flmu Descent (bardzo podobne akcje włącznie z kąpielą w krwi i walką czekanem) ale ma też coś z Rambo ... szkoda że survivala jest tak mało, po wprowadzeniu i dosłownie po 2 godzinach gra zamienia się w strzelankę i to taką klasyczną gdzie jest stopniowanie przeciwników i broni, strzela się tak se, skradanie również zrobione bez szału, Lara wyposażono w trochę pokraczne animacje, jak biega, przewraca się, albo wspina to nie mamy wrażenia że gramy człowiekiem tylko jakąś koślawą kukiełką ... Gra ma problem z płynnością, i jest nierówna grafika w lokacjach, niektóre poziomy te z lasem i wiatrem wyglądają bardzo dobrze, dużo elementów się rusza, jest dynamiczne światło, promienie padają przez falujące korony drzew, pada deszcz deszcz i to naprawdę robi wrażenie, ale niektóre etapy - slumsy, budy, te w których jest dużo strzelania, widać że są dorobione na kolanie, bez światłocienia, płaskie tekstury, wszystko ostre bez zmiękczeń, no słabo ... Lara jest zrobiona naprawdę dokładnie, nawet włosy ma w jakiś tam sposób odklejone, ale przeciwnicy i sojusznicy to taki poziom ps3, widać tą kwadratowość. Gameplay w niekórych etapach jest dobrze wyważony, ucieczka przed samolotem, zdobywanie masztu z nadajnikiem, czy tam w tych jaskiniach, a inne jak płonąca wioska, i skakanie po wszystkim co się zawala, niestety kogoś poniosło i wygląda to komicznie ... i tak właśnie jest z tą grą, ma momenty że czaruje i bardzo wciąga dobrze wyreżyserowaną akcją, i ma momenty ze irytuje i spłyca wszystko do byle strzelania i wrzuca więcej i więcej przeciwników. Jak mówiłem, w Uncharted 3 też bylo za dużo strzelania, ale ten mechanizm - strzelanie plus bicie, bardzo współgrał, wychodziły płynne przejścia między akcjami, i z racji losowych animacji bicia nie mieliśmy poczucia skryptów a tutaj mam wrażenie że w kółko odgrywam te same akcje, wybieram jakiś rodzaj ataku który jest skuteczny, i morduje dwie fale przeciwników tak samo, zresztą oni sami się o to proszą pchając się pod lufę ... nie wiem jaka będzie część druga, i czy pojawi się na ps4, po tej odsłonie wiem że powinna mieć mniej strzelania, więcej wspinaczki, więcej trudniejszych zagadek, więcej walki z przyrodą, gra ma potencjał, i fajnie rozwineli kilka pomysłów podpatrzonych u Uncharted  ... tylko nie mogę się przyzwyczaić do nowej Lary. stara była mistrzynią salt, poruszała się jakby trenowała gimnastykę albo jakiś taniec, a nagle gram bohaterką któa zalicza więcej gleb niż Bruce Willis we wszystkich częściach Die Hard. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam poważny problem tzn. byłem w trakcie przechodzenia TR aż tu nagle podczas grania wywaliło mnie z gry z jakimś błędem. Myślałem, że to nic poważnego jednak gdy właczyłem grę od nowa to nie mogłem wczytać zapisu gry. Pisze, że dane są uszkodzone a konkretniej 'Wczytanie zapisu gry nie powiodło się, plik jest uszkodzony! Gra przeniesie Cię do menu głownego. Możesz nadpisać uszkodzone dane, rozpoczynając nową grę w tym miejscu zapisu.' Bardzo proszę o pomoc. Czy jest jakaś możliwość żeby odzyskać te dane? Nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu. Naprawdę bardzo proszę o pomoc gdyż byłem już niemalże pod koniec więc nie chce mi się zaczynać jej od nowa a bardzo chciałbym ją dokończyć. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Playstation Plus to jest szansa że zapis jest w chmurze, wówczas spróbuj pobrać go z chmury i nadpisać na uszkodzony. Gorzej jak zepsuty plik już przesłał się do chmury to chyba zostanie Ci już tylko zacząć grę od nowa albo obejrzeć końcówkę na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację z far cry 4 na ps4, po 20 godzinach gry konsola nie widziała Save. Chmura też nic nie dała.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem kiedyś na x360 i obecnie kończę grę na ps4, aby zrobić sobie powtórkę prze nową częścią i zobaczyć jak wyszedł remaster. Powiem jedno, dla mnie ta gra wygląda jakby była robiona pod  nową generację i wiele obecnych tytułów nie ma z nią szans. Jest cudowna, śmiało 9/10. Nie mogę się doczekać następnej odsłony, a wiem że będzie miód, bo już trochę ograłem na x360...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×