Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że nie potrzeba pieca. Ale jedyne co mam to konsola, piec, tv. Nie mam ampli żadnego, dlatego chciałem puścić dźwięk przez optyka do pieca żeby było bez laga :)
Wydaje mi się też, że jak grałem przez headset sony gold, to lag dalej występował. Ale nie jestem pewny, a teraz nie mam headsetu bo odesełałem na gwarancję. Więc mówisz że na TB nie ma laga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie stać mnie na hiper sprzęt audio,ale zastanawiam się nad tymi dwoma:

 

http://www.mediamarkt.pl/czestochowa/glosniki-genius-sw-g2-1-1250,id-270293

 

http://www.mediamarkt.pl/czestochowa/glosniki-logitech-speaker-system-z323,id-116783

 

Creativy odpadają bo się okazło że przez durną unię itd głośniki jak cicho grają to się wyłączają :biggrin::D

 

Zgodnie z dyrektywą EuP głośnik Creative przechodzi w tryb gotowości, jeśli nie wykryje sygnału audio (przez wejście AUX lub liniowe) po określonym czasie. Ten głośnik używa stałego poziomu sygnału progowego, aby umożliwić funkcje automatycznego zarządzania włączaniem . To znaczy, że jeśli w znacznym stopniu obniży się poziom głośności w odtwarzaczu MP3 lub podłączonym urządzeniu, głośnik może interpretować to jako cisze i przejść do trybu gotowości. Nie jest wada produktu, lecz zamierzona funkcja zapewniająca zgodność z przepisami EuP.

Aby uniknąć takiej sytuacji, proszę zwiększyć głośność podłączonego odtwarzacza MP3 lub innego urządzenia, ja następnie skorzystać z regulacji głośności na głośniku Creative aby określić jak głośno (lub cicho) ma być odtwarzany dźwięk

 

 

HAHAHA,masakra :biggrin:

Polecam zakup Creative Gigaworks T20 Series II, oba powyżej opisane przez Ciebie zestawy, mimo braku subwoofera zjadają na śniadanie. W żaden tryb gotowości nie przechodzą. Wada jak każdych Creative'ów to wyłącznik on/off jest na potencjometrze od volume, osobiście mam ustawioną głośność na stałe, a ściszam i podgłaśniam na kompie, a same głośniki wyłączam razem z listwą. Szukałem tanich głośników do kompa i te są bardziej niż rewelacyjne, te wszystkie gówienka z plastikowymi subwooferami możesz wywalić przez okno. Jak fundusze się zwiększą to polecam Creative Gigaworks T40 Series II, to rozwinięcie serii T20. Osobiście wybrałem te tańsze, bo mam bardzo przyzwoity sprzęt audio (zarówno stereo, jak i 7.1) i szukałem tylko czegoś, żeby mieć niezależny dodatkowy dźwięk z kompa (bez udziału amplitunera).

Raczej na odwrót, przynajmniej ja tak mam, czyli jak najciszej na TV. Niby powinno robić się tak że głośność winno się ustawiać na "źródle" lub jak najbliżej jego.

Natomiast jak masz podpięty wzmacniacz/apmli, to z racji tego że potencjalna skala regulacji jest na pewno większa niż na TV czy dekoderze, najlepiej właśnie ustawiać na wzmacniaczu lub amplitunerze.

To ja Was pogodzę, bo dużo zależy od sprzętu, to raz, a dwa, powinno się unikać ustawienia potencjometru na maks. Reszta wg wygody/upodobań, za dużo zmiennych i za dużo różnego sprzętu się łączy, żeby była jedna prosta uniwersalna formuła. Najlepiej sprawdzić na swoim sprzęcie jak to będzie najlepiej działać. Musicie pamiętać o tym, żeby można było zmieniać głośność w miarę płynnie, chodzi mi tutaj o natężenie, a nie tak, że delikatna zmiana na jednym urządzeniu powoduje dużą skokową zmianę natężenia dźwięku jaka wydobędzie się z kolumn głośnikowych. Pamiętajcie też, że mimo ustawienia tej samej głośności to dźwięk z różnych źródeł może znacznie się różnić i np. wy grając wieczorem umiarkowanie głośno na konsoli, wyłączacie sprzęt i idziecie spać, rano wstaje małżonka i włącza na tym samym amplitunerze radio, nie sprawdzając uprzednio głośności i zawał murowany, a w skrajnym przypadku, głośnik może dostać po dupie (a to już tragedia, bo małżonkę jak wiadomo można zawsze wymienić na nową:)))). Dlatego też nie polecam ustawiania np. MP3 playera na najcichszy stopień i sterowanie jedynie wzmacniaczem (czy to osobnym czy zamontowanym w głośniczkach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak póki co zakupiłem praktycznie nowy zestaw Logitech x-230,podobno swego czasu były rewelacyjne w stosunku cena /jakość.

Mam dosyć daleko do głośników, więc i tak muszę ustawiać więcej na głośnikach i sterować telewizorem głośność z kanapy :-D

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem bo nie testowałem.

Możesz podesłać fotki wejść i wyjść jakie są w standzie i słuchawkach PLYR1?

Przy okazji - trafiła mi się okazja brać Astro A50 za 200£. Brać Astro cza Skullcandy PLYR1 ?

Ktoś pomoże?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez djbochen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-58453-0-35474400-1425724573_thumb.j

post-58453-0-01208800-1425724764_thumb.j

 

Słuchawki z wejściem 2.5 i kablem dołączonym do zestawu jack 2.5 mm

Przy transmiterze jack 3.5 mm.

 

Nie poradzę ci czy PLYR1 czy Astro 50 bo nie wiem jaka jest różnica miedzy jednymi a drugimi. 

Edytowane przez BogitoX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie opłaca się kupić z5500 za 650 zł używki?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam sluchawki wyzej wymienione i mam z nimi problem otoz powtarzaja moj glos w sluchawkach. Jak na to zaradzic? Sluchawki dedykowane do ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które słuchawki? Konkretnie, bo wyżej wymienione to są głośniki...

 

Rozumiem, że słyszysz się w słuchawkach, tak? To zaleta a nie wada. Zazwyczaj tylko słuchawki z wyższej półki mają tzw odsłuch. Wszystko to dlatego, żebyś nie darł się bezwiednie do mikrofonu, tylko mówił naturalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam sluchawki wyzej wymienione i mam z nimi problem otoz powtarzaja moj glos w sluchawkach. Jak na to zaradzic? Sluchawki dedykowane do ps4

Strzelam - może po prostu ktoś na Imprezie w Ps4 ma za dużą czułość mikrofonu ustawioną i dlatego słyszysz siebie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez slysze siebie w moich TB PX4... Ale cos nic jeszcze w nich specjalnie nie ustawialem, narazie tylko podlaczylem testowo na chwilek i tak wlasnie bylo...Rozumiem ze mam WYZSZA POLKE jak mowi @kill ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie: Kupiłem słuchawki Turtle Beach PX 4 i po podłączeniu nie działają prawidłowo. Kable podłączyłem tak, jak napisane jest w instrukcji. Wszystkie ustawienia w konsoli również skonfigurowałem według zaleceń (jedyna różnica jest, ze nie mam w ustawieniach opcji ustawień wyjścia na słuchawki, więc robię to poprzez przytrzymanie PS). Gdy włączam słuchawki i po przełączeniu na całość dźwięku w słuchawkach nie działają żadne przyciski (głośnosc, mikrofon), a dźwięk nie dość, że jest przerywany to jeszcze jakość dźwięku mogę porównac z słuchawkami od Iphone'a. Wie ktoś o co może tutaj chodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz przerywany dzwięk to być może jest to problem z zakłóceniami .

Miałem podobnie z px5, przestawiłem transmiter w lekko zabudowane miejsce i szumy zniknęły(mam blisko router ale i wiele innych rzeczy zakłóca sygnał)

Jak odejdę na 5/6 m to już przerywa, odpal słuchawki podejdz blisko transmitera i sprawdz jak grają bo byc może grasz ze 4m od tv i to może już być problem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie siedzę blisko TV i blisko transmitera. Router w innym pokoju. To na pewno nie zakłócenia, bo nie działają przyciski i nie ma dźwięku przestrzennego, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś posiada słuchawki razer kraken 7.1 chroma? Tak się zastanawiam nad ich zakupem. Tylko nie jestem pewny, czy pakować się w dzwięk przestrzenny. Biorę jeszcze pod uwagę headset sony 2.0.

Edytowane przez Nannacara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam SONY 2.0.Mnóstwo ludzi narzeka żę pęka plastik.Niestety po pół roku mi też pękły.Przez 5 lat grania mnóstwo zajechanych słuchawek,teraz zamówiłem turtle p500.Dbam o sprzęt lecz w dzisiejszych czasach normą jest robienie sprzętów z niskiej jakości materiałów,to nie czasy powojenne gdzie sprzęt był praktycznie niezniszczalny.Producenci muszą zarabiać na sprzedaży więc nie na ręke im robienie solidnych trwałych urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, trochę czytalem na ten temat i podobno headsety od ps3 sa juz kompatybilne z tymi od ps4. Czy ma ktoś takie lub wie czy te sluchawki do ps3 na jedno ucho dzialaly z ps4. Np taka http://allegro.pl/oryginalny-headset-sony-bluetooth-do-playstation-3-i5149748739.html Zalezy mi na jaknajnizszej cenie kolo 50zł najlepiej razem z wysylka. A to dlatego ze nie bede uzywal go jakos czesto i nagminnie. Oraz pytanie czy te hea dsety beda normalnie dzialaly przy telefonie komórkowym , w rozmowach np do auta ? Pytanie moze i glupie ale jak juz tyle zadalem to jedno w ta czy w tą.. Dzieki za odpowiedzi pozdrawiam forumowiczów.



 



 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam SONY 2.0.Mnóstwo ludzi narzeka żę pęka plastik.Niestety po pół roku mi też pękły.Przez 5 lat grania mnóstwo zajechanych słuchawek,teraz zamówiłem turtle p500.Dbam o sprzęt lecz w dzisiejszych czasach normą jest robienie sprzętów z niskiej jakości materiałów,to nie czasy powojenne gdzie sprzęt był praktycznie niezniszczalny.Producenci muszą zarabiać na sprzedaży więc nie na ręke im robienie solidnych trwałych urządzeń.

Mam te słuchawki od premiery i pierwsze słyszę żeby plastik pękał. Używam ich po ok 2-3 godziny dziennie i nic się z nimi nie dzieje, pewnie też zależy jak ktoś używa danego sprzętu. Przy normalnym użytkowaniu nie ma bata żeby coś zaczęło pękać, Żeby bateria dłużej trzymała to te słuchawki były by idealne w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć, trochę czytalem na ten temat i podobno headsety od ps3 sa juz kompatybilne z tymi od ps4. Czy ma ktoś takie lub wie czy te sluchawki do ps3 na jedno ucho dzialaly z ps4. Np taka http://allegro.pl/oryginalny-headset-sony-bluetooth-do-playstation-3-i5149748739.html Zalezy mi na jaknajnizszej cenie kolo 50zł najlepiej razem z wysylka. A to dlatego ze nie bede uzywal go jakos czesto i nagminnie. Oraz pytanie czy te hea dsety beda normalnie dzialaly przy telefonie komórkowym , w rozmowach np do auta ? Pytanie moze i glupie ale jak juz tyle zadalem to jedno w ta czy w tą.. Dzieki za odpowiedzi pozdrawiam forumowiczów.

 

 

 

Nie wiem skąd masz takie info ale z PS4 nie działa.

Z telefonem zadziała. 

 

Mam te słuchawki od premiery i pierwsze słyszę żeby plastik pękał. Używam ich po ok 2-3 godziny dziennie i nic się z nimi nie dzieje, pewnie też zależy jak ktoś używa danego sprzętu. Przy normalnym użytkowaniu nie ma bata żeby coś zaczęło pękać, Żeby bateria dłużej trzymała to te słuchawki były by idealne w tej cenie

Z całym szacunkiem, ale to że Tobie nie pęka to nie znaczy że inni źle używają słuchawek. Nie jesteś pępkiem świata.

Słuchawki (Pulse i Gold) pękają, gumki w analogach też. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, trochę czytalem na ten temat i podobno headsety od ps3 sa juz kompatybilne z tymi od ps4. Czy ma ktoś takie lub wie czy te sluchawki do ps3 na jedno ucho dzialaly z ps4. Np taka http://allegro.pl/oryginalny-headset-sony-bluetooth-do-playstation-3-i5149748739.html Zalezy mi na jaknajnizszej cenie kolo 50zł najlepiej razem z wysylka. A to dlatego ze nie bede uzywal go jakos czesto i nagminnie. Oraz pytanie czy te hea dsety beda normalnie dzialaly przy telefonie komórkowym , w rozmowach np do auta ? Pytanie moze i glupie ale jak juz tyle zadalem to jedno w ta czy w tą.. Dzieki za odpowiedzi pozdrawiam forumowiczów.

Mam te słuchawki od premiery i pierwsze słyszę żeby plastik pękał. Używam ich po ok 2-3 godziny dziennie i nic się z nimi nie dzieje, pewnie też zależy jak ktoś używa danego sprzętu. Przy normalnym użytkowaniu nie ma bata żeby coś zaczęło pękać, Żeby bateria dłużej trzymała to te słuchawki były by idealne w tej cenie

Ciesz się, że Twoje HD nie pekaja, bo te pęknięcia to wada do której przyznało się Sony. Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz takie info ale z PS4 nie działa.

Z telefonem zadziała. 

 

Z całym szacunkiem, ale to że Tobie nie pęka to nie znaczy że inni źle używają słuchawek. Nie jesteś pępkiem świata.

Słuchawki (Pulse i Gold) pękają, gumki w analogach też.

O tu jest takie info http://m.ppe.pl/news-23333-bezprzewodowe_headsety_dla_playstation_3_beda_dzialaly_z_ps4.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jest to artykuł z 2013 roku.

Po drugie pisał ot jakiś idiota.

"Wireless Stereo Headset" czyli tłumacząc na polski "Zestaw bezprzewodowy Stereo" to nazwa własna jednego z modeli słuchawek i artykuł odnosi się tylko i wyłącznie do tego modelu słuchawek a nie do wszystkich słuchawek bezprzewodowych. ;)

 

Oficjalnie nic na BlueTooth nie działa i nie będzie działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krakeny odpadają. Dźwięk 7.1 działa tylko na PC. Kupuje słuchawki sony. Słyszałem, że bass mają taki sobie, ale przynajmniej są kompatybilne w 100% z konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki w takim razie, bieda bieda bieda. Po kupnie konsoli widze coraz wiecej minusikow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam Panowie nie zależy na 7.1 to polecam turtle-beach-ear-force-stealth 400,genialne stereo i super bas :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Stereo to miażdżą Afterglow PS4 wireless headset

 

Wiele czytałem i najczęściej ohy ahy były jeśli mowa była o:

-7.1 Skullcandy plyr1

-Stereo Afterglow PS4 wireless headset.

Oczywiście stealth 400 tez maja dobre opinie. 

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×