Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

 Chyba znów dam im szanse na premierę. Nie uczę się na błędach !

Rozumiem to PES to jednak stan umysłu również u mnie :) A w katowicach gdzieś już niema może też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem do Bielska,Tychów i echo twierdzą, że 13go dopiero będzie. Jak tylko dorwe pełna wersję, bedę szarpał jak azor kość :-D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest temat osobny o sklepach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy z pełnej wersji trochę odrzucają.. za łatwo wychodzą te akcje podbramkowe i gole, no ale to chyba kwestia słabo ogarniętych graczy..

 

Obstawiam że w MM Warszawa już jest, zawsze w przypadku FIFA oni i Poznań mieli jako pierwsi, poprzednie edycje produktu EA kupiłem jako jeden z pierwszych klientów, strasznie korci mnie żeby jechać ale jednak wolę wersję cyfrową..

 

 Jakby ktoś był w MM np. na Górczewskiej i nie byłoby wystawionej gry , to warto spytać pracownika, dwa lata temu przyniósł mi z magazynu a gra na półkę trafiła dopiero następnego dnia, prawie tydzień przed premierą :]

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam te filmiki i na razie dalej nikt nic nie pisze  o LM online. Chyba znowu to tylko wykorzystanie grafik, muzyki i banerów na granie offline. Słabo. Eh te japońce nie nauczą się chyba nigdy wykorzystywać licencji jak na to zasługuje. No chyba że ktoś trafił na relacje gdzie jest potwierdzone że można grac LM online?

 

 

Co do dostępności: Czyli niema nawet co się wybierać widzę. To jakiś jeden przypadek gdzie pes się pojawił. Skłonił bym się tez do tego że rzeczywiście dopiero w czwartek będzie bo ten wtorek wolny jednak komplikuje sytuację żeby jutro również go dostać gdzieś. Szkoda chciało by się już pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam jeszcze raz, do 10 listopada jest embargo więc, jakoś trudno uwierzyć, że już dziś (jutro to już inna bajka) można dostać nowego Pes-a.

Jesli chodzi o wątek łatwości w stwarzaniu sobie okazji to jest podobnie jak w Pes 14, 2-3 podania długa piłka i speedmaster na szpicy w akcji. Nie wiem czy się zgodzicie, ale można odzczuć jakby sporą dziurę na boisku między formacjami, szczególnie pomoc-obrona.

Vincent, nikt nic nie pisze o online, bo serwery są jeszcze zamknięte więc kto i o czym ma pisać?

Edytowane przez InVoker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem ponad 50 meczow w to demo i nie wiem o czym wy mowicie. Jakie spamowanie trojkatow i jacy speederzy? Speederzy to sa w fifie a tutaj elegancko mozna sie bronic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem ponad 50 meczow w to demo i nie wiem o czym wy mowicie. Jakie spamowanie trojkatow i jacy speederzy? Speederzy to sa w fifie a tutaj elegancko mozna sie bronic.

Rozumiem, że grałeś z ogarniętem graczem, który ma dobrze obcykany system L1/\ R3? tak? śmiem wątpić.

Edytowane przez InVoker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Vincent, nikt nic nie pisze o online, bo serwery są jeszcze zamknięte więc kto i o czym ma pisać?

Ok. ale w menu są zakładki najeżdżając na nią leci pasek z czym to się je i tam może pisać że jest opcja online LM. Niestety mała czcionką to leci i nie sposób tego zobaczyć na monitorze. Dlatego pytam czy może ktoś gdzies nie trafił na relację i filmik gdzie te menusy są pokazane i te paski zostawił żeby do końca przeleciały bo raczej to tam będzie napisane czy jest czy nie. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gracie na Regular to nie dziwcie się że wszystko na trójkącie wychodzi 1vs1..

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w dniu kiedy ruszy online natychmiast będzie do ściągnięcia patch z transferami. To jest nie pojęte jak może nie być zrobionych transferów przesuwając premierę niemal na zimę. Blind dalej w ajaxie, Alonso w madrycie i inne kwiatki.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wystarczy już. na PW się tymi dziecinnymi wyzywkami wymieniajcie , stąd wypad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie po co te personalne ataki lepiej sobie oglądać ładne bramki niż się kłócić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale to jest Bale :) ja nie wiem co ludzie niektórzy narzekają na grafikę na ps4 przecież to wygląda bardzo dobrze. Ja sam biorę grę na poczciwą ps3 ale jak czytam że na ps4 graficznie take se to nie wiem co jest grane i często piszą że fifa wygląda dużo lepiej. Rzeczywiście fifa dużo lepiej wygląda od pesa na nowych konsolach? Z filmików to nie wynika a nie miałem możliwości na żywo tego ocenić. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Fifa o wiele ładniejsza, nawet nie ma co porównywać, ale gameplay PES 2015 w porównaniu do FIFy jest fenomenalny i tez bez porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale to jest Bale :) ja nie wiem co ludzie niektórzy narzekają na grafikę na ps4 przecież to wygląda bardzo dobrze. Ja sam biorę grę na poczciwą ps3 ale jak czytam że na ps4 graficznie take se to nie wiem co jest grane i często piszą że fifa wygląda dużo lepiej. Rzeczywiście fifa dużo lepiej wygląda od pesa na nowych konsolach? Z filmików to nie wynika a nie miałem możliwości na żywo tego ocenić. 

Tak ,  fifa wygląda o wiele lepiej. Ale wiadomo ze diabel tkwi w szczegółach a dobrym gejplejem mozna tą roznice znacząco zniwelowac.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakiej Fifie na jaką konsolę mówicie ale po dłuższym ograniu jakiś czas temu stwierdziłem że zupełnie nie zgodzę się ze FIFA wygląda lepiej. Polecam przyjrzeć się przy zbliżeniach na twarze i ruchy piłkarzy.

FIFA to plastik w porównaniu do nowego PES-a.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opierając się na demach na PS4 fifa wizualnie wygląda słabo vs Pes wg mnie.

Edytowane przez Aki1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już cyfrową wersje pobierać.

PS. Przez apke niby mozna pobrać, ale na konsoli nie ma także cofam słowa :)

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie napisałem, że dziś będę grał  ;)

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz obaj będziecie mieć kilkudniowe lagi...

 

"sorry cwir" ale dalej swoje... posty usunięte, każdy następny nawet luźno związany z poprzednią kłótnią = 3 dniowy ban.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego poprzedniego wpisu, chciałbym tylko uściślić, że oba sposoby grania wcale nie były zbytnio skuteczne w tamtym meczu. Zarówno spamowanie górnego dogrania na dobieg jak i chamski rush w obronę w 90% prób im nie wychodziły (tak pi razy oko). Więc albo chłopaki umownie testowali skuteczność tego typu zagrań, albo zwyczajnie dobrało się dwóch przygłupów i postanowiło postrimować rozgrywkę. Po prostu było to irytujące i przypomniały mi się czasy FIFY 11, w której co mecz trafiałem na tak grającego typa. Także dopóki serwery nie ruszą, nie ma się co gorączkować.  ;)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×