Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

No i znów nocka zarwana.Tryb myClub jest przekozacki, dostałem oprócz Goetze Ozila(daremny jest) i Sergio Ramosa(fajnie się nim piłki wyprowadza)zauważyłem, że gdy dostajemy tych pojedyńczych agentów to lepiej nie wykorzystywać od razu tego jednego co się dostanie tylko np trzech większe prawdopodobieństwo dostania jakiegoś pro playera.Śmieszą mnie goście, którzy mają atak wypasiony na maxa Ronaldy i inne, a buraki zamiast rozgrywać to starają się dzida do przodu i jazda:-Dale wszystko ogarnia Ramosik na obronie;-)odnośnie przyszłorocznej edycji tak wybiegając w przyszłość to gameplayu niech nie dotykają, a zajmą się otoczką i będzie git.Wczoraj grając podczas deszczu zauważłym, że po strzeleniu gola gdy piłkarze się cieszą jest na nich zbliżenie ładnie krople deszczu padają na kamere taki mały szczegół a morda się cieszy;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy też wam tak długo wyszukuje przeciwników w sezonach albo myclub? Czasami muszę czekać po 10 min i na koniec mi wywala błąd że lost connection. Internet mam 30mb i z żadną gra nie miałem wcześniej problemów. Dodam jeszcze że mieszkam w Anglii i mam wersję z USA store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz wiem, jak wrzucac do składu wylosowanych zawodnikow, odnosnie tych jednorazowych agentow, to jest ten dodatek z kodu ?   Dostalem jednego i wylosowałem Ibre, takze pasuje, ale na tym koniec ? gdzie ten Goetze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy sie nie dalo i nie bedzie sie dalo. Jest regionalizacja i nie ma anwet technicznej mozliwosci na chwile obecna zmiany tego stanu rzeczy. Tyle lat gracie w PES i zaskoczeni jestescie...

Czyli jeżeli mam grę z US store, to będzie mi wyszukiwać tylko graczy ze Stanów i innych odległych regionów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem wersje pudełkową z kodem na jakąś dodatkową zawartość myclub w dniu premiery. Oczywiście jak to u mnie bywa sklep z poziomu konsoli nie działa. Czytałem komentarze że coś tam sie odbiera, dopiero masz zawodników, ale nie wiem czy to chodzi o mój kod czy był jakiś inny? I pytanie czy po wpisaniu tego kodu trzeba coś ściągać czy to automatycznie już upoważnia do odbioru bonusu, po samym wpisaniu kodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem wersje pudełkową z kodem na jakąś dodatkową zawartość myclub w dniu premiery. Oczywiście jak to u mnie bywa sklep z poziomu konsoli nie działa. Czytałem komentarze że coś tam sie odbiera, dopiero masz zawodników, ale nie wiem czy to chodzi o mój kod czy był jakiś inny? I pytanie czy po wpisaniu tego kodu trzeba coś ściągać czy to automatycznie już upoważnia do odbioru bonusu, po samym wpisaniu kodu?

 

Tez o to pytalem wyzej ale cisza narazie, tez mam wersje pidełkowa , kod wpisałem ale nie bardzo wiem gdzie ten bonus zgarnac, niby Ibre wylosowałem przez agenta ale to chyba nie ten bonus, nie wiem;] gre mam od wczoraj wieczor wiec nie ogarnalem tego jeszcze, ale My Club fajna sprawa, kurde mecze wyrownane, naprawde, sa braki w animacjach, np,... po strzeleniu bramki powtarzalne cieszynki itd.... ale sam mecz nadrabia te braki w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez o to pytalem wyzej ale cisza narazie, tez mam wersje pidełkowa , kod wpisałem ale nie bardzo wiem gdzie ten bonus zgarnac, niby Ibre wylosowałem przez agenta ale to chyba nie ten bonus, nie wiem;] gre mam od wczoraj wieczor wiec nie ogarnalem tego jeszcze, ale My Club fajna sprawa, kurde mecze wyrownane, naprawde, sa braki w animacjach, np,... po strzeleniu bramki powtarzalne cieszynki itd.... ale sam mecz nadrabia te braki w 100%

ok dzięki, w takim razie czekamy. Ja jestem poprostu zachwycony tą grą, a to dużo jak na gościa który z PES miał nie wiele do czynienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znalazłem recepte na omijanie meczy online z Barca,Real,PSG itd..... Trzeba grać w godzinach nocnych mniej-więcej od 2:00 :). Nie spotkałem się z żadną z tych drużyn , w różnych rozgrywkach a i spotkania wyglądały na całkiem ciekawe w sensie bez spamowania jednego przycisku do skutku..wszyscy próbowali jakoś rozgrywać :) . Jeżeli ktoś chce pograć z tak zwanymi "koneserami pes " polecam godziny nocne :)

Grałem Juve i momentami głupio się czułem widząc słabsze zespoły jako przeciwników :\

 

dokłądnie tak samo miałem wczoraj... wieczorem losowalem przeciwnikow w na zmiane real , barca, bayern a w nocy to juz tylko pelna zabawa - sportnig, roma, napoli, itp.. i zupelnie inne mecze na plus oczywiscie...

gra wypas wiadomo... ale jak mogli dac konami cup na minimum 14 graczy ??? tylko oni mogli cos takiego wymyslic... czyli znowu kartka i dlugopis w piatkowy wieczor z kumplami bo zjeby wyrzucili cos bardzo prostego do zrobienia.. czym oni sie kierowali ???  bo o community to juz mozna tylko pomarzyc a fajnie bylo sprawdzac statystyki meczow z kumplami ...

ehhh konami nigdy sie nie zmieni...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pograłem wczoraj więcej nieco (odpaliłem Master League z sentymentu na Superstarze). Jak mi w 92minucie Voleimann(chyba tak sie nazywa ten typ) zapitolił woleja zza 16stki strzelając zwycieskiego gola to myślałem, że się popłacze ze szczęścia. Takie emocje wyzwala tylko PES, wróciły do mnie chwile z czasów LO i łupania w master lige na ps2 jeszcze. Gra wymiata. Jeszcze online nie sprawdziłem - pewnie bede napierniczał po jakims czasie. 

Edytowane przez Liquid_Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączonego pesa nie musisz mieć. Ustawienia/zarządzanie pamięcią masową/aplikacje/pes 2015 tam zobaczysz chociaż widziałem tu łatwiejsze sposoby. Może zagramy kiedyś jak ściągniesz ...DERBY :)

Jasne jak cos wyslij zaproszenie chetnie pogram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną uwagę. Czy Wam też się zdarza raz na jakiś czas taki micro lag podczas meczu? Takie śmieszne chrupnięcie podczas rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawe z kodem mam rozwiązaną. Po samouczku miałem wszystko w inbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hunteriarz, nawet na rankingowych na 99% nie ma random

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znalazłem recepte na omijanie meczy online z Barca,Real,PSG itd..... Trzeba grać w godzinach nocnych mniej-więcej od 2:00 :). Nie spotkałem się z żadną z tych drużyn , w różnych rozgrywkach a i spotkania wyglądały na całkiem ciekawe w sensie bez spamowania jednego przycisku do skutku..wszyscy próbowali jakoś rozgrywać :) . Jeżeli ktoś chce pograć z tak zwanymi "koneserami pes " polecam godziny nocne :)

Grałem Juve i momentami głupio się czułem widząc słabsze zespoły jako przeciwników :\

 

 

Granie przeciwko Barcelonie,Realowi to jest pikuś :) jak patrze jak niektórzy wala trójkąty na Ronaldo i nic im nie przechodzi to chce mi sie śmiać :D a takich nobów jest  bardzo dużo... Wczoraj w competetion grałem kilka razy z PSG to są dopiero koksy ;/ A Ibra to już w ogóle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Pierwszych meczach przyszła pora na i moją opinię ;)

Fajnie wszystko się odbywa, naprawdę duży realizm, brak już na całe szczęście głupich fauli, tylko jak ma być to wtedy jest gwizdek sędziego ;)

Każdy mecz inaczej wygląda, inny przeciwnik inna gra. Osobiście nie potrafię za bardzo grać w niego, bo z 70% meczów przegrywam hehe ale to kwestia czasu i nauki myślę ;). Muszę znaleźć dobre ustawienie dla siebie, no i nie wiem na ilu kreskach grać, w wcześniejszych wersjach grałem na 2 przeważnie i wszystko było ok. Tutaj widzę, że czasem piłkę zawodnik gra tam gdzie nie chcę. Np. Jestem prawym obrońcą przy linii boiska i chcę zrobić przerzut na drugą flankę do lewego obrońcy znajdującego się na godzinie 12, to podaje mi do mojego skrzydłowego znajdującego się na godzinie 2. Dlatego jak mówiłem wcześniej, szukam dla siebie coś dobrego póki co ;)

Następna rzecz to te zielone strzałki u graczy. Grając tylko offline mamy randomowe, w online gdzie by się nie grało wszędzie są takie same formy zawodników. Lecz myślę, że to do czasu i przy następnej łatce problem już zniknie. Mam tylko nadzieję, że to nie wpłynie na szybkość rozgrywki, ponieważ pamiętam, że w Pes2014 też przez pewien okres było wszystko na zielono, a jak zmienili to szybkość meczu diametralnie wzrosła.

 

Tryb myClub. Fajnie się prezentuje, jak zresztą całą gierka. Lecz moim zdaniem trochę głupie, że kupujemy zawodnika którego nam wylosuje. Nie chodzi mi już o te piłeczki na które trafimy czy to będzie dobry czy zły grajek. Tylko o to, że losując napastnika, potrzebowałbym np. LWF do mojego ustawienia, bo tutaj brakowałoby mi uzupełnienie składu. To może się tak zdarzyć, że przez 20 losowań będą to zawodnicy CF,SS czy RWF. A ja nadal będę miał nieogarniętego gracza na tej pozycji. Fakt dłużej może się wtedy buduje ten skład, i w samym trybie przez to więcej czasu spędzimy, lecz znajdą się i tacy co zniechęci ich to do ciągłego czekania i zrezygnują z tego. Osobiście wolałbym standardowe zbieranie pieniędzy i kupowanie kogo chcę;). Druga rzecz która mi nie pasuje w tym trybie to zmiana pozycji zawodników w Game Planie. Zmuszeni jesteśmy grać tak, jak trener nam karze, bądź jak nam to nie odpowiada, wtedy możemy zmienić trenera. Np. lubię grać trzema pomocnikami, gdzie dwóch jest cofniętych, a jeden jest AMF. To chciałbym, aby jeden z tych DMF był normalnym CMF, a nie mogę właśnie chociażby tego zrobić. Szkoda, bo właśnie to w Pesie lubiłem, że każdy miał swój pomysł na ustawienie zespołu. Nie jestem pewien, tzn nie pamiętam, czy przypadkiem stylu również nie możemy zmienić np. z Quick Counter, na Long Ball. Ciężko naprawdę znaleźć trenera, aby wszystko Ci pasowało w nim ;)

 

Co do Całej gierki jestem zadowolony, poza wspomnianych przeze mnie wyżej rzeczy ;) Co do samego losowania w myClub wylosowało mi Ramosa, Ronaldo + oczywiście Goetze czyli mam w sumie lidera każdej pozycji ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Pierwszych meczach przyszła pora na i moją opinię ;)

Fajnie wszystko się odbywa, naprawdę duży realizm, brak już na całe szczęście głupich fauli, tylko jak ma być to wtedy jest gwizdek sędziego ;)

Każdy mecz inaczej wygląda, inny przeciwnik inna gra. Osobiście nie potrafię za bardzo grać w niego, bo z 70% meczów przegrywam hehe ale to kwestia czasu i nauki myślę ;). Muszę znaleźć dobre ustawienie dla siebie, no i nie wiem na ilu kreskach grać, w wcześniejszych wersjach grałem na 2 przeważnie i wszystko było ok. Tutaj widzę, że czasem piłkę zawodnik gra tam gdzie nie chcę. Np. Jestem prawym obrońcą przy linii boiska i chcę zrobić przerzut na drugą flankę do lewego obrońcy znajdującego się na godzinie 12, to podaje mi do mojego skrzydłowego znajdującego się na godzinie 2. Dlatego jak mówiłem wcześniej, szukam dla siebie coś dobrego póki co ;)

Następna rzecz to te zielone strzałki u graczy. Grając tylko offline mamy randomowe, w online gdzie by się nie grało wszędzie są takie same formy zawodników. Lecz myślę, że to do czasu i przy następnej łatce problem już zniknie. Mam tylko nadzieję, że to nie wpłynie na szybkość rozgrywki, ponieważ pamiętam, że w Pes2014 też przez pewien okres było wszystko na zielono, a jak zmienili to szybkość meczu diametralnie wzrosła.

 

Tryb myClub. Fajnie się prezentuje, jak zresztą całą gierka. Lecz moim zdaniem trochę głupie, że kupujemy zawodnika którego nam wylosuje. Nie chodzi mi już o te piłeczki na które trafimy czy to będzie dobry czy zły grajek. Tylko o to, że losując napastnika, potrzebowałbym np. LWF do mojego ustawienia, bo tutaj brakowałoby mi uzupełnienie składu. To może się tak zdarzyć, że przez 20 losowań będą to zawodnicy CF,SS czy RWF. A ja nadal będę miał nieogarniętego gracza na tej pozycji. Fakt dłużej może się wtedy buduje ten skład, i w samym trybie przez to więcej czasu spędzimy, lecz znajdą się i tacy co zniechęci ich to do ciągłego czekania i zrezygnują z tego. Osobiście wolałbym standardowe zbieranie pieniędzy i kupowanie kogo chcę ;). Druga rzecz która mi nie pasuje w tym trybie to zmiana pozycji zawodników w Game Planie. Zmuszeni jesteśmy grać tak, jak trener nam karze, bądź jak nam to nie odpowiada, wtedy możemy zmienić trenera. Np. lubię grać trzema pomocnikami, gdzie dwóch jest cofniętych, a jeden jest AMF. To chciałbym, aby jeden z tych DMF był normalnym CMF, a nie mogę właśnie chociażby tego zrobić. Szkoda, bo właśnie to w Pesie lubiłem, że każdy miał swój pomysł na ustawienie zespołu. Nie jestem pewien, tzn nie pamiętam, czy przypadkiem stylu również nie możemy zmienić np. z Quick Counter, na Long Ball. Ciężko naprawdę znaleźć trenera, aby wszystko Ci pasowało w nim ;)

 

Co do Całej gierki jestem zadowolony, poza wspomnianych przeze mnie wyżej rzeczy ;) Co do samego losowania w myClub wylosowało mi Ramosa, Ronaldo + oczywiście Goetze czyli mam w sumie lidera każdej pozycji ;)

Rozumiem Ramos, Ronaldo i Goetze z kodu Day One?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Pierwszych meczach przyszła pora na i moją opinię ;)

Fajnie wszystko się odbywa, naprawdę duży realizm, brak już na całe szczęście głupich fauli, tylko jak ma być to wtedy jest gwizdek sędziego ;)

Każdy mecz inaczej wygląda, inny przeciwnik inna gra. Osobiście nie potrafię za bardzo grać w niego, bo z 70% meczów przegrywam hehe ale to kwestia czasu i nauki myślę ;). Muszę znaleźć dobre ustawienie dla siebie, no i nie wiem na ilu kreskach grać, w wcześniejszych wersjach grałem na 2 przeważnie i wszystko było ok. Tutaj widzę, że czasem piłkę zawodnik gra tam gdzie nie chcę. Np. Jestem prawym obrońcą przy linii boiska i chcę zrobić przerzut na drugą flankę do lewego obrońcy znajdującego się na godzinie 12, to podaje mi do mojego skrzydłowego znajdującego się na godzinie 2. Dlatego jak mówiłem wcześniej, szukam dla siebie coś dobrego póki co ;)

Następna rzecz to te zielone strzałki u graczy. Grając tylko offline mamy randomowe, w online gdzie by się nie grało wszędzie są takie same formy zawodników. Lecz myślę, że to do czasu i przy następnej łatce problem już zniknie. Mam tylko nadzieję, że to nie wpłynie na szybkość rozgrywki, ponieważ pamiętam, że w Pes2014 też przez pewien okres było wszystko na zielono, a jak zmienili to szybkość meczu diametralnie wzrosła.

 

Tryb myClub. Fajnie się prezentuje, jak zresztą całą gierka. Lecz moim zdaniem trochę głupie, że kupujemy zawodnika którego nam wylosuje. Nie chodzi mi już o te piłeczki na które trafimy czy to będzie dobry czy zły grajek. Tylko o to, że losując napastnika, potrzebowałbym np. LWF do mojego ustawienia, bo tutaj brakowałoby mi uzupełnienie składu. To może się tak zdarzyć, że przez 20 losowań będą to zawodnicy CF,SS czy RWF. A ja nadal będę miał nieogarniętego gracza na tej pozycji. Fakt dłużej może się wtedy buduje ten skład, i w samym trybie przez to więcej czasu spędzimy, lecz znajdą się i tacy co zniechęci ich to do ciągłego czekania i zrezygnują z tego. Osobiście wolałbym standardowe zbieranie pieniędzy i kupowanie kogo chcę ;). Druga rzecz która mi nie pasuje w tym trybie to zmiana pozycji zawodników w Game Planie. Zmuszeni jesteśmy grać tak, jak trener nam karze, bądź jak nam to nie odpowiada, wtedy możemy zmienić trenera. Np. lubię grać trzema pomocnikami, gdzie dwóch jest cofniętych, a jeden jest AMF. To chciałbym, aby jeden z tych DMF był normalnym CMF, a nie mogę właśnie chociażby tego zrobić. Szkoda, bo właśnie to w Pesie lubiłem, że każdy miał swój pomysł na ustawienie zespołu. Nie jestem pewien, tzn nie pamiętam, czy przypadkiem stylu również nie możemy zmienić np. z Quick Counter, na Long Ball. Ciężko naprawdę znaleźć trenera, aby wszystko Ci pasowało w nim ;)

 

Co do Całej gierki jestem zadowolony, poza wspomnianych przeze mnie wyżej rzeczy ;) Co do samego losowania w myClub wylosowało mi Ramosa, Ronaldo + oczywiście Goetze czyli mam w sumie lidera każdej pozycji ;)

Moze w nastepnych miesiacach uwzglednia opinie graczy i troche pozmieniaja w myClub obny na lepsze, chodz obecna forma jak na start jest bardzo obiecujaca. Gratuluje losowania, ja niestety jescze czekam na wiadomosc od Playstation z kodem za cyfrowa wersje preordera ;( chodz niektorym juz wczoraj wyslali z tego forum. Poki co z losowan top agentow najlepszy pilkarz jakiego trafilem To Mcgeady 79 overall chyba, szalu nie ma:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PES 2015 i nie mogę zagrać po necie. Musiałbym wymienić router. Ten sam problem mają osoby z sieci Sky za granicą (https://forums.pesfan.com/showthread.php?257411-Ps4-online-issue-help!!!!!/page5). Mam neostrade,ale w technologii IPTV. Ech, offline też ciężko grać jak widzę zespoły typu Merseyside a option file się nie da wgrać na ps4 (chyba). Ach Konami, szkoda gadać. Chyba będę musiał rozkminić FUT w w Fifie 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PES 2015 i nie mogę zagrać po necie. Musiałbym wymienić router. Ten sam problem mają osoby z sieci Sky za granicą (https://forums.pesfan.com/showthread.php?257411-Ps4-online-issue-help!!!!!/page5). Mam neostrade,ale w technologii IPTV. Ech, offline też ciężko grać jak widzę zespoły typu Merseyside a option file się nie da wgrać na ps4 (chyba). Ach Konami, szkoda gadać. Chyba będę musiał rozkminić FUT w w Fifie 15

Mam podobny problem. Grac online moge, ale najczesciej widze w pesie komunikat Establishing communications" i kolko kreci sie do usranej smierci :) lipa, bo kupilem wersje psn wiec nie sprzedam :) Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie dotyczące paru rzeczy w nowym PES :).

1. W jaki sposób podczas meczu mogę zastosować pułapkę ofsajdową?

2. Czy da się na stałe wyłączyć te cholerne celowniczki (czy kropeczki) podczas rzutów wolnych, rożnych (nie podczas meczu R1)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość zmiany defaultowego ustawienia by nie było (Attack) tylko powiedzmy Custom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra nie mogę się dzisiaj z nikim połączyć, ciągle pokazuje mi komunikat - "Unable to connect with opponent". Wczoraj wszystko hulało. Super serwery Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×