Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Mi na ps4 przycina raz na jakiś czas chyba net odłącze może pomoże tak jak w unity:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem z kumplem po sieci towarzysko 11 meczy i cóż ja mogę powiedzieć hmmm chyba tylko to, że jak ktoś się zastanawia czy warto kupić PES 2015 to mówię niech zakłada wygodne buty i sprintem biegnie bo gra jest poprostu kurde FENOMENALNA!!!

Online działało to tak jak byśmy grali obok siebie na kanapie, gameplay taki zajebisty, że dzieciaki pogonie spać o 17 żeby usiąść i grać haha

Ta gra ma tylko 1 wadę mianowicie syndrom ostatniego meczu może was wykończyć xD

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie da się podłączyć. Byłem spokojny, ale do czasu. Kilka osób na zagranicznych forach ma ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vincent ty ro jestes malkontent do potegi ntej. Najwieksze narzekadlo tego forum.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zachwycony pesem. Granie online Polska w division niesamowite na narodowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

gra naprawde fajowa ale mi sie wydaje , że troche za wolna ? naprawde poruszaja sie bardzo powoli... gram jakas angielska to oczekuje ze beda zasuwac na boisku a tu wszystko takie powolne ... tez macie takie odczucie czy to tylko kwestia przyzwyczajenia ??

Tempo jest idealne, jak najbardziej da się grać bardzo szybko to kwestia wprawy, odpowiednie ustawianie się do piłki, operowanie sprintem i prawym analogiem oraz podania (manual), ustawień taktyki pressingu itp. 

 

 

- stamina która potrafi się skończyć najlepszym zawodnikom na świecie po 60-70 minutach, nawet gdy nie używam prawie w ogóle pressingu drugim gracze i ograniczam użycie sprintu w obronie

i to jest właśnie zajebiste, trzeba też umiejętnie używać sprintu w ataku :)

 

W takim razie pudełkowej też nie bo ja mam to samo na pudełkowej.

 

To na 99% nie jest wina gry czy konsoli. Ustawienia neta, router, dostawca itp.

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączajcie konsole.

Siadajcie przed TV i kibicujcie Reprezentacji !! :)

Mój typ: 2-0 dla Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest właśnie zajebiste, trzeba też umiejętnie używać sprintu w ataku :)

Przy obecnej staminie to wychodzi na to ze w ogole sprintu nie wolno uzywac :D Zreszta ktos nawet pisal ze CR 7 "na czerwono", którego się za bardzo nie eksploatuje nie potrafi dotrwać do końca meczu więc coś jest jednak nie tak ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie konkretne pytanie bo się przymierzam na max-a do PESa. Warto dla MULTI brać tą grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie konkretne pytanie bo się przymierzam na max-a do PESa. Warto dla MULTI brać tą grę?

nie warto... Może poczytaj trochę ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co wprowadzasz w bład? 

Warto bo gra jest bardzo dobra...Jak narazie po kilkunastu meczach online zero błedów ...Gra moim zdaniem 9,5/10 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co wprowadzasz w bład?

!!!

facepalm Edytowane przez evo666
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnej staminie to wychodzi na to ze w ogole sprintu nie wolno uzywac :biggrin: Zreszta ktos nawet pisal ze CR 7 "na czerwono", którego się za bardzo nie eksploatuje nie potrafi dotrwać do końca meczu więc coś jest jednak nie tak ;)

 

U mnie nie ma tego problemu w przypadku Di Marii, De Marcosa, Ibai Gomeza, a tymi grajkami najwięcej sprintów robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzie do mnie żonka z pudełkowa wersja :] mam nadzieje Panowie, ze nie pozaluje przesiadki po jakis 6 latach na poczciwego ISS-a ;) ale widze w nim potencjal !  My club wciaga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzie do mnie żonka z pudełkowa wersja :] mam nadzieje Panowie, ze nie pozaluje przesiadki po jakis 6 latach na poczciwego ISS-a ;) ale widze w nim potencjal !  My club wciaga ?

Jeśli ja mam PES 15 i nie żałuję to chyba nikt inny już też nie powinien :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moim Bayernem nie da się wygrać hehe online to po prostu poezja i Konami przeszło samych siebie. Ja jestem w szoku jak to wszystko pięknie płynnie chodzi. Grałem tylko 5 meczów i może w jednym były lekkie opóźnienia, ale generalnie po sieci gra się znakomicie, a o to były największe obawy. 

Ten PES to jest to na co czekałem z 10 lat od czasu genialnego PES 3. 

Po prostu chce się grać kolejny mecz. Szkoda , że czasu nie za wiele ale w weekend nadrobię i gram do rana ! 

 

Żal mi tylko byłych Fifowców , bo będą musieli spędzić masę czasu, żeby zrozumieć genialnego PES :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zaczynam jazde , heheheh brawo Polska !! Zapewne bede mial sporo pytan , wiec o wyrozumiałosc prosze ... pzdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to lepiej późno się nawrócić niż wcale ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej- mozna juz ściągnąć do Myclub Mario G oraz te dwie pozostałe gwiazdy ?? Mi przy Top Agent i czarnej piłce daje jakiś cieniasów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moim Bayernem nie da się wygrać hehe online to po prostu poezja i Konami przeszło samych siebie. Ja jestem w szoku jak to wszystko pięknie płynnie chodzi. Grałem tylko 5 meczów i może w jednym były lekkie opóźnienia, ale generalnie po sieci gra się znakomicie, a o to były największe obawy. 

Ten PES to jest to na co czekałem z 10 lat od czasu genialnego PES 3. 

Po prostu chce się grać kolejny mecz. Szkoda , że czasu nie za wiele ale w weekend nadrobię i gram do rana ! 

 

Żal mi tylko byłych Fifowców , bo będą musieli spędzić masę czasu, żeby zrozumieć genialnego PES :)

Gratuluje przespania PES 6 :biggrin:

 

Ja nie rozumiem tych podziałow na fifowców , pesowców. Ze niby ktorys jest lepszy? któryś gorszy? jakas farsa. A co tutaj w tym PESie jest do rozumienia, gała jak gała, mi przesiadka zajeła całe .... 15 minut.

Acha... według tego rankingu to jestem fifowcem bo przez ostatnie lata gralem w fife... chociaz nie! chyba pesowcem bo wczesniej od PES 3 do 2009 gralem w PESa. A nie! wiem! jestem Sensible Soccerowcem! bo ot tego zaczalem... No smiech na sali z tymi podzialami i dziecinada

Edytowane przez evo666
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje przespania PES 6

Ja nie rozumiem tych podziałow na fifowców , pesowców. Ze niby ktorys jest lepszy? któryś gorszy? jakas farsa. A co tutaj w tym PESie jest do rozumienia, gała jak gała, mi przesiadka zajeła całe .... 15 minut.

Acha... według tego rankingu to jestem fifowcem po przez ostatnie lata gralem w fife... chociaz nie chyba pesowcem bo wczesniej od PES 3 do 2009 gralem w PESa. A nie! wiem! jestem Sensible Soccerowcem! bo ot tego zaczalem... No smiech na sali z tymi podzialami.

Niektórzy po prostu lubią sobie dorabiać ideologie do prostych rzeczy. I dzielić ludzi na gorszych i lepszych z powodu bzdurnych gierek w jakie sobie graja, zamiast oceniać same tytuły.

Najlepiej przytaknac z uśmiechem ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma się co spinać o jakieś podziały :) Ważne , że PES spełnił oczekiwania graczy. 

PES 6 też był super, ale PES 3 jak dla mnie najlepszy. 

Tyle tylko , że to już nie ma żadnego znaczenia. 

KING is BACK !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chcialem sie dowiedziec jak na ps4 bo w wersji na ps3 podczas gry online czy ze znajomym w lobby nie ma mozliwosci zmiany formy tylko sa zielone co bardzo mi sie nie podoba, pes to od zawsze byly formy a tutaj jakies ograniczenia sie pojawiaja w tej kwestii.

Edytowane przez kamill87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×