Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Dajesz im czas do jutra, a jutro...no wlasnie, co? :biggrin:

 

Wjeżdżam do ich siedziby ! Haha faktycznie dziwnie to zabrzmiało, miałem na myśli po prostu że mam nadzieję że do jutra się z tym uporają. Co mogę innego zrobić ? :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie juz dziala MC , chyba ogarneli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko

 

u mnie juz dziala MC , chyba ogarneli

 

To chyba ja mam z tego forum pecha po calosci, ani My Club nie dziala, ani wiadomosci z kodem na dlc do my club( czesc ludzi juz dostala) akurat jak mam wolne i synek spi,  mam czas pograc a tu zonk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytlumaczy raz jeszcze ktos o co chodzi z ta regionalizacja? Majac gre z US PSS czym sie ona rozni od gry z EU PSS?

rózni się tym że nie pogracie razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha,ale popierdolony system.

Czyli majac wersje US bede gral na ~120 pingu bo bedzie mnie tylko z amerykanskimi serwerami laczyc? Pff... ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa ale przynajmniej zaoszczędziles 20 złotych ;)

Serwery działają ok? Bo na 22 ustawiony jestem na granie :)

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa ale przynajmniej zaoszczędziles 20 złotych ;)

Serwery działają ok? Bo na 22 ustawiony jestem na granie :)

Raczej 160 złotych. Jestem wieloletnim graczem FIFY, ale po ograniu dema PESa i czytaniu Waszych wszystkich ochów i achów postanowiłem spróbować. Chciałem dziabnąć pudełko, ale trafiłem na konto z PESem za 60 zł, do tego kupon -20 i PES wyszedl mnie 40 zl,wlasnie sie pobiera dziekuje dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za te grosze to fakt, jest ok.

Ale jak ja bym nie mógł grać z kumplami 1vs1 to gra nie miała by dla mnie żadnej wartości, ale oczywiście to tylko moje zdanie.

Idę pograć friendly z kumplami z miasta, dziękuję dobranoc.

Ale ci co dali 59.99 $ to naprawdę się wyfrajerowali za 20 PLN :/

Edytowane przez BogitoX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież na Alle jest PES EU za 64 pln - kupon 20 pln = 44 pln :)

Wczoraj za 40 pln kupiłem US i teraz mam komplet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez ja bede mogl grac z kumplami,tyle ze offline, bo zamiast grac po sieci to sie ustawiamy na kanapie ;)

 

Wiec w sumie w dupie mam czy jesli juz bede chcial pograc online to bede gral przeciwko hamburgerowi czy szwabowi, byle by mnie nie cielo podczas rozgrywki.. ;)

 

Ale przecież na Alle jest PES EU za 64 pln - kupon 20 pln = 44 pln  :)
Wczoraj za 40 pln kupiłem US i teraz mam komplet  :)

Nie wiem, moze na PS3 ciorasz, ja nie widze takiej aukcji :) Gdy kupowalem takze jej nie bylo ;P
Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, bo ja to past gen :) Zapomniałem, że jest nowa konsola z kilkoma grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, bo ja to past gen :) Zapomniałem, że jest nowa konsola z kilkoma grami.

:) tylko, że na tej konsoli pojawiła się gra warta każdej ceny haha, nie liczy się ilość tylko jakość.

Mam 2 kumpli którzy kupili Ps4 dla samego PES 2015 pewnie następna ich gra będzie za rok i to PES 2016 bo wierzę, że panowie w Konami wyszli na prostą i za rok będzie przynajmniej tak jak w tym roku bo gameplayeowo trudno będzie coś poprawić :)

Edytowane przez BogitoX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po meczu w mc ogladam sobie czarny ekran z kręcącym się kółkiem, tak zjebanego online dawno nie widziałem :]

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawe z kodem mam rozwiązaną. Po samouczku miałem wszystko w inbox.

Samouczku. Tzn jak w my club pokazue jak zatrudniać zawodnika i menadżera i po jednym meczu z pes team?i jak znaleść inbox?ja dalej nie mam Geotze ani nawet Koseckiego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po meczu w mc ogladam sobie czarny ekran z kręcącym się kółkiem, tak zjebanego online dawno nie widziałem :]

W takim razie ja jeszcze poczekam, bo jeżeli online znów kuleje to szkoda nawet tych 4 dyszek z kuponami za slota :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja jeszcze poczekam, bo jeżeli online znów kuleje to szkoda nawet tych 4 dyszek z kuponami za slota :P

Ja 3h temu kupilem pesa, na razie jeden mecz online w mc club i wszystko ok :) Troche ciezko mi sie przesiasc z fify, ale pes daje duza wieksza frajde i juz po kilku meczach wiem, ze warto bylo kupic pesa :)

Działają teraz serwery?

Tak.

 

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co do ujaa pana chodzi,gra w 100% zainstalowana,odpalam ja,pierwszy mecz real sevilla dobra zagralem caly... Wracam do menu i mi pokazuje play rematch,ciskam NO i nic sie nie dzieje,ciskam yes i znowu ten sam mecz.. O co sie rozchodzi lol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co do ujaa pana chodzi,gra w 100% zainstalowana,odpalam ja,pierwszy mecz real sevilla dobra zagralem caly... Wracam do menu i mi pokazuje play rematch,ciskam NO i nic sie nie dzieje,ciskam yes i znowu ten sam mecz.. O co sie rozchodzi lol?

Musi pobrac jesze 15GB. Pobralo Ci tylko tyle, abys mogl zagrac ten mecz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiemy sie. Pokazal mi sie nawet komunikat pro evo 2015 zainstalowano pomyslnie...grac to chyba od 30% mozna? Teraz nic sie w tle nie pobiera,zero nic kuzwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiemy sie. Pokazal mi sie nawet komunikat pro evo 2015 zainstalowano pomyslnie...grac to chyba od 30% mozna? Teraz nic sie w tle nie pobiera,zero nic kuzwa

Sprawdz w menu glownym ile Ci pobralo, to przekonasz sie, ze mialem racje. Ikona gry, przycisk options, informacje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

 

Mam pytanie bo chce kupić PES 2015 na ps4, czy w 2015 jest dalej rozgrywka na zasadach Ranking Match?

Z góry dzięki! 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiemy sie. Pokazal mi sie nawet komunikat pro evo 2015 zainstalowano pomyslnie...grac to chyba od 30% mozna? Teraz nic sie w tle nie pobiera,zero nic kuzwa

 

A co myślałeś ze zagrasz bez instalacji ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×