Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gram na ustawionych strzałach advance. Jak strzelać z pierwszej piłki? Przesiadłem się z Fify, Pes to dla mnie nowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gram na ustawionych strzałach advance. Jak strzelać z pierwszej piłki? Przesiadłem się z Fify, Pes to dla mnie nowość.

koledzy wcześniej napisali ze działa z manualnym strzałem. Zobacz sobie w ustawieniach co odpowiada u Ciebie za manuala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Działają dziś serwery ? Wczoraj elegancko wszystko było all day, jak dziś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale to jest jakiś kosmos :) ale kto wie może za 2 lata ogarne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a trafiłes kiedys z pojedynczych agentów co dostaje sie po meczu czarną piłke ? Bo nie wiem wlasnie czy łączyc 3 agentów razem czy losowac pojedynczo...

Nie nie trafiłem tylko złotego udało się. Łącząc 3 agentów jest więcej piłek złotych srebrnych. Jak dasz jednego tyko agenta to wtedy pełno białych piłek słabych tak to działa. Czy je łączyć? to zalezy bo nawet jak 3 złączysz to możesz np ta słaba białą i tak trafic i wtedy 3 agentów idzie się pier..na taki syf. a np losując tylko jednego agenta przy szczęściu można zgarnąć nawet czarną piłkę. Zwykły przypadek dlatego nie podoba mi się to w tym że absolutnie wszystko od przypadku zależy.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiedziałbym że nawet trzeba ich ze sobą łączyć, wzrasta % na wyszukanie mocniejszych zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie trafiłem tylko złotego udało się. Łącząc 3 agentów jest więcej piłek złotych srebrnych. Jak dasz jednego tyko agenta to wtedy pełno białych piłek słabych tak to działa. Czy je łączyć? to zalezy bo nawet jak 3 złączysz to możesz np ta słaba białą i tak trafic i wtedy 3 agentów idzie się pier..na taki syf. a np losując tylko jednego agenta przy szczęściu można zgarnąć nawet czarną piłkę. Zwykły przypadek dlatego nie podoba mi się to w tym że absolutnie wszystko od przypadku zależy.

no wlasnie to jest to a tak za tych 3 slabych pilkarzy dostaniesz minimum 750 gp a tak jak zlączysz 3 trafisz biała i dupa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiedziałbym że nawet trzeba ich ze sobą łączyć, wzrasta % na wyszukanie mocniejszych zawodników.

wzrasta procent ale maleje ilośc szans do kręcenia. Rożnie można to interpretować. Zależy jaki jest skrypt losowania. Edytowane przez kamayeye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do myClub i tego losowania darmowymi agentami to ja osobno ich wybieram i liczę na szczęście :). Lecz ani razu czarnej tam nie trafiłem jeszcze, a trochę już w to gram ;D. Raz w sumie tylko mi się udało wylosować z tych Top Agentów i muszę przyznać, że poszczęściło mi się bo Messiego trafiłem ;). Razem z Cr7 w ataku muszę przyznać, że o wiele łatwiej się gra, strzał to gol właściwie i wydaję mi się, że powinni poprawić dlatego bramkarzy, bo wydają się beznadziejni w kontakcie z cyborgami. Znowu mam przypadek jak gościu przegrywając 7:0 zaczyna mi kosić te moje gwiazdy Ronaldo i Messiego na siłę. Efekt 3 czerwone dla niego, a ja mam 2 kontuzje. Po meczu patrze na 1 mecz są niby nieobecni, zagrałem 2 kolejne patrze, a oni dalej niby mają kontuzję. hmm nie kumam tego. Poprzednio Ronaldo też miał kontuzje na 1 mecz a nie grał chyba w 6-7 meczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to jest to a tak za tych 3 slabych pilkarzy dostaniesz minimum 750 gp a tak jak zlączysz 3 trafisz biała i dupa

Dobrze prawi. Do tego mina bezcenna jak się wywali 3 agentów 3 gwiazdkowych na jedno losowanie a tam biała bala. To nawet jak się brązową lub srebrną wylosuje to żal tych 3 agentów marnować. Tylko złota i czarna się liczą choć tez w czarnej trafić jakiegoś ogórka z overallem 80 to się idzie wkurw... :)

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie strzelania na basic, czy jest jakiś sposób aby uderzyć piłkę po ziemi? (czasami o taki strzał aż się prosi np. z 16 m tak aby bramkarz nie mógł sięgnąć -te półgórne zazwyczaj wyciągają)  We wcześniejszych wersjach był kwadrat+trójkąt, tutaj to jakoś słabo wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powrót Potentata stał się faktem. 

Odkryłem nową taktykę i powróciły nadzieje

http://pes.com.pl/showthread.php?t=66598

Jedziemy na ekstraklasę !!! 

 

Teraz już wiem o co chodzi w tym PES i jak grać. Totalny stłams na przeciwniku i jedziemy z tym koskem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powrót Potentata stał się faktem. 

Odkryłem nową taktykę i powróciły nadzieje

http://pes.com.pl/showthread.php?t=66598

Jedziemy na ekstraklasę !!! 

 

Teraz już wiem o co chodzi w tym PES i jak grać. Totalny stłams na przeciwniku i jedziemy z tym koskem :)

grasz w jakis dziwnych ligach graj w my club tam jest poziom i pokaz co potrafisz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wcisnąć zeby kołek do którego podałem piłkę na dobieg nie obiegał piłki truchtem tylko szybko ja zgasił do nogi?

Jakiś przycisk odpowiada za wystawianie się do piłki? Ten od przełączania zawodniku działa do kitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L1+R1+L-analog w kierunku biegu ułamek sekundy przed otrzymaniem podania.

To przy zwykłym podaniu.

A na dobieg to tylko operowanie analogiem i sprintem.

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grasz w jakis dziwnych ligach graj w my club tam jest poziom i pokaz co potrafisz ...

Tak i ganiaj bez sensu za ronaldo...Poziom w dywizjach jest jest słaby i 99% graczy gra realem ....Nie ma szans grając słabszym zespołem bo róznica jest kolosalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grasz w jakis dziwnych ligach graj w my club tam jest poziom i pokaz co potrafisz ...

 

 

Dziwny to jesteś Ty.... Zapraszamy na pes.com.pl i pokaż jaki poziom reprezentujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i ganiaj bez sensu za ronaldo...Poziom w dywizjach jest jest słaby i 99% graczy gra realem ....Nie ma szans grając słabszym zespołem bo róznica jest kolosalna.

Dokładnie. Granie na koksa Ronaldo i ubaw po pachy z wygranej. Jeżeli arboos leje Legia teoretycznie mocniejsze ekipy różnicą kilku bramek to znaczy, że umiejętności ma. A że przy tym zero skromności to inna sprawa haha
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy tez macie wrazenie, ze sterujac pilkarzem w obronie to tak, jakby jechac czolgiem? Przeciez zanim zawodnik sie zmieni, zaim zareaguje na komende, to Ronaldo juz piec razy szczura po ziemi pusci. Ech, krol powrocil... Tam, skad wyszedl rok temu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie na te wszystkie Reale w dywizjach to jest prawdziwy koszmar. 

Ale Urugwaj jakoś daje rade. 

 

Zawsze w PES były przepasione drużyny, ale Real i Bayern tym razem to jest przegięcie pały. 

Ban na wszystkie turnieje. 

 

Natomiast granie bez najlepszych drużyn w tego PES to poezja !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie na te wszystkie Reale w dywizjach to jest prawdziwy koszmar. 

Ale Urugwaj jakoś daje rade. 

 

Zawsze w PES były przepasione drużyny, ale Real i Bayern tym razem to jest przegięcie pały. 

Ban na wszystkie turnieje. 

 

Natomiast granie bez najlepszych drużyn w tego PES to poezja !!!

dlatego w dywizje nie ma sensu grac jak juz te MyClub lub na jakies stronce lige :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie na te wszystkie Reale w dywizjach to jest prawdziwy koszmar. 

Ale Urugwaj jakoś daje rade. 

 

Zawsze w PES były przepasione drużyny, ale Real i Bayern tym razem to jest przegięcie pały. 

Ban na wszystkie turnieje. 

 

Natomiast granie bez najlepszych drużyn w tego PES to poezja !!!

Też jestem tego zdania. Gram cały czas Juve jestem w niskiej 8 dywizji i jak widzę że przede mną mecz z Realem, Bayernem lub Barsą to przechodzi ochota do gry. Ja mogę być słabszy itp. ale to co oni wyprawiają tymi drużynami to koszmar. Jakiś "dziwny" presing na całym boisku. Na raz czasami leci trzech na mnie. Ronaldo strzał ma chyba z jakiegoś kosmosu. Oprócz tych trzech zespołów inne mecze są super. Raz się wygra raz się przegra ale z tymi koksami to brak słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś jak zmienić lub dodać agenta tego którym losuje się darmowych zawodników mam 1 i ma tylko jedna gwiazdkę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz tak, jakby Juventus byl slabym zespolem. To, ze z koksami nie da sie grac, to fakt. Ale nie narzekajcie, grajac Chelsea, PSG, Juve bo to zakrawa na kpine. Jak juz ktos napisal, naprawde demo bylo wystarczajace bo 99 procent osob gra szescioma tymi samymi zepsolami do usranej smierci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×