Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest ten Team Costs? Mam 376/360 i mam TS 6 jak zaczynam grać. Nie mogę mieć np. za drogiego składu na daną ligę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ilosc pkt ovr jaka moze dzwignac Twoj trener. Twoja ekipka aktualnie go przerasta. Musisz wywalic kogos ze skladu i wrzucic jakiegos leszcza z gorszymi statsami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ten Team Costs? Mam 376/360 i mam TS 6 jak zaczynam grać. Nie mogę mieć np. za drogiego składu na daną ligę?

 

To jest ilosc pkt ovr jaka moze dzwignac Twoj trener. Twoja ekipka aktualnie go przerasta. Musisz wywalic kogos ze skladu i wrzucic jakiegos leszcza z gorszymi statsami

 

To nie żadna ilość punktów overall, lecz ilość tak jakby wysokości "pensji", którą dany manager jest w stanie ogarnąć. Przy każdym piłkarzu jest określony koszt, jaki stanowi dla klubu, a team costs to właśnie suma wszystkich tych kosztów. Przy czym koszt utrzymania jest zupełnie inny niż koszt przedłużenia kontraktu. Piłkarz z lepszym overallem wcale nie musi być droższy w utrzymaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę kupować za 10k agentów 14-15, zostali tylko Ci od poszczególnych formacji. Jest jakiś limit czy coś w tym stylu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jeszcze mam pytanko czy poziom managera ma coś wspólnego z wypadaniem czarnych piłek? 

Pytam dlatego gdyż na początku pięknie to leciało, raz miałem nawet trzy czarne pod rząd, teraz z kolei około 20 losowań (mam na myśli tylko te za 10k) i nic, lecą złote i srebrne. Tak się zastanawiam bo mój manager jest prawie na styk z zarobkami zawodników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie ma zadnego zwiazku. Losowania to tylko przypadek i szczescie, nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety się wczoraj nie poszczęściło, na 3 losowania  jedna czarna a w niej CF Adruiz, potem 2 złote, CF Gomis i jakis bramkarz Casilla, takze lipa z CF-ami to juz nie wiem co robić tyle ich juz wylosowałem a i tak Ibra nie do zmiany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych dywizjach nie trafić na Real jest tak samo trudno jak trafić czarną piłkę w myclub. Czy w tą grę na prawdę grają same gimbusy którzy nie mają drużyn którym kibicują tylko biorą to co najlepsze byle tylko się łatwiej grało? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak grać z typami którzy Napierdzielaja podania z pierwszej piłki L1 trójkąt.

Moi obrońcy stoją jak downy.Mam 85 ts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych dywizjach nie trafić na Real jest tak samo trudno jak trafić czarną piłkę w myclub. Czy w tą grę na prawdę grają same gimbusy którzy nie mają drużyn którym kibicują tylko biorą to co najlepsze byle tylko się łatwiej grało? :)

Zapisz się do ligi PES.COM.PL to nie będziesz grał z Realami

Super rozgrywki, polecam !!!

 

Ja właśnie osiągnąłem dno w MyClub. 7 porażek pod rząd, gdzie średnio tracę 4 bramki. 

Przecież to jest chore co to Team Spiryt wyprawia. Mam 70 i nie jestem w stanie zatrzymać żadnego napastnika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak piszemy o losowaniach to wkurza mnie to ze wylosowałem kolejnego RB z czarnej piłki i mam juz Juanfrana, D. Alevesa i wczoraj Lahma... a lewa obrona lezy i kwiczy... powinien byc jakis filtr pozycji... to tak jak ktos wyżej pisał o napastnikach , ze juz nie ma miejsca dla niektóych...

czarne ostatnio często wpadają ale zawodnicy bez szału... ale to z normalnych agentów bo z tego specjala to chyba z 30 razy losowałem i nic !! a Ci agenci za wygrane competition z danego kraju to juz calkiem jakis zart... 

Edytowane przez sidtsw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie żadna ilość punktów overall, lecz ilość tak jakby wysokości "pensji", którą dany manager jest w stanie ogarnąć. Przy każdym piłkarzu jest określony koszt, jaki stanowi dla klubu, a team costs to właśnie suma wszystkich tych kosztów. Przy czym koszt utrzymania jest zupełnie inny niż koszt przedłużenia kontraktu. Piłkarz z lepszym overallem wcale nie musi być droższy w utrzymaniu.

Czyli lepszy trener = lepsza wysokość "pensji"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych dywizjach nie trafić na Real jest tak samo trudno jak trafić czarną piłkę w myclub. Czy w tą grę na prawdę grają same gimbusy którzy nie mają drużyn którym kibicują tylko biorą to co najlepsze byle tylko się łatwiej grało? :)

 

Powiem szczerze że już zupełnie to olewam, przegram to przegram trudno. Jak Ronaldo mi strzela to już tylko się uśmiecham, myślę tylko że połowę z tych łośków bym ograł gdybym też grał Realem, a ja ostatnio Lazio i Valencia. Jak się uda wygrać to ekstra a jak się nie uda to przestałem się frustrować :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez TS nie da się grać w My Club :)

Wszystkie mecze w pałę mimo trenera koksa. TS na poziomie 60 to żenada. Wszystkie pojedynki 1:1 przegrywam, a przeciwnicy jak zaprogramowani. Sami odbierają piłkę, sami rozgrywają, sami strzelają. M A S A K R A jakaś. Chyba wrócę do Dywizji, bo cierpliwości na budowanie TS nie mam, a raczej czasu.

Dywizje sa tez bez sensu jeżeli chcesz grac w 1 dywizji .Granie Barca B troche jest śmieszne ,a wygrać 10 spotkań za każdym razem druzyną za która dostajesz około 500 pkt jest ciężkie..... bo zawsze trafisz ze 2 reale w "silnych rekach" .Gram dywizje ,ale wole sobie pograć w 3-4 i grac drużyną którą lubie.

3 sezony jestem w 1 dywizji i utrzymałem sie bez problemu ,a nawet w 1 i 2 dywizji jestem w czołówce ze zdobytymi punktami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dywizje sa tez bez sensu jeżeli chcesz grac w 1 dywizji .Granie Barca B troche jest śmieszne ,a wygrać 10 spotkań za każdym razem druzyną za która dostajesz około 500 pkt jest ciężkie..... bo zawsze trafisz ze 2 reale w "silnych rekach" .Gram dywizje ,ale wole sobie pograć w 3-4 i grac drużyną którą lubie.

3 sezony jestem w 1 dywizji i utrzymałem sie bez problemu ,a nawet w 1 i 2 dywizji jestem w czołówce ze zdobytymi punktami :biggrin:

jaki masz rating?

Edytowane przez niebieski9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dywizji polecam Real Sociedad i Aston Ville - mocne chłopaki, szybkie i co ważne idzie grać. Spróbujcie zagrać, tylko nie Flexible i zobaczycie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już około 940 miałem ,ale spadło teraz trochę bo grałem sporo Barcą B i za remis zabiera nawet czasami 6pkt ,niemówiąc już o porażce....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia ma 613 pkt za zwycięstwo w Dywizjach, więc w 3 Div wystarczy wygrać 6/10 meczów, żeby się utrzymać. 

MyClub to porażka z tym TS - za duża różnica jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wlasnie pomysl z TS podoba. Dlugo trzeba pracowac nad swoim teamem. Nikt nic w 5 minut nie zrobi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wlasnie pomysl z TS podoba. Dlugo trzeba pracowac nad swoim teamem. Nikt nic w 5 minut nie zrobi.

Ale, żeby była aż taka przepaść ? 

Kto mnie zna to wie, że stracić w 7 meczach prawie 30 bramek to jest niemożliwe, a ja nie byłem w stanie nic zrobić, bo zawodnicy zamiast atakować rywala, to praktycznie schodzą mu z drogi. Mój Hulk biega 2x wolniej niż Hulk rywala. Super sprawa ;) 

Generalnie fajnie pograć różnymi zawodnikami, ale ten TS przesadzili. Powinno to być trochę mniej odczuwalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×