Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sensu juz prawic nad tym wszystkim ograłem w tym sezonie oba tytuły , zarowno w jednym jak i drugim jest masa błędów, z dwojga złego wybrałem jednak PES-a i tak zostanie bo mimo tych dziwnych sytuacji, jednak emocji w czasie meczu jest jak dla mnie wiecej . I mimo wszystko przypadku jest w tej grze mniej. Póki co rating 760 , 4 liga, cel to przekroczyć 800 i wkoncu wbic wyżej niz do 3 ligi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie bujam miedzy 800-900 i 1-3 ligą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Arboos dlaczego jak się wytknie jakieś błędy grze to się zaraz grac nie umie nigdy tego nie rozumiałem to niema nic wspólnego ze sobą. W myClubie byłem na ps3 w 3 lidze z super napastnikami forselem i kelvinem z overallem 77-79 to chyba nie tak źle. Wymiataczem tez nie jestem ale jako takie pojęcie się ma o tej serii jeśli się jest z nią od 97 roku. Do tych 2  odmiennych połów się nie odniosłeś. Czemu we wcześniejszych pesach jakoś ten aspekt się nie rzucał w oczy? Bo tego nie było. W takiej 13,12 Jak dostawałem wpierd.... to wiedziałem że po prostu gracz po drugiej stronie był wyraźnie lepszy i nie narzekałem bo byłem po prostu słabszy i to było widać. Natomiast tutaj jedna połowa to mega moc mógłbyś góry przenosić nagle jeb dup druga połowa a ty nie potrafisz do bliskiego zawodnika piłki podać bo leci nie dokładnie na aut sie odbije jak od drzewa itp rzeczy. No weź mi niemów że po jednej połowie zapomniałem jak się gra a przeciwnik nagle staje się nie do przejścia. Żeby było jasne ten pes jest dobry gram w niego ale to nie znaczy ze nie widać jakiś sztucznych ograniczeń jak np Torpeda napisał że zawodnik ucieka od piłki. Tu nawet super cancel tak nie pomaga jak we wcześniejszych wersjach nawet jak go wciśniesz to i tak czujesz sztuczną ścianę która cię powstrzymuje abyś tej piłki czasem pierwszy nie zagarnął tylko gra zrobi wszystko aby ta piłka została zagarnięta jak to zostało już ustalone. Tego się nie pisze żeby się podroczyć ja to po prostu widzę w tym pes i czytając komenty nie ja jeden. Wiadomo po zagraniu w nową fifę ten pes to po prostu mistrzostwo świata ale mankamenty jak najbardziej sa które dobrze by było żeby je wyeliminować tyle. Gierka jest dobra żeby nie było ale żeby robić z niej ósmy cud świata to jeszcze brakuje a brakuje według mnie. I ja się cieszę że komuś się podoba ta gra ja mam po prostu trochę inne zdanie tez na plus ale jednak widząc rzeczy które mnie akurat denerwują w tym pesie.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra ktoś z Was na PS 3? I jeszcze jedno, bo nie śledzę tematu, gdzie można zapisać się do ligi jakiejś?

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponowinie :) tak jak pisałem popędziłem po konsolke i pesa następnego dnia po tym jak pytalem was co i jak z tą odsłoną... Po rozegraniu 25 meczy(tak wiem nie jest to oszałamiający wynik) online mam pewne odczucia i wrażenia... w produkcje konami grałem prawie zawsze od edycji 98... iss,wining eleven, a od paru lat Pro... przychodzą z konsolą do domu myślałem sobie "ty stary pryku po cholere to kupiłeś czasu na granie prawie nie masz, w zyciu już nie będziesz mieć takiej formy jak za młodych lat a może i cheć spędzania czasu z padem w ręku juz nie ta... i wiecie co? pomyliłem się tak bardzo jak hitler ruszając na Rosje :) fakt ta odsłona nie jest idealna ale jakaś gra jest? grając w fife 15 u kumpla powiedziałęm mu po jednym meczu "kończymy bo to dramat" Pes wrócił do dawnej świetnosci(prawie) znów budowanie akcji i strzelanie goli sprawia mega frajde. Ktoś napisał że traci bramki strzałem od razu po rozpoczęciu meczu...ja też straciłem ale tylko 2... jeśli ktoś jest kumaty to po przestawieniu ustwaien swojego teamu sie przed tym obroni... Druga sprawa to lagi i opóźnienia... net jakim dysponuje to 100mb/s,5upload i ping do 10m/s w 25 meczach RAZ miałem jakieś problemy(byś moze trafiałem na ludzi z dobrym łączem) komfort jak dla mnie jest mega :) Reasumując dziekuje wam że natchneliście mnie do kupna sprzętu i nowego pesa...i jeśli moge wyrazić swoją opinie to to tylko forum....wymiana poglądów... i teksty typu "nie podniecaj się" są naprawde

nie potrzebne... Pozdrawiam Łukasz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No Szostaku albo Łuki  Lesławie , jeśli to Ty to zapraszam wstępnie na turniej do Krakowa, prawdopodobnie 11 kwietnia. Tym razem po wczorajszym turnieju, jestem tak zajarany atmosferą , ludźmi i starym klimatem turniejowym, że na 99% zrobię kolejny swój turniej. Także szykować kasę, paliwo, kumpli i rezerwować termin. Najpóźniej w środę wszystko będę wiedział i potwierdzę na 100%.

 

Panowie, ja lubię wymieniać poglądy na temat PES i jak uważałem, że PES 2012 2013 2014 to gnioty ( 2014 po patchu był w miarę fajny ), tak obecna część jest najlepsza od paru lat. 

Oczywiście do ideału jej trochę brakuje. Jak dla mnie napastnik ma za dużą przewagę nad obrońcą, strzały z 30m nie wchodzą jak w starych PES, a i tempo gry mogłoby być troszkę wolniejsze i gra by była jak dla mnie idealna. 

Ja nadal nie rozumiem tych Waszych skryptów, a argument , że jedną połowę grasz fatalnie a drugą fantastycznie, w ogóle do mnie nie przemawia. Przecież to jest normalne !!! Gra się też tak, jak przeciwnik pozwala. 

I jeszcze jedno, nie oceniajcie gry przez pryzmat MyClub, bo TS wypacza wyniki spotkań i ten tryb jakby nie było, wypacza skilla trochę więcej niż tylko trochę. Dla mnie to głupota tej gry, a dla innych zaleta... 

 

Edit : Teraz patrze, że Ty z Łodzi, to już nie wiem kim jesteś hyhy, ale powiem Ci , że wczoraj na turnieju pojawiło się sporo starych dobrych graczy.

Błażej Prędki ( Szybki ) , Tomo, nawet ARO był i jak zwykle robił afery i przekręty hyhy Prawie mnie pobić chciał :) A Także sporo osób z ligi PES.COM.PL 

Coś pięknego...

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki TS trzeba mieć do zaliczenia great team spirit w wyzwaniach? Mam 97 i nadal nie wskoczyło.

Wiecie co się dostaję za zaliczenie wszystkich 15?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leslawie, slowami "nie podniecaj sie" nikogo nie obrazilem i pierwsze slysze, by mozna to bylo tymi slowami zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Wczoraj zakończył się turniej w Borownie i czas na małe podsumowanie: 

Na początek chciałem podziękować organizatorom za bardzo fajną imprezkę i wysiłek jaki włożyli w tej turniej, bo wiem, ile to czasów i nerwów kosztuje. 

A, że nie wszystko wypadło tak jak powinno o tym później, bo trzeba się cieszyć , że coś na scenie PES się ruszyło i że w ogóle są organizowane turnieje...

1 marca turniej w Łodzi

11 kwietnia turniej w Krakowie

 

Ale po kolei:

Było 10 grup, teoretycznie po 8 osób, ale wiadomo, że nie wszyscy przyjechali. Część grała równocześnie w jakieś stworki na PC, część była tak pijana , że po 1 meczu ślad po nich zaginał. 

Sam byłem w grupie G i oprócz PES34 ( który nie dotarł na turniej ) z PES.COM.PL nie znałem nikogo... No może poza Vikii, ze starej sceny pes, którego nie poznałem na początku, a bywaliśmy razem na śląskich turniejach 12 lat temu :)

W każdym razie pierwszy mecz wygrywam 7:0 i koleś się po tym meczu skręcił

Drugi mecz gram z jakimś Włochem i znowu 7:0 - Włoch po tym meczu zaginął

Trzeci mecz wygrywam 5:1

Czwarty 6:1

Piąty też jakoś wysoko...

Z tym, że trzech nagle zrezygnowało z gry, albo pijani, albo im piłkę z głowy wybiłem hyhy, także ode mnie z grupy kto został to wyszedł do pucharówki. 

Wychodziły 4 osoby na 10 grup i już był mały zgrzyt bo trzeba było robić jakieś dziwne baraże. W następnej rundzie grało się jeden mecz na 10 min - 10 czwartych miejsc w grupach i 6 trzecich miejsc... Przegrani odpadali, a zwycięzcy przechodzili już do finalnej drabinki 1/16

 

Grało się mecz i rewanż na 10 min. Warto zaznaczyć , że w tej fazie odpadł dwukrotny zwycięzca dwóch poprzednich edycji nijaki Kruszon a wyniki 6:4 i 4:8, potwierdzają, że dość przepasieńców na turniejach :)

Sam grałem nuty do półfinału, gdzie 

1/16 - 2:0 4:0

1/8 - 1:0 5:1

1/4 - 1:0 3:1

 

Mój bilans bramek do tej fazy to 47:3 i komplet 11 zwycięstw. Myślę sobie idę jak burza i w półfinale trafiam na Marino. Super zawodnik. Myślę sobie będzie mega ciężko na jego Barcelonę i nie pomyliłem się.

Pierwszy mecz kończy się 2:2, gdzie praktycznie podałem mu 2x, do tego tyle kos co mi sprzedał w tym meczu, to przez cały turniej tyle nie miałem. Oczywiście kończył w 10.

Drugi mecz przegrałem już 2:5, gdzie prowadziłem 2:0 , po czym Milerihnio włączył jakieś cudowne zwody Messi-Suarez-Neymar, których nie byłem w stanie zatrzymać. Pełen szacun. Oczywiście drugi mecz też rywal kończył w 10, gdzie poszło jeszcze więcej kos niż w pierwszym meczu...

Tak czy inaczej był lepszy i gratuluje wygranej ze mną z także jak się później okazało w finale. 

 

O trzecie miejsce grałem z Grubym. Brat Elvisa, dobrze znanego na scenie PES. Mecz bez historii, już nam się grać nie chciało. było po północy!!! Wygrałem 1:0 , mając trochę szczęścia i kolejny pucharek trafił do POTENTATÓW :)

 

Turniej uważam za udany pod względem sprzętów, nagród, ludzi, atmosfery, ale tak jak pisałem organizacyjnie, nie było zbyt kolorowo. 

I tutaj słowo do Nemsa. Nie bierzcie sobie mojej krytyki za bardzo do serca, bo nie napisze tego co poniżej złośliwie i nie zamierzam Was hejtować, ale sami widzieliście, że na początku był Chaos a turniej na 80 osób przy 10 sprzętach, nie może się kończyć po północy. 

No więc jedziemy:

Rozpoczęcie turnieju - godz 10:00 a tak naprawdę zaczęliśmy ok 12:00 a inni jeszcze później ponieważ brakowało padów ! Nie może być tak, że losowanie grup zajmuje praktycznie ponad 2 godz, gdzie znaliście listę osób i można to było przygotować wcześniej, a za ewentualnych nieobecnych, wpisać kogoś innego, lub przerzucić do innej grupy. Drugi problem to pady. Od zawsze na turniejach była mowa, żeby przynieść swoje. Dzisiaj w dobie online mało kto ma dwa pady do konsoli, a do tego są bezprzewodowe i trzeba ich non stop pilnować. Jakby każdy grał swoim, ewentualnie pożyczonym od kumpla, nie było by problemu. A tak trzeba było biegać za padem i tracić czas, zamiast rozgrywać swoje mecze. No cóż organizatorzy myśleli, że przy każdej konsoli, będą dwa stałe pady, ale to tak nie działa. Wiadomo, pady się niszczą , emocje górują i różnie to bywa. Zresztą Lolowskiemu pad zaginął. Oczywiście to nie wina organizatora, bo trzeba pilnować swojego. 

Przy tylu osobach w grupach teoretycznie do rozegrania 28 spotkań. Licząc 4 mecze na godzinę przy dobrych wiatrach, same grupy trwały min 7 godzin. Chociaż swoją skończyłem po dwóch godzinach, bo ludzie się wycofali , albo poszli grać na PC. Powinien być zakaz grania w dwóch turach na raz. Albo rybki albo akwarium, bo to zawsze się kończy tak samo. Tak czy inaczej turniej o 19:00-20:00 powinien się już kończyć, a tu się dopiero zaczynał. Finał był grany po północy, gdzie wszyscy mieli już dość. 

Ja 150km jechałem a wróciłem do domu o 4:00 rano :)

 

Następnym razem rozważyłbym w grupach po 7 min mecz , przy 8 osobach a pucharówkę, jeden mecz 10 min z dogrywką i karnymi. 

Niestety inaczej się nie da, przy tylu osobach i tylu sprzętach.  chyba , że za każdym razem będziemy grali do północy. Wygra i tak najlepszy a i więcej niespodzianek mogłoby być i słabsi gracze mieliby szanse dalej dojść...

 

I jeszcze na koniec, takiego ARO to bym od kopa zbanował na wszystkie turnieje. To co odwalił z Nemsem woła o pomstę do nieba. Zresztą nie pierwszy raz. 

Grali już mecz o pietruszkę. Nems miał awans, ARO ( stary wyjadacz ze sceny PES ) już bez szans na awans. Nems w 15 min przegrywa 1:0, po czym chciał zmienić pada. Na to ARO, że się nie zgadza i żąda walkowera. Biedny Nems tak się spiął całym turniejem i darciem mordy przez ARO, że zamiast wylogować pada, wylogował PES. 

ARO chciał go zahuczeć na śmierć i powiedział, że meczu nie dokończy. Chce WO. Mnie też chciał bić jak stanąłem po stronie Nemsa... Masakra... Potem chłop jeszcze 4 godziny przeżywał, że Nems go chciał oszukać. A największe kuriozum, to jak ARO dostał 4:0, po czym zapłacił gościowi 20zł i zmienili wynik na wygraną ARO. 

Za takie coś u mnie ma bana na mój turniej i mam nadziej, że na każdy następny. Tak czy inaczej nawet to mu nie pomogło wyjść z grupy, czym był strasznie poszkodowany.

 

Na koniec pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w Krakowie. 

Do Łodzi, nie wiem czy POTENTACI pojadą

pozdro :)

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

. A największe kuriozum, to jak ARO dostał 4:0, po czym zapłacił gościowi 20zł i zmienili wynik na wygraną ARO. 
Za takie coś u mnie ma bana na mój turniej i mam nadziej, że na każdy następny. Tak czy inaczej nawet to mu nie pomogło wyjść z grupy, czym był strasznie poszkodowany.
 
Na koniec pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w Krakowie. 
Do Łodzi, nie wiem czy POTENTACI pojadą
pozdro :)

 

 

hehehe nie znam Was osobiście, nie bywałem też na turniejach, ale rozwaliłeś mi tym konstrukcje skarpetek <lol2>   dobry gość nie ma co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baczek87 przyjedź do KRK, wiem , że sporo km, ale bierz ekipę i zobaczysz jaka zabawa jest na takich turniejach. Tam się nawet dla wyniku nie gra, bo i tak wiadomo, że wygra jeden, ale atmosfera i rywalizacja na żywo , to coś pięknego. 

Na forum możemy polemizować i dyskutować, a na żywo każdy z każdym się wita i nawet po porażkach jeden drugiemu gratuluje. Większych napinek nie ma. Chyba, że się ARO nazywa. Ale to od zawsze był człowiek problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Arbuz, odpalilem dywizje i co zaczynalem wygrywac, to chlop lagowal mecz. Na lagach strzelal mi az zremisuje/ zacznie wygrywac i pozniej znow bylo normalne polaczenie. PES jest swietny ;d Chyba pojde w tym tyg wymienic go na fife, bo to jest smieszne. 2015 rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowie mi ktoś?:)

Musisz mieć 100 TS i chyba nic nie ma za 15/15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Arbuz, odpalilem dywizje i co zaczynalem wygrywac, to chlop lagowal mecz. Na lagach strzelal mi az zremisuje/ zacznie wygrywac i pozniej znow bylo normalne polaczenie. PES jest swietny ;d Chyba pojde w tym tyg wymienic go na fife, bo to jest smieszne. 2015 rok.

Przez jełopów, którzy oszukują mówisz, że PES to gniot. Na Twoim miejscu też bym wymienił na FIFE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, owszem. Bo ja kupuje gre po to, zeby sobie pyknac na szybko meczyk na luzie a nie sie wnerwiac przed konsola, ze 90% ludzi grajacych online odwala jakies cyrki. W fifie sa polaczenia p2p a w pesie chyba nie bardzo. Skoro konami jest za glupie na ogarniecie tego to co ja moge poradzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No, owszem. Bo ja kupuje gre po to, zeby sobie pyknac na szybko meczyk na luzie a nie sie wnerwiac przed konsola, ze 90% ludzi grajacych online odwala jakies cyrki. W fifie sa polaczenia p2p a w pesie chyba nie bardzo. Skoro konami jest za glupie na ogarniecie tego to co ja moge poradzic?

Ja bym na Twoim miejscu poszedł w narkotyki ;)

Mi akurat online super działa - 120mb UPC robi robotę a na laggerów nic nie poradzisz. 

Może co 10 mecz mam opóźnienia, albo i rzadziej, a Ciebie chyba PESowcy nie lubia, dlatego lagują

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za porade ale narkotyki mnie nie kreca. Net mam 100 mega w kablowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za porade ale narkotyki mnie nie kreca. Net mam 100 mega w kablowce.

No to jednak PESowcy muszę wiedzieć, że byłeś FIFOwcem i robią Ci na złość jak w 90% meczów lagują Ci specjalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, milo sie gadalo, narazie. Nie masz arguemtnwo i zaczynasz gadac bzdury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leslawie, slowami "nie podniecaj sie" nikogo nie obrazilem i pierwsze slysze, by mozna to bylo tymi slowami zrobic.

 

 

Absolutnie nie zarzuciłem twojej osobie obrażania innych bo raczej taki tekst świadczy o twojej kulturze (a raczej jej braku)...  Tak czy inaczej nie mam zamiaru się z Tobą licytować bo jak pewnie większość osób na tym forum zorientowałem się że w każdej materii wiesz wszystko najlepiej...  Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

4 posty i facet wydaje opinie. Wroc do swoich kumpli i z nimi sobie oceniaj moja osobe. Czlowieku, to jest forum o grach komputerowych, wiec jak oczekujesz szczytów kulturowych to ruszaj do królowej elżbiety. Z moja kultura jest wzsystko w porządku. Przyszedles z nikad i sie czepiasz ludzi, ktorzy nawet z toba nie rozmawiaja a sam rozmowca nie napisal, ze poczul sie urazony wiec nie kontynuuj i zajmij sie pielegnacja swojej duchowosci.

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arboos ty niedojdo! "Rywalizacja" to może być w prawdziwym sporcie a nie w gierkach komputerowych ty pizdusiu!  :) Wyloguj się do życia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arboos zjadłem zęby na PES a gdy je straciłem przesiadłem się na Fifę bo moja ukochana kopanka od Konami zjechała z wysokiego C.

Fifa to muli w którym w każdym aspekcie zmiata PESa z powierzchni ziemi.

Co na tą chwilę oferuje Konami? A no zachwyt och i radość na góra dwa miesiące. Do tej gry nie chce mi się wracać... tak samo jak do Fify...

Powód ?! Kulawa i ślamazarna  gra online. Kurna Ludzie mamy XXI a ja się czasem czuje jakbym grał w remaster edition ISS98.

Nie chce mi się już tej gry odpalać . A fani typu Arboos niech oddają za nie życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie gram tylko kilkanaście meczy w tygodniu a nie oddaje życie za grę. 

Jak mi nie pasuje to nie gram, proste nie ? A nie narzekam, narzekam , narzekam a i tak gram...

Dzieci EA sportu, macie swój temat i tam się cieszcie grą - w Waszym temacie nikt o PES nie pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×