Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

5 zwycięstw w 36 meczach poprzedniego sezonu i ostatnie miejsce w ostatniej lidze to faktycznie super bilans :)

Grać umiesz, bo nawet mój 2.5 roczny synek wie, że kwadratem się strzela ;) Na treningu takie bramy ładuje, że aż sam jestem w szoku, więc też umie grać.

 

Drogi Januszku, jeśli tak wszystko sobie bierzesz do serca, co kto pisze na forum, to już nie moja wina. Trochę dystansu do tego wszystkiego. 

Na pes.com.pl też pisałem , że to durnota i głupota grać takimi drużynami, bo jeśli nie możesz zrobić prostego zwodu, zagrać celnie na dobieg do wybiegającego napastnika , a obrońcy mają zwrotność tankowca,   to już nie jest ten sam PES w którego gramy. Większość ludzi tak uważa i prawie każdy pisze, że trzeba przemęczyć ten sezon i wrócić do 3-3.5* drużyn. 

I moje porażki nie mają tu nic do rzeczy, bo Drako, lider ekstraklasy uważa tak samo. 

 

W tym PES uważam , że właśnie drużyny 3*- 4* to optymalne rozwiązanie. 

To dziwne, że tak chłopacy wybrali. Nie biorę nic do serca. A i fajnie, że Synek taki zdolny :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze tak wybrali bo nie byli swiadomi czym smierdzi granie takimi nieudacznikami. Nawet Olus Potentat mnie przepraszal ze kazal mi glosowac na slabszy koszyk i przyznal mi racje ze tym sie gra slabo i ze mogl glosowac tak jak ja.

Drako coinsy zdobedziesz za 15 osiagniec, za codzienne logowanie , albo za prawdziwa kasiore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem co sie dzieje, bo notorycznie mnie rozłacza juz mi sie grac w to odechciewa, co prowadze mecz to w pizdziet disconnect, i ciagle mam status, B przez to dostaje zlagowaciałych przeciwników, ale jak tu wbic znowu na A-AAA skoro mnie rozłacza , najlepsze jest to, ze nieraz nie ma wogole lagów, przeciwnik pauzy nie wciska, a samo zaczyna ciąć i tak ze 2 minuty i do widzenia oczywiscie zawsze tak mam jak prowadze, nie przypominam sobie zeby przy mojej porażce rozłaczało. W tym roku piłke kupie chyba dopiero w grudniu, po głębszych testach etc... bo zeszły rok to wtopa po całości , nie ma dobrej kopanki, cały gameplay siada dzieki, opóznieniom, rozłączeniom itd....

Tak mi się przypomniało. Kiedyś w inna część jak grałem to ustawiłem DMZ pod konsole w routerze, bo myślałem że to może tylko pomóc. I później się okazało że było to przyczyną częstego rozlaczania meczy w PES. Potem to DMZ usunąłem i problem znikł ! Nie będę wnikal w sprawy techniczne, są różne routery i łączą ale od tego czasu mam ustawione tylko UPnP i nie mam żadnego problemu w grach. NAT też zawsze otwarty w różnych grach. W tego PESa mam prawie 300 meczy i rozlaczylo mnie zaledwie jeden raz :D Szybko sprawdziłem na telefonie i faktycznie miałem chwilowy problem z netem. Także w moim przypadku ten PES działa idealnie online ( chwilę miałem wysokie pingi w meczach ale ostatnio jest poezja, cheaterow nie liczę ale to mi też nigdy porażki nie dało). Więc proponuje pokombinować z ustawieniami sieci, sprawdzić różne konfiguracje bo to raczej coś u Ciebie i samo się to nie naprawi. Edytowane przez chrono87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało. Kiedyś w inna część jak grałem to ustawiłem DMZ pod konsole w routerze, bo myślałem że to może tylko pomóc. I później się okazało że było to przyczyną częstego rozlaczania meczy w PES. Potem to DMZ usunąłem i problem znikł ! Nie będę wnikal w sprawy techniczne, są różne routery i łączą ale od tego czasu mam ustawione tylko UPnP i nie mam żadnego problemu w grach. NAT też zawsze otwarty w różnych grach. W tego PESa mam prawie 300 meczy i rozlaczylo mnie zaledwie jeden raz :biggrin: Szybko sprawdziłem na telefonie i faktycznie miałem chwilowy problem z netem. Także w moim przypadku ten PES działa idealnie online ( chwilę miałem wysokie pingi w meczach ale ostatnio jest poezja, cheaterow nie liczę ale to mi też nigdy porażki nie dało). Więc proponuje pokombinować z ustawieniami sieci, sprawdzić różne konfiguracje bo to raczej coś u Ciebie i samo się to nie naprawi.

 

No może i racja, bo do Fify wyłaczałem Upnp tam strasznie cieło, po wyłaczeniu było ok i tak zostało, muszę to właczyć gorzej, jak będzie też cieło tak jak we Fifie nawet w Menu.

Swoją drogą to nie jestem zadowolony z Netii, ale nie miałem wyjścia, miałem wybór Netia albo cyfrowy polsat z limitami danych. Na starym mieszkaniu, miałem UPC i Multimedie i naprawde o wiele lepiej to wszystko chodziło.

 

Najlepiej to walne jutro, reseta konkretnego, niech się ustawienia przywrócą i wtedy zobaczymy.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę jak burza w MyClub

12 zwycięstw pod rząd i 1 dywizja coraz bliżej. 

Brakuje mi 9 pkt w 5 meczach do końca.

 

Był ktoś z Was w 1 dywizji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem, utrzymalem sie przez sezon a potem zaczalem grac jak pipa i spadlem do 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęły się schody. 

Najpierw przegrałem 6-5 po kuriozalnym meczu, a potem trafiłem na chłopka z 1 dywizji, ale udało się z nim wygrać 3:1 

Zostały 3 mecze i 6 pkt.

A ile w 1 dywizji jest punktów do utrzymania ? Pamiętasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam, sorry.

Ja ostatnio mam kosmiczne wyniki,

11:5, 8;4, 4;2...l cos dziwnego porobili z tym pesem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy mi się tylko wydaje czy od niedawna dochodzi do PES tak nie lubiany przeze mnie i wielu element morale moich piłkarzy?

Gram 2 mecze vs ta sama osoba vs te same teamy, i w meczu nr 1 wszystko mi wychodzi gra mi się świetnie a jego górne długie prostopadłe podania są dla mnie bardziej śmieszne jak niebezpieczne. Gramy rewanż i nagle moim piłkarzom nie idzie, podają niecelnie mimo, ze bardzo się staram a jego każde podanie górą kończy się 1v1 bo moi obrońcy na maleńka chwilkę zatrzymują się. Wydaje się jak by piłkarze byli ociężali a innym razem biegają jak po dopalaczach a podania idą jak ja chce a nie jak chce konsola:D

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam, sorry.

Ja ostatnio mam kosmiczne wyniki,

11:5, 8;4, 4;2...l cos dziwnego porobili z tym pesem

też mi się wydaje, że coś się zmieniło na online- tak jakby podnieśli tempo rozgrywki. Jak wcześniej padały wyniki 0-0, 2-2 to teraz dużo więcej pada wyników hokejowych 

Edytowane przez niebieski9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje , że ludzie coraz lepiej grają i od czasu premiery, poznali już dobrze nowego PES. 

Generalnie chodzi mi o to , że już wiesz jak się ustawić , skąd strzelisz a skąd nie strzelisz itd. 

 

Muszę teraz w obrońców zainwestować i zobaczymy czy poprawię defensywę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po awansie. 

Remis w przedostatnim meczu 1:1 przy 9-2 w strzałach,  potem w  łep 7:4 z debilem co tylko dzidę na Ronaldo grał... 

Porażka na maxa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trafiłem na gościa z TS 98.

To jest magiczna statystyka, która w myClub rządzi gameplayem.

Jestem w 6 Dywizji, TS 85.

Gdy trafiam na graczy zbliżonych z TS do mnie gra się normalnie.

Gdy ktoś ma TS na poziomie ~60 [nawet z Ronaldo czy cyborgiem Robbenem w składzie] to koszę go równo po 7-0.

A gdy trafia się ktoś z TS > 92 to się zaczyna CYRK !

- z trudnością wykonuję zwykłe podanie po ziemi do najbliższego zawodnika. Mój grajek musi się 3 sekundy przymierzać, dopasować pozycje, ułożenie stopy, prędkość i kierunek wiatru zanim wykona pass na 8 metrów

- zagranie z klepki nie działa. Poprostu, nie działa. To samo ze strzałami.

- nieraz odbierająć piłkę 2xX mój zawodnik staje i tracę nad nim kontrolę. Żywy przeciwnik swobodnie z ponad 10metrów nadbiega i jakby nigdy nic zabiera "bezpańską" piłkę, która leży metr od mojego zawodnika

- jakiekolwiek zagranie czy to w obronie czy w ataku opiera się o skrypt, który nazywam "co ja tu qwa robię na tym boisku?!"

 

Zażenowanie mnie ogarnia gdy sobie pomyślę co przeciwnik aktualnie myśli o mojej grze.

 

Konami chyba ma sporo do podłubania w temacie optymalizacji online.

 

Pozostaje filtrowanie na te ame Dywizje, chociaż to też nie daje gwarancji że nie trafię na przeciwnika który gra jednym składem od kilkudziesięciu spotkań i ominie całą moją jedenastkę jak tyczki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie zauważyliście, że po tych ostatnich aktualizacjach losuje się takich balasów, że ręce opadają i odechciewa się grać?

Miałem wersje US a w składzie : Kroos, Oscar, Ramires, Balotelli, RVP a nawet tych ze złotych lepszych losowało!

Gramy równolegle z bratem, on może trochę więcej meczów niż ja, a u niego to samo. Z tych agentów 80 %, srebrne piłki, ogarnia mnie śmiech z politowaniem. Tak to można losować do następnego Pesa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem po zajebistym poczatku (CR7,Robben, Alves, Ibra) przestój dość długo sama kaszana, mało ogólnie losuje za GP bo najzwyczajniej mnie nie stać, ale wczoraj z tego challenga online, z Agenta great pass wylosowało mi Eriksena, więc już troszkę lepiej, pasuje mi do składu i taktyki, TS spadł tylko z 94 na 92 więc wstawiłem go i szybko TS wróci do normy :D Mnie bardziej irytuja Disconnecty walcze z tym juz sporo czasu, wczoraj np. grałem z kolesiem prowadzilem 3:0, gość odłozyl pada, wiec ja tez przestalem grac, czas sobie lecial i nagle ESTABLISCHING COMMUNICATIONS, wywalilo do menu i zaliczylo mi porazke, kolejny mecz gralem z gosciem z 2 ligi miał rating prawie 800, znowu przy prowadzeniu 3:1 wywala i porażka, strasznie mnie to wkurza. Najdziwniejsze jest to, ze na poczatku takie cos nie miało miejsca a teraz notorycznie mi sie zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim cudem goście co maja po 50 meczy rozegranych mają same gwiazdy w zespole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mnie to zastanawiało wczoraj trafiłem Takiego rodzynka, miał naszpikowany skład praktycznie na kazdej pozycji ktos znany, a meczy w sumie ok. 100, mysle ze poprostu nakupili coinsow i losowali .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ile musiał byś tych coinsów nakupić? Wcale tak się to nie opłaca.... Chyba, że te kupione za realną walutę mają większą moc, to wtedy się zgodzę. Daj spokój załamałbym się na Twoim miejscu jakby mi takie disconnecty robiło.... Konami powinno chyba iść po poradę do Blizzarda jak się tworzy środowisko sieciowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa kasa :D Kupują coinsy :D Dla mnie ten TS zabija tą grę :) Mało się liczą umiejętnosci gracza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi coś się wydaje, że coś pozmieniali z rozgrywką. Byłem jak na moje możliwości już wysoko, bo 5 dywizja, a potem serie porażek mimo tego ze gram podobnie. I już teraz 8 dywizja i męczarnia. Są dni kiedy online działa normalnie, a czasem tam zamula kilka meczy pod rząd, że wygląda jakby piłkarze w błocie grali, a nie na prostej murawie. Nie mówię o przycięciach czy rwaniu gry, ale ogólnie przymuleniu rozgrywki.

Aż się nie chce grać. No i dalej czarnej piłki nie widziałem, a ponad 100 spotkań rozegranych i tyle pewnie losowań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trafiłem na gościa z TS 98.

To jest magiczna statystyka, która w myClub rządzi gameplayem.

Jestem w 6 Dywizji, TS 85.

Gdy trafiam na graczy zbliżonych z TS do mnie gra się normalnie.

Gdy ktoś ma TS na poziomie ~60 [nawet z Ronaldo czy cyborgiem Robbenem w składzie] to koszę go równo po 7-0.

A gdy trafia się ktoś z TS > 92 to się zaczyna CYRK !

- z trudnością wykonuję zwykłe podanie po ziemi do najbliższego zawodnika. Mój grajek musi się 3 sekundy przymierzać, dopasować pozycje, ułożenie stopy, prędkość i kierunek wiatru zanim wykona pass na 8 metrów

- zagranie z klepki nie działa. Poprostu, nie działa. To samo ze strzałami.

- nieraz odbierająć piłkę 2xX mój zawodnik staje i tracę nad nim kontrolę. Żywy przeciwnik swobodnie z ponad 10metrów nadbiega i jakby nigdy nic zabiera "bezpańską" piłkę, która leży metr od mojego zawodnika

- jakiekolwiek zagranie czy to w obronie czy w ataku opiera się o skrypt, który nazywam "co ja tu qwa robię na tym boisku?!"

Zażenowanie mnie ogarnia gdy sobie pomyślę co przeciwnik aktualnie myśli o mojej grze.

Konami chyba ma sporo do podłubania w temacie optymalizacji online.

Pozostaje filtrowanie na te ame Dywizje, chociaż to też nie daje gwarancji że nie trafię na przeciwnika który gra jednym składem od kilkudziesięciu spotkań i ominie całą moją jedenastkę jak tyczki,

Czasem to może być kolego słabe łącze, jednej ze stron.

Grałem z typkiem TS 98 ja ledwie 80 u mnie w składzie większość to kasztany zaczęło coś ciąć, gra tego typa wyglądała jakby co dopiero zaczął grać. Wygrał po dogrywce, po indywidualnej akcji Zlatana abym go rozjechał tylko, że u mnie gra tylko Eto'o a to za mało.

Kasa kasa :D Kupują coinsy :D Dla mnie ten TS zabija tą grę :) Mało się liczą umiejętnosci gracza :)

Nabij sobie TS i szanse się wyrównają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TS niestety często wypacza grę a te losowania to też porażka. Losowałem już ze 100x top agentów i tylko Hulk z Balotellim wpadł. Reszta to same józki poniżej 80. 

Ale i tak skład mam w miarę fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TS niestety często wypacza grę a te losowania to też porażka. Losowałem już ze 100x top agentów i tylko Hulk z Balotellim wpadł. Reszta to same józki poniżej 80.

Ale i tak skład mam w miarę fajny.

To jest jednak kwas, że tak słabo losuje. Człowieka to jednak deprymuje, może to szczegół ale denerwuje mnie wykonanie tych niektórych kolesi po 60,70 ovr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Losowanie, z free agenta... position LB, wylosowało RM, nawet jako drugą pozycję nie ma LB... Pomysł tego MyClub fajny ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×