Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

4 posty i facet wydaje opinie. Wroc do swoich kumpli i z nimi sobie oceniaj moja osobe. Czlowieku, to jest forum o grach komputerowych, wiec jak oczekujesz szczytów kulturowych to ruszaj do królowej elżbiety. Z moja kultura jest wzsystko w porządku. Przyszedles z nikad i sie czepiasz ludzi, ktorzy nawet z toba nie rozmawiaja a sam rozmowca nie napisal, ze poczul sie urazony wiec nie kontynuuj i zajmij sie pielegnacja swojej duchowosci.

 

zaręczam Ci że jeśli chodzi o temat Pesa to z nas dwojga to Ty jesteś znikąd :) ale masz racje mam 4 posty... Dramat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeciwienstwie do ciebie, nie mam potzreby by ci cokolwiek udowadniac ani przedstawiac swojej pesowej historii. Co do dramatu - na te 5 postow ktore juz masz, 3 byly skierowane do mnie. Jak chcesz autograf, to napisz PMa, cos ci podesle. A jak nie, to odczep się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jest gdzieś opis poziomu pass supportu?

Mam ustawione domyślnie i zastanawiam się na zejściem 1 lub 2 kreski ale chciałbym wiedzieć na jakie zmiany muszę być gotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniaj po jednej i zobaczysz,,jaki opis? Jedna kreska mnie trzeba dokładniej uważać  na kierunek i siłę podania cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

OK, thx

Ale słuchajcie panowie apropos tych skryptów to tak z miesiąc temu jak z kumplem graliśmy to każdy mecz był zacięty, posiadanie piłki zbliżone i przeważnie remisy, od jakiegoś czasu albo ja go gniote i wygrywam 3-0 a jak wygram mniej to przez marnowanie sytuacji :) ale on nie nie jest wstanie nic zrobić, ja czuję, że poprostu mogę wszystko! inny mecz tego samego dnia i wszystko się odmienia tzn jest odwrotnie:D Już mamy rzadko wyrównane mecze :/ w Master lidze mam tak, że wygrywam 5-1 z FC Barcelona w lidze mistrzów później wygrywam z Chelsea 3-1 a następnie przegrywam z Huddersfield Town 3-0 z Boltonem 2-0 aby wygrać 4-0 z PSG znów w LM. I tak jest non stop wygrywam z potentatami a mecze się z słabe uszami. Gram Queens Park Rangers.

Psuje mi to zabawę bo do cholery jeśli już konsola "rzuca monetą" jak mi pójdzie w danym meczu to niech do cholery miażdży mnie Barca a mija jak sąsiada na schodach Messi a nie jakiś Noname. :( wszystko na odwrót...

Edytowane przez BogitoX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak czytam te wasze żałosne komentarze o jakiś skrytpach to się nóż w kieszeni otwiera. 

Jak nie umiecie grać to jest to jedyne wytłumaczenie. Przegrałem przez skrypt. Co za Ż E N A D A !!!

Vincent pokombinuj z pass suport i zobaczysz jak trójkąty wchodzą. Ja to w ogóle nie kumam, jedni narzekają, że każdy trójkąt im przechodzi i tracą bramki , a drudzy , że nie umieją zagrać tak trójkątem... No kuźwa mega skrypt, faktycznie. 

Rozpoczęcia z połowy hahhahaha nie umiecie się przed tym bronić ! wczoraj był turniej w Borownie i ani jednej takiej bramki nie straciłem ( relację zdam później ).

Płakanie, że zremisowałem dwa mecze z ratingiem 800, by potem przegrać z ratingiem 400, to największy hit waszych durnych wynurzeń hahha

To jest piłka nożna i gracz z jakimkolwiek pojęciem, może wygrać z każdym. Mecz trwa tylko 10 min i nawet największe gwiazdy moją prawo pudłować z 5 metrów na pustą bramkę. 

Jak chcecie mieć skuteczność 100/100 to sobie w szachy zagrajcie z 5 letnim Krzysiem "Dzieci EA sportu"

Oczywiście , ze ten TS ma wpływ na to wszystko. Wczoraj na turnieju, żadne z powyższych jaj się nie działy. 

Opisze Ci jeden mecz. 

Baraże po wyjściu z grupy. "Szybki" ( kiedyś mega wymiatacz w PES ) , gra baraż z nieznanym mi rywalem. Mecz bardzo wyrównany , gdzie do 90' min było 1:1

I nagle jego rywal daje trójkąt na pałę, ale obrońca go wyprzedza na 20 metrze i podaje do bramkarza, po czym bramkarz ładuję piłkę do swojej bramki. Totalna załamka przez skrypt ?

A gdzie tam. Szybki przyznaje się, że ze strachu wcisnął X dwa razy za dużo, zamiast kwadrat i sam przyznał się do błędu, a nie do skryptu... 

Dziękuję Dobranoc. 

Niech żyje potęga BETONU !!!

arboos a Ty na ilu kreskach pass suport grasz? ja grałem zawsze na 4 i teraz próbuje się przestawić na mniejszą ilość wspomagania- na razie ciężko to idzie..ale po rozegraniu paru meczy mam wrażenie, że bez wspomagania więcej można zrobić w ataku   

Edytowane przez niebieski9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie są 3 kreski czy 4? Ja próbuje od wczoraj na 2 kresach, ale zagrałem tak tylko 1 mecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co ile zmieniają sie trenerzy do zatrudnienia?mam takich grajków teraz, a nie można grać bo mój Martensen nie wyrabia;-)wkońcu Ribery,Cr,Yaya,Goetze,Lacazette,Ramos,Varane muszą być jakoś wykorzystani. Ja tak nie narzekam na żadne skrypty. Ktoś pytał ile mam rozegranych meczyków to odpowiadam prawie 800 rating 500z groszem no chyba, że ktoś mi zarzuci, że słabo gram to skryptów nie odczuwam;-D dla mnie tj PES najlepszy od czasów PES6.Odmienne zdanie mam natomiast na temat gry w dywizje, tam tj sieczka jak dla mnie Ci ludzie na pałę grają byle by wygrać totalne nieporozumienie. W myClub mówicie, że TS to głupota a wg mnie wielka zaleta , bo co z tego że już wylosujecie tego dobrego grajka?trzeba go jeszcze zgrać. Jak się ma TS95 to ta gra się bardzo fajnie kula. Arboos czytałem Twoją relację z turnieju, kusząco to wygląda nigdy nie wybrałem się na takowy, a wiem że bywały bo od dawien dawna śledzę scenę PESa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe :D wiecie co dręczy dzieci fify:)?? ......... NIE MIELI, NIE MAJĄ I NIGDY NIE BĘDĄ MIEĆ TAKICH TURNIEJÓW JAK PESOWCY!!!!!!!! POWIEDZIAŁEM!!!!!!!!!! 

 

 Jesteśmy w zupełnie innych światach fifowcy......... dla mnie jesteście innym gatunkiem człowieka:)

 

BETON SIĘ ODRADZA!!!!!!!!! BĘDZIECIE ŚWIADKAMI PANOWANIA PESA PO WSZE CZASY!!!!! POWIEDZIAŁEM!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe :biggrin: wiecie co dręczy dzieci fify:)?? ......... NIE MIELI, NIE MAJĄ I NIGDY NIE BĘDĄ MIEĆ TAKICH TURNIEJÓW JAK PESOWCY!!!!!!!! POWIEDZIAŁEM!!!!!!!!!! 

 

 Jesteśmy w zupełnie innych światach fifowcy......... dla mnie jesteście innym gatunkiem człowieka:)

 

BETON SIĘ ODRADZA!!!!!!!!! BĘDZIECIE ŚWIADKAMI PANOWANIA PESA PO WSZE CZASY!!!!! POWIEDZIAŁEM!!!!!!!!!

po turniejach nie jeździłem, ale widzę tutaj pewną zależność...ludzie grający w PES od Xczasów sa trochę wiekowi(już 30tka na karku), brat 39 i inaczej postrzegają granie w owe piłki kopane hehee jak to się mówi nas nie satysfakcjonuje cukierkowe wydanie opakowania, my wolimy to co jest w środku wkońcu opakowań się nie zjada:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogito - to jest piekne w pes ze kazdy mecz jest inny. Gra z kompem taka juz jest. Bardzo schematyczna i to normalne ze z roznymi druzynami masz takie wyniki jakie masz . Czesto jest tak ze dana taktyka rywala Ci nie pasuje do Twojego stylu i dlatego meczysz sie z Legia a Barce lejesz. A co do grania z zywym rywalem to jest wlasnie piekno pes. Kazdy mecz jest inny i przy wyrownanych graczach wynik moze isc w kazda strone.

Niebianski - ja gram na trzech kreskach. Gralbym na dwoch ale do tego trzeba analoga a ja jako Beton uznaje tylko strzalki. Na dwoch kreskach podania sa dokladniejsze. Zwlaszcza trojkaty ale trzeba w odpowiednia strone skierowac analoga. Krzyzakiem za malo kierunkow jest.

Darcio - turniej w Krakowie 11 kwietnia. Wpadaj a zobaczysz ze sie uzaleznisz od turniejow. Swoja droga to kiedys ekipa Bobow z Szafronem z Pszczyny jezdzili jak my po calej Polsce.. Moze sie znacie ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogito - to jest piekne w pes ze kazdy mecz jest inny. Gra z kompem taka juz jest. Bardzo schematyczna i to normalne ze z roznymi druzynami masz takie wyniki jakie masz . Czesto jest tak ze dana taktyka rywala Ci nie pasuje do Twojego stylu i dlatego meczysz sie z Legia a Barce lejesz. A co do grania z zywym rywalem to jest wlasnie piekno pes. Kazdy mecz jest inny i przy wyrownanych graczach wynik moze isc w kazda strone.

Niebianski - ja gram na trzech kreskach. Gralbym na dwoch ale do tego trzeba analoga a ja jako Beton uznaje tylko strzalki. Na dwoch kreskach podania sa dokladniejsze. Zwlaszcza trojkaty ale trzeba w odpowiednia strone skierowac analoga. Krzyzakiem za malo kierunkow jest.

Darcio - turniej w Krakowie 11 kwietnia. Wpadaj a zobaczysz ze sie uzaleznisz od turniejow. Swoja droga to kiedys ekipa Bobow z Szafronem z Pszczyny jezdzili jak my po calej Polsce.. Moze sie znacie ?

wiem o kim mówisz o tych z Pny...kiedy wskakują nowi trenerzy, co ile jest aktualizacja?bo jestem w stanie przerwac pracę by pójść jakiegoś zaklepać sobie by wieczorem pykać...do czwartku trzeba Cr pograć bo po weekendzie patrząc na derbowy mecz to nie wiem czy jest jakaś skala, która by pokazała jaki piach zagrał zresztą jak cały Real

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokladnie ale co kilka dni nowi sie pojawiaja. Najlepiej za coinsy kupic jakiegos koksa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem o kim mówisz o tych z Pny...kiedy wskakują nowi trenerzy, co ile jest aktualizacja?bo jestem w stanie przerwac pracę by pójść jakiegoś zaklepać sobie by wieczorem pykać...do czwartku trzeba Cr pograć bo po weekendzie patrząc na derbowy mecz to nie wiem czy jest jakaś skala, która by pokazała jaki piach zagrał zresztą jak cały Real

 

To jakim Ty grasz trenerem ?  ja tez mam Cr, Ibre, Robbena, Eriksena, Alvesa, Howarda itd.... moj stranieri ma 560 i mi styka , co prawda ławka okrojona maksymalnie, do tego może 2 nadaje sie na zmiane reszta to overall 60+, ja tez tak polowalem na lepszego kupilem managera 720 ale ni uja nie potrafie sie zgrać, przyzwyczailem sie do Gallardo :d i szybko do niego wrocilem, dla mnie najlepsze ustawienie 4-1-3-2, gram nim od poczatku i zauwazylem ze coraz wiecej przeciwnikow trafiam wlasnie z takim ustawieniem jak moje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jakim Ty grasz trenerem ?  ja tez mam Cr, Ibre, Robbena, Eriksena, Alvesa, Howarda itd.... moj stranieri ma 560 i mi styka , co prawda ławka okrojona maksymalnie, do tego może 2 nadaje sie na zmiane reszta to overall 60+, ja tez tak polowalem na lepszego kupilem managera 720 ale ni uja nie potrafie sie zgrać, przyzwyczailem sie do Gallardo :biggrin: i szybko do niego wrocilem, dla mnie najlepsze ustawienie 4-1-3-2, gram nim od poczatku i zauwazylem ze coraz wiecej przeciwnikow trafiam wlasnie z takim ustawieniem jak moje :biggrin:

Martensen 640 3-2-3-2 noi niestety potrzebny trener co będzie miał 720. Jeżeli zmienię trenera co z TSem się stanie?znowu trzeba będzie zgrywać ludków czy co?

Edytowane przez DaArCiO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Martensen 640 3-2-3-2 noi niestety potrzebny trener co będzie miał 720. Jeżeli zmienię trenera co z TSem się stanie?znowu trzeba będzie zgrywać ludków czy co?

 

wszystko zalezy jakiego trenera trafisz ale na 99% tak, tylko teraz kwestia ile mi np. spadlo z 95 na 88 bodajże, mnie teraz zastanawia dlaczego moj TS stanal w miejscu mam 93 i nic sie nie rusza do gory juz sporo czasu gram tym samym skladem i nic ;/

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy jakiego trenera trafisz ale na 99% tak, tylko teraz kwestia ile mi np. spadlo z 95 na 88 bodajże, mnie teraz zastanawia dlaczego moj TS stanal w miejscu mam 93 i nic sie nie rusza do gory juz sporo czasu gram tym samym skladem i nic ;/

Wydaję mi się, że musisz zrobić roszade w składzie bo Ci gracze, którymi dysponujesz pomimo tego, że mają duży tactical fit to ich ovr nie pozwala wskoczyć na większy TS. Ja tak to rozumuje i zdążyłem to już zauważyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 100% losowania z 3 agentów już nie działają W myClubie po ostatniej łatce? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie działają

Dzięki za szybki odzew. Hm czyli co pozostaje losowanie po jednym agencie żeby zgarnąć oby te 250 GP za każdego agenta bo szkoda tracić 3 agentów jak ma shit wpaść niepasujący do taktyki nawet. Ciekawe co to będzie za losowanie agentów Team of the year 2014? Niby to ma być 11 najlepszych graczy europy których wybiorą ludzie na uefa.com. Tylko czy to będą same czarne piłki mnie ciekawi. Zacząłem na ps4 myClub i nic tej kasy nie wydaję tylko wypożyczam i czekam na te losowanie uefy. Nikt na razie nie wie kiedy ono będzie co nie? 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio lepszych trafiam z free niż z Top haha a gram z typem... Messi, CR7, Ramsey Eriksen, Neuer a meczy tyle co ja.... Nie mam pytań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozegrałem przed chwilą mecz to żal, trafiłem kolesia który miał w Division rozegrane 900 meczy 1 Lige i Rating równe 1000, natomiast w My club byl w 2 lidze mial 800 meczy rozegranych i rating ponad 900 przy ponad 500 meczach wygranych a niecale 100 przegrane, na dzien dobry pomyślałem , że ladne lanie dostane, tymczasem, to co się wyrabiało woła o pomste do nieba do 28 minuty było juz 3:3, cały mecz wygrałem 7:6, ale poprostu obrony zero zarówno u mnie jak i u niego piłka tylko turlała się od jednego pola do drugiego, oczywiscie ze 2 bramki strzelił mi odrazu po rozpoczęciu i tak samo ja jemu . Nie wiem ale wyglądało to tak, jakbyśmy mieli oboje tej gry dosyć i grali od nie chcenia . Swoją drogą pierwszy raz takiego Koksa trafiłem, koleś chyba nie śpi tylko pompuje całe dnie , ma prawie 2000 spotkań , masakra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio lepszych trafiam z free niż z Top haha a gram z typem... Messi, CR7, Ramsey Eriksen, Neuer a meczy tyle co ja.... Nie mam pytań

Losujesz po 1 agencie czy łączysz ich ze sobą z tych free? Bo pamiętam na ps3 jak grałem to to nie miało sensu te łączenie(no chyba że się znało te 100% kombinacje) same "przeszczały" mi wskakiwali i doszełem do wniosku ze lepiej po jednym losować i mieć te 750 gb z 3 agentów osobno niż 250 za połączenie 3. Ciekawi mnie kto teraz wpadnie jeśli ta tabelka z 100% nie działa. Ktoś próbował połączyć tak samo jak było i co mu wylosowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a na forum taki arbuz sie marnuje, ktory traci max jedna bramke w meczu a od srodka to juz nigdy ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nawet nie wiedziałem, że jest jakaś tabelka kombinacji, łączyłem wg. własnego uznania np. MF, Left foot i Speed coś tam   <lol2> , ale osobiście nic a nic z tych Free mi nie wpadło nigdy, cały mój dorobek to z losowań z Top Agent.


No widzisz, a na forum taki arbuz sie marnuje, ktory traci max jedna bramke w meczu a od srodka to juz nigdy ;d

 

No było widać ,ze jest już wyczulony na to , bo nawet nie zdążyłem podać a on już zmieniał ciągle zawodników i cofał się w strone bramki.Do tej pory jakoś nie widziałem tych bramek po rozpoczęciu, jednak zmieniłem sobie formacje i z głupoty odrazu przy rozpoczęciu podawałem z wystawieniem zawodnika, Ibra odrazu leciał w strone bramki ja robie jakis tam zwód i na pałe dusze trójkąt po ziemi, to samo co było w zeszłym roku we Fifie tylko tam górą wchodziło tutaj po ziemi. Także jest kilka patentów widzę, można lecieć i dryblować inni znowu naparzają 3x R3, mi znowu wchodzi trójkąt, heheheh

 

Zostane chyba jednak przy tej formacji, nerwy miałem i już z desperacji zmieniłem znowu na 4:2:1:3, Ibra musi być w ataku na CAM praktycznie nie strzelał, a w tym meczy 6 bramek zapakował .

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×