Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jak ja się cieszę, że nie sprzedałem fify, poraz pierwszy i ostatni Konami robi ze mnie idiotę, człowiek wyrwał na godzine TV, zasiadł do PES-a i co ? I " historia lubi się powtarzać ", rozegrałem dwa mecze które były kalką. Cały mecz czyściutko prowadzę 2:0. 82 minuta pojawia się słupek, 3-4 minuty i disconnect. Czort, szukam kolejnego przeciwnika, moim oczom ukazał się dokladnie ten sam gracz ! Możecie mi nie wierzyć, ale znowu prowadzę 2:0 i znowu 80 minuta ( słupek, dziękuję, do widzenia) - Pierwsza miłość , pograne !! I nie obchodzi mnie, że nie zaliczało mi przegranej ale jak tu awansować jak takie cyrki się wyrabiają, gdzie w wyższych ligach trzeba te 7 meczy wygrać, żeby coś osiągnąć. Do tego zmarnowałem godzine, czasu, którą mogłem poświęcić na co inne. Nie docierają do mnie tezy, że jednym chodzi ok, a drudzy mają problemy, 4 lata grałem we Fife, przez ten czas miałem internet od 3 różnych dostawców, i przez te 4 lata nie miałem nawet połowy Disconnectów co u Konami. Dałem tym patałachom szansę, ale wyleczyli mnie na zawsze, bo czuję się jakbym grał na CX386 a nie na nowej generacji !! Ból jest taki, że konsole mam praktycznie po to, żeby grać w piłe , ONLINE !! Oszczędzić też teksty, żebym się nie podniecał :) Bo właśnie Konami na to człowiekowi nie pozwala !! Pozdrawiam, i pora zmienić wątek :))

<przytulanie> Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zastosowania R2, to według mnie jest to konieczne w zatrzymaniu szarżującego zawodnika. Oczywiście wszystko trzeba robić z wyczuciem, ale bez R2 się nie obejdzie. Przynajmniej ja inaczej nie potrafię.

 

A co do rozłączania meczów, to najczęściej taki delikwent przy niekorzystnym dla siebie wyniku uruchamia torrenty lub inne ustrojstwo, które maksymalnie zapycha łącze i stąd te disconnecty. Konami po części jest winne, że w żaden sposób tego nie zabezpieczyło, ale głównymi winowajcami są skretyniali gracze, nie umiejący przegrywać. Na to nie ma rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram to co napisał użytkownik Baczek867.

Tylko ci skretyniali gracze co powodują utrudnienia w grze online co prowadzi do rozłączenia meczu powodują,że nie chce się odpalać PES15.

Archaiczne i bardzo mozolne poruszanie się po menu oraz system wyszukiwania graczy , to odrzuca pomimo wielu plusów i doskonałego gameplayu.

Przecież tak jak wspomniano to jest nowa generacja, a ja czasem mam wrażenie,że na ps2 powiedzmy PeS5 jakoś szybciej chodzi gdy poruszamy się po głównym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Noo PS4 nie dało rady z 60 fps-ami w menu :D

Bez jaj w PES niechcący wejść w np opcje jest frustrujące, loadingi i lagi, noooo ale panowie! ten gameplay usprawiedliwia wiele :)

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio ciagle takie same bramki strzelam w tym pesie... One two i finezyjny z kazdej pozycji i brama. Nudzi mnie to juz :( Bomby z 30 metrow nie strzelilem ani jednej przez pare miesiecy mimo ze czesto probuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak potwierdza się teza, że nextgenowe konsole albo pojawiły się za szybko, albo na starcie były i są na straconej pozycji, ze względu na za słabe bebechy ;)

No chyba, że firmy nie ogarniają programowania gier, ale w to nie uwierzę, bo to po to zmienili architekturę na podobną do PC, żeby było łatwiej.

Wniosek jest jeden, cieszę się, że na razie powstrzymałem się od zmiany PS3 na PS4 :) A już chciałem to robić dla PESa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Słaby multi zabija każdą grę.

Ten nowy PES nie pasuje do nowej generacji.

 

Wyniki sprzedaży gry

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=pro+evolution+soccer+2015&publisher=&platform=&genre=&minSales=0&results=200

 

Dla porównania konkurencja:

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=fifa+15&publisher=&platform=&genre=&minSales=0&results=200

 

Oceńcie sami, skoro w dywizjach 9na10 gra Realem a co 3 rozłącza się gdy przegrywa. Zagranie paru meczy bez problemów wieczorem to rzecz nie możliwa.

Edytowane przez sisioro
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio ciagle takie same bramki strzelam w tym pesie... One two i finezyjny z kazdej pozycji i brama. Nudzi mnie to juz :sad: Bomby z 30 metrow nie strzelilem ani jednej przez pare miesiecy mimo ze czesto probuje

 

 

Dokładnie Torpeda, mam to samo klepka chodzi tu o wiele lepiej niż we fifie, one ,two drobna luka trójkąt- sam na sam, Finezja bramka, i tak wygląda większość bramek, nie ważne czy to 16 metr, czy 5, czy pod kątem czy na wprost . Włączyłem sobie wczoraj sezony we Fife dosłownie na 5 minut przed spaniem, chciałem sprawdzić, okazało się , że totalnie zapomniałem jak się w to gra :D, nie potrafiłem skeić akcji i zacząłem się zastanawiać czy jednak Fifa nie jest bardziej wymagająca, a poprostu ze względu na to, że grałem w nią 4 lata, byłem lekko znudzony, żadne one, two mi nie wychodziło, po pierwszej połowie wyłączyłem. Tempo gry jednak po kilku miesiącach z PES jest zabójcze, ale myślę, że to kwestia kilku dni, chociaż mogliby wkońcu je zmniejszyć.

Za to płynność jaka płynęła z rozgrywki to poprostu szok, po tych 2-3 miesiacach przerwy zapomniałem jak można fajnie i bez stresowo pograć w sieci ;)  Co ważne , nie wychodziły już kompletnie te rajdy z początku Fify 15, ze względu na które zdecydowałem się przesiąść na Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy malkontenci, którym nudzi się wygrywanie poprzez te same akcje niech zmienią grę i dział, a nie wylewają swoich smutków w kółko to samo.Ludzie nie pasuje nie grajcie...za przeproszeniem takie pierdol...i nabijanie daremnych postów. Od kilku stron w koło macieju nic tylko narzekanie i narzekanie.Wychodzi na to, że tymi zagraniami jesteście w 1szych dywizjach i zajmujecie wysokie lokaty skoro tak to do perfekcji opanowaliście...masakra

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ukazała się grafika z graczami z tego agenta uefa champion league stars :

https://www.facebook.com/PES/photos/a.387561359326.169936.280573964326/10152662422944327/?type=1&theater

 

Jakies pomysły jak to jutro może wyglądać? Niema żadnych graczy z 70 plus i innego szrotu. Oby same czarne tak jak w przypadku kodu na grę i zawodnik z team of the year. Chyba że dają ich do wypożyczenia na 10 meczy co było by słabe.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam nie ma konia, ronaldo i messiego czy ja slepy jestem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam nie ma konia, ronaldo i messiego czy ja slepy jestem?

no niema ale i tak nie pogardził bym żadnym z nich no może poza benderem nie wiem skąd tam ta sierota się znalazła. Najważniejsze że niema żadnych pobocznych graczy z overallem 70 plus jest więc szansa że to być może same czarne piłki będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to raczej oleje tego skauta i 200k wydam inaczej. Chce konoecznie kogos z tej trojki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to raczej oleje tego skauta i 200k wydam inaczej. Chce konoecznie kogos z tej trojki...

masz tyle nazbierane?  Nie chciałbyś silvy, aguero lub neymara. Najlepszy obrońca i 3 czy 4 najlepszy napastnik w grze i mega szybki neymar. Gdyby losowanie kosztowało normalne 10000 to według mnie najlepszy deal jaki można zrobić trafiając kogoś z tej trójki. Chyba że ich już masz w składzie to wtedy wiadomo że niema co sie w to pakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może będą same czarne i każdy będzie mieć możliwość jakiegoś jednego losowania? Ja już oczami wyobraźni widzę jak mi wpada Bender :)

 

edit: to ma kosztować 200 tyś gp?

Edytowane przez malyksg86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

edit: to ma kosztować 200 tyś gp?

Chyba nie. Mi się wydaje że torpeda ma tyle nazbierane i czeka na coś lepszego. Oby to nie było że będzie wybór na wypożyczenie na 10 meczy tych zawodników bo wtedy mega wtopa to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z drugiej strony jezeli to bedzie kosztowalo 10k i losowan bedzie do bolu, to pojutrze 3/4 grajacych bedzie mialo samych koksow.

 

Torpeda pożycz z 50k ;)

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu byl cynk na zagranicznych forach ze ma wyjsc agent toty, to sobie odlozylem. Nie wiem ile to bedzie kosztowac.

A co do nemmymara silvy i aguero to nie mam cisnienia na nich. Mam griezzmana hulka benzeme robbena falcao suareza i sporo innych zawodnikow. Moge wam pozniej pstryknac fote co tam mam jak chcecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAA skoro ty masz takich koksów to nie dziwię się że cię ta lista nie grzeje. Sam bym na ta listę splunął gdybym miał takich graczy u siebie w składzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd naciułać masę GP aby stać było na odnowe kontraktów jeśli w składzie mamy samych koksów za renewal 3000GP+ ?

Farmienie GP grając rezerwami z kompem to strata czasu.

Kupujecie coinsy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wałkowałem ten temat nieraz :d, nie ma innej opcji albo grasz z COM rezerwami, albo kupujesz coinsy, albo symulacje, ale to tez jest czasochłonne bo jednak musisz co 15 minut , szukać przeciwnika itd......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

czasochlonne? Ja mam ps4 obok kompa, robie sobie cos na kompie i co 20 min 2 x wciskam x i pkt leca. No dajcie spokoj :)

http://i.imgur.com/dsiNQoO.jpg

http://i.imgur.com/PHBTsMJ.jpg

http://i.imgur.com/fFFpdaa.jpg

http://i.imgur.com/5i7RVCm.jpg

http://i.imgur.com/9HNs1lc.jpg

To moje czeresniaki. Wrzucajcie swoje, chetnie popatrze co tam macie.

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Torpeda, ale jak ktos ma dziecko, żone i jeden TV, to niestety ale nie zajme lapka, TV, albo nie bede pilotem skakal miedzy Disney channel a HDMI ;), przez pół dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×