Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

czasochlonne? Ja mam ps4 obok kompa, robie sobie cos na kompie i co 20 min 2 x wciskam x i pkt leca..

 

Aż mi się przypomniały czasy gdy sam miałem 16-17 lat i w ten sposób leciały mi popołudnia "robiąc coś na kompie"

Teraz przy dwójce dzieci, absorbującej pracy i żonie [też absorbującej] jakoś tak niepoważne wydaje mi się siedzenie, robienie coś na kompie i wciskanie x co 20 minut.

 

W akcie desperacji może się złamię i pierwszy raz ulegne mikropłatnościom i wykupie pakiet, który pozwoli mi na mniej irytujące rozgrywki online w myClub.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Haha ja to nie mam co nawet wkleić. Dostałem thiago silvy z psg za kod z gry to moje wszystkie gwiazdy. Ja to bym chętnie od was odkupił ten szrot z overallem 80 gdyby była taka możliwość bo patrząc po waszych składach to tacy grajkowie jak mandzukic to nawet chyba na murawę nie wychodzą czy inny drogba, di natale czy diego costa. Ja to bym ich przytulił natychmiast jakby istniała taka możliwość. Jeśli jutro znowu zrobią jakiś przekręt z tymi agentami to nie wiem jak zdobędę przynajmniej w połowie takie składy jak wy. Na ps3 nie losowało mi w ogóle czarnych piłek. Na ps4 to jeszcze nie losowałem nic bo czekam do jutra tych agentów. Wtedy sprawdzę jak dalej będę mieć taką bryndzę w tych losowaniach to odpuszczam ten tryb.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Aż mi się przypomniały czasy gdy sam miałem 16-17 lat i w ten sposób leciały mi popołudnia "robiąc coś na kompie"

Teraz przy dwójce dzieci, absorbującej pracy i żonie [też absorbującej] jakoś tak niepoważne wydaje mi się siedzenie, robienie coś na kompie i wciskanie x co 20 minut.

 

W akcie desperacji może się złamię i pierwszy raz ulegne mikropłatnościom i wykupie pakiet, który pozwoli mi na mniej irytujące rozgrywki online w myClub.

 

Pozdrawiam :)

 

Siedizałem na L4 przez tydzien, to sobie klikałem. Generalnie gry sa malo powazne, wiec jak ktos aspiruje do bycia powaznym, to lepiej sprzedac konsole i siedziec w korpo po 12h dziennie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witajcie. Jestem nowy ale temat śledzę już z 2 tygodnie i tyle też gram w my cluba na ps4. Co mi się udało nazbierać: Muller, Toure, Tiote a w obronie mam Hangelanda, Vlaara i Ospina . Reszta to boroki po 75. Teraz poluję na jakąś typową 9 ( Falcao, Suarez itd). Grałem te turnieje z kompem liga angielska. Jednakże wkurwienie sięgło zenitu gdy męczyłem się godzinę po ty bo dostać Ward-Prowsa albo jakiegoś srebrnego dziada z ovr 73.

 

Ktoś mi może wytłumaczyć jak zdobywacie te Gp z kompem? Torpeda coś napisał że można je zdobywać klikajac x co 20 min. Ale to o co chodzi? Włączacie dywizje sim i gracie rezerwami czy jak?

 

I jakim cudem wy macie takie składy z Robbenem, Crem Ibrą. Macie na to jakieś cheaty czy jak? Bo ja przy próbie wylosowania dobrego napastnika dostaję Altidora z ovr 78...

Edytowane przez Cris876

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalasz symulacje online najgorszym skladem jaki masz. Jak komus skonczy sie kontrakt, to zwalniasz zawodnika i zatrudniasz nowego dziada. I to z grubsza tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś już sprawdzał dzisiaj co to agentem sypneli?kuźwa wczoraj za późno odpaliłem konsolę,bo nim nazbierałem kapuchy to Jorge Jesus mi spierdo...ehhh no nic może jutro lepszy trenejro się zamelduje hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Losowanie za 10 tyś lub 250 złota, agent zwie się "UEFA Champions League STARS week 1" szansa na czatną piłke to 57% i 43% na złotą, jeszcze nie losowałem ale teraz z racji wolnego czasu sobie pofarmie a potem się zobaczy co tam jest ciekawego.

 

edit: do zagrania online jest jeden mecz za który dają 5 tyś gp a z kompem są do zagrania 4 mecze i do zgarnięcie jeden top agent ale już pierwszy mecz zaczyna się na top playerze

Edytowane przez malyksg86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z nowego agenta w sześciu losowaniach [58% szansy na czarną] wylosowało

- Pepe

- Willian

- Carvajal

- Dante

- Prince Boateng

- Adrian Lopez

 

W miarę OK, ciekawe tylko jak ich teraz utrzymam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli można powiedzieć, że jakiś tam dobrych grajków daje.No nic trzeba upolować najpierw dobrego trenejro by te gwiazdy jakoś prowadził;-)dzisiaj konserwacja przed 18tą pamiętajcie o logowaniu by nie było potem narzekania, że wieczór bez grania będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem srebrnych.

Większość czarnych, reszta to złote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 losowanie i wpada srebrny insinho.. dramat

jak Ty to zrobiłeś, że masz srebrną?skoro malyksg86 mówił, że 57%czarna 43% złota?cuda chyba jakieś hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem się to była złota. Teraz wpadła czarna Helton. I tak o dupe rozbić bo miałem ospinę który lepiej mi podnosił TS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idzie jakoś się dowiedzieć jakie gwiazdy sa w tych czarnych piłkach bo jeśli rozumiem co tydzień będą inne? Pytam bo trafiłem budstubera z czarnej a nie było go w tych gwiazdach z tablicy co wczoraj wklejałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idzie jakoś się dowiedzieć jakie gwiazdy sa w tych czarnych piłkach bo jeśli rozumiem co tydzień będą inne? Pytam bo trafiłem budstubera z czarnej a nie było go w tych gwiazdach z tablicy co wczoraj wklejałem.

W linku powyżej masz to opisane. W tym tygodniu są piłkarze z meczów LM rozgrywanych 17 lutego, czyli zawodnicy Bayernu, Chelsea, Psg i Szachtara oraz LE z 19 lutego plus piłkarze z ToTY 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W linku powyżej masz to opisane. W tym tygodniu są piłkarze z meczów LM rozgrywanych 17 lutego, czyli zawodnicy Bayernu, Chelsea, Psg i Szachtara oraz LE z 19 lutego plus piłkarze z ToTY 2014.

O dziękuje za konkretne info. A piłkarze z Toty 2014 to którzy bo sa 2 tablice i w tych 2 są całkowicie różni zawodnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy byli wybrani do oficjalnej 11-ki roku UEFA, przynajmniej ja tak to rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś wyczytałem, że Guardiola z system 3-1-3-3 jest dostępny może ktoś to potwierdzić ?bo jak coś to lecę palić konsolę bo bardzo zbliżonym gram ustawieniem od początku myClub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak patrzę na powyższe składy, to myślę żeby, przewrócili drużyny all star do możliwości wyboru, co było kiedyś na psx. Nie było by potrzebay farmienia w myClyb. A sens ten sam.

Edytowane przez skaminski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś wyczytałem, że Guardiola z system 3-1-3-3 jest dostępny może ktoś to potwierdzić ?bo jak coś to lecę palić konsolę bo bardzo zbliżonym gram ustawieniem od początku myClub

Potwierdzam. Szkoda tylko, że ja mogę go wybrać tylko za coinsy i brakuje mi 200 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no nie żartuj, że za coinsy tylko ehhh no nic trzeba portfel uruchomić bo tj rzadkość o takiego trenejro zwłaszcza patrząc jaki ma overal wysoki

Tj jakaś masakra nie chce przyjąć mi karty ehhh nieprawidłowe dane ktoś coś wie czemu co i jak?jak w niedzielę doładowywałem konto i nie było problemu jak Coda kupowałem

Edytowane przez DaArCiO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem wszystkie konkurencje. Odłożyłem sobie 80000GP i niewytrzymałem - wydałem wczoraj wszystko na losowania i zero czarnej piłki :) Myślałem że ten agent z Champions League to będzie znowu lipa jak do tej pory, a tutaj ponad 50% szans na czarnulkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×