Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrałem wszystkie konkurencje. Odłożyłem sobie 80000GP i niewytrzymałem - wydałem wczoraj wszystko na losowania i zero czarnej piłki :) Myślałem że ten agent z Champions League to będzie znowu lipa jak do tej pory, a tutaj ponad 50% szans na czarnulkę :)

Aleś to spier....Przecież od chyba tygodnia pisałem tutaj że zbliża się jakiś agent uefy i że to nie będzie zwykły agent i niejest. Niemal 60 szansy na czarną piłkę to coś co się chyba szybko w pesie nie zdarzy. Ale jeśli jesteś bogaty to przelej kasę na coisy i losuj. ja od poczatku gdy to przeczytałem z tym agentem to zero zakupów tylko farmienie. Mama 40000 gp i 1010 złotych teraz się modlić o dobre losowania. Na razie budstuber wpadł co i tak na moje szczęście w tym trybie to jak manna z nieba. Na ps3 mój najlepszy obrońca to był ferrari z overallem 75 także wszystko powyżej 80 mnie cieszy niezmiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za tragedia. 7 losowań w tym jedno z coinsów i były 3 czarne. Khedira, który mi kompletnie nie pasuje, Shaqiri i tu spoko ale kiepsko podchodzi do managera oraz Remy.... Najbardziej to się cieszę ze złotej piłki gdzie był Bernard z Szachtara, idealnie się wpasowuje a tak liczyłem na jakiegoś środkowego obrońce :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co za tragedia. 7 losowań w tym jedno z coinsów i były 3 czarne. Khedira, który mi kompletnie nie pasuje, Shaqiri i tu spoko ale kiepsko podchodzi do managera oraz Remy.... Najbardziej to się cieszę ze złotej piłki gdzie był Bernard z Szachtara, idealnie się wpasowuje a tak liczyłem na jakiegoś środkowego obrońce :/

 

 

hehehe maly ja miałem tylko 10k na losowanie, więc aż jeden strzał, niestety nie mam czasu na farmienie, a skład nie pozwala mi odłożyć, więc machnąłem sobie raz a właściwie dałem córce, też potrzebowałem obrońce CB, żeby zdjąć najsłabsze ogniwo w drużynie czyli naszego Wasilewskiego i wpadł Dante ;) heheh więc można powiedzieć , że elegancko, jutro widzę dają 100 coinsów wieć będę miał na kolejne losowanie.

 

O czym pisze Katalończyk, które niby konkurencje można wygrać , żeby zgarnąć 80k ? przecież, ja mimo silnego składu , nawet nie łapie sie na ten master challenge vs com co jest 20k, bo musi byc team strenght 1450 , a ja mam 1400

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bomba. Wywalilem 200k. Najlepsi to Khedira, Motta, Isco, Ramires i Terry. Nikt z nich w sumie do takty nie pasi. Suuppeeeerrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurde Torpeda nie chce nic mówić ale wydaję mi się , ze nie ma sensu losować w jeden dzien takiej ilości, co jak co ale jak ma byc jakis skrypt na losowania to chyba taki zeby jedna po drugiej czarna nie wpadała, moze to tylko moje jazdy ale ja bym w pare chwil takiej ilosci GP nie poświecil . ;)

 

Nic, tylko brać kolejne L4 i jechana hehehe :D

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnych dostałem z 80% ale zal o nich wspominac. Jakies hernandezy, Samy, Remy i inne dziadostwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sypią ludzie na konami że słabych grajków wypluwa z tych agentów. Już wiadomo czemu niemal 60 % jest szansa na czarna piłkę. Do tego napastników prawie wcale nie wypluwa, jest mega przechył na obrońców i bramkarzy.

 

Stronka znowu się przydaje można zobaczyć jacy gracze są w danym tygodniu do wylosowania na górze wystarczy przestawić datę:

http://pesdb.net/pes2015/?top_agent=uefa-champions-league-stars-leg_1-week_1&liveupdate=0

 

Według mnie 2 i 4 tydzień są lepsi grajkowie do zgarnięcia.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Według mnie 2 i 4 tydzień są lepsi grajkowie do zgarnięcia.

Ja mocno nastawiam się na 2 tydzień,a narazie farma Orsona :) Teraz pozwoliłem sobie na 4 losowania i z czarnych piłek wpadli Bronek Ivanovic i Danilo z Porto.

 

 

 

O czym pisze Katalończyk, które niby konkurencje można wygrać , żeby zgarnąć 80k ? przecież, ja mimo silnego składu , nawet nie łapie sie na ten master challenge vs com co jest 20k, bo musi byc team strenght 1450 , a ja mam 1400

 

Te 80k miałem z farmienia leszczami Novice Cup - gram tylko pierwsze dwa mecze - szybko strzelam bramkę i wycofuję do bramkarza. Na poziomie trudności w tych meczach napastnik nie atakuje bramkarza i tak za mecz w moim przypadku wpada 1776 GP, a za pierwszą wygraną każdego dnia ponad 3000. Zazwyczaj robie to czytając książkę i od czasu do czasu biorę pada żeby strzelić bramkę :) Mozolne, ale nie jakoś bardzo absorbujące. Dodatkowa kasa jest ze sprzedazy tych leszczy, którymi grasz z kompem (250gp za łeb, jak trafisz z darmowego agenta gościa z ovealem ponad 70 to nawet więcej). Żeby naciułać 10k GP schodzi około 2 godzin.

 

Mam pytanie. Czy jeśli grajek ma strzałkę w dół, to czy będzie ją miał do następnego update-a w czwartek?

Edytowane przez katalonczyk9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrywalem 6;1. Chlop zlagowal mecz, dostalem 2 czerwone. Zaczalem przegrywac 6:7 i wylaczylem konsole. Moze wroce do tego gowna za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy w trybie Master League systematycznie wpada jakaś konkretna liczba GP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zagłebiałem się w temat ale logicznie myśląc to wydaje mi się, że pewnie są marne grosze, bo każdy by farmił w ML a zdobyte GP wykorzystywał w MyClub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, pewnie pytanie już było ale spytam... czym w MyClub rózni sie Division od Division (SIM) ??

 

Division grasz sam, a jak nazwa wskazuje Division (SIM), wyszukujesz przeciwnika, odkładasz pada i patrzysz jak grają, GP również wpada, wiara to wykorzystuje do zarabiania GP, jednak jak wystawiasz skład z samymi leszczami to praktycznie jesteś skazany na porażke a więc za 20 minut czekania dostajesz marne 650 GP ;) poprostu zwykła symulacja.

 

 

Wygrywalem 6;1. Chlop zlagowal mecz, dostalem 2 czerwone. Zaczalem przegrywac 6:7 i wylaczylem konsole. Moze wroce do tego gowna za rok.

 

Torpeda jak ja Cię rozumiem :biggrin: bardzo często mam to samo, wczoraj np. grałem trafiałem normalną wiare i mecze były płynne prawie jak offline, niestety te kur.....y bym powybijal, bo zabijają całą grę, to jest masakra Konami powinno być sasypane mailami na ten temat, może by wkońcu to ogarnęli. Nie wiem, ja jak nie wytrzymuje nerwowo, gram któryś mecz z rzędu i przegrywam wysoko, to nie kombinuje z jakimis lagami, tylko poprostu wyłaczam konsole i oddaję WO. Dzieci niestety nie brakuje :/

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zazwyczaj robie to czytając książkę

 

Respect :) Słyszałem dziś w radiu, że chyba połowa polaków nie przeczytała w 2014 żadnej. Przyznać się czy reszta z Was czyta :)

 

. Nie wiem, ja jak nie wytrzymuje nerwowo, gram któryś mecz z rzędu i przegrywam wysoko, to nie kombinuje z jakimis lagami, tylko poprostu wyłaczam konsole i oddaję WO. Dzieci niestety nie brakuje :/

 

Ja jak przegrywam wysoko to ZAWSZE gram do końca, choćby to było 0:5. Nie mam z tego meczu wiele przyjemności, ale z szacunku do drugiego gracza powinno się grać do końca. Nie jestem wymiataczem i na wygrane czasem muszę poczekać i wkurza mnie bardzo, jak wreszcie w jakimś meczu zaczyna mi iść, wygrywam np. 3:0 i koleś albo przestaje grać, albo wyłącza konsolę. Chcę mieć z tego satysfakcję i strzelić może kolejne bramy, a tu takie palanty się poddają.

 

Jeszcze o składach. Ciągle płaczecie jak to macie słabe składy, lub losuje Wam słabych lub nie pasujących do taktyki. Dzięki temu właśnie jest sens grać w ten tryb. Gdyby było inaczej każdy z Was miałby już dawno Messiego i CR7 i innych koksów i gra nie miała by sensu. Moja ofensywa to Ozil, Yilmaz i ostatni nabytek ze złotej piłki, świetny Adam Lallana i gra sprawia mi przyjemność. Jak kiedyś uda mi się wylosować kogoś z topu, bardzo bym chciał Lewego, to będę przeszczęśliwy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Respect :) Słyszałem dziś w radiu, że chyba połowa polaków nie przeczytała w 2014 żadnej. Przyznać się czy reszta z Was czyta :)

 

 

Ja jak przegrywam wysoko to ZAWSZE gram do końca, choćby to było 0:5. Nie mam z tego meczu wiele przyjemności, ale z szacunku do drugiego gracza powinno się grać do końca. Nie jestem wymiataczem i na wygrane czasem muszę poczekać i wkurza mnie bardzo, jak wreszcie w jakimś meczu zaczyna mi iść, wygrywam np. 3:0 i koleś albo przestaje grać, albo wyłącza konsolę. Chcę mieć z tego satysfakcję i strzelić może kolejne bramy, a tu takie palanty się poddają.

 

Jeszcze o składach. Ciągle płaczecie jak to macie słabe składy, lub losuje Wam słabych lub nie pasujących do taktyki. Dzięki temu właśnie jest sens grać w ten tryb. Gdyby było inaczej każdy z Was miałby już dawno Messiego i CR7 i innych koksów i gra nie miała by sensu. Moja ofensywa to Ozil, Yilmaz i ostatni nabytek ze złotej piłki, świetny Adam Lallana i gra sprawia mi przyjemność. Jak kiedyś uda mi się wylosować kogoś z topu, bardzo bym chciał Lewego, to będę przeszczęśliwy :)

 

 

Po pierwsze kolego to nie palancie :), wypraszam sobie, po drugie chyba nie trafiłes na konkretnych laggerów,  o jakim ty szacunku w grze piszesz ?  Czy ja gdzieś napisałem, że każdy przegrany mecz się rozłączam ? Przeczytaj uważnie , dopiero się odnoś. Napisałem wyraźnie , gdy przegrywam, a gram KTÓRYŚ MECZ !!,  z rzędu widząc, że jest 60-70 minuta, nie kombinuje Torrentami, tylko i tak z zamiarem, wyłączenia konsoli , oddaję WO, nie rób z Siebie takiego Świętojebliwego, mi jakoś nie przeszkadza jak ktoś przy wysokim moim prowadzeniu się rozłączy a mi zaliczy wygraną , robi to świadomie, nie chce się denerwować, nie wiem , może ma jakieś inne powody typu dziecko etc . . . Ważne , że nie kombinuje lagami, co gorsza nie robi akcji, że mnie rozłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalilem grę po 2-3 tygodniach to muszę przyznać że gra jest bardziej skillowa niż może się wydawać. I że prezentuje się gorzej niż mi się wcześniej wydawało. Póki się wygrywa to nie widzi się wielu minusów. Już chciałem to wyłączyć jak widzę te strzały z R2 i reakcję bramkarzy - makabra. Mimo wszystko pozytywnie patrzę w przyszłość serii, gra naprawdę robiła wrażenie bardzo dobrej, pewnie duża w tym wina nextgenowej wersji i fatalnej według mnie Fify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może wreszcie coś ruszy z tymi składami

dwa losowania z tego nowego Top agenta i dwie czarnule Martins Indi, Huntelaar może nie aż tak super ale wreszcie jest sens losowania ... Odpalam turniej vs Com patrzę pierwszy mecz PSG, myślę grubo, odrazu Top Player... Ale potem Szahtar, Bazylea w finale Schalke, poszło gładko

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fifie tryb kariery jest dla mnie denny, planuje zakupić PESa i powiedzcie mi jest jakiś tryb kariery? Czy mogę zacząć w niższej lidze i awansować co sezon wyżej, czy piłkarze się rozwijają, czy w ogóle im skill nie rośnie? Przyznam się że PESa chciałbym do grania offline :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie coś ruszy z tymi składami

dwa losowania z tego nowego Top agenta i dwie czarnule Martins Indi, Huntelaar może nie aż tak super ale wreszcie jest sens losowania ... Odpalam turniej vs Com patrzę pierwszy mecz PSG, myślę grubo, odrazu Top Player... Ale potem Szahtar, Bazylea w finale Schalke, poszło gładko

Miałem ten sam rozkład jazdy. Z Bazyleą ledwo wygrałem po karnych(grałem rezerwowoym skladem) natomiast schalke ojebalem 4-0:) Czy komuś udało się trafić z tego agenta dobrego napastnika? (cavani , benzema) gdyż tylko tyle brakuje mi do szczęścia a co losuję to albo pomocnik albo obronca albo bramkarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tryb dywizji grasz drużyną jaką chcesz zaczynasz od dwunastej no i pniesz się w górę aż do pierwszej ale to nic, jest tryb MyClub i tu zaczyna się zajawka. Zaczynasz randomowym składem, balasy bo 60 ovr i z czasem budujesz pakę za punkty i " monety", w trakcie losowań, choć mówię odrazu, że nie jest łatwo i nie raz się wkurzysz to fun jest ostry. Reasumując gra jest warta zakupu, bo jest to najlepsza część od Pesa 6. Najważniejsze, że po zagraniu meczu uruchamia się syndrom " jeszcze jeden" a to najlepiej świadczy o grze to tak w skrócie.

Miałem ten sam rozkład jazdy. Z Bazyleą ledwo wygrałem po karnych(grałem rezerwowoym skladem) natomiast schalke ojebalem 4-0:) Czy komuś udało się trafić z tego agenta dobrego napastnika? (cavani , benzema) gdyż tylko tyle brakuje mi do szczęścia a co losuję to albo pomocnik albo obronca albo bramkarz

Wylosowałem w drugim losowaniu Huntelaara-84 ovr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten myclub jest tylko online czy też offline? Bo pamiętam kiedyś miałem PES4 i wielką frajdę mi sprawiało, że zaczynałem w jakiejś dywizji D z randomowym składem i potem było tylko lepiej :) Bo co do online to jednak fifa, ale fifa offline leży, dlatego zastanawiam się czy warto brać pesa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mozesz grac online, mozesz grac offline. Nie jest to jednak zbyt rozbudowany tryb... Do offline to bardziej polecałbym master ligę.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W samym trybie MyClub możesz grać i offline ( tzn z kompem bo i tak musisz być połączony z siecią aby grać w ten tryb ) i online jest w co grać co tydzień są nowe turnieje.

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×