Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

  

Oceniam na podstawie tego co mozna wyczytac w opisach meczow i dyskusjach uczestnikow. I nigdzie nie pisalem o dzieciarstwie tylko o dresiarstwie, takze czytaj uwazniej. Bronic kolezkow nie musisz. Gdyby byli nieskazitelni, to nikt by sie ich nie czepial. Zapros wiecej chlopakow do obrony swietego portalu, bo 3 to za mało na mnie :)

PS. drako - twoj post byl tak glupi, ze pozostawie go bez komentarza. Trzymaj sie ramy.

Tu nie chodzi czy ich bronie czy nie. Po prostu dziwie się że wszystkich z pes.com.pl wrzucasz do jednego worka a wątpię, że wszystkich znasz prawda??  W sumie ta dyskusja nie ma sensu.

P.S. Na Ciebie podejrzewam, że trzech to już za dużo. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A do jakiego wora mam wrzucac? skoro ci zanizajacy poziom nie sa zbanowani i maja sie dobrze, to wybacz misiu ale mimo ze liga kiedys byla fajna, teraz ma slabiutka reputacje.

PS. tak cie to boli, ze probujesz mnie obrazic a ja o tobie ani slowa nie powiedzialem. To tez swiadczy o tobie :)

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trafił ktoś jakiegoś koksa z tego nowego agenta?

Niema nic. Przewijają się ciągle ci sami zawodnicy czyli khedira, cahil, dante, budstuber ramires itd. Wszystko defensywni zawodnicy mało ze szpicy. Zapewne rzucili jednego ronaldo jednego messiego cavaniego i ibrę a reszta to grajki defensywni. Już wiadomo czemu taka szansa na czarną bo w nich nic niema interesującego.  

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z pierwszego Huntelaara trafiłem i tyle... Ale wolę z tego losować, padają znani gracze, jakoś normalnie i wyglądają i poruszają się po boisku niż kolesie o jednej twarzy z wylosowania złotej

z tych podstawowych agentów.

Może przez miesiąc jakiś koks się trafi.

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zagralem turniej i zarobiłem mamone. Wylosowalem zlotego Freia. Wczoraj na 3 losowania mialem Remy, Reina i Hoger. Nic ciekawego. Napastnika jak nie miałem tak nie mam. Nadal musi jako cf koksic muller. Natomiast bramkarzy to mam juz 3. Ospina, Helton i Reina,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torpedoem  - słabiutką reputację ? chyba tylko u ciebie .  Co sezon pełne 4 ligi na ps4 i dwie na ps3  , konkurencja daleko w tyle i oddala się cały czas , chyba że ty znasz jakąś o której nie wiem (chodzi oczywiście o Polskę ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie śledzę tematu, kiedy zaczyna się jakaś liga PES? wiem, że już pewnie jakiś drugi sezon ale chętnie bym zagrał z kimś na poziomie fair play, nie laggerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siwy za jakieś dwa tygodniu skończy się II sezon na pes.com.pl

Warto zagrać. Na PS4 tak jak kolega pisał, są 4 ligi po 20 osób. 

Także fajna zabawa piąć się w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na PS3 jest też pewnie. Pokrótce jak się wbić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Torpedoem. W sumie zastanawiam się czego szukasz na pssite? Przecież tu także dyskusje są często gorące o czym świadczą m.in. Twoje wypowiedzi i wielu innych osób (niekoniecznie tylko w tym temacie). W sumie idąc twoim tokiem myślenia mógłbym stwierdzić, że ten portal ma także słabą reputację ;) (co oczywiście prawdą nie jest). Oceniasz stronę przez pryzmat kilku osób, które dla Ciebie są odzwierciedleniem schamienia 120 graczy. Naucz się jednej rzeczy, człowiek to nie komputer, charaktery są różne. I póki widzę szansę na poprawę to nawet Ci przekraczający pewne dozwolone granice mogą uczestniczyć w rozgrywkach. Bany daję w ostateczności. Ale pisanie o kiepskiej reputacji a tym bardziej o dresiarstwie jest faktycznie żenujące i głupie, jest obrazą dla tych 120 osób, które codziennie zaglądają na portal z "miłości" (czy jak to nazwiesz) do pesa. Wygrywają = cieszą się, przegrywają =wściekają się itd. Normalna rzecz.

Edytowane przez merio
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do jakiego wora mam wrzucac? skoro ci zanizajacy poziom nie sa zbanowani i maja sie dobrze, to wybacz misiu ale mimo ze liga kiedys byla fajna, teraz ma slabiutka reputacje.

PS. tak cie to boli, ze probujesz mnie obrazic a ja o tobie ani slowa nie powiedzialem. To tez swiadczy o tobie :)

Jak bym chciał Ciebie obrazić to już bym dawno to zrobił ale nie będę zniżał się do Twojego poziomu. Jak piszesz o pes.com.pl to również piszesz o mnie kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ekipą MyClub to raczej się nie da grać. 

 

 

Da się. Trzeba zrobić sejwa w myclub i potem we friendly lobby wybrać drużynę, na samym końcu jest edit data czy jakoś tak. 

 

Mam pytanie o tactical fit with manager poszczególnych graczy. Jeżeli większość mojego podstawowego składu ma 96-99, a chcę wprowadzić nowego zawodnika, tzn ograć go by wzrósł mu poziom, a on ma jak na razie ok. 50, to oczywiście team spirit całego składu spada z np. 95 na 90. Czy to oznacza, że cały skład gra gorzej niż swoje max możliwości czy tylko ten nowy zawodnik gra gorzej, a reszta dobrze? Nie jestem pewien, ale wydaje mi się,  że raczej ten drugi wariant, bo mam nowego koksa, z danych wyraźnie lepszego od innych moich graczy, a w grze jakoś tego nie widać.

 

Ktoś wie?

Edytowane przez GrandeBombik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torpedoem. W sumie zastanawiam się czego szukasz na pssite? Przecież tu także dyskusje są często gorące o czym świadczą m.in. Twoje wypowiedzi i wielu innych osób (niekoniecznie tylko w tym temacie). W sumie idąc twoim tokiem myślenia mógłbym stwierdzić, że ten portal ma także słabą reputację ;) (co oczywiście prawdą nie jest). Oceniasz stronę przez pryzmat kilku osób, które dla Ciebie są odzwierciedleniem schamienia 120 graczy. Naucz się jednej rzeczy, człowiek to nie komputer, charaktery są różne. I póki widzę szansę na poprawę to nawet Ci przekraczający pewne dozwolone granice mogą uczestniczyć w rozgrywkach. Bany daję w ostateczności. Ale pisanie o kiepskiej reputacji a tym bardziej o dresiarstwie jest faktycznie żenujące i głupie, jest obrazą dla tych 120 osób, które codziennie zaglądają na portal z "miłości" (czy jak to nazwiesz) do pesa. Wygrywają = cieszą się, przegrywają =wściekają się itd. Normalna rzecz.

Merio mnie tam wyzywali przez kilka stron, bez jakiejkolwiek reakcji kogos z gory. Jeden nawet mi grozil lisciem, inny pisal prywatne wiadomosci z wyzwiskami, co zamiescilem na stronie. Takze ciężko sie nie zgodzić, ze kiedys bylo lepiej. Chamstwa narobilo sie sporo. Ja swiety nie jestem ale nie zdarzylo mi sie bym kogos pierwszy wyzywal, takze rozumiem zdanie o dresiarstwie. serio jak chodzi o klimat, to kiedys bylo duzo przyjemniej. Ja co prawda mam porownanie z czasem polaczenia fify z pesem ale za pancerka takie cuda sie nie dzialy. Jak soe wyzywalem z pilikiem to z miejsca dostalismy po banie i szybko bylismy sprowadzani na ziemie.

Z reszta wtedy bylem mlodszy i glupszy.

W lidze przestalem grac miedzy innymi z tego powodu - szkoda tracic czas na ludzi, ktorzy po meczu beda Cie wyzywac. Za stary juz jestem na to. Super, ze gra sporo osob ale ilosc nie przeklada sie na jakosc co zostalo juz dawno udowodnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Te osoby zostały zdegradowane do najniższych lig z warunkowym dopuszczeniem do ligi. I do dnia dzisiejszego skarg na te osoby nie ma ;) Więc do parteru można sprowadzać nie tylko banem. Co do Twojej starości to jeszcze młodzik jesteś... Ja z banów rzucanych na hurraaa wyrosłem.

 

No i dla rozeznania z czego wynikają opinie Torpedoema czy Matinxa, obu czy jednej osoby ;)

http://pes.com.pl/showthread.php?t=67697

 

http://pes.com.pl/showthread.php?t=67694

 

http://pes.com.pl/showthread.php?t=67998

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda, bo człowiek się przyzwyczaił do Swoich chłopaków, :biggrin:, ok widzę ID też masz takie samo więc odezwę sie jakoś na PS dodasz do znajomych i się zgadamy . Bo umnie też loteria, jak mam chwile to odpalam  PS4.

 

 

Z tego co mi sie wydaje to da się grac ekipa z MYclub :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Torpedoem. W sumie zastanawiam się czego szukasz na pssite? Przecież tu także dyskusje są często gorące o czym świadczą m.in. Twoje wypowiedzi i wielu innych osób (niekoniecznie tylko w tym temacie). W sumie idąc twoim tokiem myślenia mógłbym stwierdzić, że ten portal ma także słabą reputację ;) (co oczywiście prawdą nie jest). Oceniasz stronę przez pryzmat kilku osób, które dla Ciebie są odzwierciedleniem schamienia 120 graczy. Naucz się jednej rzeczy, człowiek to nie komputer, charaktery są różne. I póki widzę szansę na poprawę to nawet Ci przekraczający pewne dozwolone granice mogą uczestniczyć w rozgrywkach. Bany daję w ostateczności. Ale pisanie o kiepskiej reputacji a tym bardziej o dresiarstwie jest faktycznie żenujące i głupie, jest obrazą dla tych 120 osób, które codziennie zaglądają na portal z "miłości" (czy jak to nazwiesz) do pesa. Wygrywają = cieszą się, przegrywają =wściekają się itd. Normalna rzecz.

Mero zapomniales, a prosilem

http://i.imgur.com/R14HLbK.jpg

bylo jeszcze kilka innych wiadomosci na psn i gg ale nie chcialo mi sie juz w to bawic.

z reszta obstawiaM, ze malo kogo to obchodzi w tym temacie takze eot :)

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zapomniałem o tym. Ta osoba została zdegradowana niżej za swoje zachowanie, dopuszczona warunkowo do kolejnego sezonu i do dnia dzisiejszego zachowuje się dobrze. Wyraźnie napisał powód dlaczego tak się zachował i ja to przyjąłem do wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie nie gram w żadnej lidze, ale to co piszecie jest śmieszne.Ok mogę przegrywać, ale żeby kogoś obrażać.Szczerze gdybym grał z kimś kto kosi to bym się cieszył bo by się boractwo wykartkowało, a nie chciałoby mi się logować na forum i użalać jak to mnie kosił. Chce to niech kosi jego sprawa, a inna rzecz niektórzy nie grają for fun lecz o złote batki:-D Ja to nazywam tak...niektórzy nie rozumieją co tj Playstation i do tego nie dorośli;-P

Edytowane przez DaArCiO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Admin musi odwiedzić ten temat bo syf się robi. CWIR przybywaj :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniec już tej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu a mi się właśnie udało awansować do 1 dywizji. 

Wkurza mnie to, że nie ma żadnego managera 4-4-2 bez skrzydłowych i chyba już nie będzie. Muszę grać taktyką której nie lubię i strasznie się męczę w meczach z drużynami z wysokim TS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arboos, jakie wymagania punktowe do utrzymania się w D1 ? :)

 

Mi szybko wygasło podniecenie po wylosowaniu kilku koksów z nowego agenta.

RAZ - TS drastycznie spadł, nawet po poustawianiu ich pod konkretne pozycje. Przy TS 70 taki K.P.Boateng nie potrafi odegrać z pierwszej. Pepe przegrywa pojedynki główkowe...

Zmieniłem skład na starą zgraną ekipę TS 92 i średniaki ovr 75-80 + niezawodny w obronie Ramos WYMIATAJĄ na boisku !!

DWA - utrzymanie składu najeżonego koksami to stały brak GP, a nie mam zamiaru kupować coinsów.

 

Już definitywnie przestaję jarać się czarnymi piłkami.

Grunt to dobrać pasujący do taktyki w miarę przyzwoity skład i wywindować troszkę TS - gra się bardzo przyjemnie i teraz każdy mecz to ZAWSZE szansa na zwycięstwo.

Z potykającymi się o własne nogi gwiazdami to inna gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe pamiętam , bo zagrałem tylko jeden mecz po awansie. 

Teraz sprawdziłem i 23 pkt do utrzymania. Czyli praktycznie trzeba 8 meczy wygrać, albo 7 i 2 remisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z powrotem w dywizje no i faktycznie to co tu powiedziano wcześniej o grze online niestety muszę potwierdzić. Lagerzy, cheaterzy czy jak to nazwać są już dosyć powszechni. Trochę słabo jak człowiek znajdzie wieczorem 2h na granie i mu co drugi mecz jak wygrywa zaczyna lagować albo rozłącza. Już bym zdążył ze 2 razy awansować, a tak nic do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak Wam zalicza porazki z lagerami. Ja jeszcze nie mialem sytuacji ze przegralem bo ktos sie rozlaczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×