Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

czy w my club był kiedykolwiek dostępny manager 4-3-3 (atak SS-CF-SS) czy wszyscy managerowie preferują LWF-CF-RWF? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że jestem wielkim fanem PESA od serii ISS na psx, to ten pes jest strasznie irytujący, czasem w online jak z kimś gram to w czasie akcji moi zawodnicy stoją w oboronie i sie patrza jak pada bramka..., w żadnej edycji PESA takich jaj nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za błazny ,6 division online i cały czas przeciwko Bayer,PSG,Argentyna!

Jak ja mam ustakac 3000pkt:(powinni Zrobic jakis limit drużyn do kazdej division.

musisz wygrywać słabszym zespołem , da sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to wiem ale nie jest łatwi jak gram Sampdoria (604) przeciwko top team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom innej drogi niema, trzeba sie napocić ale jest to do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Challenge z COM rozegrany, jest jednak darmowy agent za wygrana, jedynie online challenge juz nie ma. Także jedno, jedyne losowanko miałem i wpadł Mascherano. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w my club był kiedykolwiek dostępny manager 4-3-3 (atak SS-CF-SS) czy wszyscy managerowie preferują LWF-CF-RWF? 

Nie ma i to jest nieporozumienie, że jest może tylko z 5-6 ustawień. P A R A N O J A !!! Konami to jest jednak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Challenge z COM rozegrany, jest jednak darmowy agent za wygrana, jedynie online challenge juz nie ma. Także jedno, jedyne losowanko miałem i wpadł Mascherano. :)

To kolego wiadomo, że jest agent, tylko wcześniej było tak, że jak nawet któryś raz z kolei wygrywałeś turniej to za każdym razem był ten agent.....

P. S po co te staty losowania i 70 % czarna jak i tak częściej wpada złota! Jest to mega irytujące!

Nie ma i to jest nieporozumienie, że jest może tylko z 5-6 ustawień. P A R A N O J A !!! Konami to jest jednak....

No bo wiadomo jak skosy znają się na piłce?! Czy oni nie czytają forów?! Przecież pierwszego lepszego z tego forum by wzięli i by ogarnął takie banalne sprawy. Niech kitajce zajmą się programowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kolego wiadomo, że jest agent, tylko wcześniej było tak, że jak nawet któryś raz z kolei wygrywałeś turniej to za każdym razem był ten agent.....

P. S po co te staty losowania i 70 % czarna jak i tak częściej wpada złota! Jest to mega irytujące!

No bo wiadomo jak skosy znają się na piłce?! Czy oni nie czytają forów?! Przecież pierwszego lepszego z tego forum by wzięli i by ogarnął takie banalne sprawy. Niech kitajce zajmą się programowaniem.

Co ty gadasz Siwy, ja tam tylko raz zawsze miałem agenta za pierwsza wygranną potem juz nie było , przynajmniej w online challenge tak było nie wiem jak z COM. Chodzi mi o to, że usunęli agenta za wygrany challenge online a dali 5k GP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o Com

Co raz bardziej pazerne te Konami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh a ja sie kierowałem zawsze tym , że skoro online jest tylko 1 Agent do wygrania, to myślałem ,że z COM tez i nigdy drugi raz nie podchodziłem, lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh a ja sie kierowałem zawsze tym , że skoro online jest tylko 1 Agent do wygrania, to myślałem ,że z COM tez i nigdy drugi raz nie podchodziłem, lipa.

Też za późno się dowiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadli ostatnio isco, quaresma, farfan, xavi, terry, m.suarez, mertersacker, marcelo, maxwell, morata, lavezzi, verratti oraz reina. nie wszystkich udało się zmieścić w pierwszym składzie a team spirit spadł do 72. mimo tego kilka zwycięstw z rzędu także nie ma co gadać że to głownie od tego wyniki zależą. faktycznie lepiej się gra z wysokim ts gdy ma się graczy z niskim overalem ale teraz już tak tego nie odczuwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadli ostatnio isco, quaresma, farfan, xavi, terry, m.suarez, mertersacker, marcelo, maxwell, morata, lavezzi, verratti oraz reina. nie wszystkich udało się zmieścić w pierwszym składzie a team spirit spadł do 72. mimo tego kilka zwycięstw z rzędu także nie ma co gadać że to głownie od tego wyniki zależą. faktycznie lepiej się gra z wysokim ts gdy ma się graczy z niskim overalem ale teraz już tak tego nie odczuwam

Losowałeś z tego special agenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wpadł Theo Walcott ze speedem 100 :) 

Overall ma niski , ale na pewno zrobi robotę. Jeszcze go nie testowałem.  

Cholera, ja chcę moje 4-4-2 to sobie meczu nie przegram ;)

 

A co do tych co płaczą, że nie mogą wyrobić na kontrakty to niech się zastanowią nad sobą. Jak się chce mieć drużynę All-Star to nie dziwota. Bardzo dobrze jest to rozwiązane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wpadł Theo Walcott ze speedem 100 :)

Overall ma niski , ale na pewno zrobi robotę. Jeszcze go nie testowałem.

Cholera, ja chcę moje 4-4-2 to sobie meczu nie przegram ;)

A co do tych co płaczą, że nie mogą wyrobić na kontrakty to niech się zastanowią nad sobą. Jak się chce mieć drużynę All-Star to nie dziwota. Bardzo dobrze jest to rozwiązane...

Też bym chciał Walcott 'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze special agenta losowałem. mam jeszcze prawie 80 tysięcy ale już nie losuję, zostawię na kontrakty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wpadł Theo Walcott ze speedem 100 :)

Overall ma niski , ale na pewno zrobi robotę. Jeszcze go nie testowałem.  

Cholera, ja chcę moje 4-4-2 to sobie meczu nie przegram ;)

 

A co do tych co płaczą, że nie mogą wyrobić na kontrakty to niech się zastanowią nad sobą. Jak się chce mieć drużynę All-Star to nie dziwota. Bardzo dobrze jest to rozwiązane...

Ja mam dwóch trenerów z formacją 4-2-2 (4-2-2-2) bo chyba  o tą Ci chodzi.

 

4 obrońców, 2-pomocników środkowych CMF, 2-pomocników skrzydłowych RMF i LMF i dwóch napastników CF  i SS. Można jeszcze edytować pozycję i zamiast 2 CMF jednego wysunąć podwiesić pod napastników jako AMF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwóch trenerów z formacją 4-2-2 (4-2-2-2) bo chyba  o tą Ci chodzi.

 

4 obrońców, 2-pomocników środkowych CMF, 2-pomocników skrzydłowych RMF i LMF i dwóch napastników CF  i SS. Można jeszcze edytować pozycję i zamiast 2 CMF jednego wysunąć podwiesić pod napastników jako AMF.

 

Moim zdaniem to jest najlepsza taktyka w tym PESie (przy założeniu że obrońcy nie grają na spalone). Fajnie się wszystko w tej taktyce balansuje. Zupełnie nie idzie mi za to przy taktyce 4-3-3, którą grałem praktycznie we wszystkie poprzednie odsłony PESa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest najlepsza taktyka w tym PESie (przy założeniu że obrońcy nie grają na spalone). Fajnie się wszystko w tej taktyce balansuje. Zupełnie nie idzie mi za to przy taktyce 4-3-3, którą grałem praktycznie we wszystkie poprzednie odsłony PESa

Masz rację. Ja akurat zawsze w pes grałem 4-2-2 ale w tej wersji jedna z najlepszych taktyk. Do tego dobre ustawienie team instructions i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uznaje bocznych pomocników i chciałem 442 ale ze środkowymi pomocnikami. 

2 amf i 2 dmf albo 4 cmf 

A takiej nie ma !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W my club tez mozna ustawic jakis team instr.? Bo ja oprocz krycia indywidualnego lub pulapki offsajdowej nie widzialem innych opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uznaje bocznych pomocników i chciałem 442 ale ze środkowymi pomocnikami. 

2 amf i 2 dmf albo 4 cmf 

A takiej nie ma !

Taktyk niema dużo. Niema także tej 442 gdzie jest dm, 2 cmf i jeden amf.

 

Januszp85 a to gdzie jest ta taktyka gdzie z cmf można zrobić amf? bo nigdy na takie coś się nie natknąłem i zaintrygowałeś mnie tym że takie coś istnieje. Byłem pewny ze pozycje są sztywnie przypisane i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadłem z 1 dywizji a zaraz spadnę z drugiej... 

Zacząłem kombinować z różnymi ustawieniami i managerami i efekty są opłakane. Męczę się nawet z leszczami z 11 dywizji.

Co to się dzieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×