Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się tam MyClub podoba, jak występuje chwila zwątpienia to czytam dwie ostatnie strony o fucie i już mi lepiej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ten PES kopie to zadach jak się gra max 4* drużynami, co jest optymalnym rozwiązaniem. A szkoda, że znowu zrobili bandę przepasieńców, których się nie da powstrzymać...

Ale gimbusy mają się z czego cieszyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

awsze tak bylo. Od babangidy i carlosa w ataku do ronaldo i ibry. Sporo czasu minelo a problem ten sam ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To ja też dorzucę swoje 3 grosze. MyClub już mnie znudził więc gram sobie competition  Legią albo jak jest competition Państwami to Polską.

Mojego ulubionego trybu nie ma czyli 2vs2 z jednej konsoli. Wręcz uwielbiałem ten tryb. Jak był czas to przysiadałem z kolega do tego piwko i łupaliśmy przez kilka godzin i nigdy się nie znudziło. Najlepsze mecze były jak się lało gości, którzy grali Barcą albo RM. Piękne czasy ale nawet to wyrzucili ;/.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 lol ... ale konami ma gest... cos tam zawalili przy losowaniach.. nie dodali Zlatana chyba i wracaja GP i coinsy za losowania z tego tygodnia...

 

260 000 GP mi dali :-).... mozna po nich jechac ale ten gest maja dobry ... nie wiem co z tym zrobic teraz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dostałem 50000 i 500 złotych monet. Jakieś to śmieszne jak nie dodali zlatana. Przecież lud by się nawet nie dowiedział że go nie dali. dziwne. 

 

Bogitox dał mi swój kod któy otrzymał do pesa na myClub. Po wpisaniu go wyskoczyło mi tylko VOUCHER ONLY. W myClubie nic nie dostałem. Czy ktoś wie o co chodzi. Chyba że chodzi o to że kazdy kod jest przypisany do jednej konsoli że tylko raz można go użyć ale chciałbym sie upewnić ktoś może wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to coś jest chyba jednak nie hallo, bo ja też losowałem w sumie ze 4-5 razy i nie dostałem ani grosza zwrotu ;) złodzieje !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, dziwna sprawa ale miałeś to odrazu na konto czy w INBOX ? bo ja nie mam niestety nigdzie, może Konami uznało, że skoro mam Ibre to nie mogłem go i tak wylosować ;)  coś tak mi się wydaje :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to leje już na te ich GP, mam odłożone 36 000 na kontrakty mi spokojnie starczy, chyba ,że będę wszystko przegrywał. Skład mam już elegancki TS 95, więc nawet jak mam wylosować kogoś trochę lepszego i znowu TS ma mi spaść np. do 90 to dziękuję , zostanę przy tym co mam ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baczek, wychodzę z takiego samego założenia.

Chyba przyatakuję Master League.

Ogrywa ktoś ten tryb?

Z tego co widzę, to masa trofeów w ML wpada.

Zdobył ktoś pucharek Man of the match w Competition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet nie wiem, jakie są puchary do zdobycia :) Nigdy nie zwracałem na to uwagi. A co do master league - mi w dzisiejszych czasach juz sie nie chce grac w nic na singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja przez dłuższy czas grałem w dywizjach z wielką chęcią dążenia do awansu do 1 dywizji. A jak wiadomo, to już trzeba zdobyć 5000 pkt żeby awansować - czyli trzeba grać słabymi drużynami albo , tak jak w moim przypadku , wygrać 10/10 meczów grając Polską. Nie jest to wcale łatwe, skoro 80-90 % gra Realem,Barcą,Psg czy MU. No ale udało mi się awansować... no i co potem ?

Zeby się utrzymać trzeba również szarpać się słabiakami przeciwko najsilniejszym drużynom - czekanie na kogoś z 1-2 dywizji jest niestety czasowo nieefektywne - czasem przez pół godziny nikogo nie mogłem znaleźć. Czyli zostało mi zaznaczenie WSZYSTKIE DYWIZJE i wtedy 30 sekund czekam na przeciwnika. Ale prawie zawsze z Realem czy Barcą/PSG/MU itd.  A wtedy wiadomo że są większe nerwy i frustracja zamiast przyjemności i radochy z gry.

Więc teraz siedzę w 4 dywizji i gram 2-3 meczy Polską a resztę kim tylko mam chęć - 3000 punktów idzie zrobić bez problemu ale przynajmniej mam więcej  frajdy podczas gry, Na luzie wygrywam 8-9 spotkań i dobijam powoli do ratingu 1000 :) My Club nawet nie tykam , wolę pograć kilka meczyków na luzie co by się odstresować i bez napinania spędzić trochę czasu przed konsolą.

Edytowane przez ptysiub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I między innymi przez takich baranów mikropłatności nie znikną :/

 

czemu baranow? Jak ktos ma kupe siana i nie ma ochoty farmic durnych gp, a chce pograc swoja druzyna, to jest to dla mnie calkiem zrozumiale. Sam bym tak robił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo się godzą na to co zaserwowało Konami w dodatku to że pokręcisz piłeczką za zakupione coinsy nie ma żadnego znaczenia czy Ci wpadnie Messi czy nie. To jest gra, wystarczy, że raz ją kupie i nie mam zamiaru dopłacać do interesu. Zobacz sobie jaka patologia się zrobiła w fucie przez te mikropłatności. Wyjątkiem może być dobre fabularne dlc jakie daje R* czy Left Behind do TLoU ewentualnie paczki z mapami do FPS-ów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tylko 40tys GP

Zakupiłem nowego managera i już widzę postępy w taktyce. Na razie się jeszcze męczę , bo TS spadł do 78

Daje ostatnią szansę MyClub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fucie nie ma patologii przez mikroplatnosci, tylko przez glitche na ps3.

A co do tych platnosci, to szanuje Twoje zdanie ale rozumiem tez ludzi, ktorzy chca sobie pobiegac messim ale nie maja dosc czasu, by na niego uzbierac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W fucie nie ma patologii przez mikroplatnosci, tylko przez glitche na ps3.A co do tych platnosci, to szanuje Twoje zdanie ale rozumiem tez ludzi, ktorzy chca sobie pobiegac messim ale nie maja dosc czasu, by na niego uzbierac.

Tylko akurat w MyClub możesz wydać 1000zl na coinsy a Messim i tak możesz nie pobiegać. Co do futa to właśnie przez mikroplatnosci i autobayery żeby takiego Messiego kupić za swoje, zwyczajnie nie ma szans. Edytowane przez malyksg86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny turniejek pojawił się w MyClub, dla tych z dywizji 1-3, kosmiczne nagrody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie spadlem do 4 div.

Chcialbym tylko jednej zmiany w MyClub.

Zeby sile druzyny liczylo na podstawie pierwszej 11 bez rezerw. Nie byloby patologii ze ludzie maja 3 lvl i samych All Star w druzynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinatorzy skorzystali. Pewnie, że siła drużyny powinna liczyć się z pierwszej 11 tylko.

Koledzy czy to lipa jest duża jak online courtesy spadło mi na "B"?

Muszę dziś zadzwonić do tych lewatyw z Orange.

P. S Czy da się" odrobić "ten level?

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×