Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

 

Fajny turniejek pojawił się w MyClub, dla tych z dywizji 1-3, kosmiczne nagrody

 

co za turniej? W competition nic nie widze a online challange nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

co za turniej? W competition nic nie widze a online challange nie dziala

Wczoraj był w competition za wygranie 100k chyba, już nie pamiętam ale nawet jakbyś nie awansował chyba dalej, w sumie za samo uczestnictwo coś koło 30 k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czy mnie się wydaje czy czasem obrońcy jak by dziwnie reagowali na ręczna zmianę (prawa galka)? mam mecze, że zmiana jest płynna i jestem wstanie bezproblemowo pokryć wychodzącego napastnika.

Ale czasem mam mecz, że działa to źle tzn przełączam prawą gałka aby przykryć wychodzącego napastnika a mój obrońca na chwilkę się zatrzymuje tak jakby na ułamek sekundy i znów biegnie, ale wtedy napastnik przeciwnika juz jest 1v1 z bramkarzem bez szans na to aby go dogonić :/

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinatorzy skorzystali. Pewnie, że siła drużyny powinna liczyć się z pierwszej 11 tylko.

Koledzy czy to lipa jest duża jak online courtesy spadło mi na "B"?

Muszę dziś zadzwonić do tych lewatyw z Orange.

P. S Czy da się" odrobić "ten level?

 

Ja miałem już kilka razy na B, lipa jest jedynie taka, że dłużej mi szukało przeciwnika, druga sprawa, znajdywało mi przeważnie również z B lub C co za tym idzie połączenie bylo o wiele gorsze, więcej lagów i rozłączeń ale jak Cie nie będzie rozłączać ro raz , dwa odrobisz znowu do A.

 

A ja coraz częściej mam mecze z kolesiami, którzy używają, zmiany na zawodnika, który im się wystawia, sterują nim  wtedy i uciekają moim, sam tego nie używam, ale przyznam, że jak ktoś to dobrze ogarnia to mam problem i bardzo często wychodzą dzięki temu sam, na sam. Używacie tego ? Którym klawiszem tak można przełączyć i nie za bardzo rozumiem, jak można jednocześnie sterować tym co ma piłkę i tym który wychodzi na pozycje, mnie by to rozpraszało, ale może warto to ogarnąć.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do 3 dywizji. 

Już sobie meczu nie przegram hyhy zrobiłem to samo co wszyscy bo już dość przepasionych drużyn. Dałem na ławkę samych ciuli ovrl 60 i spadła mi siła drużyny do LvL2 

Nadal Ibry biegają po przeciwnej stronie ale już nie cały skład koksów. Super się gra. Polecam ! 

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do 3 dywizji. 

Już sobie meczu nie przegram hyhy zrobiłem to samo co wszyscy bo już dość przepasionych drużyn. Dałem na ławkę samych ciuli ovrl 60 i spadła mi siła drużyny do LvL2 

Nadal Ibry biegają po przeciwnej stronie ale już nie cały skład koksów. Super się gra. Polecam ! 

 

To, że ktoś ma na ławce, samych z ovrl 60 nie znaczy , że robi to celowo, żeby mieć lvl3, sam tak mam, w składzie same gwiazdy na ławie, same sieroty, nie robię tego po to, żeby mieć lvl3, tylko zwyczajnie mam managera, który nie jest w stanie na ławce udźwignąć lepszych zawodników bo przekracza Team Costs . A z chęcią bym posadził na ławce , Welbecka, Milnera, czy np. Aduriza, bo zdarza się zarobić czerwoną lub kontuzje i wtedy mam lipe ze zmianą, więc nie wrzucać wszystkich do jednego worka, bo to tylko i wyłącznie wina Konami, że nie jest to do końca przemyślane ;) Team Costs mam na styk, 1 oczka brakuje do przekroczenia, a znaleźć teraz managera takiego samego z większym TC jest bardzo ciężko, a nie mam zamiaru specjalnie taktyki zmieniać skoro już opanowałem i TS wskoczył na 96 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie która opcja odpowiada za zachowanie obrony ?

Tzn nie chce aby była ustawiona zbyt wysoko.

I pytanie do graczy grających dywizje online, czy są jakieś popularne dobre formacje, które są najczęściej używane? czy pes 2015 jeszcze takiej nie wykreował?

I o co chodzi w ustawieniach taktycznych z support range?

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś z Was managera z tą samą taktyką ale większym OVL, bo niby się taki pojawił mogłbym zmienić tylko zastanawiam się czy warto wywalić 1400 GP, daje coś ten OVL managera jak np. ten co mam jest 79, a ten którego chce 84, zastanawiam się czy jest sens to zmieniać ? Wtedy miałbym OVL 4 :D, ale czy oprócz tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baczek - zmiana na lepszego trenera nic Ci nie da poza zwiększeniem team cost - a do tego ryzykujesz , że TS Ci spadnie.

A co do siły drużyn, to czy robisz to celowo czy nie, nie ma znaczenia. Ja bardziej psioczę na Konami, że takie jawne kombinowanie ze składem jest możliwe i powszechnie stosowane. Nie można by było tego usprawnić w kolejnym patchu ?

 

Bogito - Każdy gra taką formacją jaką ma wizję gry. Jeśli nie chcesz żeby obrona grała wysoko to szukać managera Out of defense. 

 

Matinx - na rating nie zwracam kompletnie uwagi. Obecnie mam jakoś 750, po spadku z 1 dyw do 4 dyw... Ale już zaczynam marsz w górę i mam 5 wysokich zwycięstw pod rząd. 

Skład mam słaby w porównaniu do innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem go i tak, bo gra mi sie to formacja zajebiscie, a jak juz pisalem mam team cost na styk, wiec niech sobie w zapasie lezy, gdyby kiedys jakis gwiazdor znowu doszedl. :-) overall ma 740 wiec juz nie piwinno braknac jak co .Mi sie wlasnie udalo awansowac do 2 div, dzien konia dzisiaj mialem :-) . Moze przez to, ze wkoncu weekend na trzezwo caly, a w tej grze skupionym trzeba byc non stop, niestety po ktoryms browarze tak sie nie da hehe.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś tego trenera Wangeun (wenger chyba) z taktyka 4-3-3 ? Jest to dość rzadka taksa, więc chciałbym zapytać czy warto na nią postawić? Chyba że ktoś z was polecił by jakąś taktykę pod takich piłkarzy:

Schweinsteiger, Y.Toure, Ramsey, Tiote, T.Muller, Kondogbia, Remy, Walcott, Giroud, Aguero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Wam się gra ostatnio? Kurde w każdym meczu czuć mułowatość, spóźnione reakcje, zmiana zawodników nie działa od razu, ciężko się tak gra. W niektórych meczach jest to mniej odczuwalne w innych tak, że nie idzie sensownej akcji stworzyć poza waleniem :triangle: z nadzieją, że napastnik gdzieś tam się urwie,

Gram dywizje, inne tryby jakoś do mnie nie przemawiają, wczoraj fajna forma większość zwycięstw, przegrałem tylko 2 mecze z graczami z wyższej półki 750+, udało mi się wskoczyć do 7 dywizji ale i tak w każdym meczu czułem nie dosyt bo grało się tak jakoś źle.

 

No i przerywanie meczów specjalnie bez niczyjej winy widzę nadal jest w modzie, gościa Realowca tak ładnie lałem, że po jednej bramce długo nie wznawiał gry a jak już zaczął grać to od razu wiedziałem, że zaraz mecz zerwie, tak wszystko cięło, pewnie sobie włączył torrenty. Oczywiście rozłączyło bez winowajcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 14 losowań ciekawe czy da koksa jakiegoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wkońcu złamałem rating 800 :D, brakuje jednego zwycięstwa , żeby się utrzymać w 2 lidze, przed chwilą 3 mecze pod rząd zlałem 1- ligowców z ratingiem 900+, chyba opanowałem 4-2-1-3 na wylot ;), gra się teraz niesamowicie, akcje poezja  .. Swoją drogą na siłę grałem z Dante w składzie, ale z czasem widząc jego ruchy kiedy przeciwnik wypuszcza trójkątem, zrobiłem roszade, dałem Mascherano za Dante i Kondogbia wrócił do składu, murzyn czyści wszystko hehe niczym czołg, Dante niestety zrypali, we Fifie lubiłem nim grać a tutaj padaka jakaś...

 

Dobrze Wam się gra ostatnio? Kurde w każdym meczu czuć mułowatość, spóźnione reakcje, zmiana zawodników nie działa od razu, ciężko się tak gra. W niektórych meczach jest to mniej odczuwalne w innych tak, że nie idzie sensownej akcji stworzyć poza waleniem :triangle: z nadzieją, że napastnik gdzieś tam się urwie,

Gram dywizje, inne tryby jakoś do mnie nie przemawiają, wczoraj fajna forma większość zwycięstw, przegrałem tylko 2 mecze z graczami z wyższej półki 750+, udało mi się wskoczyć do 7 dywizji ale i tak w każdym meczu czułem nie dosyt bo grało się tak jakoś źle.

 

No i przerywanie meczów specjalnie bez niczyjej winy widzę nadal jest w modzie, gościa Realowca tak ładnie lałem, że po jednej bramce długo nie wznawiał gry a jak już zaczął grać to od razu wiedziałem, że zaraz mecz zerwie, tak wszystko cięło, pewnie sobie włączył torrenty. Oczywiście rozłączyło bez winowajcy.

 

Aż dziwne bo mi płynność gry się ostatnimi czasy bardzo poprawiła, nie mam już pojęcia w czym problem i od czego to zależy, nic kompletnie nie ruszałem a gra się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś z lig 1-3 kto czasem streamuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak mnie najdzie to odpalam streama ale to raz na ruski miesiac. Najfajniej bylo na premiere, 400 osob bylo na streamie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to odpalaj częściej i podlinkuj adres kanału :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MyCLub i inne allstary, z pewnością granie zbudowanym samograjem może być przyjemne :D, być może przegapiłem, ale nie dostrzegłem wpisów o tym, że ktoś wywalczył 1 Dywizję zespołami 1 gwiazdkowymi typu 800 pts UP, a następnie utrzymał się w lidze. :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się przyjemnie, ale wyczuwam jakąś manipulację...

Legendarny współczynniki TS.

OK, rozumiem że w online jakoś to podziela na lepszych i gorszych.

Ale śmieszne jest to, że mając mniejszy TS gramy z wyraźnie wyczuwalnymi opóźnieniami reakcji.

I nie jest to kwestia neta.

Co mnie rozbroiło? Opóźnienia offline!!

Mam TS95. Próbuje od kilku dni wygrać 6 kolejnych meczów VS COM Top Player.

Nie da się.

Gdy wpadam ns przeciwnika około TS93-95 to da się płynnie grać.

Ale jak w kolejnym meczu trafiam na TS97 to znowu w mojej ekipie zalaczą się slow motion.

To jest nieporozumienie.

Po każdym meczu wybieram odnowienie ALL Staminy.

Gra się tak, jakby moi grajkowie biegali po kolana w bagnie.

VS COM qwa!!

Przeglądając trofea rzuciły mi się statystyki tego pucharka 6 win a row vs com top player in myClub = 0,1%...

Przerzucę się chyba chwilowo na Madden25, a PES jak za dawnych lat posłuży do kanapowego 1vs1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra ostatnio. z 3 ligi spadłem do 7 i nie widać poprawy. chciałem zmienić trenera ale nie mogę trafić na dobrego z interesującym mnie ustawieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe ale przed chwilą miałem kleksa :D, puszczam sobie symulacje, żeby uskubać trochę GP, z jakiś grajków z OVR 60 itd,  wyszedł kilku kontrakt wywaliłem ich i pojedyńczo losowałem z darmowych agentów, żeby uzupełnić znowu jakimiś szrotami i dalej symulować mecze, wziąłem pierwszego agenta jak leci akurat był LB, odrazu kliknąłem options żeby pominąć losowanie bo i tak same szroty z tego są patrze a tu czarna J. Boateng OVR 86 :laugh:   ta gra mnie nie przestanie zadziwiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chcial streama, to odpalam na pare gier. Ostrzegam, jak sie wnerwie to mogę z nienacka wylaczyc ;d

http://www.twitch.tv/matinx

Bogitox i jak? Dało się to oglądac?

Po streamie z nudów wywalilem 270k coinów. Wpadł IBRA! Szkoda, że średnio pasuje do 4321, gdzie na szpicy zasuwa Robben :(

Edytowane przez matinx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×