Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

W MyClub bylem w 1 dyw a w zwyklych dywizjach zatrzymalem sie na 3 i przestalem grac. Teraz wracam i bede szarpal Grecja. Juz sie nie przejmuje w ktorej dywizji bede gral. Liczy sie fun z gry a taki mam lejac Reale.

Mantix mi sie jeszcze nie zdazylo zeby przeciwnik sie rozlaczyl i zaliczalo mi porazke . 90% rozlaczen zalicza moje zwyciestwo wiec mnie to wali czy koles dokonczy mecz czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jutro odbieram swoja kopie gry. Pytanko. Ktos wbijał platynke w peesie?jest ona trudna do zdobycia? Pytanie z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudna? Ciężko powiedzieć, raczej nie.

Ale na pewno ogromnie czasochłonna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam i spisu na ps4 po pl nie ma tych trofeow. Czasochłonna? A czemuż to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zobaczyć te trofea. Odpowiedź nasuwa się sama ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bedziesz musial zagrac po sezonie w kazdym trybie. Uzbiera sie tego troche ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Chodzi o become a legend. Zostań najlepszym piłkarze Europy, Azji itp. Teraz jestem w la liga wystarczy ze przejdę na sezon do jakiegoś azjatyckiego klubu i mi sie to wbije ? Ktos wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak musisz przejść do klubu z Azji no i grać tak, żeby Cię wybrali, to samo w przypadku najlepszego piłkarza Ameryki Płd, trzeba zmienić klub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego. Ciekawe kiedy następuje wybor piłkarza trzeba dość długo grac na złota piłkę? Nie mozna jakos to przyspieszyć.. Kurde sporo czasu to zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zależy Ci, żeby szybko zdobyć ten pucharek to stwórz nowego zawodnika, obniż poziom na najniższy, mecz na 5 minut. Grasz kilka mecz, dużo strzelasz i pucharek szybko wpada bo wybór piłkarza roku w Azji jest w grudniu. Co do pozostałych pucharków z BAL to niestety trochę czasu to zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem wielkim obrońcą PESa czy to wśród znajomych, czy to na internetowych forach, ale po meczu który rozegrałem przed chwilą to sam sobie chyba dam spokój z tą grą. W My Club wylosowało mi przeciwnika, który napad miał w składzie NEYMAR - RONALDO - ROBBEN, a do tego na 2x AMF ZLATANA I MESSIEGO! Obrona oczywiśćie T.SILVA, SERGIO RAMOS itp. Cały mecz próbowałem rozmontować tego samograja - posiadanie piłki 58 -42, strzały 13 (7) - 8 (5) obie statystyki w moją stronę. Przegrałem mecz 4:2, wszystkie bramki tracąc w ten sam sposób - strzał "z dupy" piłkarzem robotem, piąstkowanie mojego bramkarza, dobitka innego piłkarza robota, który wyprzeda moich obrońców mających 2 metry przewagi. Takie mecze skutecznie "leczą" mnie z tej gry.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale mnie też już chyba ta gra wyleczyła, 3 dzień jej nie włączam mimo, że mam czas to ochoty ani trochę, najzwyczajniej mi się znudziła :/, sam mam napakowany skład na maxa, ale co z tego, przecież tam praktycznie każdy skład jest taki sam, 3/4 graczy ma robbenów CR-ów itd.. itp... każdy mecz wygląda tak samo, nie pamiętam już jak się strzela nie używając R2 :D, przypomina mi to Fife 11 tam też tak ładnie finezje latały z każdego kąta, przegięli z tym trybem naprawdę cieszyłem się krótko z moich gwiazd gdy tylko zobaczyłem, jak wygląda gra nimi i gra przeciwko nim, tak jak piszesz - maszyny . GP nie ma tu żadnej wartości klepie biede, nie stać mnie na kontrakty itd, itp :D  Wracam małymi kroczkami to Fify hehe . Zresztą widać jaka się cisza w tym wątku zrobiła, chyba większość już przejrzała na oczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A inne tryby z PES 2015 wycieli? Online division? 1vs1 z kolegami max 4 gwiazdkowymi drużynami?

Przypominam, że to nie My Club 2015 a Pes 2015 z różnymi trybami gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A inne tryby z PES 2015 wycieli? Online division? 1vs1 z kolegami max 4 gwiazdkowymi drużynami?

Przypominam, że to nie My Club 2015 a Pes 2015 z różnymi trybami gry.

No fajnie tylko kiedy z tymi kolegami zagrać? Raz na tydzień jak się uda w weekend to jest cud. Czemu nie mogę wybrać online drużyn tylko 4 gwiazdkowe np? Bo konami spierdo... całkowicie tryby gry online. To było już tyle razy wałkowane że sam się sobą nudzę pisząc to :) Pociesza mnie tylko to że jako pierwszy zjebał..te tryby heh marne to pocieszenie. Dywizje wiadomo real real real barca bayern real real real i tak w kółko także wiadomo tego trybu to dla mnie niema. No niema ten pes trybów online po prostu chyba że LM offline haha. Słabo pany słabo niema się co oszukiwać. Kolejny rok konami zakpiło sobie z nas. Choć gameplay jest dość dobry. Ale spotykam się z duża ilością komentów że pes jakiego znaliśmy skończył się na 2013 i coś w tym jest. Od 14 i tego nowego silnika to już nie jest ten nieprzewidywalny pes. To po prostu już jest całkiem inna pika konsolowa jest dobra ale niema tej nieprzewidywalności już. W starych pes-as skąd się nie strzeliło to sie nie wiedziało co sie wydarzy a w tym i 14 wiem skąd pod żadnym pozorem nie strzelać bo wiem że nigdy w życiu piłka nie wleci do siatki. To jest mega słabe. Gram w to bo na rynku niema dla mnie lepszej piłki ale jak czytałem tu na początku premiery że to najlepszy pes historii to tylko uśmiechałem się pod nosem i absolutnie sie z tym nie zgadzałem. Samo demko było lepsze bo bardziej nieprzewidywalne. Ludzie psioczyli ze z daleko szło za dużo bramek zdobyć i dobrze to zmieniało podejście do gry a w pełnej już niema tego. Grzeczne strzały to coś czego nie umiem temu pesowi wybaczyć jak i 14 tam to dopiero była parodia.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie gram z kumplem 3,5 do 4,5 gwiazdek i mamy furę funu.

Nie gramy online wiec i skill mniejszy ale dzięki temu ta gra daje mi tyle samo co po premierze.

Były momenty irytacji bo nikt mi nie powie, że Konami nie mieszało w gameplayu powodując, że czasem moja drużyna grała jak by byli 2x ciężsi :/ ale od kilku dni znów wszystko wróciło do normy, jest sporo walki w środkowych sektorach boiska.

Ja My Club nie ruszałem bo musze dbać o zdrowie a wiadomo było, że to gówno będzie podobnie frustrujące jak ultimate team no i nie myliłem się, sądząc po komentarzach jest.

Ja sam będę musiał poszukać nowych przyjaciół do friendly 1v1 bo tych co mam z tego forum są chyba botami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w MyClub i bardzo mi się podoba. Nie gram dużo, nie mam wielkiego ratingu (ok. 450), próbuję powoli przebijać się do wyższych dywizji. Na moim poziomie gra się bardzo fajnie. Prawie nikt nie ma super składów, ostatnio pierwszy raz grałem z typem, który miał w składzie Messiego i CR7, ale udało się zremisować. Mam duży team spirit (93-97), skład chyba średni, najlepszy mój zawodnik ma overall 84, a w pierwszej jedenastce są z 70 i 72.

 

Może niektórzy z Was są po prostu za dobrzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem nowkę pro evo 2015 z ultimy i zauważyłem ze na grzbiecie pudełka mam indeks CUSA 01042. Czy nie będzie problemu z grą online z graczami mającymi wersje na rynek Europy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w MyClub i bardzo mi się podoba. Nie gram dużo, nie mam wielkiego ratingu (ok. 450), próbuję powoli przebijać się do wyższych dywizji. Na moim poziomie gra się bardzo fajnie. Prawie nikt nie ma super składów, ostatnio pierwszy raz grałem z typem, który miał w składzie Messiego i CR7, ale udało się zremisować. Mam duży team spirit (93-97), skład chyba średni, najlepszy mój zawodnik ma overall 84, a w pierwszej jedenastce są z 70 i 72.

 

Może niektórzy z Was są po prostu za dobrzy :)

Ja mialem rating 900+ i co mecz ganialem robbena/mmessiego/ ronaldo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie gram z kumplem 3,5 do 4,5 gwiazdek i mamy furę funu.

Nie gramy online wiec i skill mniejszy ale dzięki temu ta gra daje mi tyle samo co po premierze.

 

No jak znajomi wpadną to ten pes jest zajebisty. No ale to raz na tydzień u mnie przynajmniej. Ja bym po prostu chciał sobie filtr ustawić online na gwiazdki dużo niewymagam a nawet tego niema. To samo ta nieszczęsna liga mistrzów offline. Też tylko proszę o online ją i byłbym w niebie a tak sa to kompletnie zmarnowane tryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do mnie nie przychodzą :)

Gram z kolegami online głównie z jednym Sevilla vs Genua :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wie ktoś co daje aktualizacja która dziś nastąpiła ? 

 

 

 

No właśnie jakaś aktualizacja mi się dzisiaj wyświetliła ale nijak nie mogę jej ściągnąć. Próbowałem ze dwa razy ale jakiś błąd wyskakuje.

Może by w niej osłabili Real zgodnie z tym co ostatnio grają w rzeczywistości :P

Edytowane przez majkel73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 marca nowy data pack, w nim min:

- nowe 3 stadiony

- 200 nowych twarzy zawodnikow

- ulepszenie 60 aktualnych twarzy zawodnikow

- zimowe transfery

- nowe buty

 

https://pes.konami.com/pes2015/data-pack-4-arrives-march-12/

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie wsadza takie updaty w 4 litery. Zamiast poprawic mankamenty w gameplayu to ci nad fryzurami pracuja. Wtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie wsadza takie updaty w 4 litery. Zamiast poprawic mankamenty w gameplayu to ci nad fryzurami pracuja. Wtf

3,5GB bezużytecznego g*wna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×