Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Niech sobie wsadza takie updaty w 4 litery. Zamiast poprawic mankamenty w gameplayu to ci nad fryzurami pracuja. Wtf

Może to i lepiej że nie kopali w gameplayu. Zawsze przecież można tą grę spierdo... jeszcze bardziej. A 14 pokazała że grę można było jak modelinę formować. Raz to wyszło dobrze a z innym patchem znów niszczyli niesamowicie ta grę. Także niech konami da sobie może lepiej spokój żeby kopać w kodzie gry bo kto jak kto ale oni potrafią spierd... coś co by sie wydawało że się nie da. Także konami nie majstrujcie w gamepleyu niech on już jest taki jaki jest bo ciężko mi uwierzyć aby na lepsze coś zrobili.

 

Widzę że w łatce nie zauważyliście wszystkiego. Otóż drużyny przepakowane zostały jeszcze bardziej dopakowane. Natomiast słabsze ekipy ledwo ruszone. Zobaczcie sobie nowe statystyki koksów polecam robbena. Był bogiem przed łatka teraz zapewne będzie jakimś lewitującym po boisku duchem któremu nic nie można będzie zrobić. Zrozumiał bym to jeśli by tez tymi średnimi drużynami zajęli się ale tak? Weźmy takiego np felipe andersona z lazio. W chwili obecnej w włoskiej lidze obok pogby to najlepszy grajek serie A jego rating? 77. Za to np w drużynach koksów nawet jak zawodnik już powoli schodzi ze sceny jak np alonso z bayernu jest znowu dopakowany. Absurd goni absurd. Zresztą przejrzyjcie sobie te statystyki. Tylko najlepsze drużyny stały się jeszcze lepsze.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie wsadza takie updaty w 4 litery. Zamiast poprawic mankamenty w gameplayu to ci nad fryzurami pracuja. Wtf

3,5GB bezużytecznego g*wna...

Dokładnie. Odpalilem grę chyba po 2 miesiącach i jak patrzę na te strzały z R2 to się odechciewa kończyć mecz. Powinni chociaż je usunąć jak im się nie chce czegokolwiek naprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się przerzucić z fifki na pesa ale widzę że tu nie lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie mam nadzieje ze pomożecie. Otóż zostały mi tylko pucharki za master ligę. Jak zacząć? Otóż chciałem wybrać sobie Real i nim wszystko wbić tylko teraz mam watpliwości. Po pierwsze puchar za awansowanie w lidze. Przeciez jak wezmę Real to od razu mam la ligę tak?? Kolejne wygraj tam copa libertadores. Przeciez realem tego nie zrobię ? Trzeba zaczynać wszystko od nowa? No i te przenosEnie klubu, pucharek? Na czym on polega? Prosze o rade osob które ukończyły cała maste ligę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż chciałem wybrać sobie Real i nim wszystko wbić tylko teraz mam watpliwości. Po pierwsze puchar za awansowanie w lidze. Przeciez jak wezmę Real to od razu mam la ligę tak??

 

Musisz wsiąść zespół z drugiej ligi i awansować.

 

 

Kolejne wygraj tam copa libertadores. Przeciez realem tego nie zrobię ? Trzeba zaczynać wszystko od nowa?

 

Musisz wziąć zespól z Copa Libertadores i wygrać nim rozgrywki.

 

 

No i te przenosEnie klubu, pucharek? Na czym on polega?

 

Zmieniasz zespół którym kierujesz w trakcie kariery trenerskiej.

To chyba tyle.

 

P.S

Zaczynając ML najlepiej dać sobie grywalne również kluby i rozgrywki z całego świata wtedy na upartego da się wszystko zrobić na jednym sejwie czyli w trakcie jednej kariery.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie mam nadzieje ze pomożecie. Otóż zostały mi tylko pucharki za master ligę. Jak zacząć? Otóż chciałem wybrać sobie Real i nim wszystko wbić tylko teraz mam watpliwości. Po pierwsze puchar za awansowanie w lidze. Przeciez jak wezmę Real to od razu mam la ligę tak?? Kolejne wygraj tam copa libertadores. Przeciez realem tego nie zrobię ? Trzeba zaczynać wszystko od nowa? No i te przenosEnie klubu, pucharek? Na czym on polega? Prosze o rade osob które ukończyły cała maste ligę.

Jeśli nie chcesz bawić się i grac tego trybu to jest ułatwienie, możesz po prostu edytować staty piłkarzy w danym klubie i takim edytowanym symulować mecze (mając na uwadze żeby po drodze wygrać wszystko ligę, puchar krajowy, puchar za lm/afc/cl), ja sam tak zrobiłem nie chcąc bawić się w tym trybie. Co do przenoszenia klubu to po sezonie otrzymasz oferty pracy w innych kluba, po prostu przejdz do innego i puchar wpadnie. Zostanie jeszcze ten awans o ligę wyżej, sam jeszcze go nie robiłem, ale chyba wzorem poprzednich części trzeba grać skłądem z ML, nie oryginalnym z danego klubu i po prostu ciułać pkt. Chyba że jest teraz inaczej i startując z oryginlanym składem z niższej ligi też trofeum wpada.

P.S. Jeśli zdecydujesz się na edycję to pamiętaj po wszystkim usunąć plik z edit mode żeby przywrócić wszystko do stanu z przed grzebania tam.

Edytowane przez DarkVampire217

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha to tryb jako trener? Czyli swoja drużyne mam podać wszystko na 99 tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam pytanie jak radzić sobie w obronie z dzidami do przodu tzn z dlugimi podaniami trójkątem. Gram sporo z kumplem 1v1 ogólnie to ja atakuje on broni się przy moim Ball possession nawet 70%

Ale trace z nim sporo bramek właśnie w ten sposób. Jego obrona, przejęcie i dzida do przodu po czym ma sam na sam z bramkarzem.

Ktoś poradzi mi jak temu zapobiegać?

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam pytanie jak radzić sobie w obronie z dzidami do przodu tzn z dlugimi podaniami trójkątem. Gram sporo z kumplem 1v1 ogólnie to ja atakuje on broni się przy moim Ball possession nawet 70%

Ale trace z nim sporo bramek właśnie w ten sposób. Jego obrona, przejęcie i dzida do przodu po czym ma sam na sam z bramkarzem.

Ktoś poradzi mi jak temu zapobiegać?

 

Jeśli chodzi o trójkąty środkiem to ustawiam zawsze dwóm DMC przy intrukcjach indywidualnych "cut the lines" chyba tak to się nazywa, zamiast krycia.

Wtedy ustawiają się tak aby przecinać prostopadłe piły środkiem i nie tylko, głownie te po ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe co piszesz bo nigdy tego nie widziałem, jak się dostać do instrukcji indywidualnych?

I czy 1 DM podoła temu? gdyż gram 4 3 1 2 z 1 DM i 1 AM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe co piszesz bo nigdy tego nie widziałem, jak się dostać do instrukcji indywidualnych?

I czy 1 DM podoła temu? gdyż gram 4 3 1 2 z 1 DM i 1 AM

 

Cieżko mi powiedzieć z pamięci ale gdzieś tam w na końcu w ustawieniach ;)

Ja gram zawsze dwoma DM ale wtedy nie mam AM bo będzie dziura w środku, w takim wypadku zwykły CM.

Ogólnie jak ktoś ma obcykane górne i dolne trójkąty to jest ciężko, ale to chyba nic nowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabij mnie a nie znajdę :D

Jak będziesz przy konsoli i odpalisz PES proszę napisz gdzie to ustawie bo sam chyba już tam niczego nowego nie odkryje :D

Oczywiście prośba do doświadczonych graczy pes-a, jeśli jeszcze macie jakieś rady jak to powstrzymać to proszę piszcie bo poznaje PESa od podstaw :)

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabij mnie a nie znajdę :biggrin:

Jak będziesz przy konsoli i odpalisz PES proszę napisz gdzie to ustawie bo sam chyba już tam niczego nowego nie odkryje :biggrin:

Oczywiście prośba do doświadczonych graczy pes-a, jeśli jeszcze macie jakieś rady jak to powstrzymać to proszę piszcie bo poznaje PESa od podstaw :)

 

Inaczej to się chyba nazywa :biggrin:

W każdym razem chodzi o to że masz dwa ustawienia drużyny bez i po stracie piłki.

Jedno to że wszyscy cofają się do głębiej do tyłu a drugie to takie że zostają "wysoko" i skupiają się na przecinaniu prostopadłych podań.

Chyba odnosi się to do wszystkich nie tylko do DMC. Coś pomytlałem chyba.

Ale ogólnie często mi to pomaga, wolę grać jak najdalej od pola karnego i jak najciaśniej obrona-pomoc-atak.

A grę rozciągać tylko za pomocą skrzydeł.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Wlasnie skończyłem sezon w Azji. Pucharki wszystkie wpadły. Nie mam teraz opcji aby zmienić drużyne na jakas z copa libertadores.. Jako menedżer moge tylko zawodników kupowac. Jak to zmienić ? Nie chce grac kolejnego sezonu w lidze azjatyckiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Wlasnie skończyłem sezon w Azji. Pucharki wszystkie wpadły. Nie mam teraz opcji aby zmienić drużyne na jakas z copa libertadores.. Jako menedżer moge tylko zawodników kupowac. Jak to zmienić ? Nie chce grac kolejnego sezonu w lidze azjatyckiej.

 

Musisz dostać propozycje z innego klubu. Albo zacząć nową karierę gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha tak zrobię ze nowa karierę zacznę tylko bedzie pozniej problem z wygraniem mistrzostw swiata.. Bo troche trzeba grac .. A jak bede zaczynał nowe kariery to nie zdobędę tego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej to się chyba nazywa :biggrin:

W każdym razem chodzi o to że masz dwa ustawienia drużyny bez i po stracie piłki.

Jedno to że wszyscy cofają się do głębiej do tyłu a drugie to takie że zostają "wysoko" i skupiają się na przecinaniu prostopadłych podań.

Chyba odnosi się to do wszystkich nie tylko do DMC. Coś pomytlałem chyba.

Ale ogólnie często mi to pomaga, wolę grać jak najdalej od pola karnego i jak najciaśniej obrona-pomoc-atak.

A grę rozciągać tylko za pomocą skrzydeł.

Nie rozumie o co chodzi.

Defensive line jak ustawie wysoko to trójkąty będą wchodzić jeszcze więcej IMO.

Wiec ja raczej obronę mam mocniej cofniętą bardziej bezpiecznie moim zdaniem.

A jeśli chodzi o grę z piłką i po stracie piłki to jest to fluid formation ale nie ma to nic wspólnego z przechwytywaniem piłki.

Oczywiście mogę ustawić na fluid formation i 3 DM ale czy warto?

Nie wiem, będę musiał żmudnie testować bo tutaj nie uzyskałem nigdy odpowiedzi na pytania dotyczące fluid formation.

Polscy wymiatacze nie lubią pomagać :) lub nie używają fluid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fluid formation to jak atakujesz to moga zmieniac pozycje. czyli jak masz np Ronaldo na LWF to podczas akcji moze sie przemiescic na pozycje RWF... natomiast maintain formation czy jakos tak to zachowuja pozycje bez wymiennosci... czyli zostaja tak jak ich ustawiles w poczatkowym ustawieniu... 

mam nadzieje ze dobrze to wytłumaczyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest różnica flexible vs maintain formation.

Fluid juz testowałem i definiujesz tam inne ustawienie gdy jesteś w posiadaniu piłki i inne gdy ja Stracisz.

Ale ja zostane jednak przy betonowym ustawieniu, niezbyt mi się podoba to fluid on.

Nikt nic nie pisze, wiec naprawdę nie macie porad jak powstrzymywać takie podania? Na co zwracać uwagę?

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest różnica flexible vs maintain formation.

Fluid juz testowałem i definiujesz tam inne ustawienie gdy jesteś w posiadaniu piłki i inne gdy ja Stracisz.

Ale ja zostane jednak przy betonowym ustawieniu, niezbyt mi się podoba to fluid on.

Nikt nic nie pisze, wiec naprawdę nie macie porad jak powstrzymywać takie podania? Na co zwracać uwagę?

 

 

Nikt nic nie pisze bo prawie nikt juz w to nie gra :), dużo osób przeszło już całego PES-a, nie znudziły Ci się jeszcze ciągle te same akcje, one-two, wypuszczenie strzał z R2 i Gooool ?? :)  Nie wiem co Ci tu poradzić, przecież w tej grze strasznie mało wchodzi górnych trójkątów, przed czym tu się bronić, jak 3/4 podań górą leci pod nogi obrońców ?  Natomiast dolnych trójkątów jak jest w odpowienim momencie wciśniety przez przeciwnika, po klepce nie jesteś w stanie powstrzymać, zazwyczaj nasz obrońca reaguje z opóźnieniem, musieli tak zrobić bo gdyby zminimalizowali górne i dolne, to gra by się toczyła na połowie boiska.  Ja często robiłem wyjazd swoimi obrońcami , strzałką w prawo gdy widziałem, że przeciwnik kombinuje i będzie wypuszczał swojego, i albo łapałem wtedy na spalonego, albo miałem kleksa bo już od połowy boiska leciał sam na bramke :D

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech no to wychodzi na to, że trzeba kupić NBA 2k15 bo piłki w tym roku nie ma. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nba nastaw sie na gre na singlu. Servery 2k sa jeszcze gorsze niz konami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha nie załamujcie mnie :D

No nic pogram jeszcze w PES 2015

Skonfigurowalem kolorystycznie radar aby był lepiej czytelny i po prostu po stracie piłki patrze na radar co się dzieje w tyłach.

Kontroluje/kryje wychodzącego i te dzidy tylko tak imo można powstrzymywać tzn podzielona uwaga radar i murawa :)

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha nie załamujcie mnie :biggrin:

No nic pogram jeszcze w PES 2015

Skonfigurowalem kolorystycznie radar aby był lepiej czytelny i po prostu po stracie piłki patrze na radar co się dzieje w tyłach.

Kontroluje/kryje wychodzącego i te dzidy tylko tak imo można powstrzymywać tzn podzielona uwaga radar i murawa :)

Nie ma  formacji na :triangle: . Musisz sam nauczyć się krycia. Jak widzisz, że przeciwnik wybiega na podanie prostopadłe to manualnie zmieniasz sobie na obrońce i go kryjesz a np. dodatkowo wciskasz :square:  i atakujesz tego co ma piłkę. Sam musisz to wyczuć. Podejrzewam, że jakbyś grał w pes2013 to byś nie miał z tym problemu. W 13 dopiero były jazdy z "tójkątowcami" :)

Nikt nic nie pisze bo prawie nikt juz w to nie gra :), dużo osób przeszło już całego PES-a, nie znudziły Ci się jeszcze ciągle te same akcje, one-two, wypuszczenie strzał z R2 i Gooool ?? :)  Nie wiem co Ci tu poradzić, przecież w tej grze strasznie mało wchodzi górnych trójkątów, przed czym tu się bronić, jak 3/4 podań górą leci pod nogi obrońców ?  Natomiast dolnych trójkątów jak jest w odpowienim momencie wciśniety przez przeciwnika, po klepce nie jesteś w stanie powstrzymać, zazwyczaj nasz obrońca reaguje z opóźnieniem, musieli tak zrobić bo gdyby zminimalizowali górne i dolne, to gra by się toczyła na połowie boiska.  Ja często robiłem wyjazd swoimi obrońcami , strzałką w prawo gdy widziałem, że przeciwnik kombinuje i będzie wypuszczał swojego, i albo łapałem wtedy na spalonego, albo miałem kleksa bo już od połowy boiska leciał sam na bramke :biggrin:

A niby czemu by miał się pes znudzić?? Nie trzeba cały czas klepać.  Można robić akcję jakie się chce prawda? Ta wersja gry jest elastyczna :) moim zdaniem.

Baczek a na czym polega piłka nożna jak nie na klepaniu???

Edytowane przez januszp85
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×